Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

+3
Harangus Marius
Ssebastian
Hanumanfish
7 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Hanumanfish Lun Noi 09, 2009 10:32 am

pescuit


Ultima editare efectuata de catre Hanumanfish in Sam Ian 02, 2010 10:50 pm, editata de 1 ori
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Ssebastian Lun Noi 09, 2009 10:56 am

ca membru al comisiei de etica....APROB Exclamation Exclamation Exclamation
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Harangus Marius Lun Noi 09, 2009 11:52 am

sigur ca poate veni.ne bucura faptul ca vin si copii.poate va lua nastere si SPINNING CLUB JUNIOR. aplauze
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  alex_24ARN Lun Noi 09, 2009 12:42 pm

Va rog sa nu uitati de domnul Kis Zoli!!a intrat pe forum dar nu are inca facut cont!a vazut si pozele si a zis că pe multi stie deja...!va multumesk!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Ssebastian Lun Noi 09, 2009 12:44 pm

pe el cred ca deja l-am aprobat...esti amnezic?...sau vrei sa-ti cer iar toate datele acelea?... Laughing Laughing Laughing gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Nagy Victor Lun Noi 09, 2009 12:44 pm

alex_24ARN a scris:Va rog sa nu uitati de domnul Kis Zoli!!a intrat pe forum dar nu are inca facut cont!a vazut si pozele si a zis că pe multi stie deja...!va multumesk!

Asteptam sa-si deschida si cont , asa va fi cu acte-n regula Laughing gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Noi 09, 2009 4:51 pm

Suntem mandri sa fim colegi de club cu acesti domni! Laughing
Aprobat

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  alex_24ARN Vin Noi 13, 2009 11:05 am

rog comisia sa mai includa un peskar in varsta de 11 ani cu insotitor ( tata ) pe lista din data de 15.11.2009!!va multumesc!!!sprijinim generatia tanara!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Nagy Victor Vin Noi 13, 2009 11:56 am

alex_24ARN a scris:rog comisia sa mai includa un peskar in varsta de 11 ani cu insotitor ( tata ) pe lista din data de 15.11.2009!!va multumesc!!!sprijinim generatia tanara!

poti sa ne dai un nume ?, pt ai trece pe lista

ps.

pt. toti cei care vor sa participe , ar fi recomandat sa se inscrie pe forum , pt. o mai buna colaborare si pt. a ne cunoaste mai bine (si sa poata studia regulamentul) Exclamation gentleman

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro/generalitati-spinning-club-f22/reguli-t376.htm?sid=a0b40924ede4903457d123a9a04bf723
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  alex_24ARN Vin Noi 13, 2009 12:22 pm

Florea Ioan-tata si Florea ....... jr.-fiul!!!multumesc!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Ionut Erdeli Vin Noi 13, 2009 1:01 pm

Acceptati! Din partea mea sunt OK! cheers

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Ssebastian Vin Noi 13, 2009 2:28 pm

eu ii accept duminica...la 13:30...dupa ce le string mina Exclamation
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Harangus Marius Vin Noi 13, 2009 5:10 pm

se accepta.incet incet se aduna si de SPINNING CLUB JUNIOR Very Happy
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Hanumanfish Lun Noi 16, 2009 2:29 am

pescuit


Ultima editare efectuata de catre Hanumanfish in Sam Ian 02, 2010 10:50 pm, editata de 1 ori
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Harangus Marius Lun Noi 16, 2009 8:01 am

eu cred ca se cerea un templier Very Happy
@hanumanfish
hai cu el sa-l examinam(la VANDANA) Very Happy si poate sa se alature trupei
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Nagy Victor Lun Noi 16, 2009 9:24 am

Spun (scriu) DA !!! , pt. Alex TEMPLIERUL gentleman

Imi permit , cu acordul vostru , sa propun ca atunci cind avem de luat o decizie in club , sa nu se mai foloseasca votul anonim Exclamation
- sintem prieteni
- fiecare avem dreptul si obligatia sa ne spunem (scriem) parerea
- sustinem ca sintem gentleman club
atunci de ce sa ne ascundem dupa un vot anonim Exclamation Question , sper sa nu fie nimeni deranjat de aceasta propunere

gentleman gentleman gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Definitia cuvantului templier!!!

Mesaj  Adriann Lun Noi 16, 2009 9:49 am

TEMPLIÉR, templieri, s.m. (La pl.) Ordin de călugări militari din evul mediu (care au participat la cruciade); (și la sg.) călugăr care făcea parte din acest ordin. [Pr.: -pli-er) – Din fr. templier.
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Harangus Marius Lun Noi 16, 2009 10:15 am

da,este cu adevarat un teplier....este cu adevarat un cruciat in lupta cu stiucile pagane Twisted Evil
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Noi 16, 2009 9:24 pm

Sunt incantat de propunerea facuta, cred ca o merita pe deplin!
Unul dintre motivele pentru care e bine ca a fost facuta aceasta propunere este faptul ca:
- este nonstop pe forum
- stie ce scrie
- are coloana vertebrala
- citeste bine oamenii (speram)
- etc.
Domnilor, pentru o perioada ma voi retrage de la intalnirile clubului din motive strict personale, ce nu au nici legatura cu acesta! Sad

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Ssebastian Lun Noi 16, 2009 9:40 pm

CA MEMBRU AL COMISIEI DE ETICA ACCEPT INTRAREA LUI ALEX_24_ARN IN RINDURILE COMISIEI.... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation gentleman gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  alex_24ARN Lun Noi 16, 2009 11:27 pm

MULTUMESC MULT ,DAR NU POT SA ACCEPT !!!!! AM MAI DISCUTAT CU @PESCARDECLEAN DESPRE ASTA!!!ESTE DREPTUL MEU PANA LA URMA SA REFUZ !!NU??SI AM SI FACUTO!!!MOTIVE:SUNT PREA MIC PENTRU POZITIA ASTA IN ACEST CLUB!!!SUNT OAMENI CARORA LI SE POTRIVESC SI CARORA NU LI SE POTRIVESC UNELE LUCRURI , MIE NU MI SE POTRIVESTE!!!LA ANGAJARE TI SE CERE UN C.V.!!!CE AI FACUT PANA ATUNCI , CE STII SA FACI...ETC!!!EI BINE EU NU STIU SA FAC MULTE LUCRURI!!!EU AM VENIT IN ACEST CLUB SA INVAT DE LA VOI NU SUNT IN MASURA SA DAU LECTII!!! IERI DE EXEMPLU AM RAMAS PLACUT SURPRINS DE CE STIA @RAZVAN 10 !!!MA GANDEAM CA DACA MA INTREABA CEVA MA FACE DE RAS... Embarassed!!! ASTA NU SE POATE NUMI UN MOTIV : STAU PE FORUM MULT TIMP!!!VA ZIC UN SECRET : EU NU MA DECONECTEZ!!! DECI NU RAMANETI MIRATI CA EU SUNT TOT TIMPUL ONLINE!!!E ADEVARAT CA URMARESC TOATE SUBIECTELE SI TOT CE SE SCRIE DAR ASTA CRED CA FACE TOTI DIN ACEST FORUM NU NUMAI DIN CLUB!!!!VA ROG SA NU VA SUPARATI PE MINE DAR NU POT SI NICI NU VREAU !!!!DAR VA MULTUMESC PENTRU INTENTIE!!!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Noi 17, 2009 8:14 am

@Alex24TEMPLIER Smile
Tu ce crezi ca-i aici domnule? Democratie? Ce se decide aia se face! Nu are rost sa ne iei cu eu nu stiu, ma fac de ras si asa mai departe! Ti se cere sa faci un lucru micut si tu deja refuzi? Nu ai decat sa o iei ca si pe un ordin! De azi inainte faci parte din comisia de etica si punct! Comentariile sunt de prisos! silent

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Nagy Victor Mar Noi 17, 2009 8:42 am

Da , are dreptate pescardeclean , aici nu tine cu '' eu sunt MIC , nu stiu NIMIC !'' , unde crezi ca esti (''in armata'' !?) Exclamation Laughing Laughing Laughing
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  alex_24ARN Mar Noi 17, 2009 11:26 am

Ok!vad ca nu am skapare!!akum ca sunt membru al acestei comisii pot sa il iau pe @peskardeclean la intrebari!u nu mai participi la iesiri pana nu ies clenii din gropi?sau cum??u faci ce vrei?
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Noi 17, 2009 11:31 am

DA! eu sunt mai jmeker! Laughing Laughing Laughing Laughing
Stai tu de inlocuitor! Cool
Te-am prostit sa intri in joc, asta este, te-ai ras! Trebuie sa iei decizii! Pe cine vrei sa dam afara? Cool

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA Empty Re: INVITATI CU ACORDUL COMISIEI DE ETICA

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum