Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursuri de pescuit la crap in tara

+9
szabi1
csife
nagy cristian
Cristi Balas (GOGU)
Nagy Victor
maxim cristian
marius
Admin
Chelu
13 participanți

Pagina 1 din 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty CONCURS DE PESCUIT LA CRAP-BALTA LES

Mesaj  Chelu Sam Feb 14, 2009 2:45 pm

PROPUN UN CONCURS DE PESCUIT EXCLUSIV LA CRAP PE BALTA LES.DURATA CONCURSULUI SA FIE DE DE MINIM 24 ORE
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Admin Sam Feb 14, 2009 2:48 pm

daca se va popula ceva in primavara .............................prezent Neutral
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Chelu Sam Feb 14, 2009 2:49 pm

SI EU
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Sam Feb 14, 2009 2:55 pm

SI EUUUUUUUUUU Exclamation Exclamation Exclamation
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Sam Feb 14, 2009 2:56 pm

Chelu a scris:PROPUN UN CONCURS DE PESCUIT EXCLUSIV LA CRAP PE BALTA LES.DURATA CONCURSULUI SA FIE DE DE MINIM 24 ORE
O IDEE FOARTE BUNA
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Sam Feb 14, 2009 2:58 pm

ASTEPTAM SI PE CEILALTI MEMBRI AI FORUMULUI
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  maxim cristian Dum Feb 15, 2009 12:16 pm

marius a scris:ASTEPTAM SI PE CEILALTI MEMBRI AI FORUMULUI
oooooooo sa dea domnu voi fi prezent numa sa se anunte din timp cheers cheers cheers cheers in sf sa gandit cineva si la d-ul CRAP Wink Wink Wink
maxim cristian
maxim cristian

Numarul mesajelor : 64
Localizare : girisu de cris
Ocupatia : student
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  maxim cristian Dum Feb 15, 2009 12:19 pm

mai multe detalii poate cineva???? Very Happy Very Happy Very Happy
maxim cristian
maxim cristian

Numarul mesajelor : 64
Localizare : girisu de cris
Ocupatia : student
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Admin Dum Feb 15, 2009 12:20 pm

propun sa fixam data dupa prohibitie deoarece in prohibitie nu avem voie noaptea eventual si o mica cheta pentru un bograci si diplome pentru primele 3 locuri Twisted Evil Cool
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  maxim cristian Dum Feb 15, 2009 12:22 pm

propun ceva durata concursului sa fie de cel putin 72 ore pt a se putea prinde si ceva peste ca sa avem si premianti Laughing
maxim cristian
maxim cristian

Numarul mesajelor : 64
Localizare : girisu de cris
Ocupatia : student
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Admin Dum Feb 15, 2009 12:24 pm

72 ore Shocked oricum va fi frumos chiar daca vom avea premianti sau nu,propun 2 bete pe cap cu maxim 2 carlige barca interzis.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Admin Dum Feb 15, 2009 12:25 pm

si p.s pestele prins sa fie eliberat
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Dum Feb 15, 2009 1:06 pm

Propun echipe de cate 2 persoane , fara barca, 4 bete pe echipa, pestii dupa cantarire se elibereaza automat si daca se poate 48 de ore durata concursului fiindca nu toata lumea isi permite lipsa de la serviciu sau ce ocupatii are el, doar membrii forumului. Logic ca o sa fie si competitie intre noi dar neaparat din suma stransa sa nu uitam bograciul si gratarele, aaaaaaaa era sa uit si o bericica. Asa poate se leaga si o prietenie intre noi ,doar suntem pescari cu totii , nu? Indiferent catepersoane ne strangem nu trebuie uitat de concurs , deja cred ca suntem vreo 5 , daca se ma inscriu inca 5 sunt deja 5 echipe si cred ca se poate numi un concurs. Astept si parerile voastre Very Happy
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Chelu Dum Feb 15, 2009 1:12 pm

sunt deacord cu tine Marius
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Admin Dum Feb 15, 2009 1:13 pm

daca se mai inscrie 5 persoane nu vom mai avea loc pe balta Laughing glumeam bine inteles,sunt de acord cu regulamentul,toti cei inscrisi pe forum la concurs se vor pune intr-o sepcuta si se vor extrage bilete si fixam partenerii Cool sper sa avem acord de la filiala eventual am sa ii rog sa ne rezerve un mal daca vom fi multi
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Dum Feb 15, 2009 1:18 pm

Chelu a scris:sunt deacord cu tine Marius
Normal ca esti deacord cu mine ca doar sunt mentorul tau , nu? Smile Smile Smile
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Chelu Dum Feb 15, 2009 1:22 pm

propun o intalnire in viitorul apropiat pt.a pune la punct regulamentul,durata si data cand se va tine concursul.regulile vor fi definitive si nimeni sa nu mai poata sa le schimbe.asa fiecare va sti din timp sa-si programeze timpul si sa nu mai avem discutii.asa-i mariuse acuma lauda-te si zii la toata lumea Laughing Laughing : Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  maxim cristian Dum Feb 15, 2009 1:53 pm

Chelu a scris:propun o intalnire in viitorul apropiat pt.a pune la punct regulamentul,durata si data cand se va tine concursul.regulile vor fi definitive si nimeni sa nu mai poata sa le schimbe.asa fiecare va sti din timp sa-si programeze timpul si sa nu mai avem discutii.asa-i mariuse acuma lauda-te si zii la toata lumea Laughing Laughing : Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
asa e cel mai bine ne intalnim la o bere si vb ce si cum vom proceda idea lui marius imi place iar parerea mea personala ar fi in felul urmator: 48 ore(sf de saptamana) 2 pescari 4 lansete fiecare cu cate 1 carling(obligatoriu montura fir de par) interzisa barca lansare de pe mal momit de pe mal minciog mare (cand se va prinde un peste ca fie cate un pescar din fiecare echipa la fata locului sa nu existe probleme) alte idei mai aveti vreau sa vad si parerile voastre Very Happy Very Happy Very Happy
maxim cristian
maxim cristian

Numarul mesajelor : 64
Localizare : girisu de cris
Ocupatia : student
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  maxim cristian Dum Feb 15, 2009 2:06 pm

nu inteleg ceva ... de ce la les ca nu prea este peste si nici nu a fost populat nu vreti sa propuneti alta balta Question ce nu imi convine este ca am sa bag 2 mil in nada ca sa nu prind nimic sau ca sa ce Question nu stiu ce sa zic cum vreti voi numa sa ne gandim bine inainte sa iasa frumos ala ii principalu in plus la o competitie ar cam trebui sa fie si castigatori nu? Question Laughing Laughing Laughing
maxim cristian
maxim cristian

Numarul mesajelor : 64
Localizare : girisu de cris
Ocupatia : student
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Admin Dum Feb 15, 2009 3:05 pm

Anunt oficial si foarte important Exclamation Exclamation Exclamation

Caut partener pentru concurs Cool
Prezent oriunde va fi Wink
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Dum Feb 15, 2009 3:21 pm

Propun ziua de 21 feb 2009 ,adica sambata care urmeaza sa ne intalnim si sa discutam indetaliat. Parerea mea este sa nu asteptam atat de mult timp,adica dupa prohibitie, concursu sa aiba loc mai repede prin mai. Dupa cum a zis GOGU , insistam si vb la filiala sa vedem ce ne iese. Macar atat cred ca ne pot ajuta si ei. Admin , te rog sa propui locatia pentru sambata unde urmeaza sa ne intalnim
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Dum Feb 15, 2009 3:25 pm

Gogule nu te cunosc personal dar din ce am auzit esti cel mai bun crapar din bihor si poate nu numai. Daca participi si tu , propun sa se faca premiera inainte sa incepem concursul , locul 1 sa ti se acorde tie Very Happy , glumeam evident Wink
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Admin Dum Feb 15, 2009 3:27 pm

de ce eu,nu eu am fost cu ideea concursului,stabiliti voi unde sa ne intalnim si ora eu zic ca la o plimbare pe malul crisului pe la pontoane ar fi bine.Cat despre luna mai este cea mai grea luna de competitii in primul rand concurez si eu deci nu stiu daca voi putea fi prezent+ca nu stiu daca ne va da filiala balta in luna mai ca si ei sunt tot ocupati cu concursurile lor Crying or Very sad
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Admin Dum Feb 15, 2009 3:31 pm

marius a scris:Gogule nu te cunosc personal dar din ce am auzit esti cel mai bun crapar din bihor si poate nu numai. Daca participi si tu , propun sa se faca premiera inainte sa incepem concursul , locul 1 sa ti se acorde tie Very Happy , glumeam evident Wink

Nu trebuie sa va fie frica de gogu ca si pe strazi sunt accidente,cum e campion tot asa se poate intampla sa fie pe ultimul loc,asa e in pescuit Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Dum Feb 15, 2009 3:36 pm

Admin a scris:de ce eu,nu eu am fost cu ideea concursului,stabiliti voi unde sa ne intalnim si ora eu zic ca la o plimbare pe malul crisului pe la pontoane ar fi bine.Cat despre luna mai este cea mai grea luna de competitii in primul rand concurez si eu deci nu stiu daca voi putea fi prezent+ca nu stiu daca ne va da filiala balta in luna mai ca si ei sunt tot ocupati cu concursurile lor Crying or Very sad
ok admin , pana diseara propun un loc ,intai sa ma gandesc la un loc m-ai linistit
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum