Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Colectia foto - video ED. a -VI- a !

5 participanți

In jos

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Empty Re: Colectia foto - video ED. a -VI- a !

Mesaj  Nagy Victor Dum Noi 15, 2009 8:21 pm

EDITIA a - VI - a , 15.11,2009.

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0525...Nagy jr. ....neaparat trebuie sa pescuiesc pe vremea asta?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0526...dau cu asta pina se uzeaza!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0528...d-nu' Marian, autorul emblemei

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0529...Marian si Cristian

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0530...tehnologia a ajuns si la templieri?...asa se pare...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0531d-l Bocsan..cred ca i-a fost groaza sa-si scoata mustata afar pe vremea asta...mnoah..dar pofta vine mancand...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0532Ssebastian..pe mine vremea asta nu ma tine linga nevasta...bine ca nu fulgera!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0533d-l Zoli

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0535 Hanuman fluiera catre vremea asta..il doare in c..ot de vremea asta!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0536...credeti ca Nagy j.r nu are ochi la spate?...va inselati!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0537 Hanuman, Istifishmaster, Kajtor s.r si Kajtor j.r..aka Razvan10 (speranta spinningului bihorean)
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Empty Re: Colectia foto - video ED. a -VI- a !

Mesaj  Nagy Victor Dum Noi 15, 2009 8:28 pm

SEDINTA .... ! Shocked

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0540...ARN - extaziat din nou de tehnologia zilelor noastre..e greu sa fi templier...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0541...Kajtor S.r...Dan-Dan..ce-mi place echipamentul lui Musti!!!...Musti..cred ca lui dan-dan ii place acest echipament al meu!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0543Musti si Dan-Dan..extaziati..de la ce oare??..oare cafeaua a fost....este posibil

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0544Cipri2.... Mariusw..astia nu au de gind sa ma premieze?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0545 Marian...ce tot indruga Pescardeclean aici???

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0546 Miki si Arrian....Arriane!! asta chiar face poza sau zimbim degeaba?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0547... juniorii invingatori in fata unei vremi total neprielnica pt o iesire in natura

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0548..hanuman ii arata o filmare cu setca lui Nagy J.r

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0549...hopa!!! a venit hotspatarul...merci pt servire

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0550Ssebastian..interesat de sticla lui Miki

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0556....CISTIGATORUL EDITIEI a VI a SL SPINNING CLUBULUI...taaaam-ta-ta-ta-tam-taramtatam....DOOOOMNUUUUUUL....MARIUUUUUUSSSSSSS DUBLU VE!!!!!!....cu un animal de clean de ...de....de....21 cm

Embarassed Embarassed ....bravo!!!...unica , captura aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze gentleman gentleman gentleman gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Empty Re: Colectia foto - video ED. a -VI- a !

Mesaj  nagy cristian Dum Noi 15, 2009 8:50 pm

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! IMG_0534...hopa!!! un tac ...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografii-0004-11..aaaaaa...mincioc...am o tufaaaaa!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografii-0005-12

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografii-0007-9Kajtor junior...AKA Razvan10..una din sperantele spinning-ului bihorean...asta in cazul in care o fata nu- i scoate din cap pescuitul vom trai si vom vedea...si il vom antrena sa nu se lase la fete Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Felicitari Razvane Exclamation Exclamation Exclamation

Sint mindru ca fac parte din acest club
Exclamation Exclamation Exclamation
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Empty Re: ARHIVA FOTO - VIDEO al ''SPINNING CLUBULUI''

Mesaj  mariusw Dum Noi 15, 2009 9:14 pm

pestele cistigator al editiei a VI a spining club...un animal de clean de 21 cm
Colectia foto - video ED. a -VI- a ! P151109_1540 ... el e norocosul,imi cer scuze pt calitatea slaba a imaginii poza e facuta cu telefonu. Pestele avea 21-22 cm , se castiga si cu asa ceva :"> rusinos dar se castiga Very Happy
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Empty Re: Colectia foto - video ED. a -VI- a !

Mesaj  alex_24ARN Dum Noi 15, 2009 10:45 pm

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0085 BOCSAN: Ssebastiane, ce ar fi sa suni "sus" sa opreasca dushul!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0086 Marian &Mariusw..pescardeclean ctre cris...oare stie ca boschetii nu mai au frunze?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0087 Fam. Kajtor si fam. Fishmaster

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0088 Zoli Kiss & Arrian...Arrian se concentreaza la..numai el stie la ce!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0089...Alex!!! dormi?....SERVESC PATRIA!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0090 tati...tati sa le aratam trusa mea de naluci!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0091 Alo? Doamne-Doamne? daca te rugam, vrei sa inchizi dushul?...pfoai, a inteles gresit...mi-a inchis telefonul!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0092 Alo? U.M 0215? avem aici trei suspecti si un bat intr-o husa...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0093

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0094CINE VINE?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0095 in fundal se aude soundtrack-ul de la filmul FALCI..

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0096..este EL...inuman cu rapitorii!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0097 Pescardeclean: saru' mina sefu'!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0100Ssebastian:dic ala mah! cine-i omul asta...cred ca undeva l-am mai vazut

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0099 Hanuman: salut baietii!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0101 Pescardeclean: Bocsane, iti place aripa mea dreapta fata?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0102 Ssebastian: si totusi de undeva il cunosc..daca era Victor aici precis ma ajuta...sau nu?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0103 pescardeclean;...mah...nu mai poza!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0104 Ssebastian...pfoai!!! iar ma suna Doamne -Doamne!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0106 ...ati crezut ca nu mai vin???

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0107 Razvan10; trusa mea de naluci

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0108 Razvan10; probleme Gogule????

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0112 MISTER UNIVERS

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0113 un fizic de invidiat...


Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0114 Cipri si Bocsan rid amindoi ironic de Miki dar ei nu stiu ca in spatele acestui corp se afla ani grei de sala (12 ani)...Ssebastian stie ca acesta a muncit si tras de fiare sa ajunga la performanta asta...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0119...mai ai film in aparat , mai smechere?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0120 Bocsan foarte concentrat...normal, el conducea!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0121 masina lui Pescardeclean

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0124 indicatorul de localitate...Santion

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0125 ????

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0126 SISI BAR

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0127 ???

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0129 coloana parcheaza

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0130 ECHIPAREAAAA!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0131 the Kajtor's

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0132 BH..EIR

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0133 MIKI MISTER TWISTER UNIVERS

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0134 Misu si Niva

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0135 Hanuman; asta de cind o venit tot face pe poze!!! mai are film in aparat?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0136 Ssebastian nu a rezolvat nimica cu telefonul lui catre Divinitate...inca ploua!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0137 FISHING-PARKING

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0138 Ssebastian..Ionut!!! vezi ca scoti fum!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0140..de la bere, draghe Ssebastian

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0141 KISS face pe stiuca...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0142 si ne arata trusa lui...faina..

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0143 mnoah...daca nici cu doua bete nu prind...imi rad musteata..

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0144 sa fie o setca p'aci de nu prind nimica?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0145 nu cred...vremea este destul de rea...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0146...mnoah..cred ca...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0147...mda...macrameu...cipca

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0148 baietii!!! ma ajuta cineva?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0149 model foarte frumos si dificil de realizat de cipca ...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0150 sa nu-mi spuneti mie Zoli daca nu-l fac!!!...si l-a facut

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0151 unde dracu am lansat cu slaider-ul?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0152 ..pfoai ce bun sint!!! asa departe am lansat ca nici nu-l mai vad cum a cazut in apa...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0153 merg sa-l caut ..cred ca-i pe malul celalalt

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0154 alex_24_arn..vai ce bat fain am!!! pacat ca trebuie sa vind molineta..unui fraier


Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0155 pfoai frig ii!!! nu mai pot inchide nici agrafa!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0156 noroc ca vine Bocsan sa ma ajute..

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0157 hahahahaha...astia nu stiu sa inchida o agrafa!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0158 Victor!!!! te maninca pielea?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0160 spuneti...brinzaaaaaaa!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0161 uite un twister worm monster...pt dihanii!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0162 nevoile fiziologice

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0163...tot alea...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0164 mnoah...deja asta-i l..ba

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0165 Kajtor Sn..hai fiule ca tre sa prindem ceva

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0167 ynny mynny tynny mooouu...ce zici Misule?...asa-i ca-s dragalase?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0168 pfoai mah...m-am impuns cu ancora....Christoaseeeee!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0169 mnoah mah....vezi ca mie imi trebuie tynny ala ..iti amputez degetul daca nu poti scoate ancora!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0170 unii isi spala masina pe ploaie!!! ce altceva sa poti face???

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0173 Bocsan:...v-am prins!!!! faceti trafic cu voblere???...iredentistilor...INFIDELS!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0176 CISTIGATORUL EDITIEI A 6 ...MARIUUUUSSSSS DUBLU VE!!!! CU UN ENORM CLEAN...SI UNICA CAPTURA...DE 21 cm...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0177...la VANDANA....schimb de idei povesti...programarile altor iesiri...blabla bla....berea , cafeaua si sucul a fost oferit de Hanuman...cu ocazia zilei sale de nastere...LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE DIN PARTEA NOASTRA A TUTUROR...CEAULES...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0178

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0179

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0180

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0181

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0182

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0183

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0184

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0185

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0186

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0187

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0188

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0189

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0190

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0191

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0192

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0193

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0194

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0195

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0196

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0197

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Fotografie0198 cheers

daca am suparat pe cineva cu aceste comentarii este rugat sa-si muste buricul!!!! cu respectul cuvenit...Ssebastian gentleman gentleman
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Empty ARHIVA FOTO A SPINNING CLUBUULUI

Mesaj  Hanumanfish Lun Noi 16, 2009 4:22 am

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius048 SPINNING CLUB!!!!....no comment!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius036 ...probleme la mulineta...probleme cu vintul....probleme cu degetul mijlociu...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius037...yyyyeeeessssss! am bere!!!...Cristian: - tot timpul el sa fie primul!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius038 oscilanta din platina!!! ofera careva 3.400 oiro???

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius045 Va place?...Cizma rotativa de 4 cu talpa Good Year si bombeu Pirrelli

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius050 se poate miciuli aici?..

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius051 1...2....3....lansare!!!...Houston!!! we have a problem!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius049...mai stau mult asa?...ma doare maxilarul deja!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius053...maaahhh!!! nu mai calca pe flacoane...eu vreau sa pescuiesc aici...hai, pedala!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius054 Cipri2...adincimea in suvoi este de....

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius056...din cauza rapiditati nu se poate vedea nici naluca si nici lungimea vergi...secretele unui mare pescar

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius055 eu ce caut aici?...unde sint?....cine m-a adus?...cu cine votez?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius060 mnoah...acum sper sa-l lovesc pe Ssebastian in ochi...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius064 Cinco amigos!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius067 pleaca mai in spate...sa nu te agat si sa te arunc in apa asta rece si sa faci dupa aia infarct..si dupa aia...sa ne stricam ziua din cauza ta...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius063 los ninos del rio!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius069 doar lebede pe lac....

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius071 o balta splendida...privata cu mult rapitor...taxa este cam mare dar merita!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius073 aici s-au prins adevarate recorduri..salau 9 kg...stiuca 11 kg..si nenumarate rupturi la fire textile de 0,25...adevarat massacru!!!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius078 DAN-DAN: -Musti, imi spui te rog de unde ai echipamentul? Kajtor Sr. : - Razvane!!! mai incet cu bautura!!! ok?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius084 buna seara..sint MIKI MISTER TWISTER UNIVERS si va prezint emisiunea ..."fir destins"!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius075 mnoah..asta da telefon..is norocos...

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius077 daca fac poza la fata de masa...si maresc poza...poate vad...ce dracu' sa vad?

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius076 Musti:- sa sun sa -i fac rost lui Dan de echipament, daca vreau sa dorrm la noapte !!!

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Esoxlucius086 NO COMMENT....again!!!
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Colectia foto - video ED. a -VI- a ! Empty Re: Colectia foto - video ED. a -VI- a !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum