Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mreana

+22
razvan10
ionut
klau_0588
nihilum
Barbu Vasile
Chelu
MeHigh
mariusw
cristi
alex_24ARN
davidco_m
Ssebastian
Florin Tinel
marius
zsolty
vali_z
mausica
Hanumanfish
waggling carp
manu
RaduDan
szoke szabolcs
26 participanți

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  Ssebastian Mier Iul 21, 2010 7:02 pm

Shocked Shocked bounce bounce bounce bounce bounce
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  cristi Sam Iul 24, 2010 12:48 pm

mariusw a scris:da tu dc te bagi ma? lasa`i pe ei daca se omoara , toti sariti unu in apararea altuia provocand numai certuri si chestii dastea toti va acoperiti aici pe cacaneata asta de server? gentleman
asa vreau eu ma,ce treaba ai tu?
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  mariusw Sam Iul 24, 2010 2:18 pm

bine mai pescarule , stai potol acolo nu venii cu chef de cearta aici. Surprised pescar
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  mariusw Sam Iul 24, 2010 7:59 pm

auauauuauauauauuauauauuauauauauauau Dinamita tu esti tata:-<:-ss si nu ma jigni ca nu te-am jignit . cred ca ar trebuii totusi sa ai un vocabular cat de cat adecvat pe un asemenea forum mai ales ca nu esti pustan.
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty mreana

Mesaj  MeHigh Sam Iul 24, 2010 10:52 pm

LOL

MeHigh

Numarul mesajelor : 89
Varsta : 37
Localizare : TIMISOARA
Ocupatia : INGINER
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  cristi Lun Iul 26, 2010 5:22 pm

mariusw a scris:auauauuauauauauuauauauuauauauauauau Dinamita tu esti tata:-<:-ss si nu ma jigni ca nu te-am jignit . cred ca ar trebuii totusi sa ai un vocabular cat de cat adecvat pe un asemenea forum mai ales ca nu esti pustan.
mai pescarule lasa mangheala asta cu dinamita ar trebuii sa il intrebi pe el cine sunt daca esti curios,si nu cred ca te-am jignit cu nimic tu ai fost ala care te-ai bagat in seama si ai vb la adresa mea,eu nu cred ca am vb vreodata cu tine asa ca te rog foloseste mai rar ma-ul ala
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  mariusw Lun Iul 26, 2010 5:39 pm

ok.chestia cu jignitul se adresa lui marius nu tie el a folosit expresiile jignitoare ...Razz Smile


Ultima editare efectuata de catre mariusw in Mar Iul 27, 2010 1:27 am, editata de 1 ori
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  Chelu Lun Iul 26, 2010 10:10 pm

mariusw vezi-ti de treaba ta trompeta


Ultima editare efectuata de catre Chelu in Mar Iul 27, 2010 10:53 am, editata de 5 ori
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  Chelu Lun Iul 26, 2010 10:16 pm

mariusw a scris:ok.chestia cu jignitul se adresa lui marius nu tie Razz Smile
si ai grija cu jignitul la adresa lui Marius ca nu se stie niciodata cand te intalnesti cu el sau cu....................


Ultima editare efectuata de catre Chelu in Mar Iul 27, 2010 10:48 am, editata de 1 ori
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty mreana

Mesaj  MeHigh Lun Iul 26, 2010 10:53 pm

cred ca ar trebui sa stearga cineva mizeriile astea de mesaje ca nu au nici o legatura cu mreana. (sa nu ma mai obosesc sa tot intru cand imi apare mesaj nou pt porcarii de genu asta)

MeHigh

Numarul mesajelor : 89
Varsta : 37
Localizare : TIMISOARA
Ocupatia : INGINER
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  alex_24ARN Lun Iul 26, 2010 11:51 pm

TOTUSI.....
MREANA AIA CAT A FOST DE MARE?
AVETI SI VOI DE CINE VA LEGA ..........
SCRIETI VOI MINCIUNILE VOASTE PE FORUMUL ASTA ........
AVETI ADMIN SI MODERATORI CARE VA PERMIT ASA CEVA!!!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  Hanumanfish Mar Iul 27, 2010 1:26 am

Postarile respective trebuiau postate la topicul * comentarii despre poze ( fara jigniri ) .

@Domnilor cuvantul * BAI * MAI *BRE* exista in vocabularul Limbii Romane !!! Regionalisme ,expresii parand a fi jignitoare ? Nu cred ,restul cuvintelor da !!!
Persoanele au dreptul la libera exprimarii unei pareri ? Da!!! Despre persoane ? Da !!! ETC .
Ca si moderator am observat aceasta disputa trecuta in jargoane de cartier ! Modul alegerii unei exprimari tine de nivelul fiecaruia. (regionalisme si expresii deocheate) care ne va ajuta sa ne facem mai bine intelesi pentru restul ...jargoane moderne acceptate de masa noastra culturala ).

Rog frumos pe domnii care au postat cuvintele *.....* Sa butoneze - schimbati cuvintele respective cu alte expresii macar asa ,nu de sanchi* de
bun simt .Va rog sa va respectati macar virtual cat de cat .

In caz contrar va sterg mesajele respective !!! Moderator . pescuit zicala :" Fiecare pasare pe limba ei piere "
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Punkistule!

Mesaj  Barbu Vasile Mar Iul 27, 2010 7:48 am

Chelu a scris:
mariusw a scris:ok.chestia cu jignitul se adresa lui marius nu tie Razz Smile
ai galule,care ti-e problema ?vezi-ti de treaba ta de copil ca rost nu are .
pescuit
Nu te-a intrebat nimeni de sanatate....Sezi pe poponetzul tau si da sorash la shnaideri....daca vrei manifestari mai "participative" fa-o in alta parte ,nu pe forum....Cel putzin baiatul asta nu e manjit cu rapanul vostru....asa ca jos laba de pe el, si daca vretzi, spunetzi-mi unde se mai prinde scobarul....asta ma intereseaza, nu pectoralii vostri de photoshop....
ps: Chiar, marius, avea raie mreana aia de o impingeai asa catre ala ce-ti facea poza?
Barbu Vasile
Barbu Vasile

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Oradea
Ocupatia : semipescar
Data de inscriere : 19/03/2010

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty IN FINAL...

Mesaj  Barbu Vasile Mar Iul 27, 2010 7:54 am

Putem vorbi de crap si scobar, sau dam anuntzuri la mica publicitate...Am o rugaminte:cei carora le place pescuitul, sa scrie despre asta, cei la care le explodeaza fibra, sa mearga la sapa, e mai util pt societate !
Barbu Vasile
Barbu Vasile

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Oradea
Ocupatia : semipescar
Data de inscriere : 19/03/2010

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  cristi Mar Iul 27, 2010 10:54 am

Barbu Vasile a scris:
Chelu a scris:
mariusw a scris:ok.chestia cu jignitul se adresa lui marius nu tie Razz Smile
ai galule,care ti-e problema ?vezi-ti de treaba ta de copil ca rost nu are .
pescuit
Nu te-a intrebat nimeni de sanatate....Sezi pe poponetzul tau si da sorash la shnaideri....daca vrei manifestari mai "participative" fa-o in alta parte ,nu pe forum....Cel putzin baiatul asta nu e manjit cu rapanul vostru....asa ca jos laba de pe el, si daca vretzi, spunetzi-mi unde se mai prinde scobarul....asta ma intereseaza, nu pectoralii vostri de photoshop....
ps: Chiar, marius, avea raie mreana aia de o impingeai asa catre ala ce-ti facea poza?
voi ar trebui sa stati pe poponetzul vostru nu sa va bagati in seama ca chilotii in fundul fetitelor
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  Chelu Mar Iul 27, 2010 10:57 am

Barbu Vasile a scris:
Chelu a scris:
mariusw a scris:ok.chestia cu jignitul se adresa lui marius nu tie Razz Smile
ai galule,care ti-e problema ?vezi-ti de treaba ta de copil ca rost nu are .
pescuit
Nu te-a intrebat nimeni de sanatate....Sezi pe poponetzul tau si da sorash la shnaideri....daca vrei manifestari mai "participative" fa-o in alta parte ,nu pe forum....Cel putzin baiatul asta nu e manjit cu rapanul vostru....asa ca jos laba de pe el, si daca vretzi, spunetzi-mi unde se mai prinde scobarul....asta ma intereseaza, nu pectoralii vostri de photoshop....
ps: Chiar, marius, avea raie mreana aia de o impingeai asa catre ala ce-ti facea poza?
iar tu fustratule ce te bagi in seama ca si ......... vezi-ti de poponetul tau si sa nu uiti de vazelina ca ai sa te iriti:lol: Laughing Laughing Laughing
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  marius Mar Iul 27, 2010 10:59 am

Barbu Vasile a scris:
Chelu a scris:
mariusw a scris:ok.chestia cu jignitul se adresa lui marius nu tie Razz Smile
ai galule,care ti-e problema ?vezi-ti de treaba ta de copil ca rost nu are .
pescuit
Nu te-a intrebat nimeni de sanatate....Sezi pe poponetzul tau si da sorash la shnaideri....daca vrei manifestari mai "participative" fa-o in alta parte ,nu pe forum....Cel putzin baiatul asta nu e manjit cu rapanul vostru....asa ca jos laba de pe el, si daca vretzi, spunetzi-mi unde se mai prinde scobarul....asta ma intereseaza, nu pectoralii vostri de photoshop....
ps: Chiar, marius, avea raie mreana aia de o impingeai asa catre ala ce-ti facea poza?
Mai Vasalie, apropo frumos nume ti-a dat mata, ........pune si tu niste poze nu te baga in seama ca prostu.
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  marius Mar Iul 27, 2010 11:03 am

alex_24ARN a scris:TOTUSI.....
MREANA AIA CAT A FOST DE MARE?
AVETI SI VOI DE CINE VA LEGA ..........
SCRIETI VOI MINCIUNILE VOASTE PE FORUMUL ASTA ........
AVETI ADMIN SI MODERATORI CARE VA PERMIT ASA CEVA!!!!
Bai pescarule*... bun poti fi sa pui paie pe foc ..........te-ai laudat ca tu nu mai scrii pe forumul asta, de ce nu te tii de cuvant ?
Nici acuma nu te lasa nevastata la pescuit? Laughing Laughing
Daca tot insisti sa stii ca mreana aia avea dimensiunea capului tau ala micut Laughing Laughing Laughing
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  cristi Mar Iul 27, 2010 11:09 am

alex_24ARN a scris:TOTUSI.....
MREANA AIA CAT A FOST DE MARE?
AVETI SI VOI DE CINE VA LEGA ..........
SCRIETI VOI MINCIUNILE VOASTE PE FORUMUL ASTA ........
AVETI ADMIN SI MODERATORI CARE VA PERMIT ASA CEVA!!!!
mreana aia a fost cat vrem noi de mare,eu cred ca tu esti cel care scrie minciuni pe acest forum si se baga in seama neintrebat ca si ............
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  Chelu Mar Iul 27, 2010 11:27 am

Barbu Vasile a scris:
Chelu a scris:
mariusw a scris:ok.chestia cu jignitul se adresa lui marius nu tie Razz Smile
ai galule,care ti-e problema ?vezi-ti de treaba ta de copil ca rost nu are .
pescuit
Nu te-a intrebat nimeni de sanatate....Sezi pe poponetzul tau si da sorash la shnaideri....daca vrei manifestari mai "participative" fa-o in alta parte ,nu pe forum....Cel putzin baiatul asta nu e manjit cu rapanul vostru....asa ca jos laba de pe el, si daca vretzi, spunetzi-mi unde se mai prinde scobarul....asta ma intereseaza, nu pectoralii vostri de photoshop....
ps: Chiar, marius, avea raie mreana aia de o impingeai asa catre ala ce-ti facea poza?
scobarul se prinde in apa ,papagalule Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  nihilum Mar Iul 27, 2010 11:30 am

de ce nu va certati voi pe privat si nu puneti aici niste poze cu mrene? eventual si unde si cum le-ati prins Laughing
chiar nu intereseaza pe nimeni certurile voastre..

nihilum

Numarul mesajelor : 5
Localizare : Oradea
Ocupatia : xx
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  cristi Mar Iul 27, 2010 11:33 am

nihilum a scris:de ce nu va certati voi pe privat si nu puneti aici niste poze cu mrene? eventual si unde si cum le-ati prins Laughing
chiar nu intereseaza pe nimeni certurile voastre..
eu cred ca ne-am vazut de treaba pana acuma si ne-am postat capturile fara sa ne luam de nimeni,dar vad ca sunt cativa isteti care fac pe destepti si se iau de noi asa ca ei se cred smardoi peste noapte
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty MREANA

Mesaj  Barbu Vasile Mar Iul 27, 2010 11:42 am

Multzumesc, baietzilor, asta a fost si scopul meu :sa-si dea seama cei care citesc forumul asta cam cine suntetzi voi trei.Trei persoane nebagate in seama de nimeni, care va laudatzi intre voi cat suntetzi de frumoshi shi deshtepti, shi cum prindetzi pe cineva care avetzi impresia ca e mai alb sau negru, hopa pe el! Asta-i impresia voastra, da' vedetzi ca impresiile-s trecatoare, sa nu ramanetzi cu depresia. In concluzie, voi trei, dupa limbajul folosit, arogantza si nesimtzirea de care atzi dat dovada pana acum, fatza de cei care sunt pe forum, nu prea avetzi ce cauta printre pescari. Locul vostru este la "chimprestor", la sapat de santzuri.
Eu va salut definitiv shi va doresc harletze shi lopetzi intinse !
Barbu Vasile
Barbu Vasile

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Oradea
Ocupatia : semipescar
Data de inscriere : 19/03/2010

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  Chelu Mar Iul 27, 2010 11:47 am

Barbu Vasile a scris:Multzumesc, baietzilor, asta a fost si scopul meu :sa-si dea seama cei care citesc forumul asta cam cine suntetzi voi trei.Trei persoane nebagate in seama de nimeni, care va laudatzi intre voi cat suntetzi de frumoshi shi deshtepti, shi cum prindetzi pe cineva care avetzi impresia ca e mai alb sau negru, hopa pe el! Asta-i impresia voastra, da' vedetzi ca impresiile-s trecatoare, sa nu ramanetzi cu depresia. In concluzie, voi trei, dupa limbajul folosit, arogantza si nesimtzirea de care atzi dat dovada pana acum, fatza de cei care sunt pe forum, nu prea avetzi ce cauta printre pescari. Locul vostru este la "chimprestor", la sapat de santzuri.
Eu va salut definitiv shi va doresc harletze shi lopetzi intinse !
Si eu te salut si-ti doresc mult succes si multa bafta la pescuit,fustratule Laughing Laughing Laughing Laughing
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  cristi Mar Iul 27, 2010 11:52 am

Barbu Vasile a scris:Multzumesc, baietzilor, asta a fost si scopul meu :sa-si dea seama cei care citesc forumul asta cam cine suntetzi voi trei.Trei persoane nebagate in seama de nimeni, care va laudatzi intre voi cat suntetzi de frumoshi shi deshtepti, shi cum prindetzi pe cineva care avetzi impresia ca e mai alb sau negru, hopa pe el! Asta-i impresia voastra, da' vedetzi ca impresiile-s trecatoare, sa nu ramanetzi cu depresia. In concluzie, voi trei, dupa limbajul folosit, arogantza si nesimtzirea de care atzi dat dovada pana acum, fatza de cei care sunt pe forum, nu prea avetzi ce cauta printre pescari. Locul vostru este la "chimprestor", la sapat de santzuri.
Eu va salut definitiv shi va doresc harletze shi lopetzi intinse !
nu trebuia sa te obosesti degeaba frumosule,desteptule,dar locul tau unde ar fi cred ca la urbana de atata inteligenta dai dovada,iar cat despre pescari mai mare pescar este razvan 10 decat tine,mai bine aruncati calculatorul de la etaj si nu mai intra pe acest forum,la revedere
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

mreana - Pagina 2 Empty Re: mreana

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum