Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intrebare !!

+10
Nagy Victor
Ionut Erdeli
Adriann
Vizitator Cj
Musti
Hanumanfish
alex_24ARN
Ssebastian
Ovi_1919
Pescarus10
14 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Ssebastian Dum Iun 27, 2010 4:19 pm

tov. Musti... gentleman gentleman ..un critic literar erai mult mai bun decit un "director" care subjuga proletariatul obidid..dar vad ca esti 2 in 1, complimentele mele,as fi mindru sa fac parte din acel proletariat pe care il subjugi....cred ca postarile noastre la topicul "ce muzica ne place sa ascultam" ne-a etichetat pe amindoi...la mine poate si "SS"-ul de la nume....oare daca postam trupa Ternipe eram altfel vazuti?...cine stie...zeitatile poate ne erau alaturi Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Hanumanfish Dum Iun 27, 2010 7:17 pm

Ovi_ 1919
Am ajuns acasa si eu de la lucru ca lucrez si Domenica Wink si am fost dupa masa la pescuit am prins cate ceva bineinteles am eliberat cativa dintre ele erau sub 2 kg ,am retinut o singura buc,poze nu postez ca se vede locul si nu doresc sa goleasca locul trupa de spin din oradea ,la faza asta sunt egoist .Ca de fapt nu suntem egali !!! Asa cum spune un domn Ovi_1919 ca suntem egali aici pe forum ,da aici esti egal ,dar vezi ca nici tastatura nu o avem la fel sa nu vorbesc de lcd etc,sau cati au win pirat ,nu ca mine care are licenta Wink .De fapt si aici sunt cativa 99% ilegal Very Happy .Ovi aici oamenii nu sunt fustrati decat iarna ca nu se duc la pescuit ,in rest sunt ok oamenii .Fiecare om are ceva bun si ceva rau in el .Daca trece de gandirea polaritatii va devenii cunoscator a nivelului 3 si sunt 11 nivele de cunoastere,ca sa fiu inteles nivelul 1-2 cunoasterea binelui si al raului " 3 cunoasterea sinelui ,4 cunoasterea acceptarii ca fiecare om are dreptul sa traiasca pana nu devine dictator ,ca de fapt suntem ingeri decazuti, care trebuie sa demonstreze ca sunt demni de creator cu si prin cele 7 simturi extrasenzoriale, care de fapt se reflecta prin tot universul nostru muribund si universul necunoscut noua oamenilor.( inca avem timp) Din aceasta cauza nu se simt multi oameni fericiti ca simt o lipsa ( nu euro,si $ sau cele trupesti ).Ca sa intelegi un om trebuie sa te certi cu el macar odata !!!

Ssebi mi-a placut raspunsul tau ,mi-ai demonstrat ca nu esti un om prost ,am crezut altceva ,eu recunosc daca am gresit mea culpa .Cateodata sari tu calu dar asta e ,si te accept asa, dar sa nu mai folosesti numele meu fara acordul meu Wink Idea ca ai recunoscut adevarul denota ca il stii !!! Wink ssebi Nu imi place muzica ternipe ,am ascultat am cautat pe youtube sa vad ce anume este .De fapt nu imi place decat muzica simphonica , si jazzul .La faza asta nu ai nimerit ..restul e ok .
Singurul lucru care m-a deranjat a fost ca ai folosit numele meu fara sa stii ce faci de fapt ( Dar mi-a trecut ) .

Musti

Da, am citit tot si te inteleg nu am spus ca joci teatru sau te prefaci, din contra, te stiu un om direct si subtil in a demonstra ceva ,mai ales daca simti ca ai dreptate si este de laudat acest gest din partea ta, ca arunci cateva margele finisate, cristal, de un nivel al inteleligentei si al gandirii profunde trecut chiar si de neant ,universul intelectului uman reflecta dragostea lui Dumnezeu in oameni ,copii al Domnului cei care umbla in lumina.Sper ca toate cele scrise de tine ti-au amintit in fiecare clipa ca de fapt fiinta umana este sau poate fi si buna si cinstita fata de semenii lui indiferent ce iluzie pretinde fiecare cu inversunare ca are .Fiecare avem ceva ce este spre binele sau spre raul celor din jurul nostru .Restul, ce am vazut este ascuns printre randuri cateva neajunsuri ca de fapt nu suntem toti egali sau perfecti ,dar drumul este deschis pentru cativa ,cei care inteleg ca de fapt totul va fi pana in acel moment cand va sta in pat, inainte de a raposa in neant, a trece dincolo ,moment ce va fi triumfator pentru cei care au realizat ca de fapt este o simpla trecere intr-o alta existenta si toate aceste trairi in aceasta dimensiune, a fost frumoasa experienta pentru evolutia fiecaruia spre a cunoaste ..." ? " .Mizeriile nu se vad de la inaltimi doar daca te afli printre cei care induc omenirea in eroare cu fel si fel de ideologii . Poate totul este simplu: ne nastem ,traim cum traim ,ne hranim ,bem vinuri bune( bere) palinci etc ,ne insuram- ne maritam ( f ), Nastem(f) ,crestem,ne imprietenim ,ne certam,ne impacam,tinem de ceva cu disperare ce de fapt este o iluzie fara pacat si traim viata asa cum o facem !!! Nu precum se spune pe la noi " Ca traim viata asa cum este " Din cauza acestei fraze a ajuns acest popor aici "Corect ar fi "Traim viata asa cum o vrem ". Conducem institutii,partide,oameni ,etc.Conducem familia, daca va lasa emanciparea femeii ! Conducem ,conducem ,vrem sa fim patroni si sefi. Dar oameni buni va intreb " Cine lucreaza ? In principiu Musti esti un haicear* comunist dupa spusele tale !!!Oameni,care daca gasesc o sansa de a culege capsuni in Italia sau Spania te lasa si pleaca pentru a ajunge la un nivel mai bun decat al lor (financiar).Nu mai exista ideea comunista ca pentru fabrica sau atelierul sefului, tai si spanzur ?! Criza financiara este si din cauza ca oamenii doresc un trai mai bun ,un salar mai mare ,ceea ce aduce paguba oamenilor care de fapt tie iti dau functie si salar ! Sefii tai au venit in tara sa faca avere pe seama unor oameni care au neajunsuri si sunt nevoiti sa lucreze pentru 200 euro sau 300 euro .Haicear de romani pentru ca sa fie bogati altii, strainii !!! Mai demult umblau pe cai si cu zbici,azi umbla cu cai putere si aici se prefac !!! Ca de fapt, a fi director undeva nu este meritul unui individ ,este a sefului sau ,daca il da afara si ajunge sa lucreze ca si ssebi cu diploma pentru un salar /luna atunci il voi crede ca este Musti,Ionel,Gyuri,Pista...si directorul atunci intr-adevar va fi Otto,Muller,Marika. Nu am spus ca trebuie sa lucrezi si tu la taraba !!! Iti cunosc deja reactiile Very Happy Deci stii tu ce vreau sa spun corect nu poti sa fii cu toata lumea ,unii pica altii o pierd . Very Happy
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Iun 28, 2010 8:12 am

Minunat, dupa un weekend in care nu am accesat forumul, acum pot sa ma delectez cu niste randuri absolut superbe! Evil or Very Mad
Sper sa nu se opreasca totul aici! Astept cu sufletul la gura partea a II-a! Embarassed

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Nagy Victor Lun Iun 28, 2010 9:05 pm

nu vi se pare ca despre ce discutati (polemizati) voi , a depasit deja subiectul acestui topic !? Shocked scratch

nu comentez faptul ca nimeni nu mai respecta pe nimeni
dar !, ar trebui sa luati in considerare ca acest subiect a fost deschis de un copil (adolescent) cu un anumit scop
nu cred ca asta si-ar fi dorit sa citeasca si nu cred ca asta ar trebuie sa invete de la noi Exclamation Twisted Evil
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Hanumanfish Lun Iun 28, 2010 10:06 pm

Victor

Nu crezi ca titlul acestui topic este raspunsul la postarea ta ? Intrebare ? Scrie cumva "Intrebare" despre un domeniu anume ? Faptul ca cei care au postat ,mai corect si-au postat parerea ( TU tot spuneai si sustii ca sa-si exprime toata lumea parerea) Victor crezi ca la televizor nu vede lucruri care de fapt ar trebuii interzise ! Si acum vi aici cu randurile tale ? Ca ce, el nu poate intelege ce am scris ? Sau crezi este cumva redus si nu poate citi ? Sau ai va influenta dezvoltarea armonioasa si spirituala ? Adevarul este ca nici nu ai citit ,fapt care denota ca nu stii despre ce scrii aici !!! Faptul ca ai tu o hiba nu trebuie neaparat sa pui seaua pe cal .Voi lua cele scrise de tine ca o simpla parere !!! Lasa tu victore ca generatiile de azi sunt mai destepti decat suntem noi si precum am fost la varsta lor !!! Wink Lasa sa citeasca ca nu au postat oameni prosti ,unul singur da si acela eu sunt !!! Wink De la oameni destepti numai de invatat se poate .Scoate-ti chipul rautacios si uita-te la filmul acesta Twisted Evil Si nu uita ca de sus cineva te pandeste si te masoara dupa fapta !!! ( Aici ma refer la capra din film)
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Nagy Victor Lun Iun 28, 2010 10:46 pm

Da , ai dreptate , am uitat sa specific ca este doar o parere personala Wink

si tot o parere personala este ca daca vrem sa se schimbe ceva in bine in aceasta lume , atunci noi omenire , trebuie sa ne schimbam in mai buni si sa fim mai corecti (cinstiti) cu noi insine si cu ceilalti semeni de-ai nostri Exclamation

poate ca-i o prostie , dar e parerea mea si cred in ea ! gentleman

asa-i cum zici tu , sa fim atenti , cineva de acolo sus ne evalueaza toata viata Exclamation si nu se stie ce urmeaza Shocked scratch
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Hanumanfish Lun Iun 28, 2010 11:07 pm

Nagy Victor a scris:Da , ai dreptate , am uitat sa specific ca este doar o parere personala Wink

si tot o parere personala este ca daca vrem sa se schimbe ceva in bine in aceasta lume , atunci noi omenire , trebuie sa ne schimbam in mai buni si sa fim mai corecti (cinstiti) cu noi insine si cu ceilalti semeni de-ai nostri Exclamation

poate ca-i o prostie , dar e parerea mea si cred in ea ! gentleman

asa-i cum zici tu , sa fim atenti , cineva de acolo sus ne evalueaza toata viata Exclamation si nu se stie ce urmeaza Shocked scratch

Victor fara suparare a fi cinstit si corect cu cine ? Cu ala care ataca oameni pe strada ? Sa fi corect si cinstit cu semenii de-ai nostri ? Dupa ideologia cui ? Tu stii despre ce vorbesc cand spun " Te ataca oamenii in ziua mare " Si tu zici ca trebuie sa fim cinstiti si corecti ? Victor cele scrise de tine le accept punctul si virgula,dar nu si continutul!!! Nu ai scris asa cum crezi !!! Asa cum este corect si cinstit de fapt !!! Cei care sunt parii* si rai sa dispara in minele de piatra fara sa manance nici macar o firimitura !!! Ce zici este corect si cinstit ce am scris ? ( De fapt stii ce am sugerat ) Aici la faza asta nu ai fost sincer asa cum vrei tu pari !!! Wink
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Nagy Victor Lun Iun 28, 2010 11:13 pm

pina la urma urmei si eu sunt o parie Exclamation

stiu asta si o recunosc

sint o povara pt. societate si citeodata chiar si pt. familia mea , sa stii ca asta ma deranjeaza si chiar ma doare Sad

mai sincer si mai cinstit cu mine insumi si fata de semenii mei nu pot sa fiu !

ps.

cred ca aceste discutii nu-si au locul pe acest topic , dar se pot continua la topicul ''discutii de tot felul'' aici !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Hanumanfish Mar Iun 29, 2010 8:28 am

Victor
Ai inteles gresit !!! Parii sunt cei care te ataca in ziua mare si te lovesc iti iau banii !!! Degeaba ai scris ca trebuie sa fim cu oamenii si cu semenii nostri corecti si cinstiti ca de fapt nu ai fost sincer !!! M-am obisnuit cu faptul ca cei care gresesc nu recunosc !!! Deci topicul suna asa "intrebare" Te intreb ,Esti cinstit si corect si cu cel care te ataca in ziua mare si iti fura poseta sau banii ? Nu ai fost sincer !!! Stii ce trebuia sa scriii !!! Asa ca ciuciu banana ,faptul ca ai tu probleme este treaba ta ,restul ce ai scris a fost o salata slaba ardeleneasca fara iz fara sare .Un fel de foaie verde plop apa cura in beci . Very Happy Ai curajul sa scrii ce gandesti ? ( despre cei care te fura,te ataca,etc ?) pirat Sa fie si cei care o fac legal cu chitanta si pedeasupra mai si semnezi ! De exemplu cum sunt impozitele la noi ? Cinstite si corecte ! Cum este traiul la noi ? Foarte evoluat nivelul de putere de cumparare la banca mondiala Romania este in acelasi punctaj ca si Botswana Twisted Evil Deci Victor ....Eu ce as face cu cei care te ataca ziua si te fura ? La mina cu ei fara sa manance !!! Tu ce ai face cu ei ? Sa vad scrii adevarul sau iara o iei pe camp ? Very Happy
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Intrebare!!

Mesaj  pescarus Mar Iun 29, 2010 12:03 pm

Pescarus10 a scris:Am fost azi la Aqua Crisis si mi-a spus doamna sa ma intorc joi dupa masa ca nu are carnet si fise de alea de completat...totusi am dori sa ies cu prietenul meu la un pic de pescuit..Intrebarea mea este: In caz ca ar veni un controlor si as zice ca e undita lui, mi-ar face ceva?

Felicitari ' adolescentule' ( @pescarus10) !!!!

chiar daca intrebarea ta, este lipsita de cel mai elementar bun simt ( parerea mea), ai iscat o discutie foarte interesanta intre distinsii colegi ai acestui forum. Colegi care, din cite vad, se distreaza de minune, dar niciunul nu-ti spune, ca de fapt la virsta ta, ca nu esti copil, ai gresit.

Nu inteleg, Aqua este singura asociatie din Oradea, care are dreptul sa elibereze fituica aia???? Poate nu stiu eu !? Nu inteleg, de ce nu ai intrebat de la colegii de forum, de unde ai putea s-o cumperi ??? si nu : ce se intimpla daca nu ai fituica respectiva!!!!!

cam sumbru viitorul

Crying or Very sad

pescarus

Numarul mesajelor : 132
Localizare : bihor
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2010

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Nagy Victor Mar Iun 29, 2010 12:45 pm

pescarus a scris:
.....
Nu inteleg, Aqua este singura asociatie din Oradea, care are dreptul sa elibereze fituica aia???? Poate nu stiu eu !? Nu inteleg, de ce nu ai intrebat de la colegii de forum, de unde ai putea s-o cumperi ??? si nu : ce se intimpla daca nu ai fituica respectiva!!!!!
......


sa fie clar pt. totdeauna si pt. toatalumea Exclamation
Fara permis de pescuit A.N.P.A. , NIMENI nu are voie sa pescuiasca pe apele publice din Romania , deci , nici in Bihor !!!

Se poate intra in posesia acestor permise doar prin urmatoarele asociatii din Oradea

- A.J.V.P.S. BIHOR
- A.P.S. LIVADA
- A.P.S. AQUA CRISIUS

Cine pescuieste fara sa posede respectivul tichet (permis anpa) pe anul in curs , incalca legea si prin urmare comite o infractiune , indiferent de virsta sau de sex !!!

Mai simplu si mai clar de atit nu pot sa explic gentleman

Restul e CAN - CAN !!! Laughing Laughing Laughing


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Mar Iun 29, 2010 1:00 pm, editata de 1 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  mariusw Mar Iun 29, 2010 12:56 pm

si restul e C&R !!!
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  pescarus Mar Iun 29, 2010 2:08 pm

Nagy Victor a scris:
pescarus a scris:
.....
Nu inteleg, Aqua este singura asociatie din Oradea, care are dreptul sa elibereze fituica aia???? Poate nu stiu eu !? Nu inteleg, de ce nu ai intrebat de la colegii de forum, de unde ai putea s-o cumperi ??? si nu : ce se intimpla daca nu ai fituica respectiva!!!!!
......


sa fie clar pt. totdeauna si pt. toatalumea Exclamation
Fara permis de pescuit A.N.P.A. , NIMENI nu are voie sa pescuiasca pe apele publice din Romania , deci , nici in Bihor !!!

Se poate intra in posesia acestor permise doar prin urmatoarele asociatii din Oradea

- A.J.V.P.S. BIHOR
- A.P.S. LIVADA
- A.P.S. AQUA CRISIUS

Cine pescuieste fara sa posede respectivul tichet (permis anpa) pe anul in curs , incalca legea si prin urmare comite o infractiune , indiferent de virsta sau de sex !!!

Mai simplu si mai clar de atit nu pot sa explic gentleman

Restul e CAN - CAN !!! Laughing Laughing Laughing

aplauze
gentleman

pescarus

Numarul mesajelor : 132
Localizare : bihor
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2010

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Ovi_1919 Mar Iun 29, 2010 2:34 pm

Daca sa zicem ca nu as avea permis pe anul in curs , dar nu pescuiesc pe ape publice . Im poate face cineva ceva ?
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Nagy Victor Mar Iun 29, 2010 2:40 pm

Ovi_1919 a scris:Nu am permis pe anul in curs si nu pescuiesc pe ape publice . Im poate face cineva ceva ?

cit timp nu incalci legile (nu pescuiesti pe ape publice) , nimeni nu poate sa-ti faca nimic

poti sa pescuiesti linistit pe lacurile private , atita timp cit nu-i superi pe patronii (administratorii) acestora Wink Laughing Laughing Laughing
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  paul_ Mar Iun 29, 2010 5:29 pm

Si daca pescuiesc in vana imi trebuie permis? Laughing

paul_

Numarul mesajelor : 104
Localizare : Baia Mare
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Ovi_1919 Mar Iun 29, 2010 7:03 pm

da , aia e apa publica Twisted Evil
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  gringo Mar Iun 29, 2010 8:45 pm




sa fie clar pt. totdeauna si pt. toatalumea
Fara permis de pescuit A.N.P.A. , NIMENI nu are voie sa pescuiasca pe apele publice din Romania , deci , nici in Bihor !!!

Se poate intra in posesia acestor permise doar prin urmatoarele asociatii din Oradea

- A.J.V.P.S. BIHOR
- A.P.S. LIVADA
- A.P.S. AQUA CRISIUS

Cine pescuieste fara sa posede respectivul tichet (permis anpa) pe anul in curs , incalca legea si prin urmare comite o infractiune , indiferent de virsta sau de sex !!!

Mai simplu si mai clar de atit nu pot sa explic

Restul e CAN - CAN !!!




Victor...cu tot respectul...este contraventie nu infractiune....e diferenta mare intre ele.... Very Happy

gringo

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Oradea
Ocupatia : Liber profesionist
Data de inscriere : 15/05/2010

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Nagy Victor Mar Iun 29, 2010 10:02 pm

gringo a scris:


.................

Victor...cu tot respectul...este contraventie nu infractiune....e diferenta mare intre ele.... Very Happy

atunci sa fie contraventie

dar tot nu-i voie sa pescuiesti Laughing Laughing Laughing

ps.

multumesc ca m-ai corectat gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Pescarus10 Joi Iul 01, 2010 9:37 pm

Acum 10 minute am intrat inauntru, am fost si eu la pescuit pe cris aici...am prins destul de binisor.. 2 bibani, cateva babushte, si shnaidari
Pescarus10
Pescarus10

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 29
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev, Pescuit, Calculatoare
Data de inscriere : 18/06/2010

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Nagy Victor Joi Iul 01, 2010 10:19 pm

Pescarus10 a scris:Acum 10 minute am intrat inauntru, am fost si eu la pescuit pe cris aici...am prins destul de binisor.. 2 bibani, cateva babushte, si shnaidari

si eu am fost la pescuit , rezultate cam la fel ca tine Laughing Laughing Laughing pescar gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Pescarus10 Joi Iul 01, 2010 11:52 pm

Prin ce zona ati fost:D?
Pescarus10
Pescarus10

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 29
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev, Pescuit, Calculatoare
Data de inscriere : 18/06/2010

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Nagy Victor Vin Iul 02, 2010 12:34 am

Pescarus10 a scris:Prin ce zona ati fost:D?

putin mai jos (aval) de podul intelectualilor
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Ovi_1919 Vin Iul 02, 2010 12:39 am

Im explica si mie cineva ce-s aia shnaidari!?

Victor ai MP
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Musti Vin Iul 02, 2010 7:22 am

Ovi_1919 a scris:Im explica si mie cineva ce-s aia shnaidari!?
Obleti.

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Intrebare !! - Pagina 2 Empty Re: Intrebare !!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum