Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Colectia foto a editiei a VIII a spinning club

In jos

Colectia foto a editiei a VIII a spinning club Empty Colectia foto a editiei a VIII a spinning club

Mesaj  Ssebastian Lun Dec 21, 2009 3:14 pm

Prezenta destul de modesta dar placuta...placuta din cauza vinului?

Colectia foto a editiei a VIII a spinning club Fotografie0357actorul principal (de ce?..astept raspuns la aceasta intrebare!!!)

Colectia foto a editiei a VIII a spinning club Fotografie0358tata lui istyfishmaster si Ariann in roluri secundare (adica figuranti..se cistiga bani frumosi din figuratie)

Colectia foto a editiei a VIII a spinning club Fotografie0359Istyfishmaster se uita si aculta ....cum sa devina Istyfish(Big)master

Colectia foto a editiei a VIII a spinning club Fotografie0361regizorul piesei Hanumanfish...ii explica la Istyfishmaster ce actor bun are in fata...(Hanuman:- Mai Istyke, trebuie sa facem ceva sa scoatem de la Sebi secretul nisiparitei gigant, oare daca ii dam ceva bani?)
Colectia foto a editiei a VIII a spinning club Fotografie0364la o scena am sarit pe Ariann...(sintem intr-o tara libera dragule, nimeni nu zice nimica despre inclinarile sexuale ale celuilalt...atit timp cit va protejati este mai mult decit OK)

Colectia foto a editiei a VIII a spinning club Fotografie0360acesta actor de Oscar...in aceasta seara am facut o iesire la teatrul Vandana la piesa ,,Cateva momente vesele sau triste din viata lui @ssebastian,, Laughing Laughing(ma bucur ca v-au distrat momentele mele tragice din viata mea zbuciumata...pt aceea avem prieteni sa rida de necazul tau...voi vedea eu cum rid ei cind vor cadea in apa "din greseala" la urmatoarele iesiri
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )

p.s.din cite stiu si imi amintesc, era o poza cu o suma de bani...oferita mie pt divulgarea secretului localizarii si prinderii nisiparitei gigantice de Cris (Nisipeus Giganteum Crisius)...doar eu stiu arealul de raspindire si locul unde maninca...maninca doar intr-un singur loc pe Crisul Repede..ajunge la 2 kg greutate...daca apare poza undeva o voi expune....

completarile din paranteza precum si p.s. ... sint ale subsemnatului si imi asum raspunderea in totalitate pt cele enuntate...cu respect Ssebastian gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum