Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

+13
Musti
bmjean
Hanumanfish
mariusw
Adriann
Ionut Erdeli
Ssebastian
Harangus Marius
Admin
Nagy Victor
alex_24ARN
Marian
miki
17 participanți

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  mariusw Dum Oct 11, 2009 11:53 am

muicaaaa.....ce vreme Neutral :-ss
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  mariusw Dum Oct 11, 2009 11:57 am

pai ce facem ? :-s dati`va si voi cu parerea a inceput sa stropeasca putin mai tare Neutral
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  jjanos94 Dum Oct 11, 2009 2:56 pm

noi din pacate nu putem veni, ca baiatu nu s-a putut trezi, ca a fost la chef(a fost majoratul sorei ei) Very Happy Very Happy
jjanos94
jjanos94

Numarul mesajelor : 42
Varsta : 29
Localizare : Oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 02/02/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Admin Dum Oct 11, 2009 9:56 pm

Va felicit foarte faina......intalnirea desi ati avut parte de cateva intemperii.....din nefericire nu am putut participa nici online chiar cand am ajuns crestea somesul si incepea sa se murdareasca.
Sa ne vedem cu bine la editia a VI-a Cool
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  miki Lun Oct 12, 2009 8:29 am

nici eu n-am reusit...din motive bine intemeiate...a fost bolnav ala micu si sambata noaptea am fost pe la Urgente, duminica am monitorizat temperatura non stop, seara din nou cu temperatura...etc... de 2 nopti dorm ca iepurul....

sincer imi para rau ca n-am putut fi prezent...chiar si pe vremea care a fost...dar cand e vorba de aia mici se schimba situatia.......ca daca aveam eu ceva nu luam in considerare...veneam cu ghipsul pe mana sau pe picior(dupa cum am mai spus)...

si sincer va felicit pe toti care ati fost prezenti...frumoase pozele...unde-i clasamentul?...
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Oct 12, 2009 9:02 am

Salut Miki, in primul rand da-mi voie sa-i urez sanatate la ala micu!
Cat despre clasament ... nu cred ca s-a facut unul. Ideea de concurs este asa mai mult de forma, castigatori am fost cu totii! Nu ne-am innecat nici unul, nu ne-am rupt nimic etc. Sincer, daca ar fi sa merg iarasi in aceleasi conditii in acelasi loc .... as refuza cu siguranta! Coditiile au fost foarte dificile: ploaia care ne batea in fata, malurile abrupte si de la ploaie alunecoase, vantul a suflat tot timpul, etc.
Cu toate acestea, baietii si-au pastra buna dispozitie si cheful de glume, toata lumea a incercat sa dea ce avea mai bun din punctul de vedere al pescuitului, iar la bar la SISI, discutii mai mult decat constructive!
@ Spinning Club
Va multumesc ca existati! Aveti respectele mele, iar daca va pot ajuta cu ceva, va rog sa ma contactati cu toata increderea!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Harangus Marius Lun Oct 12, 2009 9:31 am

urata vreme intr-adevar,dar noroc cu cizmele alea lungi pe care le-am avut(in garaj) ca nu stiu ce ma faceam Laughing
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Adriann Lun Oct 12, 2009 11:25 am

Noroc pentru cine a avut echipament...cine a fost in adidasi ca mine....ud leoarca....dar asta a contat mai putin.....In toata vremea aia rea de ieri,a fost frumos ca ne-am adunat atitia oameni si vremea nu nea facut sa batem in retragere.....Repesct pentru toti...Chiar am rezistat eroic.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  alex_24ARN Lun Oct 12, 2009 11:46 am

nu e bolnav nimeni?
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Nagy Victor Lun Oct 12, 2009 1:35 pm

@ Miki
sper ca nu e nimic grav cu feciorul , ii dorim multa sanatate !

alex_24ARN a scris:nu e bolnav nimeni?


mie nu mi-a facut bine vremea de ieri , dar asta e , stiam ce urmeaza , puteam sa ramin acasa , dar......, nu conteaza , stiti cum se spune , " mai rau sa nu fie ! " Laughing
imi pare bine ca am fost alaturi de voi Exclamation , in rest nu mai conteaza nimic gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  miki Lun Oct 12, 2009 1:56 pm

mersi baieti....ala mic a avut temperatura mare dar e mai bine acum...ia tratament

...inca o data felicitari tuturor.
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  nagy cristian Mier Oct 14, 2009 2:20 pm

Multa sanatate !
Multumim pentru felicitari Smile
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI - Pagina 9 Empty Re: EDITIA a V a SPINNING CLUBULUI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum