Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intalnire pentru rezolvare de probleme

+8
mariusw
miki
Adriann
Ssebastian
Harangus Marius
Nagy Victor
alex_24ARN
Ionut Erdeli
12 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ionut Erdeli Joi Sept 24, 2009 6:54 pm

Stimati colegi si prieteni, as dori sa organizam o intalnire de maximum o ora pentru a rezolva niste probleme destul de stringente!
Pe ordinea de zi ar fi:
1. Rezolvarea problemei cu vestele/ insignele/ orice altceva (se va discuta ce se intampla cu banii care au fost deja dati si care trebuie inapoiati)
2. Rezolvarea problemei cu acceptarea noilor membri - cum se face? cine ia decizia finala? etc.?????????
3. Stabilirea locatiei pentru intalnirea viitoare (teren neutru)
4. Sorbirea unei beri, unui suc sau a unei ape plate Laughing
5. Diverse
Pentru aceasta intalnire eu propun sa fie ora 17:00 in data de luni 28.09.2009! Locatia o propuneti voi!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  alex_24ARN Joi Sept 24, 2009 7:20 pm

vandana!!sa fim langa cris Very Happy
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ionut Erdeli Joi Sept 24, 2009 7:26 pm

pentru mine e perfect la Vandana!
Daca mai aveti ceva ce credeti ca ar trebui discutat, va rog sa nu va sfiiti! Spuneti scurt, clar si la obiect! Laughing

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Nagy Victor Joi Sept 24, 2009 7:29 pm

@ pescardeclean

Sunt deacord cu , intilnirea, data si ora , putem sa ne discutam problemele , chiar si primirea sau nu al unui nou membru , prietenul lui alex_24ARN dl. BOCSAN ADRIAN , sper sa se inscie in frum pina la acea data gentleman

la Vandana e bine !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Harangus Marius Joi Sept 24, 2009 8:01 pm

e bun si locul e buna si ora.
ne vedem luni! cheers
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ssebastian Joi Sept 24, 2009 8:14 pm

alex_24ARN a scris:vandana!!sa fim langa cris Very Happy
CEAS!!!! prezent si eu!!!!
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Adriann Joi Sept 24, 2009 8:33 pm

de acord....locul e bestial....poate ne mai arata Adi cum se prinde un avat cat picioru in zona Decebal...Un DEMO!!!! Razz Razz Razz
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  miki Vin Sept 25, 2009 7:25 am

e buna ideea...sper sa ajung si eu
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Nagy Victor Vin Sept 25, 2009 9:57 am

@ Miki

stai linistit , te asteptam Laughing Laughing Laughing
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ssebastian Vin Sept 25, 2009 4:34 pm

miki a scris:e buna ideea...sper sa ajung si eu
...cum adica speri sa ajungi si tu?...esti exclus daca nu vi!!!! capisci?
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty RE:Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  mariusw Vin Sept 25, 2009 6:02 pm

bun!, ... ora buna locu bun Razz voi veni si eu:D !
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Nagy Victor Dum Sept 27, 2009 7:41 pm

NU UITATI !!!

Miine 28.09.2009 la ora 17:00 ne intilnim la rest. Vandana , prezenta membrilor OBLIGATORIE !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  miki Lun Sept 28, 2009 7:45 am

daca ajungeti inaintea mea...comandati o bere buna la halba....pentru mine....merci
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  miki Lun Sept 28, 2009 7:49 am

ati ajuns?
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  alex_24ARN Lun Sept 28, 2009 8:44 am

Laughing Laughing Laughing
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  miki Lun Sept 28, 2009 10:42 am

apropo...am numai 2 lei la mine...ma imprumuta careva cu inca 2 lei sa pot bea o bere ???....e serioasa treaba...
ca daca nu...tre sa trec pe acasa sa-mi iau pusculita...mi-am uitat portofelul acasa...sau o sa servesc o apa plata de la robinet....
sau primim ceva bani inapoi?...sau mai dam?...
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Nagy Victor Lun Sept 28, 2009 11:01 am

@ miki

vino linistit , iti iau si aia 2 lei care-i mai ai affraid si problema-i rezolvata ! Laughing Laughing Laughing
acum serios , de-o bere tot gasim '' prietenii stiu de ce Exclamation Laughing "

ps.
cum ramine cu prietenul tau Cipri , ramine in club ?, vine la intilnire ? gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ssebastian Lun Sept 28, 2009 12:16 pm

miki a scris:apropo...am numai 2 lei la mine...ma imprumuta careva cu inca 2 lei sa pot bea o bere ???....e serioasa treaba...
ca daca nu...tre sa trec pe acasa sa-mi iau pusculita...mi-am uitat portofelul acasa...sau o sa servesc o apa plata de la robinet....
sau primim ceva bani inapoi?...sau mai dam?...
...o bere ai de la mine...mnoah...nici nu merem acolo sa ne rupem in alcool ...mergem sa discutam problemele forumului....la fiecare problema bem o bere....deci avem 15 probleme... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Adriann Lun Sept 28, 2009 12:43 pm

inseamna ca iesim lemn toti din VAndana Sebi...heheee cat cat cat alien alien alien alien rabbit rabbit rabbit pig pig
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ssebastian Lun Sept 28, 2009 12:50 pm

Ariann a scris:inseamna ca iesim lemn toti din VAndana Sebi...heheee cat cat cat alien alien alien alien rabbit rabbit rabbit pig pig
...lemn de tei...si o sa aibe harangus din ce face voblere Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  miki Lun Sept 28, 2009 2:25 pm

ok...atunci ma bazez pe prieteni ca ma-mprumuta cu 2 lei...problema era sa nu mai merg pe acasa sa iau 2 lei si sa revin la vandana...etc...asa merg de la serviciu direct acolo...mersi baieti...raman dator...

cipri al meu nu prea se baga tare pe spinning...el e mai mult cu pescuitul stationar...dar a dorit sa iasa atunci si el sa vada cum e si i-a placut insa nu cred ca se omoara in mod special dupa sportul asta...desi zicea el ca poate o sa-si achizitioneze niste scule de spinn....
eu zic sa-l treceti pe lista de asteptare...ca si posibil membru......si daca se va hotara sa intre in club vom lua in considerare faptul ca a avut o participare la activ in cadrul intalnirilor noastre, ca ne cunoaste si il cunoastem, ca s-a comportat civilizat, ca eu o sa-i dau votul de incredere pentru intrarea in club(o sa garantez pentru el) si atunci va avea totusi ceva in plus fata de posibilii noi doritori de a fi membrii in Club

ce ziceti??????
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Adriann Lun Sept 28, 2009 2:27 pm

pe mine nu ma deranjeaza...spunei sa se mai gandeasca....1 data pe luna nu e mult...se mai delecteaza!!
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  miki Lun Sept 28, 2009 2:32 pm

asa e... o sa discut cu el.......
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  mariusw Lun Sept 28, 2009 2:39 pm

Din motive de sanatate nu pot fi prezent azi la intalnirea de pe data de 28.09.2009 ,imi pare nespus de rau ca nu pot fi printre voi sa ne simtim in largul nostru , dar nu`mi permite sanatatea "m`a lovit o gripa" ca abia ma pot duce de abea stau in picioare. imi cer scuze si imi pare inca odata sincer rau :-s . multumesc pt intelegere !!!
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  miki Lun Sept 28, 2009 2:44 pm

sanatate maxima...si loveste si tu gripa aia cu ceva pastile...sa te faci bine pe cand e iesirea in teren...
ai grija de tine...pa...o sa beau eu berea in locul tau Smile
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum