Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum si site nou pt. pescari !

+13
DMG
crisulnegru
Ovi_1919
Admin
MIHNEA FLORIN
nagy cristian
Hanumanfish
PETER
alex_24ARN
Ssebastian
Ionut Erdeli
Nagy Victor
Paul
17 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty https://pescuitbihor.forumgratuit.ro/forum.htm

Mesaj  MIHNEA FLORIN Sam Ian 23, 2010 9:14 pm



https://pescuitbihor.forumgratuit.ro/forum.htm

.....acest forum ,reprezinta vreo asociacie...???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Ssebastian Sam Ian 23, 2010 9:33 pm

NU REPREZINTA NICI O ASOCIATIE SAU FILIALA!!!!!...sau cel putin asa vrem sa credem.. Cool
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Admin Sam Ian 23, 2010 10:00 pm

nu reprezinta nici o asociatie.......
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Ionut Erdeli Sam Ian 23, 2010 10:26 pm

Eu am lansat invitatii reprezentatilor celorlalte asociatii mai mari din Bihor, vezi topicul cu LIVADA! De la AQUA era anul trecut cineva, dar nu mai posteaza momentan! Iar eu anul trecut am avut permis luat direct de la ANPA! Si eu am crezut initial ca este forumul AJVPS, dar acest lucru se datoreaza faptului ca majoritatea celor inscrisi sunt membri AJVPS!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Nagy Victor Vin Feb 12, 2010 4:19 pm

inca un forum pt. pescari intra aici ! gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Ovi_1919 Vin Feb 12, 2010 5:00 pm

da vad ca deja e ceva trend sa ai forum Very Happy mai bine s-ar apuca unii de pescuit si ar lasa forumurile


Ultima editare efectuata de catre Pescar_clujean in Dum Feb 14, 2010 4:05 am, editata de 1 ori
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  crisulnegru Dum Feb 14, 2010 3:45 am

Ceva "trend" ar fi sa-si vada fiecare lungul nasului ! Sa nu-l "muta" grijea pe clujean de pescarii bihoreni ! Nu te-a chemat nimeni in Bihor ca sa dai de lucru la pescarii bihoreni ! Putin bun simt ai putea sa ai daca esti bine primit pe un forum bihorean ,clujene ! "Uni" sa se duca la pescuit si sa lase forumurile si unii adica altii(ceilalti) mananca rahat si au liber pe forumuri ! ? "No ase dar :-Pofta buna !"

crisulnegru

Numarul mesajelor : 30
Localizare : cele trei crisuri
Ocupatia : "nas" de pesti
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Ovi_1919 Dum Feb 14, 2010 3:59 am

crisulnegru a scris:Ceva "trend" ar fi sa-si vada fiecare lungul nasului ! Sa nu-l "muta" grijea pe clujean de pescarii bihoreni ! Nu te-a chemat nimeni in Bihor ca sa dai de lucru la pescarii bihoreni ! Putin bun simt ai putea sa ai daca esti bine primit pe un forum bihorean ,clujene ! "Uni" sa se duca la pescuit si sa lase forumurile si unii adica altii(ceilalti) mananca rahat si au liber pe forumuri ! ? "No ase dar :-Pofta buna !"

E forumul tau sau care-i faza? Daca nu stii de gluma dute culca-te !!!
Nu am venit pe Forumu lu Adrian ca sa ma cert cu persoane pe care nici macar nu le cunosc Wink
Inteleg ca ai ai o problema directa cu pescari din Cluj !!!
Si ai putea vorbi frumos sa eu nu am zis nimic urat de tine , dar daca ti neparat am sa zic !!!
Eu inteleg ca aia e mancarea ta de baza , dar nu ti-a cerut nimeni sa o imparti cu el ! Wink
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Ssebastian Dum Feb 14, 2010 9:59 am

Pescar_clujean a scris:da vad ca deja e ceva trend sa ai forum Very Happy mai bine s-ar apuca unii de pescuit si ar lasa forumurile
...tu de ce nu ai facut treaba asta...esti cam tinerel ca sa dai sfaturi pt altii care deja au ani de serviciu de 2 ori virsta ta....tu ar fi trebuit sa iti dai tezele inainte sa-ti termini liceul si pe urma sa-ti faci forum si sa zici ca este un "trend"...cu fraza...."mai bine s-ar apuca unii de pescuit si ar lasa forumurile..." ai cam data cu bita in balta sau o palma la un kkt,...daca nu spuneai fraza aceea poate toti o luau ca pe o gluma...mai bine te-ai apuca tu de carte ca inca ai puf pe tine si ai lasa forumurile in seama celor mai copti la minte...ok?...te tzuc gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Nagy Victor Dum Feb 14, 2010 3:30 pm

Fratilor , iar o luam razna , sint sigur ca prietenul nostru clujean a vrut sa faca o gluma , care nu a iesit cum a vrut el , sau nu a fost inteles cum a vrut el , hai sa trecem peste acele rinduri , sa nu mai fim atit de irascibili unii cu altii , ati vazut deja unde se poate ajunge de la citeva cuvinte nelalocul lor sau gresit intelese
Mie mi-au ajuns deja aceste certuri iscate din aproape nimic , stiti f. bine ca nu sunt adeptul stergeri , sau modificarii mesajelor , cu atit mai putin al banarilor , dar cu riscul de a fi considerat '' DICTATOR '' o sa transfer la '' cosul de gunoi ''toate mesajele rau intentionate sau cele care contin cuvinte indecente
Va rog sa nu ma obligati sa folosesc metodele pe care nici eu nu le agreez
multumesc ! gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Ssebastian Dum Feb 14, 2010 4:54 pm

Nagy Victor a scris:Fratilor , iar o luam razna , sint sigur ca prietenul nostru clujean a vrut sa faca o gluma , care nu a iesit cum a vrut el , sau nu a fost inteles cum a vrut el , hai sa trecem peste acele rinduri , sa nu mai fim atit de irascibili unii cu altii , ati vazut deja unde se poate ajunge de la citeva cuvinte nelalocul lor sau gresit intelese
Mie mi-au ajuns deja aceste certuri iscate din aproape nimic , stiti f. bine ca nu sunt adeptul stergeri , sau modificarii mesajelor , cu atit mai putin al banarilor , dar cu riscul de a fi considerat '' DICTATOR '' o sa transfer la '' cosul de gunoi ''toate mesajele rau intentionate sau cele care contin cuvinte indecente
Va rog sa nu ma obligati sa folosesc metodele pe care nici eu nu le agreez
multumesc ! gentleman
i-am explicat pustiului despre ce este vorba...el are forumul in cluj unde-i admin...ok...dar remarca ca altii care si-au facut forum ar trebui sa mearga la pescuit sau sa invete sa pescuiasca...o fi el mare profesor in pescuit?..daca da tot respectul pt el...dar ma indoiesc ...la 17 ani sau citi are nu are vechimea necesara si experienta sa vb asa de un om care i-ar putea fi bunic...adca esti admin si ai forum de pescuit nu cred ca esti autorizat sa vorbesti asa...iar ca sa iasa o gluma trebuie sa pui cuvintele bine in propozitie sa sa citesti inainte de a apasa butonul (lipsa de experienta, din nou)...nu te amagi Victor cu tot felul de postari...sintem aici sa atragem atentia si sa corectam anumite atitudini care nu sint aplaudate ...si poate adminul din cluj va reflecta inainte sa posteze la ce scrie si cum scrie...asta este un fel ce corectie si un autocontrol pe viitor...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  nagy cristian Dum Feb 14, 2010 5:27 pm

asa-i Ssebi noi va luam pe voi ca exemplu , cind gresim trebuie sa fim corectati , dar poate ca mai gresim si din cauza ca vrem sa va imitam pe voi si atunci facem greselile voastre (a unora), la asta v-ati gindit ?

atunci cind cei mari se cearta intre ei sau doar se ''batjocoresc'' unii pe altii pot influenta si pe cei din jur

mesajul lui crisunegru este putin cam dur pt. o simpla corectie gentleman
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Nagy Victor Sam Feb 20, 2010 8:13 pm

Pt. crapisti , intrati AICI !!!
pescar
crap
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Nagy Victor Joi Apr 15, 2010 11:51 am

Daca mai aveti timp , puteti intra si aici !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Un site ptr toti.....pescarii !!!!

Mesaj  DMG Sam Apr 17, 2010 11:51 pm

M-am hotarat sa-mi pun gandurile la un loc intr-un forum, un loc de discutii despre pescuitul cu feeder ,o curiozitatea care s-a transformat in pasiune........sper sa va placa.

www.feederfishing.ro


Ultima editare efectuata de catre DMG in Dum Apr 18, 2010 1:05 pm, editata de 1 ori
DMG
DMG

Numarul mesajelor : 49
Localizare : Bihor
Ocupatia : pescar....cand am timp
Data de inscriere : 05/06/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Ovi_1919 Dum Apr 18, 2010 12:01 am

super tare idea ! felicitari aplauze dau o bere daca ne intlnim vreodata Wink
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  DMG Dum Apr 18, 2010 12:09 pm

Multam fain !!!!!!!!
DMG
DMG

Numarul mesajelor : 49
Localizare : Bihor
Ocupatia : pescar....cand am timp
Data de inscriere : 05/06/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Nagy Victor Dum Apr 18, 2010 12:47 pm

Mult succes ! Wink gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  mihai Mar Iul 06, 2010 2:42 pm

A pescuit cineva la barajul les sau coada lacului , Question am auzit ca merge bine carasul

mihai

Numarul mesajelor : 367
Localizare : oradea
Ocupatia : comerciant
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  co2 Mar Iul 06, 2010 5:44 pm

am pescuit eu dar nu a mers nimic sambata dimineata la coada !
co2
co2

Numarul mesajelor : 23
Varsta : 43
Localizare : oradea
Ocupatia : muncitor :|
Data de inscriere : 08/05/2010

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  nagy cristian Lun Iul 19, 2010 10:05 pm

site-uri mai mult pt. crapari aici !
crap crap crap


Ultima editare efectuata de catre nagy cristian in Joi Sept 22, 2011 10:31 am, editata de 1 ori
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Nagy Victor Vin Dec 17, 2010 5:42 pm

Un campion ne ajuta , aici ! gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Ionut Erdeli Vin Dec 17, 2010 10:21 pm

Mi se pare cam slabut site-ul acesta! Informatia este mai mult decat vaga, dar probabil se mai lucreaza la forma! Sper sa-i mearga treaba, dar la cate magazine online sunt acum, unul care nu vine cu nimic nou (dupa parerea mea) nu prea are sanse de reusita. Si mai era treaba cu "Specificatiile tehnice sunt informative, ...; ele pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala, aceleasi conditii se aplica si pretului produsului."[b]! Adica pot sa comand o mulineta de 2500 si primesc una de 1000, la pretul uneia de 3000 si nu am ce sa fac fiindca nu reprezinta obligatie contractuala? Laughing Spor la comenzi! Twisted Evil

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Nagy Victor Vin Ian 07, 2011 2:18 pm

Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Ovi_1919 Sam Ian 29, 2011 1:33 am

Echipa Pescar Clujean va aducem la cunostinta ca ne-am mutat aici: http://www.pescarclujean.ro
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Forum si site nou pt.  pescari ! - Pagina 2 Empty Re: Forum si site nou pt. pescari !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum