Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum se "pescuieste" pe Timis la Lugoj

2 participanți

In jos

Cum se "pescuieste" pe Timis la Lugoj Empty Cum se "pescuieste" pe Timis la Lugoj

Mesaj  Cornel Lun Feb 08, 2010 9:48 am

Nu stiu daca am deschis topicul unde trebuie .... daca nu il muta adminul.... eu doar vreau sa va arat cum se "pescuieste" la noi Laughing
filmarea s-a facut ieri intre orele 16-17, la ora pranzului era plin ! intre timp s-au mai rarit... priviti




daca la voi sunt prea putini sau nu se miciuieste (cum se doveste in filmarile facute) va trimitem de la noi niste "pescari" pescar poate asa se mai raresc la noi

Cornel

Numarul mesajelor : 38
Localizare : Lugoj
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Cum se "pescuieste" pe Timis la Lugoj Empty Re: Cum se "pescuieste" pe Timis la Lugoj

Mesaj  Cornel Lun Feb 08, 2010 11:04 am

uite si petitia aia de care vorbeam referitor la zona de protectie, e la sfarsitul paginii: "Cerere pentru infiintarea mult doritei zone de protectie in localitatea Lugoj!"

http://banatul.eu/phpBB2/portal.php

Cornel

Numarul mesajelor : 38
Localizare : Lugoj
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Cum se "pescuieste" pe Timis la Lugoj Empty Re: Cum se "pescuieste" pe Timis la Lugoj

Mesaj  marius Lun Feb 08, 2010 11:30 am

@Cornel
Noi avem doar pescari de pescari ce pescuiesc legal doar ai vazut filmuletul facut pe cris la noi Laughing
Bine a zis un coleg de pe forum * degeaba rade stirbul ala cu ochelari , care face pauza de tigara, ca nu e rasul lui*
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Cum se "pescuieste" pe Timis la Lugoj Empty Re: Cum se "pescuieste" pe Timis la Lugoj

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum