Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

csukazas

5 participanți

In jos

csukazas Empty csukazas

Mesaj  szoke szabolcs Mier Oct 28, 2009 4:22 pm

el szeretnek jutni valahova csukara horgaszni. Hallottam ceckerol, de fogalmam sincs hogy merre talalhato. Tudna valaki segiteni nekem? esetleg ajanlani valami tuti helyet? kishalas modszer szeretnek valasztani. Exclamation
szoke szabolcs
szoke szabolcs

Numarul mesajelor : 246
Localizare : oradea
Ocupatia : sudor Wig
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

csukazas Empty Re: csukazas

Mesaj  nagy cristian Mier Oct 28, 2009 4:28 pm

Csak anyit tudok mondani hogy a Telegdi taroloun tul van , hogy mit es mivel lehet fogni , aszt nem tudom , de az bisztos hogy van bene csuka , suger es pisztrang ! gentleman
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

csukazas Empty Re: csukazas

Mesaj  Istyfishmaster Mier Oct 28, 2009 10:20 pm

Cristi, te szoktál ott horgászni vagy csak hallottál róla? Én nem szoktam ott horgászni de érdekel a hely.. Én is hallottam, hogy vannak ott nagy halak de amióta leengedték az egyik tavat azóta csak rosszat hallottam. Régen fogott ott apukám egy 5 kilós csukát. Szóval az tény, hogy van benne csuka és az is hogy az általad felsorolt halfajok is megtalálhatóak. Gondolom a pisztráng az elég ritka lehet.. Már szeretnék sügérezni is egy jót...Very Happy A pisztráng az asszem hogy most tilalom alatt áll, nem?
Istyfishmaster
Istyfishmaster

Numarul mesajelor : 153
Varsta : 32
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 18/03/2009

Sus In jos

csukazas Empty Re: csukazas

Mesaj  Nagy Victor Joi Oct 29, 2009 5:04 pm

Eben az evben meg nem horgasztunk ezen a taroloun , de gondolom hogy meg van bene eleg sok hal , Hanumanfisht kelene fagatni erol , bisztosan tobet tud mint mi Laughing
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

csukazas Empty csukázás

Mesaj  Hanumanfish Joi Oct 29, 2009 7:28 pm

Tisztelt olvasó ...bátorkodom emliteni azt a tényt hogy a tárolóban nagyon sok horgász ugymond ragadozó halra specializálódot,tőbnyire az útfelőli részt használjak előszeretettel,a tároló kőzepétől a vége fele,a jobb oldalt is használjak,leginkabb bodorka(Rutilus rutilus),....az állas kűsz,amit természetesen ott fognak meg,(calcaburnus calcoides)Fognak szép példányokat.Aki a pergető hogászatot választja ...kellemes meglepetésben lehet része,csukák,domolyko,es pisztráng(tilos megtartani).Hanumanfish
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

csukazas Empty Re: csukazas

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum