Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda

2 participanți

In jos

Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda Empty Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda

Mesaj  laci Lun Mar 14, 2011 3:02 pm

Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda,si de protectie.Pret 20 Ron.Tel 0770151471 sau 0359412556.

laci

Numarul mesajelor : 56
Localizare : oradea
Ocupatia : electrician
Data de inscriere : 24/06/2010

Sus In jos

Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda Empty Re: Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda

Mesaj  mausica Mar Mar 15, 2011 9:02 am

ma intereseaza tubul,te rog sa imi spui in ce stare e,si o poza ar fi f bine.ms sa e cumva asta din linku de aici?http://www.crapexpert.ro/articol/geanta-tub-lansete-baracuda-b6/450
mausica
mausica

Numarul mesajelor : 328
Varsta : 46
Localizare : BAILE-FELIX
Ocupatia : una-alta
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda Empty Re: Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda

Mesaj  laci Mar Mar 15, 2011 5:18 pm

mausica a scris:ma intereseaza tubul,te rog sa imi spui in ce stare e,si o poza ar fi f bine.ms sa e cumva asta din linku de aici?http://www.crapexpert.ro/articol/geanta-tub-lansete-baracuda-b6/450
Exact modelul din poza este,este in stare foarte buna,fara rupturi etc.

laci

Numarul mesajelor : 56
Localizare : oradea
Ocupatia : electrician
Data de inscriere : 24/06/2010

Sus In jos

Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda Empty Re: Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda

Mesaj  mausica Mar Mar 15, 2011 8:35 pm

cand se poate vedea?esti din oradea?
mausica
mausica

Numarul mesajelor : 328
Varsta : 46
Localizare : BAILE-FELIX
Ocupatia : una-alta
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda Empty Re: Vand tub de transport undita sau lanseta Baracuda

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum