Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REGULAMENT

+6
Ionut Erdeli
ssebi
yulyan33
B Vasile
Adriann
Cristi Balas (GOGU)
10 participanți

In jos

REGULAMENT Empty REGULAMENT

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Mier Mar 30, 2011 4:58 pm


AM RUGAMINTEA CA PANA LA DATA DE 10 APRILIE 2011 TOTI MEMBRII FORUMULUI SA COMPLECTEZE LA PROFIL SEMNATURA,ADICA SA-SI TRECA NUMELE REAL.E PACAT CA SE DISCUTA IN CONTRADICTORIU DAR NICI MACAR NU STIM CU CINE DISCUTAM.S-A INTRECUT ORICE MASURA IN ANUMITE TOPICURI SI DORIM SA STOPAM ACEST ASPECT.DEASEMENEA ADRESA DE E- MAIL SA FIE CORECTA,AM SA VERIFIC DUPA DATA DE 10 TOATE ADRESELE
CEI CARE NU SE VOR CONFORMA VOR FI STERSI SI BANATI DE PE ACEST FORUM
VA MULTUMESC
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Adriann Mier Mar 30, 2011 5:49 pm

Cristi
Cred ca vei fi nevoit sa banezi aprox 400 de useri... Nu cred sincer ca asta e solutia........
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  B Vasile Mier Mar 30, 2011 6:33 pm

Drum crucial

Pe scara sufletului meu
M-am întâlnit cu bunul Dumnezeu -
Eu coboram mâhnit din conştiinţa mea,
Iar El urca surâzător spre ea!...

Şi ne-am oprit la jumătatea scării
Încrucişându-ne în clipa-ntâmpinării
Săgeţile perechilor de ochi ca de-obicei -
Ah! ochii Lui cum seamănă cu ochii mei!

Pe scara sufletului meu
M-am întâlnit din nou cu Dumnezeu -
El cobora solemn din conştiinţa mea,
Iar Eu urcam surâzător spre ea!...

I. Minulescu.


Poate pescuia si el, nu stiu, dar e cunoscut prin altceva !

Si "on topic " : ma ofer deschizator de lista (vreau sa fiu si eu number ONE !) la cei banati, stersi, radiati si barbieriti...Cei care cred ca mai pot discuta cu cineva fara porcaieli, amenintari, foame-n gat si pofta-n p**a, n-au decat ...macar lasati-i pe cei care vand si cumpara....In rest, , inafara de 5-10 persoane, forumul e doar sala de lectura....si aia facuta pe furis (vezi invizibilul lui SSeba )...Persoanele care au coloana vertebrala, au plecat....Nu intereseaza pe nimeni nimic, decat sa-si vada pozele cu marlitele-nfipte in aparatul foto...si nu numai marlite !...Ai viata (si activitate grea ) ,Cristi...Ca sa faci curat pe forum, e imposibil....O sa te convingi...
O singura treaba vreau sa vad daca o vei face !...Daca o faci, jos clopul, daca nu, o sa intru si-o sa-ti zic( apoi ma retrag din nou )...

Bafta , Cristi...Astept nr 2 pe lista....
B Vasile
B Vasile

Numarul mesajelor : 252
Localizare : Oradea
Ocupatia : Pescar
Data de inscriere : 22/10/2010

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  yulyan33 Mier Mar 30, 2011 6:41 pm

si de unde o sa stiti ca sunt numele reale?
yulyan33
yulyan33

Numarul mesajelor : 146
Varsta : 48
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzari
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  ssebi Mier Mar 30, 2011 7:06 pm

eu sint banat pina pe 5 mai...deci?...
ssebi
ssebi

Numarul mesajelor : 116
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 17/10/2010

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Ionut Erdeli Mier Mar 30, 2011 7:29 pm

Cristi Balas (GOGU) a scris:
AM RUGAMINTEA CA PANA LA DATA DE 10 APRILIE 2011 TOTI MEMBRII FORUMULUI SA COMPLECTEZE LA PROFIL SEMNATURA,ADICA SA-SI TRECA NUMELE REAL.E PACAT CA SE DISCUTA IN CONTRADICTORIU DAR NICI MACAR NU STIM CU CINE DISCUTAM.S-A INTRECUT ORICE MASURA IN ANUMITE TOPICURI SI DORIM SA STOPAM ACEST ASPECT.DEASEMENEA ADRESA DE E- MAIL SA FIE CORECTA,AM SA VERIFIC DUPA DATA DE 10 TOATE ADRESELE
CEI CARE NU SE VOR CONFORMA VOR FI STERSI SI BANATI DE PE ACEST FORUM
VA MULTUMESC
Sincer, nu am auzit nicaieri de asa ceva si mi se pare o masura dictatoriala! De ce sa fie cineva obligat sa isi treaca numele pe un forum de pescuit? Exista alte modalitati de a face "ordine" pe forum, mult mai putin abuzive. Iar treaba cu adresa de mail, toate adresele sunt corecte, altfel nu s-ar putea inregistra nimeni pe forum, dar asta este o cu totul alta discutie!




PS: si poate n-ar strica la avatar o imagine scanata cu buletinul! Laughing

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  B Vasile Mier Mar 30, 2011 8:31 pm

ssebi a scris:eu sint banat pina pe 5 mai...deci?...


Atunci, daca esti banat, vei fi BI BANAT, filialistule ....




Crezi ca io-s mai breaz ??? Da' nu-mi bat capul....va fi bucuria fratilor Karamazov.....Freamata, dispera, de-a dura si rostogolul....Ce bucurie pe ei sa nu mai apar eu .. Mai lipseste Anna Karenina, si-i fericirea gata....Da' cand s-o deschide sezonul....in Felix, nu la pescuit, mai, mai....

PS : @ White Shark, ce zici daca -ti trimit mp-uri in Noaptea de Inviere de la Sf. Trei Ierarhi, din Tomis Nord !!...Si dupa, la "Phoenix ", langa, poate apare si Tandarica...e de-al casei...
B Vasile
B Vasile

Numarul mesajelor : 252
Localizare : Oradea
Ocupatia : Pescar
Data de inscriere : 22/10/2010

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  marius Mier Mar 30, 2011 8:45 pm

Bulangiu Vasile tu daca vrei poti sai iei din fata pe fratii , ok? ..ai prioritate mar stricat ce esti.
Si cand te gandesti ca totul a inceput din caza ca nu ti-au facut reducere astia de la AJVPS....esti irecuperabil Very Happy Very Happy Very Happy
Vrei sa-ti spun ce se vb despre tine in Sannicolau? Lasa ciocul mai mic coropisnita de balegar.
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  B Vasile Mier Mar 30, 2011 9:02 pm

marius a scris:Bulangiu Vasile tu daca vrei poti sai iei din fata pe fratii , ok? ..ai prioritate mar stricat ce esti.
Si cand te gandesti ca totul a inceput din caza ca nu ti-au facut reducere astia de la AJVPS....esti irecuperabil Very Happy Very Happy Very Happy
Vrei sa-ti spun ce se vb despre tine in Sannicolau? Lasa ciocul mai mic coropisnita de balegar.

Aripel, ma trece, ma grabesc, n-am hartie la indemana, vorbim maine....e mai important ce ma forteaza , decat tremuratul tau!...asta e valoarea , ce sa-i fac, nu poti concura chiar cu orice !...

Iar daca ai sti ce-ai muscat-o, prietene, te-ai ruga sa se deschida mai repede sezonul de tarabe-n Felix...Chiar vrei sa fii mascota forumului ? Spune, pana nu ma baneaza iar...Jalnic esti, pe cuvantul meu, demn de lateralul cartierului Ep. Bihor ! Dupa ce scapi de electrosocurile alea ce te zgaltaie, da-ti cu putina apa rece pe fata...uneori ajuta !!!...
B Vasile
B Vasile

Numarul mesajelor : 252
Localizare : Oradea
Ocupatia : Pescar
Data de inscriere : 22/10/2010

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Mier Mar 30, 2011 9:03 pm

Adriann a scris:Cristi
Cred ca vei fi nevoit sa banezi aprox 400 de useri... Nu cred sincer ca asta e solutia........

Din cei 400 de useri cred ca doar 10 sau poate mai putin nu au caracter sau coloana vertebrala sa posteze sub adevaratul nume.Nu spun ca este o solutie dar este un inceput.


Ultima editare efectuata de catre Cristi Balas (GOGU) in Mier Mar 30, 2011 9:21 pm, editata de 1 ori
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Mier Mar 30, 2011 9:11 pm

yulyan33 a scris:si de unde o sa stiti ca sunt numele reale?

asta este treaba moderatorului Wink
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Mier Mar 30, 2011 9:19 pm

Ionut Erdeli a scris:
Cristi Balas (GOGU) a scris:
AM RUGAMINTEA CA PANA LA DATA DE 10 APRILIE 2011 TOTI MEMBRII FORUMULUI SA COMPLECTEZE LA PROFIL SEMNATURA,ADICA SA-SI TRECA NUMELE REAL.E PACAT CA SE DISCUTA IN CONTRADICTORIU DAR NICI MACAR NU STIM CU CINE DISCUTAM.S-A INTRECUT ORICE MASURA IN ANUMITE TOPICURI SI DORIM SA STOPAM ACEST ASPECT.DEASEMENEA ADRESA DE E- MAIL SA FIE CORECTA,AM SA VERIFIC DUPA DATA DE 10 TOATE ADRESELE
CEI CARE NU SE VOR CONFORMA VOR FI STERSI SI BANATI DE PE ACEST FORUM
VA MULTUMESC
Sincer, nu am auzit nicaieri de asa ceva si mi se pare o masura dictatoriala! De ce sa fie cineva obligat sa isi treaca numele pe un forum de pescuit? Exista alte modalitati de a face "ordine" pe forum, mult mai putin abuzive. Iar treaba cu adresa de mail, toate adresele sunt corecte, altfel nu s-ar putea inregistra nimeni pe forum, dar asta este o cu totul alta discutie!




PS: si poate n-ar strica la avatar o imagine scanata cu buletinul! Laughing




Nu este o masura dictatoriala,daca ai vizita alte forumuri ti-ai da seama ca prima conditie este sa te semnezi sa stie lumea cu cine vorbeste,a doua conditie este sa postezi strict la topicuri si sa nu jignesti sau ofensezi pe nimeni.
Cat despre adresa de mail sa stii ca te poti loga si cu o adresa falsa,dar moderatorii care stiu pot verifica daca este autentica
Toate cele bune
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  marius Mier Mar 30, 2011 10:11 pm

Bulangiu Vasile , de ce ti-e rusine sa le spui tuturor cine esti? Laughing Laughing Laughing ...vrei cateva mesaje primite cu parerea unora despre tine?Ce caracter de c..at poti sa ai fetito.
Tibi CPO -DE CE NU I-ATI FACUT SI VOI REDUCERE LA MILOGUL ASTA?....sI totul pt 70 de lei Embarassed Embarassed Embarassed ...rau ai ajuns bulangiule Laughing
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  B Vasile Joi Mar 31, 2011 7:30 am

mariusule ,hai , pt impacarea ta sufleteasca, asa, ca de final definitiv al oricarei discutii cu tine : ai muscat-o din nou, la faza cu Anna Karenina si Fratii Karamazov ...A fost pur si simplu un exercitiu propus de altcineva pt a-ti testa reactiile!!! Si, doamne, cum se prapadeau de ras cand vedeau cum incerci sa te pui alaturi de ei, numai si numai pt a iesi in fata si a fi bagat in seama. Cred ca tie nu-ti trebuie nici mancare daca ai pe cineva sa te laude !!
Daca ai fi putut raconta p-aici 2-3 vorbe de spirit (indiferent daca ma mistocareai sau nu ) as fi povestit cu tine pana la banarea definitiva !Se mai distrau baietii....Dar cu sabloanele tale de exprimare, limitate la 3-4 expresii, e curata pierdere de vreme....Rade lumea de mine, ca de tine-i apuca plansul si mila !!
Asa ca, aici e finalul, sper...tu in schimb , esti LIBER sa spui ce vrei la adresa mea, ti-am mai spus-o ! Nu te opreste nimeni, ai un topic acum pt asa ceva...si nici n-o sa-mi mai bat capul cu tine ...

ps: am bani pt permis, chiar l-am facut in sistem protocolar (practic si tu m-ai sponsorizat cu niste banuti din cotizatia ta )!
Ti-am spus asta, referitor la mp-ul tau. Si, ca fapt divers, eu am o sursa de venit, deci eu fac banii, nu ei pe mine...Drept urmare, nu sunt un " intretinut " ...parca asa le zice celor ce traiesc din banii altora (evitam amanuntele, ca nu-si au locul aici )! ....dar mi-ar fi rusineeeeeee.....


@ Cristi, revendic in continuare locul 1 pe lista...si vreau la urgenta....ma oboseste pelicanul !!!..


Ultima editare efectuata de catre B Vasile in Joi Mar 31, 2011 7:33 am, editata de 1 ori
B Vasile
B Vasile

Numarul mesajelor : 252
Localizare : Oradea
Ocupatia : Pescar
Data de inscriere : 22/10/2010

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Ionut Erdeli Joi Mar 31, 2011 7:31 am

Cristi Balas (GOGU) a scris:


Nu este o masura dictatoriala,daca ai vizita alte forumuri ti-ai da seama ca prima conditie este sa te semnezi sa stie lumea cu cine vorbeste,a doua conditie este sa postezi strict la topicuri si sa nu jignesti sau ofensezi pe nimeni.
Cat despre adresa de mail sa stii ca te poti loga si cu o adresa falsa,dar moderatorii care stiu pot verifica daca este autentica
Toate cele bune

Cristi, aceasta regula trebuia sa existe de cand s-a deschis forumul. Nu schimbi regulile jocului pe parcurs. Uita-te sa vezi cati din membri sunt inregistrati cu numele lor. Daca sunt banati toti cei care sunt inscrisi cu un alt nume, raman pe forum 20, maximum 30 de persoane. Sa nu uitam ca Admin, nu este nume de familie, iar Hanumanfish nu este un prenume! Cu ei ce se intampla? Ii banezi si pe ei?
La treaba cu postatul la topic ai dreptate, dar peste tot gasesti si offtopicuri, ceea ce face forumul (orice forum) ceva mai interesant. Atata timp cat nu se sare calul e de bine.
Despre jigniri si ofense aduse cuiva .... e treaba voastra a moderatorilor sa o rezolvati cum credeti de cuviinta!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  davidco_m Vin Apr 01, 2011 9:19 am

eu zic ca este buna ideea!
Pe flytying nu poti intra pe forum daca nu esti logat si verificat(asta doar de 1 an de zile).Pe Flyforums.uk ai nevoie si de recomandare ca sa te primeasca aia pe forum! Deci se poate!si se discuta civilizat
Ar putea fi o rubrica unde sa completezi numele real!
davidco_m
davidco_m

Numarul mesajelor : 238
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzator
Data de inscriere : 21/01/2009

http://davidcomfly-fishing.blogspot.com

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  MIHNEA FLORIN Dum Apr 03, 2011 5:41 pm

davidco_m a scris: eu zic ca este buna ideea!
Pe flytying nu poti intra pe forum daca nu esti logat si verificat(asta doar de 1 an de zile).Pe Flyforums.uk ai nevoie si de recomandare ca sa te primeasca aia pe forum! Deci se poate!si se discuta civilizat
Ar putea fi o rubrica unde sa completezi numele real!

EU zic ca nu este buna ideea!!!........
eu zic,ca ar trebui sa fie o rubrica unde toti cei care reprezinta anumite asociatii din judet sa fie sinceri! Embarassed
ASA sa le ajute D.ZEU!!!...

@GOGU
Lasa tu forumul cu regulamentul lui initial..!!! sau va avea soarta forumului...C...F...! .Acest forum este a PESCARILOR BIHORENI,nu a unui CLUB sau APS,AJVPS!
am fost mintiti destul...nu crezi?!

...Fara foc nu iese fum....!!
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  davidco_m Dum Apr 03, 2011 7:06 pm

MIHNEA FLORIN a scris:
davidco_m a scris: eu zic ca este buna ideea!
Pe flytying nu poti intra pe forum daca nu esti logat si verificat(asta doar de 1 an de zile).Pe Flyforums.uk ai nevoie si de recomandare ca sa te primeasca aia pe forum! Deci se poate!si se discuta civilizat
Ar putea fi o rubrica unde sa completezi numele real!

EU zic ca nu este buna ideea!!!........
eu zic,ca ar trebui sa fie o rubrica unde toti cei care reprezinta anumite asociatii din judet sa fie sinceri! Embarassed
ASA sa le ajute D.ZEU!!!...

@GOGU
Lasa tu forumul cu regulamentul lui initial..!!! sau va avea soarta forumului...C...F...! .Acest forum este a PESCARILOR BIHORENI,nu a unui CLUB sau APS,AJVPS!
am fost mintiti destul...nu crezi?!

...Fara foc nu iese fum....!!
Sinceri? Laughing Daca sunt sinceri nu mai intra pe forum ca nu mai au de ce!
AMIN
Aia de la asociatiile mentionate mai sus nu prea o sa spuna ADEVARUL in curand ...si pana la urma ADEVARUL este in ochii celui care priveste
Pana la urma fiecare cu parerea lui,fiecare poate avea o opine chiar daca este diferita .Moderatorii vor alege ce este mai bine!
Aia cu focul este chiar invers Laughing silent
davidco_m
davidco_m

Numarul mesajelor : 238
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzator
Data de inscriere : 21/01/2009

http://davidcomfly-fishing.blogspot.com

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  MIHNEA FLORIN Dum Apr 03, 2011 7:21 pm

Aia cu focul este chiar invers Laughing silent


bv....!!!...exact ca si AIA CU PESCUITUL!!!
Dar esti sigur?!..de obs.ce mi.ai facut.o?

restu e CANCAN!
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty RE:Regulament

Mesaj  pescarus Lun Apr 04, 2011 1:10 pm


mda ... era de asteptat sa se intimple si asta, se pare ca unii "domni" au fost deranjati de stafiile acestui forum. Ce sa-i faci, adevarul deranjeaza, nu-i asa?
Prin urmare, a intrat si acest forum in rind cu Romanica, urmind trendul impus de oligofrenul de base si latracii lui: "Resipri daca-ti dau voie si cind iti spun eu!"
Dar, cum ar spune mult iubitii compatrioti: "Mai rau sa nu fie" lol!
Am hotarit sa-mi postez C.I.ul, sa nu mai aveti dubii in ceea ce ma priveste. Sper sa va fie de folos in a ma identifica.
Pentru orice alte detalii legate de persoana mea, va stau la dispozitie, nu ezitati sa ma contactati, adresa mea v-am pus-o la "vedere", sper sa va fie de folos.
Click pe poza.

REGULAMENT Bbbab.th

pescarus

Numarul mesajelor : 132
Localizare : bihor
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2010

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  davidco_m Lun Apr 04, 2011 7:06 pm

Eu chiar nu inteleg de ce va deranjeaza?
davidco_m
davidco_m

Numarul mesajelor : 238
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzator
Data de inscriere : 21/01/2009

http://davidcomfly-fishing.blogspot.com

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  MIHNEA FLORIN Lun Apr 04, 2011 7:48 pm

davidco_m a scris:Eu chiar nu inteleg de ce va deranjeaza?

chiar nu n.e deranjeaza deloc..........!!!.stii ce ne deranjeaza..?> MINCIUNA!!!
Multi din cei care posteaza adevaruri sunt NIKU.RI..restul sunt reprezentanti...
eu zic ca daca nu vreti SA OMORATI acest forum ,sa lasati regulamentul initial,CUM SUNT MAJORITATEA FORUMURILOR DIN ROM....!!
Evil or Very Mad
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  B Vasile Mar Apr 12, 2011 9:08 am

davidco_m a scris:Eu chiar nu inteleg de ce va deranjeaza?

Vezi ca intr-adevar nu deranjeaza pe nimeni ? Ai vazut vreo schimbare legata de noile reguli ? (inafara de variatiunile pe teme de Bach la avatarul lui Zoli : de la poze cu priviri galeshe, tip telenovela argentiniana pana la muste de...clean !)....Nu intereseaza pe nimeni, davidco_m ! Dar ABSOLUT pe nimeni....Intrucat m-am cerut deschizator pe lista "zburatilor " (nu-i vorba de Zburatorul lui I.H. Radulescu !!) si vazand ca sunt tot prezent, profit de ocazie (cred ca ultima ), ca sa-ti spun ca, avand in vedere postarile tale mai de demult, comparativ cu ce scrii acum, pt mine esti o mica dezamagire, pe care chiar n-o pot intelege decat prin prisma unui interes oarecare....Dar poate intelegerea mea e mai limitata ( deh, uleiul, bata-l vina !), asa ca , nu fii suparat pe mine !

Oricum ,esti incurabil in a ne prezenta inferioritatea (inclusiv forumistica ) ce ne caracterizeaza, comparativ cu altii....Numai ca, vezi tu, ai ajuns, din preaplinul importantei sa compari santierul de constructii cu sala de nastere a maternitatii ! Aveam alte pretentii de la tine, sincer...

Revin la sentimente mai bune : FIR INTINS....fara musca-n pom !
B Vasile
B Vasile

Numarul mesajelor : 252
Localizare : Oradea
Ocupatia : Pescar
Data de inscriere : 22/10/2010

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  davidco_m Mar Apr 12, 2011 3:40 pm

Salut
tu de ce parere esti?
Ti se pare ca se dezbat subiecte interesante?sau primesti informatii de calitate?
nu am ce interes sa am cu Ajvps-ul! era doar o chestie de principiu !in cea ce priveste licitatia pt ape si tot felul de nazbatii ale unora!Dupa cum ai citit nu prea am fost multumit de Ajvps ...de Aqua nu am ce sa spun decat ca se bazeaza pe lansarea de informatii false pana la reclame radio false!se laudau anii trecuti prin ianuarie ca au crisul si etc si ei nu aveau nimic!!!! Trebuia sa ma bucur ca au ''luat ei apele'?! Din 2 rele trebuia sa aleg pe cel mai putin rau!
Nu vreau sa sap in kkt dar se pare ca romanii au mintea scurta!nu invatam nimic din anii trecuti,uitam repede ce si cum a fost pana acum.
davidco_m
davidco_m

Numarul mesajelor : 238
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzator
Data de inscriere : 21/01/2009

http://davidcomfly-fishing.blogspot.com

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  B Vasile Mar Apr 12, 2011 6:38 pm

davidco_m a scris: era doar o chestie de principiu !....................................................
Nu vreau sa sap in kkt dar se pare ca romanii au mintea scurta!nu invatam nimic din anii trecuti,uitam repede ce si cum a fost pana acum.

@davidco_m, de acord cu ultima fraza....si cat pe-aci s-o musc cu prima : eu credeam ca vorbesti de "principii " pe cand tu vorbeai de-un principiu intr-o chestie oarecare (ceva de genul lu' Gigi Becali !) Pacat, ai potential, dar nu poti fi clintit din ale tale...N-ar fi problema, daca n-ai incerca sa ne traduci....Nu merge, davidco, si ce nu merge, nu intra nici macar fortat...Daca tot vrei sa ne povestesti, fa-o la modul general...ar mai fi sanse....dar nu da nume, ca-s jenibile !
B Vasile
B Vasile

Numarul mesajelor : 252
Localizare : Oradea
Ocupatia : Pescar
Data de inscriere : 22/10/2010

Sus In jos

REGULAMENT Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum