Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

+6
Ionut Erdeli
szoke szabolcs
csife
Nagy Victor
nagy cristian
FishHunter
10 participanți

In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  FishHunter Joi Feb 26, 2009 11:34 am

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Yo Wink Wink Wink Wink Wink
FishHunter
FishHunter

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 32
Localizare : Oradea
Ocupatia : Viitor bucatar
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  nagy cristian Joi Feb 26, 2009 2:37 pm

Shocked Shocked Shocked
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  Nagy Victor Joi Feb 26, 2009 2:51 pm

Tot asa mai departe cheers cheers cheers ,scrietine ceva despre lac, montura, momeala si dril daca nu-i secret Exclamation
TOMY ! scriene ceva despre spining , stiu ca este stilul tau preferat Exclamation Exclamation Exclamation MULTUMESC cheers
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  csife Joi Feb 26, 2009 7:54 pm

batul......unde-i batul

csife
moderator

Numarul mesajelor : 62
Localizare : oradea
Ocupatia : tot ce e pescuit
Data de inscriere : 29/01/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty somn urias

Mesaj  szoke szabolcs Vin Feb 27, 2009 10:54 am

somnul ce cauta la rubrica 'crap'? unde i moderatoru?
szoke szabolcs
szoke szabolcs

Numarul mesajelor : 246
Localizare : oradea
Ocupatia : sudor Wig
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty re

Mesaj  Vizitato Sam Feb 28, 2009 8:34 pm

Nelu nu era cumva pestele cumparat din cefa pentru populari, si urma sa-l puneti in apa?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  Ionut Erdeli Dum Sept 13, 2009 10:05 pm

Stiu ca sunt carcotas, dar cum naiba prind trei oameni un peste la spinning? Il trage fiecare cate 5 metri, dupa care ii paseaza batul la urmatorul? Va rog sa ma lamuriti ca eu n-oi putea dormi la noapte! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  raul Mar Ian 12, 2010 9:07 pm

ai de mine affraid
raul
raul

Numarul mesajelor : 113
Localizare : paleu
Ocupatia : DESIGNER-sculptor-pictor
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  Ssebastian Mar Ian 12, 2010 9:09 pm

raul a scris:ai de mine affraid
...reclama dragule...ii somn pt populare si si-au facut poza cu el zicind ca l-au prins...asa atrag pescarii pe balta lor cu plata...deci...ii tzapa!!!
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  razvan10 Mier Ian 13, 2010 6:47 pm

Bine macar ca se populeza cheers
razvan10
razvan10

Numarul mesajelor : 466
Localizare : Oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 08/07/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  szabi1 Mier Ian 13, 2010 7:54 pm

ssebastian a scris:
raul a scris:ai de mine affraid
...reclama dragule...ii somn pt populare si si-au facut poza cu el zicind ca l-au prins...asa atrag pescarii pe balta lor cu plata...deci...ii tzapa!!!
stai linistit ca nu-i tzapa are balta destui somni poate nu asa mari dar sunt. http://fishshopro0.web148.discountasp.net/phpbb2/gallery2.php?g2_itemId=147&g2_imageViewsIndex=1&g2_fromNavId=x2e93b229 tot acolo prins
szabi1
szabi1

Numarul mesajelor : 129
Varsta : 47
Localizare : oradea
Ocupatia : agent vanzari
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  FishHunter Joi Iun 17, 2010 8:37 am

eu numa am postat poza si mie mi-o dat un prieten care o facut poza cu pestele si mi-o zis sa-l postez ca el nu stie Laughing Laughing deci eu n-am fost acolo bounce Very Happy si nici n-am fost la livada in viata mea Laughing
FishHunter
FishHunter

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 32
Localizare : Oradea
Ocupatia : Viitor bucatar
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy Empty Re: Somnu gigant de 40 kg prins pe livada de Stamate,Nelu si Tomy

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum