Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

+15
ssebi
shirkan
mausica
ily
roby71
jexy
lupone1983
Ovi_1919
paul_
nagy cristian
alex_24ARN
Nagy Victor
marius
Maryus
Harangus Marius
19 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Harangus Marius Mier Feb 17, 2010 3:10 pm

in acest topic as vrea ca cei care au avut de cumparat sau de vandut ceva,sa-si scrie parerea despre partenerii cu care au avut tangenta.
incep eu prin a va asigura ca DMG este un partener de incredere si serios,la fel HANUMANFISH,pescardeclean,clau-fish....
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Maryus Mier Feb 17, 2010 10:24 pm

zsolty este de incredere si marfa de super calitate cheers aplauze aplauze
Maryus
Maryus

Numarul mesajelor : 84
Localizare : Baia Mare
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  marius Joi Feb 18, 2010 9:00 pm

@Gogu
Maryus cred ca sa referit la magazinul de pe Stefan Laughing
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Maryus Joi Feb 18, 2010 10:16 pm

am cumparat ceva second de la el si sunt ffff multumit cea ce am luat ...de aceea am spus ca este un om de incredere............nul cunosc personal si nici nu stiu dak are magazin Embarassed Arrow
Maryus
Maryus

Numarul mesajelor : 84
Localizare : Baia Mare
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Nagy Victor Vin Noi 19, 2010 7:24 pm

Vad ca nu prea se posteaza pe acest topic , pacat !
scriind aici parerile pe care le avem despre ce-i cu care am colaborat (vinzare/cumparare/schimb) , bune sau rele , ne-ar ajuta sa ne cunoastem mai bine , sa avem incredere in unii , sau neincredere in altii !
In ceea ce ma priveste , sunt multumit de toti userii cu care am colaborat (mai pe romaneste , nu am fost tepuit inca de nimeni ! ) si sper ca n-am pacalit nici eu pe nimeni !

As aminti aici pe citiva in care puteti avea incredere
alex_24ARN
Aldea A.
lupone1983
Harangus M.
Zsolty
Tudor octavian
vrjv
yulian
Mausica
Csife

poate ca mai sunt si altii , dar momentan nu-mi amintesc (incep sa devin senil Laughing lol! )

scrieti-va si voi experientele , bune , rele , cum or fi ! gentleman


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Dum Noi 21, 2010 7:58 pm, editata de 1 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  alex_24ARN Vin Noi 19, 2010 11:15 pm

@nagy cristi....cum te impaci cu ESOX-ul?eu sunt multumit de varga aia.... gentleman
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  nagy cristian Sam Noi 20, 2010 7:27 pm

alex_24ARN a scris:@nagy cristi....cum te impaci cu ESOX-ul?eu sunt multumit de varga aia.... gentleman

adevarul e ca nu l-am folosit de multe ori , nu prea am avut timp , dar totusi am prins o mirla de 500/600gr. cu ea
imi place lanseta foarte mult , dar ca sa-mi fac o parere cred c-ar trebui sa prind o mirla de vre-o 5000/6000gr. cu ea Laughing lol!

imi pare bine ca-ti place MAVERUL de 8m. gentleman

ps.
l-am lasat pe tati fara varga ! lol! Laughing
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  paul_ Dum Noi 21, 2010 12:25 am

nagy cristian a scris:
alex_24ARN a scris:@nagy cristi....cum te impaci cu ESOX-ul?eu sunt multumit de varga aia.... gentleman
ps.
l-am lasat pe tati fara varga ! lol! Laughing
Scz de off-topic.
@cristi... ce nu fac parintii nostrii pentru noi Very Happy

paul_

Numarul mesajelor : 104
Localizare : Baia Mare
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Nagy Victor Dum Noi 21, 2010 5:51 pm

paul_ a scris:
nagy cristian a scris:
alex_24ARN a scris:@nagy cristi....cum te impaci cu ESOX-ul?eu sunt multumit de varga aia.... gentleman
ps.
l-am lasat pe tati fara varga ! lol! Laughing
Scz de off-topic.
@cristi... ce nu fac parintii nostrii pentru noi Very Happy

Eu oricum nu o mai puteam folosi Sad
Cristi nu o folosea , asa ca mai bine sa se bucure Alex de ea , iar Cristi s-a ales cu o lanseta de spin. care-i place
Asa ca toata lumea-i multumita ! Laughing
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Ovi_1919 Dum Noi 21, 2010 9:16 pm

Very Happy Sugestie : Blocati topicu sus !
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Nagy Victor Mier Noi 24, 2010 12:22 pm

Ovi_1919 a scris: Very Happy Sugestie : Blocati topicu sus !

ok ! Wink
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  lupone1983 Lun Mar 21, 2011 10:00 am

Eu inteleg ca esti revoltat si incerci vezi doamne sa-mi creezi o "reputatie" proasta dar sincer chiar nu ma intereseaza pt ca cine ma cunoaste stie ce fel de om sunt,iar pt mine familia e pe primul loc iar apoi restul, si cred ca oricine ar fi procedat la fel.

lupone1983

Numarul mesajelor : 19
Localizare : Cluj
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Nagy Victor Lun Mar 21, 2011 2:07 pm

eu il cunosc personal pe lupone 1983 , am cumparat de la el un juvelnic , nu au fost neintelegeri sau probleme , este un baiat de treaba si serios , imi pare bine ca l-am cunoscut gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Ovi_1919 Lun Mar 21, 2011 11:00 pm

Fiecare face ce vrea cu marfa lui ........ pescar
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  jexy Mar Mar 22, 2011 10:36 am

nu mai are voie omul sa se razgandeasca?

jexy

Numarul mesajelor : 21
Localizare : Craiova
Ocupatia : Pescar
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  roby71 Mar Mar 22, 2011 10:46 am

astept cu nerabdare sa primesc de la lupone feederul ca sa pot spune si eu o parere despre el.am si eu un feeder de vanzare care a fost rezervat o saptamana pt cineva care s-a razgandit ,acum e a treia saptamana rezervat pt. altcineva care sper ca pana la urma sa nu se razgandeasca , dar ce pot sa fac, astept cu rabdare, fiecare face ce vrea cu marfa si cu banii lui.

roby71

Numarul mesajelor : 110
Varsta : 52
Localizare : marghita,bh
Ocupatia : familist
Data de inscriere : 06/01/2011

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  ily Mier Mar 23, 2011 9:11 am

Daca pui la vanzare un produs si clientul caruia ii vinzi produsul este de acord cu pretul si calitatea lui ,in mod normal tranzactia e ca si facuta,nu vad de ce sa te mai razgandesti in calitate de vanzator, doar daca nu iti convine pretul .Deci, daca lui i-a convenit pretul ,iar mie pretul si calitatea nu vad de ce nu ne-am inteles.
Rog moderatorii sa inchida topicul ,nu de alta dar vine vreme frumoasa si e pacat sa stam in casa si sa avem dicutii contradictorii.Multumesc.

ily

Numarul mesajelor : 20
Localizare : sibiu
Ocupatia : subofiter IGSU
Data de inscriere : 09/03/2011

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  lupone1983 Mier Mar 23, 2011 10:23 am

Esti culmea pe cuvant,vad ca iti place rapid sa dai ultima replica si sa inchizi topicu fara drept de replica(asa ceva numai cei lasi fac).

lupone1983

Numarul mesajelor : 19
Localizare : Cluj
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  ily Mier Mar 23, 2011 10:43 am

Lupone 1983, daca te uiti un pic mai atent se vede ca eu am deschis topicul luni in 21 ora 9:29 am, iar azi este in 23,deci aveai timp la dipozitie sa-mi scrii si un roman daca vroiai in 2 zile ,dar tu mi-ai trimis msg private si acum spui ca am inchis topicul si nu ai avut dreptul la replica.Daca citesti un pic postarile o sa vezi ca s-a sugerat de catre un moderator sa incetam cu discutiile aici si era de datoria mea sa inchid topicul acesta,pentru ca un topic se inchide la solicitarea celui care l-a deschis.Multumesc,se poate inchide.

ily

Numarul mesajelor : 20
Localizare : sibiu
Ocupatia : subofiter IGSU
Data de inscriere : 09/03/2011

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  roby71 Mier Mar 23, 2011 10:58 am

fiecare are dreptul sa fie suparat, si eu m-am suparat pe unul de pe alt site care m-a tinut trei zile cu un shimano baitrunner DL 4000 FA la 250 ron si fara sa-mi trimita mesaj a cerut inchiderea topicului ca la vandut,dar mi-a trecut mai ales ca nu se plateste supararea. a ajuns lanseta de la lupone si sunt foarte multumit, chiar arata mai bine decat ma asteptam si mi-a fost putin frica deoarece acum am cumparat prima data de pe net ceva, de vandut am vandut mai multe lansete si mulinete dar eu am fost corect cu toti si nici nu am primit mesaje negative,asta este trebuie sa trecem peste toate mai ales ca nu suntem toti la fel, ce ar fi daca toata lumea si-ar dona sculele pe care nu le foloseste si nu le poate vinde , ar da magazinele de pescuit faliment si nu ar mai trece sculele second hand din piete.eu va doresc sa fiti fericiti .

roby71

Numarul mesajelor : 110
Varsta : 52
Localizare : marghita,bh
Ocupatia : familist
Data de inscriere : 06/01/2011

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty ffffff

Mesaj  lupone1983 Mier Mar 23, 2011 11:10 am

ily a scris: Lupone 1983, daca te uiti un pic mai atent se vede ca eu am deschis topicul luni in 21 ora 9:29 am, iar azi este in 23,deci aveai timp la dipozitie sa-mi scrii si un roman daca vroiai in 2 zile ,dar tu mi-ai trimis msg private si acum spui ca am inchis topicul si nu ai avut dreptul la replica.Daca citesti un pic postarile o sa vezi ca s-a sugerat de catre un moderator sa incetam cu discutiile aici si era de datoria mea sa inchid topicul acesta,pentru ca un topic se inchide la solicitarea celui care l-a deschis.Multumesc,se poate inchide.

Era vorba de ultima replica pe care o dai inainte de a inchide topicul,cum ai fost victima unei inselaciuni si blabla,oricum m-am saturat de povestile asa ca rog un moderator sa iti asculte decizia de a inchide acest topic.

lupone1983

Numarul mesajelor : 19
Localizare : Cluj
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  roby71 Mier Mar 23, 2011 12:49 pm

eu pot sa-l recomand pe lupone fiindca lanseta pe care am cumparat-o de la el se prezinta foarte bine si sunt multumit ,ca am facut o afacere buna.

roby71

Numarul mesajelor : 110
Varsta : 52
Localizare : marghita,bh
Ocupatia : familist
Data de inscriere : 06/01/2011

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  mausica Mier Mar 23, 2011 5:57 pm

deci tu mi-ai sutit feederul de la nas? Very Happy Very Happy
mausica
mausica

Numarul mesajelor : 328
Varsta : 46
Localizare : BAILE-FELIX
Ocupatia : una-alta
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty feed(er)back

Mesaj  roby71 Mier Mar 23, 2011 6:37 pm

sa vezi ce pereche face cu al meu, SPRO Dyno SF MH de 390 cm.

roby71

Numarul mesajelor : 110
Varsta : 52
Localizare : marghita,bh
Ocupatia : familist
Data de inscriere : 06/01/2011

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  mausica Lun Mar 28, 2011 8:17 am

felicitari.sa le stapanesti sanatos
mausica
mausica

Numarul mesajelor : 328
Varsta : 46
Localizare : BAILE-FELIX
Ocupatia : una-alta
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari Empty Re: FEEDBACK la rubrica vanzari-cumparari

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum