Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stiuca pe cris

2 participanți

In jos

stiuca pe cris Empty stiuca pe cris

Mesaj  raul Vin Ian 14, 2011 9:45 pm

Buna seara
As dori sa va intreb daca imi puteti spune unde pot pescui la stiuca cu pestisor viu pe cris.
Eu am auzit de 2 locuri k ar fi mai bunicele (mai jos de podul de pontoane catre podul auto si cfr, iar al doilea la santion la cot)
Daca puteti sa imi spuneti si alte locuri unde ati prins sau unde ati auzit sa se prinda si daca se poate cat mai exacte Very Happy

Va multumesc anticipat:D
bounce
raul
raul

Numarul mesajelor : 113
Localizare : paleu
Ocupatia : DESIGNER-sculptor-pictor
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

stiuca pe cris Empty stiuca pe cris

Mesaj  sztufi Dum Ian 16, 2011 4:13 pm

@raul
Dupa experienta si informatiile mele locurile de stiuca sint ; - Fughiu lac de acumulare [ fosta cariere de piatra ] , crisul mic dinspre Fughiu spre
Ineu de cris [ poti merge pe un drum de piatra aproape de mal ] ; cotul din Sintion, portiunea de la Podul Ponton si Pod Iosia , si daca vrei sa mergi mai departe DE LA Cheresig pina la Unguri sint zone cu apa domola . Dar cea mai mare sansa zic ca o ai pe canalele colector , dar aici
ar trebui sa ii intrebi alti colegi , eu pescuiesc rar pe aceste ape..... Cam atit te pot ajuta cu informatii...

sztufi

Numarul mesajelor : 126
Varsta : 59
Localizare : Oradea
Ocupatia : administrator firma
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum