Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Salut

2 participanți

In jos

Salut Empty Salut

Mesaj  Catalin Vin Sept 30, 2011 4:02 pm

Care stie ceva lacuri ,canale unde se prind rapitori , mai ales stiuca peste 40 cm pe langa oras....
Catalin
Catalin

Numarul mesajelor : 61
Varsta : 38
Localizare : oradea
Ocupatia : Incepator in ale Spinning-ului
Data de inscriere : 29/08/2011

Sus In jos

Salut Empty Re: Salut

Mesaj  CosmYn Vin Sept 30, 2011 7:19 pm

Catalin a scris:Care stie ceva lacuri ,canale unde se prind rapitori , mai ales stiuca peste 40 cm pe langa oras....
Ieste si pe cris exemplare mari dar trebuie sa sti cum sa pescuiesti la ele , mie miau confirmat salturile acestora si erau exemplare care depaseau 3 kg cu usurinta.
CosmYn
CosmYn

Numarul mesajelor : 262
Localizare : Oradea
Ocupatia : ............
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Salut Empty Re: Salut

Mesaj  Catalin Sam Oct 01, 2011 8:39 pm

Salut cand neam putea intalni sa mergem la un spinning pe cris sa imi arati si mie locurile astea bune la stiuca Razz iti las la Pm nr meu de tel in caz ca vrei sa iesim dai un msj sau un apel si te sun eu .... sa ne intalnim
Catalin
Catalin

Numarul mesajelor : 61
Varsta : 38
Localizare : oradea
Ocupatia : Incepator in ale Spinning-ului
Data de inscriere : 29/08/2011

Sus In jos

Salut Empty Re: Salut

Mesaj  CosmYn Dum Oct 02, 2011 2:34 pm

Catalin a scris:Salut cand neam putea intalni sa mergem la un spinning pe cris sa imi arati si mie locurile astea bune la stiuca Razz iti las la Pm nr meu de tel in caz ca vrei sa iesim dai un msj sau un apel si te sun eu .... sa ne intalnim
As iesi cu placere dar nu am timp , am multa treaba .... bounce . Incearca in curba (partea dreapta a crisului , de la standu ala cu barcute de inchiriat mai infata unpic pana la podu ala care l-a terminat de construit ala de la iosia ) . Ca momeala am observat ca trage bine la momelile cu putin sau mai mult rosu pe ele de exemplu incearca un twister negru pe spate si cu burta rosie sau o lingura cu putin rosu pe ea SAU incearca un salmo thrill sinking Wink . Pana acuma sa-u prins bucati mai mari numai la pestisor(babusca si in special snaider) , am fost martor la 5 stiuci prinse cu snaider una dintre ele depasind 3 kg in decursul a 2 ore (deaia am zis sa folosesti thrilu).
P.S eo zic sa mai astepti pana se mai raceste putin Cool acuma are ce manca stiuca mare plus ca am observat ca stiucile alea au fost prinse dupa ce a nadit mult in zona si sa strans multa albitura , iar cei ce dadeau la spining nu aveau nici o prezentare numai cei ce dadeau cu pestisor , da eu zic ca o sa prinzi si la artificiale dupa ce se raceste timpu putintel.
CosmYn
CosmYn

Numarul mesajelor : 262
Localizare : Oradea
Ocupatia : ............
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Salut Empty Re: Salut

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum