Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CERTURI SI DISPUTE PERSONALE

4 participanți

In jos

CERTURI SI DISPUTE PERSONALE Empty CERTURI SI DISPUTE PERSONALE

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Lun Mar 28, 2011 9:36 pm

IN ACEST TOPIC VA PUTETI CERTA SI CONTRAZICE CAT DORITI.ATENTIE IN LIMITA BUNULUI SIMT SI FARA INJURII
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

CERTURI SI DISPUTE PERSONALE Empty Re: CERTURI SI DISPUTE PERSONALE

Mesaj  B Vasile Mar Mar 29, 2011 10:37 am

Multumesc, Cristi, esti un boier adevarat !Oare am cu cine ma certa ? Ca io-s baiat finut, un gigel pana-n maduva oaselor....cu cine merita....Da' cu trogloditii si ratatii erei postrevolutionare ce poti face, decat sa-i aduci cu picioarele pe pamant !! ...Boier si tu si Csife al tau....El e un pic mai zgarcit, ma cam "lucreaza " la bucsa, da' nu-i nimic, o sa-l prind si eu la interval....n-ar fi prima data !!!
B Vasile
B Vasile

Numarul mesajelor : 252
Localizare : Oradea
Ocupatia : Pescar
Data de inscriere : 22/10/2010

Sus In jos

CERTURI SI DISPUTE PERSONALE Empty Re: CERTURI SI DISPUTE PERSONALE

Mesaj  B Vasile Mar Apr 12, 2011 9:21 am

Pfaiii de mine...ce liniste si pace sub maslini....nimeni nimic...criza mare, toti dupa un ban de suta...

FRATILOR, pana la Marea Banare, chiar nimic ? Davidco_m , macar ceva cu "uleiul "....promit sa nu ma supar, dimpotriva !!

@ pescarbihor, din noianul de informatii primit prin Felix (mausica, stii ceva ?) nimic ??? poti confirma sau infirma ce-am zis eu de lacurile filialei sau de inceputul plecarilor angajatilor ???
B Vasile
B Vasile

Numarul mesajelor : 252
Localizare : Oradea
Ocupatia : Pescar
Data de inscriere : 22/10/2010

Sus In jos

CERTURI SI DISPUTE PERSONALE Empty Re: CERTURI SI DISPUTE PERSONALE

Mesaj  davidco_m Mar Apr 12, 2011 3:21 pm

nimic nou Smile
am alte probleme momentan tongue
davidco_m
davidco_m

Numarul mesajelor : 238
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzator
Data de inscriere : 21/01/2009

http://davidcomfly-fishing.blogspot.com

Sus In jos

CERTURI SI DISPUTE PERSONALE Empty Re: CERTURI SI DISPUTE PERSONALE

Mesaj  pescarbihor Mar Apr 12, 2011 6:23 pm

B Vasile a scris:Pfaiii de mine...ce liniste si pace sub maslini....nimeni nimic...criza mare, toti dupa un ban de suta...

FRATILOR, pana la Marea Banare, chiar nimic ? Davidco_m , macar ceva cu "uleiul "....promit sa nu ma supar, dimpotriva !!

@ pescarbihor, din noianul de informatii primit prin Felix (mausica, stii ceva ?) nimic ??? poti confirma sau infirma ce-am zis eu de lacurile filialei sau de inceputul plecarilor angajatilor ???

Suntem la "of topic" si "certuri si dispute" ! Asadar ca sa fim "of" iti dau dreptate cu varf si indesat ! Nu vezi ca nici "contrabandistii" nu se mai contreaza aici numai ca sa fie "of topic la of topic" ? Nu-l mai nacaji pe mausica pt. ca el e ocupat cu mica publicitate ! Pana si Bront nu mai are chef de contre si recunoaste ca a platit 60 de salarii aiurea in presa si ca face reduceri .Dar mai are destul de redus pana sa-l egaleze pe taxatorul de arii si fraieri ,la numarul de belitori de sula,platiti din banii pescarilor si vanatorilor.Nonguvernamentalul voia mai multi dar statul prin ministerul mediului nu l-a lasat sa-si mareasca armata !Dupa "modelul" aqua cei ramasi vor fi facuti "custozi" si "rangeri" si atunci sa te tii ! Suntem pe cale de a intra intr-un "consens pescaresc si vanatoresc" de toata frumusetea !Filmele cu Chuck Norris o sa fie fix pix pe langa mandretea de spectacole oferite de Togor,Bront si "custozii si rangerii de romanica " !Numai sa dea Cel de Sus sa ramaie asa 5 ani sa ne facem toti doar permise anpa sa-i vedem calare pe toti pe biciclete in loc de jipane sau logane !Sau sa-si schimbe jipurile cu cai ce se "alimenteaza" direct in "aria protejata" in timp ce ne controleaza pe noi !
Zicea unul ca Togor ar fi afirmat ca va lua sigur Diosigul si Valea Iadului si "amicul lui Harca" a dat chiar de inteles asta pe aici pe undeva !Sub Fegernic si Les se "sapa" de mai multi ani si nu se stie inca sigur nimic nici ca da si nici ca ba .Cu fondurile de vanatoare mai este inca vreme pana prin august cand "incepe sezonul" !"Gasca" din Marghita a pus ochii pe Bolcas si se regrupeaza in acest sens .Ajvps este in mijlocul "haitei de lupi" care sfasie,sfasie,sfasie...in timp ce "potarnichile" se imprastie ! O parte dintre aceste "potarnichi" vor incerca sa se transforme in vulturi precum Togor sau chiar s-au transformat deja !

pescarbihor

Numarul mesajelor : 70
Localizare : beius
Ocupatia : pescar mintit de ajvps
Data de inscriere : 07/03/2011

Sus In jos

CERTURI SI DISPUTE PERSONALE Empty Re: CERTURI SI DISPUTE PERSONALE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum