Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

aproape uniti

2 participanți

In jos

aproape uniti Empty aproape uniti

Mesaj  cristian duma Mier Apr 14, 2010 11:13 pm

mai ce am ajuns.
nu mai poate omul sa prinda un peste si sa il gateasca.
poate sunte-ti de parere ca ar fi mai interesant sa fie cumparat de la metro de ala de are miros de namol sau pastrav ingrasat
sau nu mai poate omu sa manance sanatos in perioada asta
Dupa parerea mea cred ca ar trebui sa va ganditi mai bine cum sa inlaturam braconajul si cum sa ii ajutam pe cei care fac km sa va asigure, ca maine vei merge la pescuit si vei putea sa exersezi C&R pentru ca inca se mai plasuieste setcuieste si in prohibitie se pescuieste fara nici o grija cu momeli naturale, dar asta e la noi asa e normal, noi care vrem sa fim mai echilibrati nu suntem normali.
Ca sa va dati seama mai bine amatori de masini sa stiti ca va platiti rovineta ca sa va puteti rupe masinile prin gropile de pe drumuri ca sa nu zic mai grav Doamne fereste. Deci in concluzie ca sa fi normal in romania trebuie sa fi anormal adica nebun.
cristian duma
cristian duma

Numarul mesajelor : 18
Localizare : oradea
Ocupatia : maseur
Data de inscriere : 05/02/2009

Sus In jos

aproape uniti Empty Re: aproape uniti

Mesaj  Ssebastian Joi Apr 15, 2010 7:17 am

cristian duma a scris:mai ce am ajuns.
nu mai poate omul sa prinda un peste si sa il gateasca.
poate sunte-ti de parere ca ar fi mai interesant sa fie cumparat de la metro de ala de are miros de namol sau pastrav ingrasat
sau nu mai poate omu sa manance sanatos in perioada asta
Dupa parerea mea cred ca ar trebui sa va ganditi mai bine cum sa inlaturam braconajul si cum sa ii ajutam pe cei care fac km sa va asigure, ca maine vei merge la pescuit si vei putea sa exersezi C&R pentru ca inca se mai plasuieste setcuieste si in prohibitie se pescuieste fara nici o grija cu momeli naturale, dar asta e la noi asa e normal, noi care vrem sa fim mai echilibrati nu suntem normali.
Ca sa va dati seama mai bine amatori de masini sa stiti ca va platiti rovineta ca sa va puteti rupe masinile prin gropile de pe drumuri ca sa nu zic mai grav Doamne fereste. Deci in concluzie ca sa fi normal in romania trebuie sa fi anormal adica nebun.
lol! lol! aplauze aplauze aplauze gentleman gentleman gentleman ceaules cristian!!!....cum esti dragule?...ne lipsestri!!1...sper sa ne revedem...apropos...vrea nevasta un masaj de profesionist...din acela care sa o rupa!...vb la tel cind voi avea bani...ok?
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum