Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cumpar

+4
Chelu
Barbu Vasile
Maryus
razvan10
8 participanți

In jos

Cumpar  Empty Cumpar

Mesaj  razvan10 Dum Iul 25, 2010 6:12 pm

Cumpar coropisnite pentru somn somn .
razvan10
razvan10

Numarul mesajelor : 466
Localizare : Oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 08/07/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  Maryus Lun Iul 26, 2010 9:20 am

Ar trebuii sa fie pe la magazinele din orasul tau. Daca le primesti prin colet au sansa ca pana ajung la tine sa moara. Smile
Maryus
Maryus

Numarul mesajelor : 84
Localizare : Baia Mare
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Cumpar  Empty CUMPAR

Mesaj  Barbu Vasile Mar Iul 27, 2010 10:08 am

Razvan, incearca sa bei o canitza cu laptic cald, seara, inainte de culcare, si ai somnul garantat! Coropishnitza si alte meniuri asiatice, pe mai tarziu, cand vei afla si despre masajul thailandez, etc..Mai ai timp, nu te grabi, toate la timpul lor...Pana atunci, lapticul cald, Alba ca Zapada, Fat Frumos, Ileana Cosanzeana ! Aste-s garantate!
Barbu Vasile
Barbu Vasile

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Oradea
Ocupatia : semipescar
Data de inscriere : 19/03/2010

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  Chelu Mar Iul 27, 2010 11:22 am

Barbu Vasile a scris:Razvan, incearca sa bei o canitza cu laptic cald, seara, inainte de culcare, si ai somnul garantat! Coropishnitza si alte meniuri asiatice, pe mai tarziu, cand vei afla si despre masajul thailandez, etc..Mai ai timp, nu te grabi, toate la timpul lor...Pana atunci, lapticul cald, Alba ca Zapada, Fat Frumos, Ileana Cosanzeana ! Aste-s garantate!
tu ce faci acuma?te iei de toata lumea de pe forum?mai bine ai merge sa stai prin birturi unde ti-e locul decat sa te bagi in seama aiurea si sa te legi de altii
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  cristi Mar Iul 27, 2010 11:26 am

Barbu Vasile a scris:Razvan, incearca sa bei o canitza cu laptic cald, seara, inainte de culcare, si ai somnul garantat! Coropishnitza si alte meniuri asiatice, pe mai tarziu, cand vei afla si despre masajul thailandez, etc..Mai ai timp, nu te grabi, toate la timpul lor...Pana atunci, lapticul cald, Alba ca Zapada, Fat Frumos, Ileana Cosanzeana ! Aste-s garantate!
tu totusi pt ce ai intrat pe acest forum, ca sa te iei de toata lumea, sa te bagi in seama? cu copilul asta ce ai avut? frumos il incurajezi,. probabil asa faceai tu la varsta lui erai pasionat de povesti de adormit copii, vad ca iti place sa te iei de toata lumea, sa vedem cum o sa iti placa tie cand o sa se ia toata lumea de tine
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty CUMPAR

Mesaj  Barbu Vasile Mar Iul 27, 2010 11:53 am

Eu i-am dat un raspuns care nu-i face rau nici la sanatate, nici la educatzie, la nimic. Voi , marii pescari de crap shi mrene-mpinse in obiectivul foto, nu atzi binevoit sa-i raspundetzi cand va intreba de cate o balta, de momeala care-ar fi mai buna, sihi cate intrebari fara raspuns n-a avut baiatul.
PS:da, domnul meu, eu la varsta lui am crescut cu poveshti de adormit copii, da'tu? Cred ca ai fost crescut in halduri de canepa....
Barbu Vasile
Barbu Vasile

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Oradea
Ocupatia : semipescar
Data de inscriere : 19/03/2010

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  Chelu Mar Iul 27, 2010 11:55 am

Barbu Vasile a scris:Eu i-am dat un raspuns care nu-i face rau nici la sanatate, nici la educatzie, la nimic. Voi , marii pescari de crap shi mrene-mpinse in obiectivul foto, nu atzi binevoit sa-i raspundetzi cand va intreba de cate o balta, de momeala care-ar fi mai buna, sihi cate intrebari fara raspuns n-a avut baiatul.
PS:da, domnul meu, eu la varsta lui am crescut cu poveshti de adormit copii, da'tu? Cred ca ai fost crescut in halduri de canepa....
Concluzia: esti un fustrat
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  cristi Mar Iul 27, 2010 3:29 pm

Barbu Vasile a scris:Eu i-am dat un raspuns care nu-i face rau nici la sanatate, nici la educatzie, la nimic. Voi , marii pescari de crap shi mrene-mpinse in obiectivul foto, nu atzi binevoit sa-i raspundetzi cand va intreba de cate o balta, de momeala care-ar fi mai buna, sihi cate intrebari fara raspuns n-a avut baiatul.
PS:da, domnul meu, eu la varsta lui am crescut cu poveshti de adormit copii, da'tu? Cred ca ai fost crescut in halduri de canepa....
copile tu nu stii pe ce lume traiesti, ai cazut si tu din spatiu si vi aici ca sa iti faci de cap,vezi ca toata prosteala asta de care dai tu dovada se poate termina intro clipa si sar putea sa te trezesti intrun lan de canepa
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  razvan10 Mar Aug 10, 2010 1:47 pm

Anuntul este valabil What a Face
razvan10
razvan10

Numarul mesajelor : 466
Localizare : Oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 08/07/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  Nagy Victor Mar Aug 10, 2010 2:24 pm

va rog sa lasati topicul copilului , '' curat ''
daca avati chef de polemici , faceti-o altundeva Exclamation

scuze pt. off topic Embarassed
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  vasile miclea Joi Aug 12, 2010 6:22 pm

pai Victore tu esti in masura sa-i stergi mesajele prietenului nostru Barbu Vasile,nu?
Ce mai astepti?

vasile miclea

Numarul mesajelor : 65
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 17/01/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  Nagy Victor Joi Aug 12, 2010 7:08 pm

vasile miclea a scris:pai Victore tu esti in masura sa-i stergi mesajele prietenului nostru Barbu Vasile,nu?
Ce mai astepti?
in primul rind nu mai sunt moderator , am renuntat de buna voie la aceasta functie Exclamation
in al doilea rind , nu am sters nici odata mesajele nimanui (chiar daca nu mi-au placut) , doar daca respectivul (autorul) mi-a cerut acest lucru Exclamation gentleman


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Joi Aug 12, 2010 7:26 pm, editata de 4 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  Ssebastian Joi Aug 12, 2010 7:21 pm

vasile miclea a scris:pai Victore tu esti in masura sa-i stergi mesajele prietenului nostru Barbu Vasile,nu?
Ce mai astepti?
nu Victor sterge mesajele pe forum...sint 2 "radiere" pe forum Laughing cine?...vei afla cind postazi ceva ce deranjeaza...ceaules gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Cumpar  Empty Re: Cumpar

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum