Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PENIBIL !!!

+4
Ssebastian
Hanumanfish
Harangus Marius
alex_24ARN
8 participanți

In jos

PENIBIL !!! Empty PENIBIL !!!

Mesaj  alex_24ARN Vin Ian 22, 2010 10:00 am

am mai vazut si am mai citit forumuri ba de pescuit ba de masini ba de calculatoare cam in orice domeniu exista un forum.....dar ce citesk pe forumul asta in ultimele zile.....nici nu stiu ce sa fac sa rad ?desi asa ar fi normal la ce citesc de doua zile pe forum!penibil!avem un moderator(@hanumanfish) care se ia in gura cu doi membri !nu e posibil asa ceva!esti moderator,fa ceva!dar nu va mai certati pe forum ?din America pana in China toti pot citi aceste postari!PENIBIL!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty Re: PENIBIL !!!

Mesaj  Harangus Marius Vin Ian 22, 2010 11:14 am

tic-tac,tic-tac........ bom
Very Happy Very Happy Very Happy
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty peniibil

Mesaj  Hanumanfish Vin Ian 22, 2010 5:52 pm

ziceati voi tu ,si altul ca a spune ceva ,a scrie parere diferita despre un subiect ! adica solutii...si braconajul din jud bihor ! spuneai ca polemiza inseamna discutie,disputa contradictorie ! parere diferita de alta parere ! unde vezi tu aici penibil ? daca ma face cineva braconier ce sa fac sa tac ? tu vrei sa-mi spui mie ce sa fac ? nu tu esti facut braconier ! sau tu nu ai ce sa spui pe forum ,doar sa postezi smilies-uri ? faptul ca aveti voi hiba* e treaba voastra nu a mea ! tu alex il faci pe admin copil,pe mine penibil ? da tu ce esti ? te-ai gandit ?
daca sunt moderator nu inseamna sa ingit toate mizeriile aruncate de tine si de altii ! mai omule disputa e disputa ce te bagi ? vino si tu cu ceva idei solutii !
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty Re: PENIBIL !!!

Mesaj  alex_24ARN Vin Ian 22, 2010 6:34 pm

Domnule @hanuman dumneata nu ai citit postarea mea bine!am scris:am citit si am vizitat mai multe forumuri .....de doua zile nu mai terminati cu amenintari si alte cele!voi ati ajuns la cutite deja!treaba voastra!sa vin cu solutii?EU?VOI SA VENITI CU SOLUTII!MODERATORII SI ADMINII!VOI AVETI BUTOANELE!despre treaba cu ,,hanunan braconierul,, ce sa zic?sa mai discutat treaba asta pe forum!de ce te agiti dacă nu ai nici o treabă cu asta?sa se aducă dovezi!daca nu sa tacă!Alex
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty penibil

Mesaj  Hanumanfish Vin Ian 22, 2010 7:04 pm

@alex ma refeream la solutii privind pescuitul in bihor ! eu am fost atacat la rand , de 2 membri de pe forum ! care nu au venit cu solutii decat cu atacuri spre mine, spre alte asociatii ! ceea ce trebuie clarificat nu ?* intr-o disputa care serveste la solutia si imbunatatirea pescuitului trebuie sa discutam despre solutii clare - nu atacuri spre aqua,livada,sau ajvps ! solutia pentru pescari .sa pescuiasca in conditii bune*
-dupa care unul dintre ei ma face si braconier ,se leaga de batranii pensionar care pesuiesc pe sovata ! care prind si ei un peste ! sa chemam politia ,jandarmeria, si cel mai dubios lucru ca ajvps nu isi face treaba ! ei nefiind nici macar pescari ! eu asa stiu, acela poate comenta care a platit !
stii ce este penibil ? CA vor sa ne invete acei oameni care habar nu au, critica fara sa stea de vorba cu conducerea cpo. TIBI CPO ofera posibilitatea la participarea acestor sedinte ,in calitate de presedinte ! nici chiar asta nu ai satisface , uite ca sa vezi ca am dreptul la parere , de ce trebuie sa dau explicatii la cei care nici macar nu sunt pescari ! de plictiseala se baga pe toate forumurile din tara ,si de placere ataca !
si tu @ alex daca ai ceva nelamurire sau altul participati domnilori usile sunt deschise sansa o aveti ! tot puneti intrebari ce face ajvps,ce face aqua,ce face livada ? ce face ,cum face , de ce face asa ? de ce nu asa cum vreti voi ? fratilor mergeti la sedinte nu va mananca nimeni !!!
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty Re: PENIBIL !!!

Mesaj  Ssebastian Vin Ian 22, 2010 8:11 pm

Harangus Marius a scris:tic-tac,tic-tac........ bom
Very Happy Very Happy Very Happy
...cind deja apare tic-tac-ul, inseamna ca ceva nu este de bine...daca esti de la genisti poate reusesti sa scapi..dar pina si acestia gresesc fatal..deci....tic-tac tic-tac...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty Re: PENIBIL !!!

Mesaj  Nagy Victor Mar Ian 26, 2010 7:52 pm

ssebastian a scris:
Harangus Marius a scris:tic-tac,tic-tac........ bom
Very Happy Very Happy Very Happy
...cind deja apare tic-tac-ul, inseamna ca ceva nu este de bine...daca esti de la genisti poate reusesti sa scapi..dar pina si acestia gresesc fatal..deci....tic-tac tic-tac...

ai dreptate , cind a inceput tic tac-ul sa faca tic tac , e mare bai , eu am fost la genisti (deci sunt geniu Laughing Shocked ), deci , ramin 2 solutii , sau opresti tic tac-ul , sau ..... pale BUM !!! , asa ca EU fiind un moderator(geniu) genist , o sa-l fac sa ..... scratch
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty Re: PENIBIL !!!

Mesaj  Tursiops_truncatus Mar Ian 26, 2010 9:31 pm

@Mare Zeu,Inuman cu el insusi
Degeaba te agiti asa tare sa ma pui pe mine la punct cu mesaje private ca nu mai am de gand sa-ti raspund.Domnilor,ce am vrut sa scot in evidenta despre acest individ si aceasta nu este o parere singulara ,este ca desi el se considera un gentleman sfideaza si jigneste membrii din Spining Club care nu ii impartasesc parerea si nu se preteaza la mizerii.As fi vrut sa va dati toti seama ce caracter are omul asta,desi om e prea mult spus…Multi poate nu va asteptati sa se contrazica cu Sebasstian,cu Alex,dar asta e.Desfiinteaza el pe toata lumea,poate se trezesc si cei care ii sunt supusi cu vreo surpriza….Asta numiti voi GENTLEMAN?
Aaaaa,era sa uit.Nu-ti mai bate capul bestie cu salariul meu…Stiu ca te doare,dar nu arata asta….nu te mai chinui sa faci calcule…. supusii tai nu vor sti ce e cu tine,de ce ai dureri de cap!
Tursiops_truncatus
Tursiops_truncatus

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 45
Localizare : Oradea
Ocupatia : Inginer de mediu
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty penibil

Mesaj  Hanumanfish Mar Ian 26, 2010 11:23 pm

meriti acest titlu Twisted Evil mai omule nu mai manca stricat ! Twisted Evil
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty Re: PENIBIL !!!

Mesaj  Ssebastian Mier Ian 27, 2010 12:31 pm

Tursiops_truncatus a scris:@Mare Zeu,Inuman cu el insusi
Degeaba te agiti asa tare sa ma pui pe mine la punct cu mesaje private ca nu mai am de gand sa-ti raspund.Domnilor,ce am vrut sa scot in evidenta despre acest individ si aceasta nu este o parere singulara ,este ca desi el se considera un gentleman sfideaza si jigneste membrii din Spining Club care nu ii impartasesc parerea si nu se preteaza la mizerii.As fi vrut sa va dati toti seama ce caracter are omul asta,desi om e prea mult spus…Multi poate nu va asteptati sa se contrazica cu Sebasstian,cu Alex,dar asta e.Desfiinteaza el pe toata lumea,poate se trezesc si cei care ii sunt supusi cu vreo surpriza….Asta numiti voi GENTLEMAN?
Aaaaa,era sa uit.Nu-ti mai bate capul bestie cu salariul meu…Stiu ca te doare,dar nu arata asta….nu te mai chinui sa faci calcule…. supusii tai nu vor sti ce e cu tine,de ce ai dureri de cap!
supusii lui Hanuman!!!! trei pasi in fata!!!! sa vedem si noi care-s aceeia!!!! vb foarte serios Twisted Evil
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty Re: PENIBIL !!!

Mesaj  nagy cristian Mier Ian 27, 2010 12:39 pm

Avind in vedere ca acest site este urmarit de minore , minori si femei , in numele lor , va rog pe toti postatorii sa va ALEGETI cuvintele din mesaje !
Daca nu va respectati unii pe altii , macar respectatine pe noi !

Va multumesc pentru intelegere !
Nagy Andrei Cristian , 15 ani Exclamation gentleman
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty Re: PENIBIL !!!

Mesaj  tudor octavian Mier Ian 27, 2010 1:12 pm

Bai fiti cuminti ca-l chem pe SAURON rendeer
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

tudor octavian

Numarul mesajelor : 102
Localizare : oradea
Data de inscriere : 17/01/2009

Sus In jos

PENIBIL !!! Empty Re: PENIBIL !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum