Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

+11
mausica
tudor octavian
colaps
copiltraian
Adriann
timi
Dorin
zsolty
jjanos94
Nagy Victor
Eric
15 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Dorin Sam Iul 30, 2011 10:07 am

Din pacate trebuie sa fiu prezent la o zi de nastere inafara localitatii si acuma sunt inca plecat si nu ajung pana duminica seara, imi pare sincer foarte rau ca nu pot sa particip, mi-as fi dorit sa cunosc mai multi pescari sportivi din oradea dar poate cu o alta ocazie o sa ne mai intalnim in numar mai mare. Sper sa nu va ploua maine ca e cam nasol sa stai patru ore pe ploie si va doresc fir intins.

Dorin

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 41
Localizare : Oradea
Ocupatia : Inginer
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Eric Sam Iul 30, 2011 10:18 am

dorin..azi s-a tinut concursul ... adica acum inca e in desfasurare. acum am ajuns si eu acasa ( dar trebuie sa plec )

Eric
Eric

Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev cu o tenta de pescar
Data de inscriere : 24/08/2010

http://www.defuse.ro

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  zsolty Sam Iul 30, 2011 12:15 pm

Dorin a scris:Din pacate trebuie sa fiu prezent la o zi de nastere inafara localitatii si acuma sunt inca plecat si nu ajung pana duminica seara, imi pare sincer foarte rau ca nu pot sa particip, mi-as fi dorit sa cunosc mai multi pescari sportivi din oradea dar poate cu o alta ocazie o sa ne mai intalnim in numar mai mare. Sper sa nu va ploua maine ca e cam nasol sa stai patru ore pe ploie si va doresc fir intins.
din pacate pe naiba
las ca fac baietii o mansa numai pt tine
dar sa fi precaut sa nu iesi pe 2 mai maimuka Laughing Laughing Laughing Laughing
zsolty
zsolty

Numarul mesajelor : 825
Localizare : oradea
Ocupatia : mai multe
Data de inscriere : 17/01/2009

http://www.energofish.ro

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  paul_ Sam Iul 30, 2011 12:55 pm

Rezultate?Very Happy:D

paul_

Numarul mesajelor : 104
Localizare : Baia Mare
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Hanumanfish Sam Iul 30, 2011 1:07 pm

Detaliile si pozele se vor afisa in curind ,jancso bacsi activeaza te rog skype-ul ! Very Happy
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  jjanos94 Sam Iul 30, 2011 3:03 pm

jjanos94
jjanos94

Numarul mesajelor : 42
Varsta : 29
Localizare : Oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 02/02/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Nagy Victor Sam Iul 30, 2011 3:04 pm

deocamdata avem un clasament

tineret

loc. 1 - Nagy V. Viviana - 300 gr
loc. 2 - Angyalosi Bogca - 200 gr
Baidoc Claudiu nu s-a prezentat !

seniori

loc. 1 - Jancso Janos - 2140 gr
loc. 2 - Mada Marius - 2110 gr
loc. 3 - Hebristean Sebastian - 1430 gr
loc. 4 - Nagy A. Cristian - 1110 gr
loc. 5 - Szentes Istvan - 0750 gr
loc. 6 - Stancu Adrian - 0340 gr
Tudor Octavian
Miclea Vasile
Kerekes Attila
nu s-au prezentat

vremea nefavorabila a facut ca la tineret sa se pescuiasca doar 2 ore , din cauza ploii si al vintului puternic
s-au prins obleti , babusti , scobari , cite-un bibanel , un caras frumos prins de Mausica , o mrenuta prinsa de Sebi si citeva rupturi la Cristi si cred ca si la JJanos , posibil ceva mrene mai mari

daca trecem cu vederea ca a plouat , vintul era destul de puternic si au fost putini participanti , una peste alta , cred ca a fost o intilnire destul de reusita

multumesc celor care au fost prezenti , concurenti , apartinatori , privitori (chiar daca a plouat) , lui Eric si nu in ultimul rind lui Hanumanfish

urmatoarea editie 2012 va fi mult mai reusita si mai bine organizata
Multumesc pentru participare ! gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  mausica Sam Iul 30, 2011 4:04 pm

mare domn
mausica
mausica

Numarul mesajelor : 328
Varsta : 46
Localizare : BAILE-FELIX
Ocupatia : una-alta
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  paul_ Sam Iul 30, 2011 5:01 pm

Super tare.. ati avut si medalii Very Happy Cat au costat medaliile daca nu sunt indiscret?
Felicitari tuturor participantilor,castigatorilor si nu in ultimul rand organizatorilor!

paul_

Numarul mesajelor : 104
Localizare : Baia Mare
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Nagy Victor Sam Iul 30, 2011 6:25 pm

o medalie cu snur si inscriptie (cupa pescuit Bihor ed. A- II - A 2011) = 5 ron
un trofeu tot cu inscriptie (cupa pescuit Bihor ed. A- II - A 2011 locul al ... ) = 12 ron
o diploma color (pret de promotie) = 2 ron
in plus , fiecare concurent a primit o sticla de apa minerala de 1,5 l (poate ca era mai bun un vin fiert Laughing )
sponsorizarea lui Timi a fost impartita in mod egal la cele 2 fetite de la tineret !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  paul_ Sam Iul 30, 2011 6:56 pm

Foarte frumos.Felicitari dn. Timi pt sponsorizare si multumesc si eu pt galeti si bac de nada,le astept Very Happy

paul_

Numarul mesajelor : 104
Localizare : Baia Mare
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Nagy Victor Sam Iul 30, 2011 7:05 pm

tre' s-ajunga , am vorbit cu Timi zilele trecute , a spus ca deja sunt pregatite , doar tre' sa le trimita

mare domn acest Timi ! aplauze gentleman
multi dintre noi ar trebui sa-i urmam exemplul !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Eric Sam Iul 30, 2011 7:27 pm

asta asa e ... dar tot mai putini sunt cei care dau si la altii. (din pacate)
Eric
Eric

Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev cu o tenta de pescar
Data de inscriere : 24/08/2010

http://www.defuse.ro

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  mausica Sam Iul 30, 2011 7:35 pm

un concurs reusit numai vremea ce a mai dat batai de cap concurentilor,sper ca la urmatoarea editie va fi una cu mai multi participanti.felicitari castigatorilor, participantilor cat si organizatorilor.PS:cristi ai avut un ghinion urat dar.....asa e pescuitul,uneori pierzi ,alteori castigi
mausica
mausica

Numarul mesajelor : 328
Varsta : 46
Localizare : BAILE-FELIX
Ocupatia : una-alta
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Nagy Victor Sam Iul 30, 2011 8:02 pm

mausica a scris:un concurs reusit numai vremea ce a mai dat batai de cap concurentilor,sper ca la urmatoarea editie va fi una cu mai multi participanti.felicitari castigatorilor, participantilor cat si organizatorilor..........
da , sa speram ca data viitoare o sa aleg o zi mai buna Embarassed si o sa avem mai multi participanti
Felicitari tuturror celor prezenti pt. rezistenta si incapatinarea cu care ati indurat ostilitatile Mamei Natura aplauze

mausica a scris:.........PS:cristi ai avut un ghinion urat dar.....asa e pescuitul,uneori pierzi ,alteori castigi

asa-i si-n viata , nu totdeauna esti sus
daca intelege asta de tinar , n-o sa aiba complexe de inferioritate cind va da de dificultati in viata
pt. asa e bine sa participe copii la tot felul de competitii (nu numai la concursuri de pescuit) , se calesc pt. ce va urma !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Eric Sam Iul 30, 2011 8:06 pm

Nagy Victor a scris:

asa-i si-n viata , nu totdeauna esti sus
daca intelege asta de tinar , n-o sa aiba complexe de inferioritate cind va da de dificultati in viata
pt. asa e bine sa participe copii la tot felul de competitii (nu numai la concursuri de pescuit) , se calesc pt. ce va urma !

adevarate vorbe...
Eric
Eric

Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev cu o tenta de pescar
Data de inscriere : 24/08/2010

http://www.defuse.ro

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  mausica Sam Iul 30, 2011 8:10 pm

victor....jos palaria daca ar fi mai multi ca tine....altfel ar sta treburile gentleman gentleman
mausica
mausica

Numarul mesajelor : 328
Varsta : 46
Localizare : BAILE-FELIX
Ocupatia : una-alta
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Hanumanfish Sam Iul 30, 2011 8:14 pm

jjanos94 a scris:


cheers @N Victor este foarte reusit concursul , felicit cu mult respect pe cei care au daruit din avutul lor o parte pentru realizarea acestui concurs Cupa forumpescuitbihor . " Daca se vrea se poate realiza aproape orice " Felicitari ! cheers cheers cheers
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Hanumanfish Sam Iul 30, 2011 8:18 pm

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Inhidingcopy-1
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  copiltraian Sam Iul 30, 2011 9:57 pm

Felicitari tuturor ! Felicitari si campionului! Felicitari si organizatorilor.

In seara asta am ajuns acasa. Imi pare rau ca nu am putut asista la concurs. Ma bucur ca mi-ati ales diploma. Wink

Fir intins in continuare tuturor! La mai mare. cheers cheers cheers cheers cheers crap

copiltraian

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 15/04/2011

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Nagy Victor Sam Iul 30, 2011 10:22 pm

multumesc baieti !
dar nu cred ca merit atitea laude
nu am facut nimic deosebit , doar am pus in practica ideea lui Eric cu ajutorul vostru si in sfirsit am reusit sa organizam a II a editie a cupei Pescuit Bihor , dupa esecul de anul trecut

cu ajutorul vostru care ati fost azi prezenti , al lui Zsolty , Tudor Octavian , Timi , Pisti din ''beci'' , sper ca si cu ajutorul altor pescari ca voi , sa reusim sa organizam cele doua memoriale , '' Marius Mester '' si '' ing. Ioan Silaghi ''

fara voi totul ramine doar in faza de o idee nepusa in practica !

respectele mele ! gentleman

ps.

in mod deosebit ii multumesc lui Copil Traian pt. proiectarea si grafica diplomei !

uite asa pescari din diferite asociatii sau cluburi de pescuit se ajuta intre ei si pot sa participe la competitii comune fara sa fie probleme sau discutii neplacute , asa se comporta adevaratii pescari sportivi ! aplauze
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  nagy cristian Sam Iul 30, 2011 10:54 pm

Intradevar a fost o zi mai ghinionista dar avand in vedere ca anul acesta am pescuit foarte putin max. 5 partide de pescuit la scobar si la concursuri nu am participat m-am descurcat destul de bine si am avut ocazia sa invat lucruri noi deja imi lipsea stresul concursului Razz
Felicitari tuturor concurentilor , participantilor si sper ca la urmatoarea editie sa fim mai multi aplauze
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Vali Dum Iul 31, 2011 9:49 am

Felicitari tuturor participantilor

Vali

Numarul mesajelor : 109
Varsta : 26
Localizare : Oradea
Ocupatia : Scoala
Data de inscriere : 22/07/2011

Sus In jos

Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'') - Pagina 5 Empty Re: Concurs ! (''CUPA FORUM PESCUIT BIHOR EDITIA a-II-a'')

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum