Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

+3
Hanumanfish
Nitu V
Nagy Victor
7 participanți

In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nagy Victor Dum Iul 19, 2009 10:24 pm

Clasamentul FINALLA 2009 Cristur Bihor

cadeti fete:

locul - nume -------------------- puncte

1. - - Mateescu Carolina ------- 2. - 7,300 kg.
2. - - Koacs Betina ------------ 2. - 6,940 kg.
3. - - Lunguy Angela ----------- 5. - 5,420 kg.
4. - - Luncan Raluca ----------- 5. - 4,720 kg.
5. - - Nitu Lavinia -------------- 6. - 5,260 kg.
6. - - Lozinca Bianca ----------- 6. - 4,660 kg.
7. - - Antal Timea -------------- 7. - 4,600 kg.
8. - - Mateescu Sara ----------- 7. - 4,540 kg.
9. - - Badet Maria -------------- 9. - 3,080 kg.
10.- - Piciu Andreea ------------- 10 - 3,080 kg.

tineret fete :

1. - - Palcau Alexandra ---------- 1. - 7,040 kg.
2. - - Schinderman Daniela ------ 2. - 4,560 kg.

cadeti baieti :

1. - - Agaton Silamer ------------ 2. - 8,660 kg.
2. - - Soltinschi Gabriel ---------- 4. - 7,020 kg.
3. - - Oichiuz Florin -------------- 4. - 6,600 kg.
4. - - Butola Cristian ------------- 5. - 4,860 kg.
5. - - Marginean Mihaita ---------- 6. - 6,440 kg.
6. - - Morozan Vlad -------------- 7. - 4,900 kg.
7. - - Jakab Alfred --------------- 9. - 5,160 kg.
8. - - Dutu Andrei --------------- 9,5. - 4,320 kg.
9. - - Buculei Ionut -------------- 10. - 4,320 kg.
10.- - Treistaru Catalin ----------- 10. - 4,280 kg.
11.- - Luncan Raul --------------- 10. - 4,160 kg.
12.- - Neagoe Remus ------------- 11 .- 4,400 kg.
13.- - Ganea Alexandru ----------- 11,5.- 3,660 kg.
14.- - Predescu Nicolae ----------- 13. - 4,080 kg.
15.- - Rotar Mircea --------------- 16. - 3,880 kg.

tineret baieti :

1. - - Bad Florin ----------------- 2. - 7,740 kg.
2. - - Poiana Doru --------------- 3. - 7,100 kg.
3. - - Jancso Janos -------------- 4. - 6,800 kg.
4. - - Matei Sergiu --------------- 5. - 6,540 kg.
5. - - Mateescu Dan ------------- 6. - 5,860 kg.
6. - - Badet Alexandru ----------- 7. - 5,440 kg.
7. - - Iovan Andrei --------------- 8. - 5,460 kg.
8. - - Cordea Andrei -------------- 9. - 5,420 kg.
9. - - Nagy A, Cristian ------------ 9. - 5,220 kg.
10.- - Protopopescu Bogdan ------- 10. - 5,000 kg.
11.- - Zeliscu Cristian ------------- 10. - 4,980 kg.
12.- - Sabau Petre ---------------- 11. - 4,280 kg.
13.- - Kovesdi Zoltan -------------- abandon in a 2 a mansa din motive obiective

FELICITARI CAMPIONILOR Very Happy Exclamation cheers cheers cheers
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nitu V Lun Iul 20, 2009 7:29 am

am ajuns acasa ...cu regretul ca nu sunt bihorean .
Nitu V
Nitu V

Numarul mesajelor : 128
Localizare : braila
Ocupatia : bugetar
Data de inscriere : 13/07/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE ..............................A.J.V.P.S..C.P.ORADEA.

Mesaj  Hanumanfish Lun Iul 20, 2009 10:00 am

[b][i]DL..NITU..cred ca in numele tuturor pescarilor..si membrilor de pe forumul bihorului ..spun si spunem cu inima pe suflet ca *va iubim ..si va asteptam cu drag oricand..aveti o familie frumoasa..si un caracter adevarat..cu aceasta ocazie..eu hanumanfish...zoli..va declar..*pescar bihorean de onoare*..din partea forumului bihorean.sunt sigur ca moderatorii nostri..ma sustin in aceasta dare de titlu..*bine ati venit in familia bihorului*
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Iul 20, 2009 12:44 pm

Nitu V va puteti inscrie si la concursurile de spinning! Participati online! Very Happy
Cu respect un pescar bihorean catre un alt pescar bihorean Laughing Laughing Laughing

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nitu V Lun Iul 20, 2009 1:09 pm

multumesc mult.
desi nu am reusit decat un loc 5 , trebuiesc spuse cateva cuvinte care sa fie citite de cei ce nu au fost de fata:
- un concurs exemplar care trebuia filmat cap coada si dat de vizionat in tara .
-un concurs in care nu a contat numai viteza si tehnica participantului ci si tactica abordata pt ca asa cum s-a vazut in mansa a 2-a multi nu au fost pe solutie.
- organizare fara repros desi a fost un concurs pentru cei mici. sunt multe concursuri pt seniori unde nu se verifica bagajul sau nada.
- arbitri de calitate .sincer mi-a fost teama de acest aspect dar nota lor este 10+.
-multumim echipei de la liceul goga pentru mancarea foarte buna.
- inainte sa ajung pe pista de concurs nu am auzit decat cuvinte de nemultumire legate de calitatea pistei. vorbe goale pt ca pista este f buna in comparatie cu ce avem in tara .accesul cam greoi dar cand am auzit ca organizatorii pun la dispozitie masini de teren in caz de ploaie...m-am intrebat daca nu cumva am trecut granita.
- la venire am facut 2 zile pe drum...la intoarcere am condus 14 ore ...nu sunt deloc obosit ...maine dimineata as vrea sa fiu din nou prezent pe pista de la marghita . si totul se datoreaza numai ajvps bihor...inca o data multumim.
Nitu V
Nitu V

Numarul mesajelor : 128
Localizare : braila
Ocupatia : bugetar
Data de inscriere : 13/07/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nitu V Lun Iul 20, 2009 1:12 pm

pescardeclean a scris:Nitu V va puteti inscrie si la concursurile de spinning! Participati online! Very Happy
Cu respect un pescar bihorean catre un alt pescar bihorean Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing sa nu spuneti de 2 ori.
Nitu V
Nitu V

Numarul mesajelor : 128
Localizare : braila
Ocupatia : bugetar
Data de inscriere : 13/07/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nagy Victor Lun Iul 20, 2009 6:46 pm

Nitu V a scris:am ajuns acasa ...cu regretul ca nu sunt bihorean .

Sunteti bineveniti cu toata familia , in Bihor , la pescuit , la stationar ...la crap... la musca ... la spinning...va asteptam in clubul spinningarilor , puteti participa la intilnirile noastre (on-line) impreuna cu pescarescu si hades (Bucuresti) , sau puteti veni pur si simplu in concediu , va asteptam cu drag si nu numai pe voi , toti care ati fost prezenti , nea MATI cu copii , fam. LOZINCA , fam. MARGINEAN , fam. PALCAU , cei din Alba , Mehedinti , Lugoj , Harghita , Covasna , Sibiu , Morozan Vlad (prietenul meu) Sabau Petre (fam. Korodi care din pacate nu a putut participa , sper sa ne vedem la anu) si toti ceilalti participanti cu care formam deja o familie mare (dupa atitea intilniri pot sa afirm ca suntem o familie mare , iar copii nostri sunt un exemplu ca prietenia nu are limite sau hotare ), eu personal abia astept sa ne reintilnim (desi aceste 2 zile m-au cam terminat fizic) , pina la urmatoarea intilnire va propun sa tinem legatura pe acest site Basketball

La revedere Exclamation

crap pescar

gentleman gentleman gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nagy Victor Lun Iul 20, 2009 9:22 pm

@ Nitu

Am vazut ca ai facut si poze si inregistrari , daca doresti le poti posta la poze de la concursuri Exclamation
Multumesc Exclamation Very Happy
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nitu V Lun Iul 20, 2009 9:47 pm

da victore , am cateva poze bune de aratat . video am filmat-o pe inculpata de pe 5 sa-i arat unde a gresit.. nu- i problema o sa pun pe youtube cum ma linistesc un pic.
Nitu V
Nitu V

Numarul mesajelor : 128
Localizare : braila
Ocupatia : bugetar
Data de inscriere : 13/07/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nagy Victor Lun Iul 20, 2009 10:03 pm

Nitu V a scris:da victore , am cateva poze bune de aratat . video am filmat-o pe inculpata de pe 5 sa-i arat unde a gresit.. nu- i problema o sa pun pe youtube cum ma linistesc un pic.

Inca odata felicitari pt. locul 5 , un loc care nu e prea rau , avind in vedere conditiile climatice , calitatea concurentilor (adevarati razboinici) si multe alte lucruri care nu pot fi prevazute , totdeauna vor fi invinsi si invingatori , conteaza de cine ai fost invins , dar cel mai mult conteaza sa stii sa accepti infringerea si sa tragi concluziile necesare in urma unei infringeri , capul sus , la anu va fi mai bine Exclamation Very Happy sunny
Asteptam pozele si inregistrarea , multumim !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Ssebastian Lun Iul 20, 2009 10:17 pm

Hanumanfish a scris:[b][i]DL..NITU..cred ca in numele tuturor pescarilor..si membrilor de pe forumul bihorului ..spun si spunem cu inima pe suflet ca *va iubim ..si va asteptam cu drag oricand..aveti o familie frumoasa..si un caracter adevarat..cu aceasta ocazie..eu hanumanfish...zoli..va declar..*pescar bihorean de onoare*..din partea forumului bihorean.sunt sigur ca moderatorii nostri..ma sustin in aceasta dare de titlu..*bine ati venit in familia bihorului*

normal ca sustinem...va declaram "PESCAR BIHOREAN DE ONOARE"...bine ati venit in familia pescarilor bihoreni d-le NITU...
cu respect ssebastian
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Ssebastian Lun Iul 20, 2009 10:21 pm

Nitu V a scris:am ajuns acasa ...cu regretul ca nu sunt bihorean .

sinteti bihorean (pescar bihorean de onoare) dar nu cu acte in regula...dar poate cine stie...va mai ginditi si va mutati in Bihor Question Question Question Question Question Question
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  cuby Lun Iul 20, 2009 10:28 pm

ssebastian a scris:
Nitu V a scris:am ajuns acasa ...cu regretul ca nu sunt bihorean .

sinteti bihorean (pescar bihorean de onoare) dar nu cu acte in regula...dar poate cine stie...va mai ginditi si va mutati in Bihor Question Question Question Question Question Question
Am in apropiere un loc de casa Laughing Laughing Laughing

cuby

Numarul mesajelor : 45
Localizare : beius
Ocupatia : de toate
Data de inscriere : 27/01/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nagy Victor Mar Iul 21, 2009 12:53 am

FELICITARI CELOR 3 Bihoreni care au terminat pe podiu

locul - III - cadeti fete - LUNGUI ANGELA
locul - II - cadeti baieti - SOLTINSCHI GABRIEL
locul - III - tineret baieti - JANCSO JANOS

CRED CA ASEMENEA REZULTATE NU AU MAI FOST LA A.J.V.P.S. Bihor ! ( 7 finalisti din care 3 pe podiu )

Dar sa nu uitam nici de :

LUNCAN RALUCA - loc,- IV
NAGY A, CRISTIAN - loc.-IX
LUNCAN RAUL - loc.-XI
KOVESDI ZOLTAN - abandon in a -II-a mansa (cauze obiective)

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  nagy cristian Mar Iul 21, 2009 7:24 pm

FELICITARI tuturor FINALISTILOR Exclamation cheers

FELICITARI FINALISTILOR Bihoreni Exclamation cheers

FELICITARI celor 3 colegi de club care au terminat pe podiu Exclamation cheers CINSTE VOUA !!!

MULTUMESC celor care m-au ajutat cu sfaturi si materiale necesare pt. concurs (imi pare sincer rau ca v-am dezamagit , doar atit am putut , poate data viitoare va fi mai bine , trebuie sa fie mai bine Exclamation )

MULTUMESC A.J.V.P.S. Bihor , C.P. Oradea si Marghita pt. organizarea acestei FINALE CARE S-A DESFASURAT IN CELE MAI BUNE CONDITII POSIBILE Exclamation cheers

In numele concurentilor MULTUMESC delegatilor si parintilor care ne-au sprijinit financiar si moral pe tot parcursul CAMPIONATULUI Exclamation cheers cheers cheers

SPER SA NE REVEDEM LA ANU Exclamation Exclamation Exclamation LA REVEDERE Exclamation
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Nitu V Mar Iul 21, 2009 10:51 pm

cuby a scris:
ssebastian a scris:
Nitu V a scris:am ajuns acasa ...cu regretul ca nu sunt bihorean .

sinteti bihorean (pescar bihorean de onoare) dar nu cu acte in regula...dar poate cine stie...va mai ginditi si va mutati in Bihor Question Question Question Question Question Question
Am in apropiere un loc de casa Laughing Laughing Laughing

nu am uitat... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nitu V
Nitu V

Numarul mesajelor : 128
Localizare : braila
Ocupatia : bugetar
Data de inscriere : 13/07/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty CAPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE ..A.J.V.P.S..C.P.ORADEA.

Mesaj  Hanumanfish Sam Ian 02, 2010 6:50 pm

clown
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Ionut Erdeli Sam Ian 02, 2010 7:01 pm

Laughing

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  nagy cristian Sam Ian 02, 2010 8:43 pm

ce-i aici Question Shocked scratch
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Ssebastian Sam Ian 02, 2010 10:02 pm

AM RUGAMINTEA LA D-L HANUMANFISH SA REPOSTEZE FOTOGRAFIILE DE LA ACEST CONCURS...IN CAZ CONTRAR TOPICUL VA FI STERS....
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S.  BIHOR...C.P.ORADEA. Empty Re: CAMPIONAT NATIONAL..*STATIONAR*.CONCURS DE PESCUIT..ORGANIZAT DE..A.J.V.P.S. BIHOR...C.P.ORADEA.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum