Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

+13
Musti
bmjean
Hanumanfish
mariusw
Adriann
Ionut Erdeli
Ssebastian
Harangus Marius
Admin
Nagy Victor
alex_24ARN
Marian
miki
17 participanți

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Nagy Victor Lun Sept 28, 2009 9:31 pm

toti membrii clubului spin. care sunt si membrii CPO au fost iritati de postarea lui Mihai S. , nu cred ca trebuie banat , dar macar o explicatie meritam si noi , cu ce anume am gresit , Mihai ??? Shocked scratch


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Lun Sept 28, 2009 9:58 pm, editata de 1 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty EDITIA -

Mesaj  Hanumanfish Lun Sept 28, 2009 9:42 pm

mihai se baga cam cam unde nu ai fierbe oala....la concursuri,daca el nu era nu se castiga,daca el nu se certa cu nea popa,nu se castiga.asa ca ar trebuii sa ne aplecam in fata lui,ca si musulmanii,se baga si aici unde noi PRIETENII ,CUNOSTINTE,NE-AM ADUNAT SA FACEM INTRE NOI UN CONCURS AMICAL,SA NE CUNOASTEM MAI BINE,SA DAM PILDA PESCARILOR DIN ORADEA SA NU FACA MIZERIE,SA ELIBERAM PESTI,DECI ACEST mihai...SE BAGA..STAI LINISTIT MIHAI CA DIN CAUZA ASTA CA TE-AI DAT LA BAIETII DE LA GENTLEMEN CLUB ..VA IESII MARE SCANDAL...DE AZI INAINTE DIN PARTEA MEA NU AI CE CAUTA PE FORUM...FIINDCA NOI AVEM PERMISE DE PESCUIT,SI SUNTEM MEMBRI AJVPS.
ACUM DE DATA ASTA AI GRESIT ADRESA...VOTUL MEU ESTE SA TE BANEZE...DACA ERAM MODERATOR DE MULT ERAI DAT AFARA,SI TOATE MESAJELE TALE TAMPITE LE STERGEAM.MESAJELE DESPRE AJVPS..NU..DOAR LE TRANSCRIU..DECI VOTUL MEU ESTE CA ESTI FARA CARACTER,NU AI CE CAUTA PE FORUM..ALTADATA INFORMEAZATE..EU NU TE IERT !


Ultima editare efectuata de catre Hanumanfish in Mar Sept 29, 2009 7:07 am, editata de 1 ori
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Adriann Lun Sept 28, 2009 9:48 pm

Decizia de a merge pe canal la Sanicolau a fost luata de noi toti......am stabilit cei de fata (doar de aceea ne-am intalnit)cei care nu au fost au lipsit din motive personale sau ma rog....Dar cred ca trebuie sa se supuna majoritatii...
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  alex_24ARN Lun Sept 28, 2009 9:50 pm

gata fratilor!!!!!!dai in colo pe carcotasi ...!!!!noi tot la Sinicolaul Roman mergem... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy pescar pescar pescar
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  alex_24ARN Lun Sept 28, 2009 9:52 pm

apropo!!!!si eu tot carnet de membru AJVPS am.......!!!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  mariusw Lun Sept 28, 2009 9:53 pm

:-s calma calma!!! Smile)) cum e reclama ! Sanicolau mare v`a fi cucerit de "gentlemani" !!! mai e putin pana in 11 ! ;!!!
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty EDITIA -

Mesaj  Hanumanfish Lun Sept 28, 2009 9:56 pm

auziti ..ce faza tare..si eu tot carnet de membru AJVPS..AM...AUZITI HAI SA SCRIEM CATI AVEM CARNET DE MEMBRU AJVPS..SA VADA ..PAMPALINI CA AVEM...
PS: 1 :HANUMANFISH........CARNET DE MEMBRU AJVPS..ORADEA
2 SSEBASTIAN...........CARNET DE MEMBRU AJVPS..ORADEA DIN 1988 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Ultima editare efectuata de catre Hanumanfish in Lun Sept 28, 2009 9:59 pm, editata de 1 ori
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Admin Lun Sept 28, 2009 9:57 pm

Si eu si eu de 7 ani Very Happy anu asta il dau la scoala clasa 1 Laughing Laughing Laughing


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Sept 28, 2009 9:58 pm, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  mariusw Lun Sept 28, 2009 9:58 pm

2 - MARIUSw carnet de membru AJVPS Oradea !
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Nagy Victor Lun Sept 28, 2009 10:02 pm

Victor N. , Norbi N. , Cristi N. chiar si Vivi N.suntem membri al C.P. Oradea (nici nu mai stiu de cind scratch Laughing)
intr-un cuvint aproape toata familia Nagy suntem A.J.V.P.S.- isti aplauze aplauze aplauze gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Ssebastian Mar Sept 29, 2009 7:04 am

AM PERMIS AJVPS DIN 1988 DECI IS CAM "BATRIN"...NU CRED CA-MI POATE INTERZICE CINEVA DIN AJVPS SA MERG PE CANAL....PE 11.10 VOM FI PE CANAL...SA VINA SA NE DE-A AFARA SI VOM FACE CEL MAI MARE SCANDAL DE PINA ACUM IN BRANSA PESCARILOR....VRETI SA VEDETI ?....VENITI SA NE GONITI DE PE CANAL... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Ssebastian Mar Sept 29, 2009 7:08 am

Dan Mihai Soltinschi a scris:@Victor

Te rog nu stabiliti intalnirile pe Canalele colectoare care apartin AJVPS.Este destul loc pe cris.Multumesc.
...EXPLICATIA Question Question Question Question Question Question Question Question...DERANJAM CUMVA PE CEI CARE INDEASA JUVELNICELE CU PESTII SUB LIMITA Question Question Question DIN MOMENT CE IMI PLATESC IN FIECARE AN COTIZATIA CATRE AJVPS AM TOT DREPTUL SA MERG SI SA FAC CE VREAU (IN LIMITELE LEGALE) PE CANALUL COLECTOR...DACA VREAU FAC SI UN "DRILL" CU NEVASTA PE MALUL CANALULUI COLECTOR...CU BATUL IN MINA SA NU FIE DISCUTII DACA VIN "RANGERII"..
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty EDITIA...

Mesaj  Hanumanfish Mar Sept 29, 2009 7:20 am

DOMNILOR DE LA GENTLEMEN CLUB*..AM FOST ATACATI DE UN *NEINFORMAT Exclamation ...NE-AM ADUNAT SA FACEM SCHIMB DE EXPERIENTE CA ASA A INCEPUT..PRINDE-AM FIECARE UN PESTE MAI MIC MAI MARE..DUPA CARE AM AJUNS LA CONCLUZIA CA TREBUIE SA-I ARATAM PILDA*LA OAMENI..DIN PARTEA MEA AFARA CU EL DE PE FORUM...MAI ALES CA SUNTEM MEMBRI AJVPS,SI AM FOST ATACATI DE ACEST FENOMEN RAU*
@.PESCARDECLEAN ESTI UN DOMN...INNASCUT..TE FELICIT PENTRU NIVELUL DE ABORDARE A ACELEI INTREBARI...CA TU DACA PO-TI VENI SAU NU...AI SPUS CA NU VII, NU VENEA-I FARA SA AI CARNET DE MEMBRU LA AJVPS..SI ORICUM PLECI IN GRECIA*..EU CRED CA ACEAST MIC ATAC LA ADRESA GENTLEMEN CLUB ..TINTA AI FOST TU...PESCARDECLEAN...MAI DEMULT VOI DOI AVEATI DISCUTII,PE TEMA ASTA,ASA EU HANUMANFISH STAU DE PARTEA TA...SI NU VOI LASA PE NIMENI SA JIGNEASCA UN GENTLEMEN*...ESTI UN OM FOARTE FINUT...SI NU TE-AI AGITAT,NU TE-AI REVOLTAT,SUNT ONORAT CA FACI PARTE DIN GENTLEMEN CLUB* HANUMANFISH
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty EDITIA

Mesaj  Hanumanfish Mar Sept 29, 2009 7:37 am

CEI CARE AU FOST ATACATI...SI MAI ALES CA AU CARNETE DE MEMBRU VOM MERGE LA SEDINTA SAU LA CONSILIUL JUDETEAN..CU O CERERE PRIN CARE DORIM SA FIM INFORMATI DE CE ACEST *CINEVA* DORESTE SA NE INTERZICA PESCUITUL PE CANALUL COLECTOR*..PUTEM MERGE SI LA DL.DIRECTOR DE LA AJVPS..IN AUDIENTA..SA VEDEM CE SPUNE DANSUL DESPRE ACEST FENOMEN*SI EVENIMENT..CA CINEVA NE INTERZICE SA MERGEM PESCUIT PE CANAL COLECTOR*....DORESTE CUMVA ACEST mihai SA NU FIM MEMBRI AJVPS... Question IL DERANJAM CUMVA Question FACEM CEVA RAU, Question AJVPS -ULUI Question PRINDEM TOTI PESTII DE PE CANAL Question
PAI MIE NU IMI TREBUIE ASEMENEA FEL DE CEVA..SA MA REPREZINTE
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Sept 29, 2009 7:46 am

Cred ca aceasta iesire a lui dan 33 a fost prea putin gandita! Cred ca a fost un moment de ratacire! Problema este ca nu pot sa il inteleg! Eu credeam ca faptul ca ne-am adunat niste baieti nu poate sa deranjeze pe nimeni, ba mai mult credeam ca vom fi sustinuti in initiativa noastra! Adica, ce facem noi rau? Ca ceea ce facem bine este usor de gasit. Chiar si faptul ca atunci cand suntem noi pe apa nu se braconeaza ar trebui sa bucure asociatiile de pescuit bihorene! Facem un lucru frumos prin promovarea pescuitului la spinning, ba mai mult practicarea pescuitului tip C&R!
@dan 33 sa stii ca in acest club sunt singurul care nu este membru AJVPS, iar in ceea ce priveste pescuitul in zone concesionate de AJVPS sa stii ca am ridicat aceasta problema atat pe forum cat si ieri la intalnirea avuta ! Concluzia era ca voi participa la intalnirile organizate pe aceste ape, dar nu voi pescui! Am totusi impresia ca dumneavoastra cautati nod in papura pentru simplul fapt ca nu ati fost bagat in seama de membrii acestui club! Stati linistit ca nici nu veti fi!
@Spinning Club lasati-l in pace, chiar nu merita sa ne agitam pentru el!
gentleman

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  miki Mar Sept 29, 2009 7:48 am

am si eu permisul respectiv si sunt membru AJVPS....

intrebarea mea este una singura: Cine este acest domn Mihai si de cine apartine?

dar de fapt mai am cateva intrebari:

De ce va agitati asa degeaba?
Ce conteaza ce a spus respectivul domn Mihai?
Ne-a platit cumva permisele si nu stim noi?
Ne plateste dansul benzina?
Sau berea?
Sau ne gadila sa ne simtim mai bine?
Sau e 1 aprilie si nu stim noi?

Lasati omul ala in pace ca vorbeste fara sa stie ce.....asta-i parerea mea...o fi vazut voci Shocked
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  bmjean Mar Sept 29, 2009 7:51 am

Cum adica...sa fii membru in AJVPS Bihor si sa nu poti sa pescuiesti pe canalul colector????...mai ales de spinningarii din Gentlemen Club Oradea, pai pe ce motiv?...nu s-au dat destule exemple de buna educatie si intentie din partea lor :C&R, curatenie, nu deranjeaza pe ceilalti pescari, etc...incat ar trebui dati ca si exemplu altora care braconeaza zi de zi, desi unii au permise de AJVPS. Dzeu e sus si vede!.
Din aceste asa zise cauze, discutii, polemici si multe altele, etc...am renuntat acum doi ani sa platesc cotizatia la AJVPS Bihor (desi sunt membru de cand eram elev), dar eu nici macar nu indraznesc sa ma gandesc sa merg pe "terenul AJVPS Bihor" (bravos pescardeclean!) pana nu o sa platesc din nou la AJVPS Bihor (pe mine ma intereseaza deocamdata numai crisul repede), dar cum sa interzici membrilor tai???
Bravos Hanumanfish, Victor, Ssebatian, Miki!!! Nu va lasati, e dreptul vostru!!!


Ultima editare efectuata de catre bmjean in Mar Sept 29, 2009 8:05 am, editata de 1 ori
bmjean
bmjean

Numarul mesajelor : 182
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar sportiv
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  miki Mar Sept 29, 2009 7:53 am

Ramane intrebarea: Cine-i Dan Mihai S????????????????????...sa stiu si eu ...ca nu sunt prea bine informat...
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Sept 29, 2009 8:09 am

Dan Mihai S???????????? este fostul dan 33, fostul Vizitator! Este actualmente vicele AJVPS! Din cate am inteles un bagator in seama, care nu e preocupat de binele pescarilor, al pestilor ci este mai mult o marioneta! Din lipsa de ocupatie apare cate odata face niste afirmatii complet nefondate, si caruia ii place sa jigneasca doar pentru a vedea lumea ca exista si el! Asta asa pe scurt! Twisted Evil

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Adriann Mar Sept 29, 2009 8:58 am

si eu am de la AJVPS carnet de membru pentru pescuitul sportiv pescar
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty cine este domnul...?

Mesaj  alex_24ARN Mar Sept 29, 2009 9:53 am

,,vai..sufletul meu...plangeam azi dimineata cand te-am auzit cantand....vai,domnul DAN da ce cucui mare ...nu se poate asa ceva!!,,versuri recitate de Nikita!nu Stanescu ci bagaboanta!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  miki Mar Sept 29, 2009 10:22 am

vice sau nevice dar vorbeste aiureli ...ce cauta la AJVPS?.....domnu Dan...cum zice Alex
Domnu" Dan,...sufletu" meu...,lasa-ne in pace nu ne mai irita si cauta alte forumuri...ceva cu desene animate eventual...
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  mariusw Mar Sept 29, 2009 11:04 am

ohooohooo @sebastian (ca acuma imi permit ai zis sa ma tutuiesc cu tn) ai carnet mai batran ca mine =)) nici in concepte nu eram pe atunci Smile) auzi 1988 Smile)..cred ca erai dorinta pe vremea aia....da il am de la 14 ani, de cind era liber la permisul pt copii
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Marian Mar Sept 29, 2009 11:05 am

Si eu am permis tot la AJVPS...dar nu sunt de accord cu chestia ca numai cei cu permis la AJVPS pot pescui pe canal ceilalti nu...poi pescari din club dau un exemplu bun, si ar trebui sa poata pescui pescui pe orice apa indiferent de cine apartine apa respectiva, tocmai pentru ceea ce promoveaza C&R.
Sau ca sa putem pescui pe canalul respectiv trebuie sa facem un club "Braconieri Oradea 2009" C&K (catch and kill) Twisted Evil
Marian
Marian

Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Localizare : Oradea
Ocupatia : student
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Ssebastian Mar Sept 29, 2009 11:46 am

mariusw a scris:ohooohooo @sebastian (ca acuma imi permit ai zis sa ma tutuiesc cu tn) ai carnet mai batran ca mine =)) nici in concepte nu eram pe atunci Smile) auzi 1988 Smile)..cred ca erai dorinta pe vremea aia....da il am de la 14 ani, de cind era liber la permisul pt copii
...mda pe vremea aia crd ca erai "dorinta"...de la 14 ani mi l-am facut de cind aveau voie copii sa-si faca permis... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 3 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum