Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Regulament anunturi

3 participanți

In jos

Regulament anunturi Empty Regulament anunturi

Mesaj  Admin Lun Noi 23, 2009 12:26 pm

Daca nu aveti nici o legatura cu pescuitul bihorean sau orice alta forma de reclama mascata sau nu.
Nu va fi acceptata.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Regulament anunturi Empty Re: Regulament anunturi

Mesaj  alex_24ARN Lun Noi 23, 2009 4:20 pm

adica?
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Regulament anunturi Empty Re: Regulament anunturi

Mesaj  Admin Lun Noi 23, 2009 6:03 pm

adica............daca intra cineva sa isi comercializeze produsele......sa isi faca reclama la firma sau asa mai departe.........sau isi face cont.......numai sa vanda ceva........il sterg......simplu.......
Cu pescarii bihoreni nu am nici o retinere puteti utiliza rubrica anunturi dar nu abuzati......adica nu utilizati spatiu oferit pe post comercial.........
@alex
te-ai lamurit? Cool
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Regulament anunturi Empty Re: Regulament anunturi

Mesaj  pesco-tim Joi Mai 12, 2011 10:33 pm

Admin a scris:adica............daca intra cineva sa isi comercializeze produsele......sa isi faca reclama la firma sau asa mai departe.........sau isi face cont.......numai sa vanda ceva........il sterg......simplu.......
Cu pescarii bihoreni nu am nici o retinere puteti utiliza rubrica anunturi dar nu abuzati......adica nu utilizati spatiu oferit pe post comercial.........
@alex
te-ai lamurit? Cool
Tare de tot. Parca ati face parte din alta tara. Instituiti un cod, un regulament personal domnule admin, plin de prost gust/josnic sau eu stiu cum sa-l mai cataloghez. Daca alti administratori ar tine cont de "grozava" dvs. hotarare, ar raspunde cu aceiasi moneda prietenilor pescari din bihor, DAR, Slava Domnului ca altii totusi judeca si ureza bun venit noilor membri ai forumului, bucurandu-se de cresterea numarului de utilizatori. PACAT! Imi pare rau ca m-am inregistrat, fapt pentru care va rog respectuos ca prin "puterea si autoritatea" pe care o aveti in cadrul forumului sa-mi radiati inregistrarea si evident cele doua postari. Multumesc.
Cu deosebit respect.

pesco-tim

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Timisoara
Ocupatia : functionar public
Data de inscriere : 25/04/2011

Sus In jos

Regulament anunturi Empty Re: Regulament anunturi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum