Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intalnire pentru rezolvare de probleme

+8
mariusw
miki
Adriann
Ssebastian
Harangus Marius
Nagy Victor
alex_24ARN
Ionut Erdeli
12 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  mariusw Lun Sept 28, 2009 2:47 pm

ms mult @miki ! vedeti si voi cu berile alea sa nu fie prea reci ! @ have fun !
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  alex_24ARN Mar Sept 29, 2009 10:44 am

a fost chiar ok iesirea de ieri!!eu propun sa mai iesim asa daka tot vine iarna si se face seara repede...un suk..o minciuna...o problema...vedem noi!!ce ziceti?
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Nagy Victor Vin Feb 12, 2010 8:56 pm

Propun organizarea unei intilniri care sa aiba ca scop rezolvarea problemelor aparute in '' S.C.O. 2009 ''
IN DATA DE 26.02.2010 (VINERI) , ora 18:00 , alegeti voi locatia gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  razvan10 Vin Feb 12, 2010 9:58 pm

La Queens ori Vandana Very Happy
razvan10
razvan10

Numarul mesajelor : 466
Localizare : Oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 08/07/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ssebastian Vin Feb 12, 2010 10:01 pm

sau in natura..pe malul crisului...undeva...pe malul crisului pe partea strandului ...acolo nu ne deranjeaza nimeni...o sa fim ca niste hommeless dar macar vb deschis si fara sa ne auda nimeni...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Istyfishmaster Vin Feb 12, 2010 11:53 pm

un picnic Very Happy
Istyfishmaster
Istyfishmaster

Numarul mesajelor : 153
Varsta : 32
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 18/03/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Nagy Victor Vin Feb 12, 2010 11:56 pm

Istyfishmaster a scris:un picnic Very Happy

ar fi mai recreativ decit la un local

unde ? pescar
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Nagy Victor Sam Feb 13, 2010 4:48 pm

ssebastian a scris:sau in natura..pe malul crisului...undeva...pe malul crisului pe partea strandului ...acolo nu ne deranjeaza nimeni...o sa fim ca niste hommeless dar macar vb deschis si fara sa ne auda nimeni...
Istyfishmaster a scris:un picnic Very Happy



cum ramine , ne intilnim Question
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Nagy Victor Mar Feb 16, 2010 4:28 pm

Nagy Victor a scris:Propun organizarea unei intilniri care sa aiba ca scop rezolvarea problemelor aparute in '' S.C.O. 2009 ''
IN DATA DE 26.02.2010 (VINERI) , ora 18:00 , alegeti voi locatia gentleman

In afara de Ssebastian si Istifishmaster nu mai e interesat nimeni de aceasta intilnire ???? Shocked scratch
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  alex_24ARN Mar Feb 16, 2010 5:22 pm

se pare ca nu!!! gentleman gentleman
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Feb 16, 2010 9:01 pm

Nu! Eu personal nu stiu sa am probleme cu cineva, iar daca am discut pe privat, pe mobil sau la o bere cu persoana respectiva! Nu cred ca trebuie spalate rufele in public! Parerea mea! gentleman Si cred ca asa gandesc destul de multi daca nu vor aceasta intalnire!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ssebastian Mar Feb 16, 2010 9:35 pm

Nagy Victor a scris:
Nagy Victor a scris:Propun organizarea unei intilniri care sa aiba ca scop rezolvarea problemelor aparute in '' S.C.O. 2009 ''
IN DATA DE 26.02.2010 (VINERI) , ora 18:00 , alegeti voi locatia gentleman

In afara de Ssebastian si Istifishmaster nu mai e interesat nimeni de aceasta intilnire ???? Shocked scratch
... ma gindeam la o bere...probleme nici eu nu am cu nimeni...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty intalnire pentru rezolvarea ....

Mesaj  Hanumanfish Mar Feb 16, 2010 9:44 pm

@ domnilor din spining club asteptati sa vedem cine se inscrie pe lista cu acel DA* cand se va stie cine va ramane sau cine va pleca vom stii cu cati mergem .Daca totusi doriti sa iesim la o cafea (un vin) merg cu placere.
ps: Degeaba suntem 30 -35 daca nu pot venii la intalniri dacat 10-20 de oameni.Culmea ar fi sa intram 30 de insi pe usa unui local unde am sta ? scratch .Nu prea se poate sa ocupam 30 DE LOCURI intr-un local .Motivele celor care nu pot veni le respect avand familie si serviciu cu program prelungit etc.NU poti cere cuiva sa puna deoparte familia sau serviciul.Trece anotimpul acesta si se intalneste din nou spinning club . iesirea ramane valabila hai sa facem o iesire unde prea putin vom vorbi depsre pescuit.Trebuie sa ne cunoastem mai bine si sa ne respectam fara sa credem ca suntem mai destepti ca si altii. Sigur vom vedea altfel lucrurile.
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  nagy cristian Mar Feb 16, 2010 10:23 pm

ar fi bine sa ne intilnim , chiar daca nu la pescuit , undeva pe malul apei sau intr-un parc , sa mai discutam asa fata-n fata gentleman
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty intalnire pentru rezolvarea ....

Mesaj  Hanumanfish Mar Feb 16, 2010 10:25 pm

In parcul Traian ? cate minute ca lumea ingheata ...sau mergem cu termosul cu vin fiert . Very Happy
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  nagy cristian Mar Feb 16, 2010 10:30 pm

Hanumanfish a scris:In parcul Traian ? cate minute ca lumea ingheata ...sau mergem cu termosul cu vin fiert . Very Happy

poate frigem si o clisa Laughing Laughing Laughing
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ssebastian Mier Feb 17, 2010 12:12 pm

Hanumanfish a scris:In parcul Traian ? cate minute ca lumea ingheata ...sau mergem cu termosul cu vin fiert . Very Happy
...ii ok parcul traian...vb la politie sa ne rezerve camera 13...ii ok?..sau celula 14?... Laughing Laughing Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty intalnire pentru rezolvarea ....

Mesaj  Hanumanfish Mier Feb 17, 2010 5:38 pm

Cam 13 in aceasta camera se decide in general divortul (divortam ?) No deci ramane varianta clisa fripta si vin fiert si mirodenii.S-au mergem la un bar unde in meniu au clisa fripta si vin fiert .eu stiu un asemenea loc. Very Happy
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Ssebastian Mier Feb 17, 2010 6:09 pm

@zoli...in camera 13 se fac multe...cu un gratar electric facem chef acolo... Laughing Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  miki Vin Mar 19, 2010 9:14 am

ce probleme???????

la bere vin si eu...........
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Intalnire pentru rezolvare de probleme - Pagina 2 Empty Re: Intalnire pentru rezolvare de probleme

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum