Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

porumb fermentat cum il preparam retete etc.

+4
csife
mihai
P Mihai Vlad
Admin
8 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

porumb fermentat cum il preparam retete etc. - Pagina 2 Empty Re: porumb fermentat cum il preparam retete etc.

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Lun Feb 02, 2009 6:52 am

Nu ma stresezi de loc,poate mai sunt si alti doritori care doresc sa afle mici secrete ale dn-lui CRAP.Chiar am discutat cu multi pescari de stationar care se plang ca nu sunt recompensati sau macar stimulati la concurrsuri.La crap este altceva,se investeste mult dar ai si sansa sa te alegi cu ceva.Ma uit la cei tineri care sunt la inceput si aproape toata lumea ai marginalizeaza in loc sa-i ajute.Uite la noi in Asociatie anul acesta avem deja 6 copii care s-au inscris sa invete pescuitul la crap,si pe care o sa-i luam cu noi la pescuit.Este foarte important sa ai o pepeniera de unde macar cativa sa-ti calce pe urme sau chir sa te intreaca pe parcurs
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

porumb fermentat cum il preparam retete etc. - Pagina 2 Empty re

Mesaj  Vizitato Sam Feb 21, 2009 5:09 pm

Cristi in ce fel sa fie stimulati pescari de stationar la concursuri.?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

porumb fermentat cum il preparam retete etc. - Pagina 2 Empty Re: porumb fermentat cum il preparam retete etc.

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Sam Feb 21, 2009 7:51 pm

soltinschi mihai a scris:Cristi in ce fel sa fie stimulati pescari de stationar la concursuri.?
Cel putin cu cati pescari de stationar am discutat eu,pescari care concureaza,toti s-au plans ca nu sunt recompensati,sau stimulati in nici un fel(probabil aici se refereau la bani).Deci ideea nu am scos-o eu de la mine,asa afirma majoritatea dar ei participa si concureaza in continuare.Bravo lor.
As avea si o propunere.De exemplu,cand se organizeaza mansele de calificari,sa se perceapa o taxa din care sa se premieze castigatorii.Este o propunere doar.Poate ar mai fi si alte variante dar cel putin pana acum nu mam gandit.Va pot da exemplul echipei mele,anul acesta mergem la nationale,ne ajuta asociatia noastra,clubul,si sponsorii.Ca sa ai rezultate trebuie sa si investesti si sa fii si motivat.Cred ca este visul fiecaruia sa fie CN si sa participe la CM
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

porumb fermentat cum il preparam retete etc. - Pagina 2 Empty Re: porumb fermentat cum il preparam retete etc.

Mesaj  vasile miclea Sam Feb 21, 2009 8:35 pm

Cristi Balas (GOGU) a scris:
soltinschi mihai a scris:Cristi in ce fel sa fie stimulati pescari de stationar la concursuri.?
Cel putin cu cati pescari de stationar am discutat eu,pescari care concureaza,toti s-au plans ca nu sunt recompensati,sau stimulati in nici un fel(probabil aici se refereau la bani).Deci ideea nu am scos-o eu de la mine,asa afirma majoritatea dar ei participa si concureaza in continuare.Bravo lor.
As avea si o propunere.De exemplu,cand se organizeaza mansele de calificari,sa se perceapa o taxa din care sa se premieze castigatorii.Este o propunere doar.Poate ar mai fi si alte variante dar cel putin pana acum nu mam gandit.Va pot da exemplul echipei mele,anul acesta mergem la nationale,ne ajuta asociatia noastra,clubul,si sponsorii.Ca sa ai rezultate trebuie sa si investesti si sa fii si motivat.Cred ca este visul fiecaruia sa fie CN si sa participe la CM
Gogu
FIR INTINS la nationale si te rugam sa nu dezamagesti.
Gogu foarte buna propunerea cu taxa de participare.

vasile miclea

Numarul mesajelor : 65
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 17/01/2009

Sus In jos

porumb fermentat cum il preparam retete etc. - Pagina 2 Empty Re: porumb fermentat cum il preparam retete etc.

Mesaj  Nagy Victor Dum Oct 03, 2010 1:03 pm

puteti sa-mi dati unele sfaturi privind prepararea porumbului si folosirea nutraminei si al laptelui de porumb
mod de preparare
cantitati
si alte detalii

multumesc anticipat ! gentleman

ps.

lamuriti-ma si pe mine ce e si la ce foloseste nutramina Shocked scratch Embarassed
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

porumb fermentat cum il preparam retete etc. - Pagina 2 Empty Re: porumb fermentat cum il preparam retete etc.

Mesaj  Nagy Victor Mier Oct 06, 2010 9:00 pm

Nagy Victor a scris:puteti sa-mi dati unele sfaturi privind prepararea porumbului si folosirea nutraminei si al laptelui de porumb
..................

What a Face What a Face What a Face
nimeni , nimic ???? confused confused confused

Suspect Suspect Suspect
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

porumb fermentat cum il preparam retete etc. - Pagina 2 Empty Re: porumb fermentat cum il preparam retete etc.

Mesaj  Cata Procarp Vin Dec 24, 2010 10:02 am

Nagy Victor a scris:
Nagy Victor a scris:puteti sa-mi dati unele sfaturi privind prepararea porumbului si folosirea nutraminei si al laptelui de porumb
..................

What a Face What a Face What a Face
nimeni , nimic ???? confused confused confused

Suspect Suspect Suspect

Nutramina nu exista in limbajul pescarilor de crap
Probabil te referi la Nutramino , acesta este un produs comercializat de de firma Nutrabaits si de fapt este Minamino
Acelasi produs este comercializat si de noi
http://www.procarp.ro/shop/Nade-si-Momeli/Aditivi-lichizi/Minamino-Original-500-ml-324.html

Sper ca te-am lamurit

Cata

Cata Procarp

Numarul mesajelor : 17
Localizare : Oradea
Ocupatia : Manager Firma
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

porumb fermentat cum il preparam retete etc. - Pagina 2 Empty Re: porumb fermentat cum il preparam retete etc.

Mesaj  Nagy Victor Vin Dec 24, 2010 2:46 pm

multumesc ! gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

porumb fermentat cum il preparam retete etc. - Pagina 2 Empty Re: porumb fermentat cum il preparam retete etc.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum