Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

+45
pesccar
catalin17
CosmYn
razvan10
mausica
jjanos94
Florin Tinel
G3nius3d
Cata Procarp
MIHNEA FLORIN
szabi1
marvin
Paul
Nagy Norbert
davidco_m
biban solzos
Marian
Ile Marcel
marius
cristi
mariusw
waggling carp
clau_fisch
Istyfishmaster
paul15
Adriann
Ionut Erdeli
Romeo
nimitz
aldea adrian
Harangus Marius
tIbI_iosIA
manu
tomi
szoke szabolcs
nagy cristian
alex_24ARN
Musti
miki
Nagy Victor
cuby
Ssebastian
Admin
zsolty
Hanumanfish
49 participanți

Pagina 12 din 25 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Urmatorul

In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  cristi Vin Dec 04, 2009 12:17 am

@marius
bravo tati,felicitari aplauze
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Adriann Vin Dec 04, 2009 7:45 am

@ Marius....Pfuiii ce aproape am fost.....100 de grame....Oricum esti bun la prins de stiuci.....se vede ca ti-a dat Cristi ceva pont bun........felicitari!!!
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  alex_24ARN Vin Dec 04, 2009 8:25 am

locul e secret?
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Harangus Marius Vin Dec 04, 2009 9:37 am

mai intrebi???? toti facem la fel,ce te astepti ?
@cristi @ marius
va felicit pentru capturi si pentru ca a-ti dat de ele,in perioada asta diferenta dintre pescari o face localizarea cumatrei cheers
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  marius Vin Dec 04, 2009 6:40 pm

alex_24ARN a scris:locul e secret?
Pe colector in zona Sannicolau.
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Adriann Vin Dec 04, 2009 6:45 pm

super tari baietii...Cristi si Marius....faine stiuci.....aici pe cris unde pescuiesc eu nici urma de peste nu vad....ma uimiti cum le prindeti.....sunteti tari.....!!!respect!!! cheers cheers cheers cheers cheers
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  marius Vin Dec 04, 2009 6:50 pm

@Ariann
Dute pe colectorul din Sannicolau in teu si i-ti garantez ca vei prinde stiuca.
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  cristi Vin Dec 04, 2009 6:51 pm

Harangus Marius a scris:mai intrebi???? toti facem la fel,ce te astepti ?
@cristi @ marius
va felicit pentru capturi si pentru ca a-ti dat de ele,in perioada asta diferenta dintre pescari o face localizarea cumatrei cheers
nu e secret,Marius va dat locul deja.va doresc la toti fir intins Wink
cristi
cristi

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 39
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 28/11/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Harangus Marius Vin Dec 04, 2009 6:56 pm

dupa poza pare a fi imediat langa pod (10-15 m)inspre pompe.nu stiu de ce dar sunt multi pestisori in zona aia.de cate ori am mers pe acolo isi tradau prezenta,dar eu nu am prins stiuca acolo la oscilante.
numai de bine.
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Ionut Erdeli Vin Dec 04, 2009 10:58 pm

@Ssebastian: Bine ai facut ca nu l-ai eliberat pe asta! Laughing
Unde naiba l-ai gasit?

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  alex_24ARN Vin Dec 04, 2009 11:08 pm

mai baieti!!!eu stiu unde a lovit @ssebastian rechinul ala!!!! la editia de la cighid ...era cu mishu in barca si......pai voi nu ati vazut drilul??ne aburea ca sunt plante ubacvatice si alea alea.....da ......!!!!pai de ce sa grabit el sa iasa de pe apa....fuga fuga si de speriat ce era a facut si baie........!!!!sa va zic un secret:are un buzunar strategic la vesta lui ....la spate....acolo era dihania Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Ssebastian Vin Dec 04, 2009 11:21 pm

Cool mah...tot is intepat in miini...are niste dinti!!!! te rupe....massacre foarte fain...i-am decupat maxilarul si mandibula...o postez imediat...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty comentarii despre poze

Mesaj  Hanumanfish Vin Dec 04, 2009 11:54 pm

s pescuit


Ultima editare efectuata de catre Hanumanfish in Dum Ian 03, 2010 5:01 pm, editata de 1 ori
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Ssebastian Sam Dec 05, 2009 12:26 am

Hanumanfish a scris:stiam eu ca pana la urma va apare un rechin pe forum.ca si cavalerul fara cap!dar de data asta apare doar capul*si autorul.
@ssebastian te rog sa ma ierti pentru randurile care vor urma:poate de azi daca va intreba cineva cine este @ssebastian ...vor zice! cine cine sa fie simplu *RECHINUL.SHARK MAN. geek
....sint onorat gentleman ...the shark...suna bine...the sharkman...rechinul... aplauze aplauze aplauze aplauze
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Adriann Sam Dec 05, 2009 8:22 am

Tin sa te felicit Sebastien pentru frumoasa ta captura din Metro...Vad ca raionu de peste nu ezita sa ne uimeasca cu ce pesti exotici are de vanzare......eu zic ca ai fost norocos ....daca loveai o stiuca cu 2 picioare? cheers cheers cheers cheers cheers
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Marian Sam Dec 05, 2009 9:10 am

a fost rechin alb cumva....daca da atunci e pacat ca a fost capturat si apoi omorat Mad .....cum a ajuns in metro ? era pentru vanzare
Marian
Marian

Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Localizare : Oradea
Ocupatia : student
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Ssebastian Sam Dec 05, 2009 9:56 am

Ariann a scris:Tin sa te felicit Sebastien pentru frumoasa ta captura din Metro...Vad ca raionu de peste nu ezita sa ne uimeasca cu ce pesti exotici are de vanzare......eu zic ca ai fost norocos ....daca loveai o stiuca cu 2 picioare? cheers cheers cheers cheers cheers
..am "lovit" si stiuci cu doua picioare....e plin orasul de ele....cu una m-am si insurat.... Laughing Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Ssebastian Sam Dec 05, 2009 9:58 am

Marian a scris:a fost rechin alb cumva....daca da atunci e pacat ca a fost capturat si apoi omorat Mad .....cum a ajuns in metro ? era pentru vanzare
...nu este rechin alb....rechin de recif....si nu este din metro...am mai spus odata....am fost pe Canalul Panama


Ultima editare efectuata de catre ssebastian in Sam Dec 05, 2009 10:00 am, editata de 1 ori
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty comentarii despre poze

Mesaj  Vizitato Sam Dec 05, 2009 9:59 am

va salut domnilor sunt nou pe acest forum,ardelenii sunt oameni de oameni .ma bucur ca v-am gasit.citesc postarile spinning clubului nemaipomenit ce oameni de treaba.ma simt onorat.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Adriann Sam Dec 05, 2009 11:31 am

marius a scris:@Ariann
Dute pe colectorul din Sannicolau in teu si i-ti garantez ca vei prinde stiuca.
Te cred Marius....dar na...la mine e un pic mai greu cu deplasarea....No car!!!!!!!! cheers cheers cheers
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty comentarii despre poze...

Mesaj  Hanumanfish Sam Dec 05, 2009 12:47 pm

pescuit


Ultima editare efectuata de catre Hanumanfish in Dum Ian 03, 2010 5:01 pm, editata de 1 ori
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  mariusw Sam Dec 05, 2009 2:18 pm

ala e SHaRKY CAINELE RECHIN ala din desene de mananca tot >Smile>Smile =)) lol!
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Marian Sam Dec 05, 2009 3:33 pm

SharkySebastian Very Happy
Marian
Marian

Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Localizare : Oradea
Ocupatia : student
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Ssebastian Sam Dec 05, 2009 7:40 pm

Hanumanfish a scris:@ssebastian draghe...cu asta ai ajuns pe topul surprizelor Very Happy eu te sustin .dai bataie ! Exclamation
SHARKI.... pirat
...danke camarad!!!
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Harangus Marius Sam Dec 05, 2009 8:28 pm

cand l-ai prins sper ca nu stateai in apa pana la briu si l-ai lovit in cap cu parul!? Very Happy
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

comentarii despre poze ( fara jigniri ! ) - Pagina 12 Empty Re: comentarii despre poze ( fara jigniri ! )

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 25 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum