Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gunoaie!

+4
Ssebastian
Adriann
aldea adrian
Ionut Erdeli
8 participanți

In jos

Gunoaie! Empty Mustrare publica Ssebastian si acuzele publice ale lui Ssebastian

Mesaj  Ionut Erdeli Sam Ian 02, 2010 10:58 pm

In urma unor postari cu insemne naziste, mai multi utilizatori ai acestui site s-au simtit ofentati! Printre cei care s-au simtit ofensati de postari sunt si membrii Spinning Clubului! Eu personal nu vreau sa fiu asociat in nici-un fel cu astfel de imagini sau insemne fiindca toti suntem constienti de atrocitatile comise sub acele insemne! Il voi ruga pe Ssebastian in numele Spinning Clubului sa nu mai posteze astfel de insemne fie ca ele au fost postate in gluma sau din convingere! Ca urmare a acelor postari acum primeste o mustrare publica!
Daca cineva din Club mai posteaza asa ceva, va fi exclus automat din cercul nostru!
In speranta ca ceea ce am scris nu te va supara ci te va face sa intelegi ca ceea ce ai facut jigneste, voi ruga pe toti membrii Spinning Clubului sa fie in continuare adevarati gentleman gentleman gentleman
Cu respect, pescardeclean!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  aldea adrian Sam Ian 02, 2010 11:04 pm

Facand parte din comisie ma simt nevoit....sa ii atrag si eu atentia lui ssebastian.....nu a fost frumos ce a facut.....a jignit multi oameni speram ca pe viitor nu se mai intampla.....in continuare rog pe toti membrii comisiei sa se conformeze si sa posteze cate o0 parere asupra acestui incident.
Numai bine al vostru Aldea Adrian.

p.s. asa ca o paranteza bunicul meu a fost evreu.
aldea adrian
aldea adrian

Numarul mesajelor : 75
Localizare : Romania
Ocupatia : student
Data de inscriere : 16/01/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Adriann Dum Ian 03, 2010 9:16 am

kick,ban,avertisment scris,verbal etc....pentru Sebastienn,......ce-i aici Auschvitz? albino albino albino albino
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty SCUZE PUBLICE

Mesaj  Ssebastian Dum Ian 03, 2010 12:13 pm

DESCHID ACEST TOPIC PT A SE POSTA AICI SCUZE PUBLICE IN CAZUL UNOR "GRESELI" FACUTE CU SAU FARA INTENTIE

IMI PREZINT PUBLIC SCUZELE DE RIGOARE CU REFERIRE LA POSTARILE CU MELODIILE WERMACHT-ULUI DE LA TOPICUL "CE MUZICA NE PLACE SA ASCULTAM", PRECIZEZ CA ACESTE POSTARI AU FOST FACUTE CA RASPUNS (IN GLUMA) A POSTARILOR CU CORUL ARMATEI ROSII AL D-LUI MUSTI...DECI POSTAREA NU A FOST DE NATURA SA OFENSEZE NICI UN MEMBRU AL ACESTUI FORUM PE ACEASTA CALE IMI CER SCUZE TUTUROR CELOR CARE S-AU SIMTIT OFENSATI DE POSTAREA MEA

CU RESPECT SSEBASTIAN gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Ssebastian Dum Ian 03, 2010 12:34 pm

imi voi cere public scuzele de rigoare...acea postare a fost facut acum o luna si ceva...pina acum nu s-a simtit nimeni ofensat?...sau la romani apare ofensa dupa ce informatia ajunge la creer si este procesata?...cam lunga perioda!!!...in fine ..tipic romanesc...apar greselile membrilor imediat dupa ce acestia primesc o functie sau influentele sint mai mari din anumite parti (membri)?...mai stiu pe cineva care a lovit un copil si nu s-a aflat asta decit inainte de....dar tot el a ramas...imi cer si degradarea din functia de amin inapoi la moderator....daca se poate daca nu pot sa merg mai departe ca admin nu ma deranjeaza...vreau sa se posteze aici nu numai parerea comisiei de disciplina(din care fac si eu parte)...am mai primit o parere pe mp...vreau sa fie postata aici daca nu o voi posta eu....cu respect Ssebastian gentleman gentleman

cu autoflagelarea nu sint de acord din start, deci o pedeapsa este aceea ca nu voi mai posta 2 zile....ne vedem marti...va tzuc...

p.s - asta nu inseamna ca nu stau cu geana pe voi si nu voi sterge mesajele off topic!!! Twisted Evil
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  alex_24ARN Dum Ian 03, 2010 12:44 pm

chiar ma gandeam cum sa te port prin instante pt acea postare!!!!stramosii mei au fost deportati.....accept scuzele
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Adriann Dum Ian 03, 2010 12:54 pm

Draga Sebastien: Eu am glumit cu postarea mea aici...si sunt sigur ca ai gustat gluma....Sincer....eu nu m-am simtit ofensat.Nu am de ce.Asta e realitatea.S-au intamplat candva.Nu ne putem ascunde dupa adevar.Si ai perfecta dreptate cu efectul intarziat la romani.Asa tara,asa oameni,asa soarta.Cred ca ne-o meritam!!!!
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Ssebastian Lun Ian 04, 2010 3:48 pm

HALOOOOO!!!! MEMBRII COMISIEI!!!!!...MEMBRII AI FORUMULUI!!!!!....NICI O ALTA OPINIE SAU COMENTARIU REFERITOR LA ACEST INCIDENT OFENSANT CU INSEMNELE NAZISTE????...SINT 126 DE VIZUALIZARI!!!!!!!...MACAR DACA EU MI-AM CERUT SCUZE PUBLIC , SA AVETI FIECARE SAU MACAR BUNUL SIMT SA VA POSTATI OPINIILE SI/SAU COMENTARII REFERITOR LA ACEST INCIDENT....PINA ACUM SINT DOAR 5 OAMENI CU SIMT AL RASPUNDERII!!!!....DIN PARTEA MEA AU CEL MAI MARE RESPECT gentleman gentleman ...IN CAZUL IN CARE NU MAI APAR OPINII SAU COMENTARII, ACELE SCUZE PUBLICE VOR FI VALABILE DOAR PT CEI TREI CARE AU AVUT CURAJUL SA-SI POSTEZE OPINIILE...PESCADECLEAN....ARIANN....ALDEA ADRIAN....BIBAN SOLZOS... ARN...PT EI aplauze aplauze aplauze gentleman gentleman gentleman gentleman


Ultima editare efectuata de catre ssebastian in Lun Ian 04, 2010 3:51 pm, editata de 1 ori
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  mariusw Lun Ian 04, 2010 3:50 pm

faci o masa la biliard sa te iertam Smile!
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Ian 04, 2010 3:50 pm

Unde-i postarea lui Biban solzos? Question

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Ssebastian Lun Ian 04, 2010 3:52 pm

pescardeclean a scris:Unde-i postarea lui Biban solzos? Question
...a fost stearsa de Admin...dar o i-au in considerare!!!!
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Ian 04, 2010 3:53 pm

Sincer doream sa o vad! Poti face un rezumat?

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Adriann Lun Ian 04, 2010 3:59 pm

Mie mii sa parut o postare pertinenta a lui Biban solzos..In ciuda faptului ca are ce are cu cine are dar omul a scris bine ce a scris.Nu inteleg Adminu.....de ce sterge postarile?Lasa domne Admin sa vada lumea ce parere au si altii despre Sebastien...Doar parerile unora conteaza?Cred ca toti membri sunt egali,indiferent de opinii.
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Ssebastian Mar Ian 12, 2010 9:49 pm

imi cer scuze d-lui alex_24ARN pt ca i-am pocit nick-ul, l-am facut "alex24abc"... cu stima si respect Ssebastian gentleman

p.s...aici dau voie sa posteze si altii care doresc sa-si ceara scuze cuiva sau pt ceva..
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Harangus Marius Dum Ian 17, 2010 8:02 pm

cam tarzii reactiile la postarile tale ssebastian ! Sad Sad Sad
ps. tin sa-mi exprim dezaprobarea pentru titlul acestui topic.pacat ca nu se mai foloseste crucificarea,ca-ti umezeam eu cuiele Very Happy
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Ssebastian Dum Ian 17, 2010 9:26 pm

@harangus...s-a spus ca am jignit prin postarile mele o gramada de oameni...2 pt mine nu sint o gramada...gramada este de la 5 in sus...tot mai astept postari de la cei care s-au simtit lezati de postarea mea....si nu o sa fiu suparat pe ei pt ca asta este parerea lor si o respect...deci..topicul ramine deschis....astept pina la sfirsitul lunii ianuarie dupa care rog moderatorii sa stearga topicul in cazul lipsei de postari ale opiniilor membrilor lezati si jigniti, considerind ca nu am jignit si lezat demnitatea niciunui membru si scuzele mele vor fi retrase... gentleman gentleman


Ultima editare efectuata de catre ssebastian in Lun Ian 18, 2010 1:03 pm, editata de 2 ori
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Adriann Lun Ian 18, 2010 9:01 am

Ssebastien....Eu ti-am mai zis,si v-am zis la toti ca sunt niste tampenii.Nu au avut de ce sa se lege si au cautat bete in roata...Si vai ce lezati se simt unii daca zici ceva....Cum iti permiti ca nu fii pe aceasi unda?Eu m-am saturat!
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  alex_24ARN Lun Ian 18, 2010 9:37 am

Domnule @Ariann ! beţele nu le cauţi in roţi ce le bagi in ele!asta au vrut!pacat!si pe mine m-au pus să schimb avatarul cu una care tragea pe nas!ce sa fac?am schimbat....(sper ca nu esti suparat pt bete si roti) Twisted Evil Laughing Twisted Evil
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  mariusw Lun Ian 18, 2010 1:03 pm

Doamne cat tam-tam sa facut pe teme glumitei asteia :-s pfff!Very Happy gentleman
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Gunoaie!

Mesaj  Ionut Erdeli Joi Ian 28, 2010 12:20 pm

Daca tot am decis sa nu se mai stearga mesaje, acest topic va fi folosit pentru a stoca toate prostiile! Laughing

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Nagy Victor Joi Ian 28, 2010 12:25 pm

pescardeclean a scris:Daca tot am decis sa nu se mai stearga mesaje, acest topic va fi folosit pentru a stoca toate prostiile! Laughing

e bun , un fel de ''cos de gunoi'' Laughing Laughing Laughing
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Nagy Victor Vin Mai 14, 2010 12:25 pm

Acest topic a fos deschis pt. ca Adminii si Moderatorii sa nu fie obligati sa stearga mesajele considerate indecente sau cele care contin atacuri la persoana !
Nu inteleg de ce nu se foloseste acest mod de al sanctiona pe cel care a gresit (in cazul de fata , pe mine) si se prefera in continuare stergerea mesajelor ! ?
Cred ca ar fi mai util si s-ar da dovada de mai multa transparenta daca mesajele considerate cel putin nelalocul lor (indecente) sa fie mutate in acest topic '' Cosul de GUNOI ''
In acest mod toti utilizatorii acestui site ar avea posibilitatea sa-si formeze o opinie personala despre mesajul respectiv si despre cel care la trimis !
cu respect Victor N.
gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Gunoaie! Empty Re: Gunoaie!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum