Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

+25
yulyan33
Tibi-CPO
crisulnegru
Chelu
Istyfishmaster
MIHNEA FLORIN
Adriann
nagy cristian
marvin
mariusw
Musti
zsolty
Harangus Marius
Nagy Victor
Admin
marius
davidco_m
Tursiops_truncatus
mihai
alex_24ARN
Nitu V
Hanumanfish
Ssebastian
Fishmanhocket
Ionut Erdeli
29 participanți

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  crisulnegru Mier Ian 20, 2010 12:19 am

Chelu a scris:
Aicea nu e vorba de 2,5 kg , ci de zecile de kg care sunt duse acasa. Daca ai ceva de zis , vorbeste ca doar nu te omoara nimeni si nu i-ti zboara nimeni in cap precum spui.


Consider ca este si asta un aspect de discutat pe langa multe altele .Daca platesti mai mult este logic sa ai ceva in plus !Dimpotriva !Platesti taxa integral pentru ca lucrezi,mergi la pescuit cand apuci dupa orele de serviciu si tre sa umbli zeci de km ca n-ai loc de pensionari pe cand ei stau si ocupa locurile de pescuit cu lunile si retin peste la greu pentru vanzare (vezi cum , cine si cat pescuieste chiar si in oras pe Cris !).Nu are rost sa ne agitam prea mult atata timp cat apele si mai ales baltile nu sunt pazite permanent .Trebuie recunoscut ca baltile cele mai bune sunt cele care sunt cel mai bine pazite si unde sunt impuse cu forta niste reguli .

crisulnegru

Numarul mesajelor : 30
Localizare : cele trei crisuri
Ocupatia : "nas" de pesti
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  alex_24ARN Mier Ian 20, 2010 12:41 am

Toata lumea se leaga de pensionari!! si statul se leaga de pensiile lor......domnilor de ce sa ne legam de ei?mie personal chiar i-mi face placere sa discut cu oameni ,,batrani''!daca bine i-mi aduc aminte cred ca tot de la ceva pensionar am virusul asta(pescuitul)pe cand fugeam de la ore din liceu si veneam pe mal la tigara!poate nu ai loc de ei dar nu ar trebui sa ne suparam ,asa vom ajunge si noi cand vom ieşi la pensie.....nu o sa aiba nici alti loc de noi......
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Solutii privind imbunatatirea pescuitului in bihor

Mesaj  Hanumanfish Mier Ian 20, 2010 9:54 pm

ASTIA * care se leaga de pensionari sunt cei mai retardati oameni !!! scriam intr-o postare anterioara politist adjectiv* (cei care se leaga de pensionari) oamenii ,pensionarii care ziceti voi ca fura pestii vostri ? oameni buni au platit 30-40 -50 ani !!! voi aveti maxim de 5-10 ani !!! si nu fura cum zic unii nu au bani de scule barci ! adevarul este ca nu aveti ce face !
sursa acestor randuri : puffymaxmixmediafreier* .subsemnatul : rasputyin*

Domnule Hanumanfish, va rog sa nu aduceti membri ai familiei in discutie! va multumesc! Evil or Very Mad PESCARDECLEAN
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ssebastian Mier Ian 20, 2010 10:11 pm

Hanumanfish a scris:ASTIA * care se leaga de pensionari sunt cei mai retardati oameni !!! scriam intr-o postare anterioara politist adjectiv* (cei care se leaga de pensionari) oamenii ,pensionarii care ziceti voi ca fura pestii vostri ? oameni buni au platit 30-40 -50 ani !!! voi aveti maxim de 5-10 ani !!! si nu fura cum zic unii nu au bani de scule barci ! adevarul este ca nu aveti ce face ! ce face nevasta voastra cand mergeti la pescuit ???

sursa acestor randuri : puffymaxmixmediafreier* .subsemnatul : rasputyin*
...huuuuuu-haaaaaa.....asta cu nevasta ai dat-o urit de tot... Laughing ..asta este ..se spala si ii ca noua...nu le poti opri daca vor...singura solutie este...spalatul Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ionut Erdeli Mier Ian 20, 2010 10:29 pm

Vorbeste lumea pe la colturi despre faptul ca se miciuieste pe la podul CFR in aval Laughing ! Ei bine, cred ca s-a am terminat cu prostiile astea! astazi in jurul orei 18:00 in timp ce mai multi pescari onorabili pescuiau la scobar cu carlige de 6 executand faimoasele miscari de smucire brusca, un domn nici prea tanar nici prea batran, care am inteles ca-i urmarea de ceva vreme, a hotarat sa investigheze magnificul stil! Se pare ca dupa ce au avut o foarte scurta discutie, omul nostru, (asta de-i urmarea de o vreme) s-a hotarat sa le explice ca ceea ce fac ei nu este un pescuit de finete! La fel ca si acest pescuit, explicatiile au fost pe masura cu pumni si palme pe spatele onorabililor pescari!
Pe aceasta cale as dori sa-l felicit pe justitiarul anonim pentru lectia de pescuit la "finete" pe care le-a impartasit-o onorabililor pescari! Sa ne traiesti si sa auzim despre mai multe! Twisted Evil


Ultima editare efectuata de catre pescardeclean in Mier Ian 20, 2010 10:38 pm, editata de 1 ori (Motiv : am gresti locatia)

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ssebastian Mier Ian 20, 2010 10:36 pm

cheers cheers cheers ..hip-hip huray...hip-hip huray...hip-hip huraaaaayyy...pt "justitiarul de pe cris"..
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  mariusw Mier Ian 20, 2010 10:44 pm

numa sanatate fericire si putere sa`i dea dzo la anume presupusul justitiar ! frate deci cum m`as descarca pe unu dala mai ceva ca un shaolin de garsoniera !!! xDDD ! aplauze aplauze aplauze
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  crisulnegru Joi Ian 21, 2010 2:55 am

pescardeclean a scris:Vorbeste lumea pe la colturi despre faptul ca se miciuieste pe la podul CFR in aval Laughing ! Ei bine, cred ca s-a am terminat cu prostiile astea! astazi in jurul orei 18:00 in timp ce mai multi pescari onorabili pescuiau la scobar cu carlige de 6 executand faimoasele miscari de smucire brusca, un domn nici prea tanar nici prea batran, care am inteles ca-i urmarea de ceva vreme, a hotarat sa investigheze magnificul stil! Se pare ca dupa ce au avut o foarte scurta discutie, omul nostru, (asta de-i urmarea de o vreme) s-a hotarat sa le explice ca ceea ce fac ei nu este un pescuit de finete! La fel ca si acest pescuit, explicatiile au fost pe masura cu pumni si palme pe spatele onorabililor pescari!
Pe aceasta cale as dori sa-l felicit pe justitiarul anonim pentru lectia de pescuit la "finete" pe care le-a impartasit-o onorabililor pescari! Sa ne traiesti si sa auzim despre mai multe! Twisted Evil

Mai sa fie ! Si asta la numai o zi dupa ce eu pomeneam de aceasta activitate ?Ce coincidenta ! Interesant !Urmeaza sa-l vedem pe "batman" asta in curand si pe Crisul Negru ?

crisulnegru

Numarul mesajelor : 30
Localizare : cele trei crisuri
Ocupatia : "nas" de pesti
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ssebastian Joi Ian 21, 2010 10:22 am

crisulnegru a scris:
pescardeclean a scris:Vorbeste lumea pe la colturi despre faptul ca se miciuieste pe la podul CFR in aval Laughing ! Ei bine, cred ca s-a am terminat cu prostiile astea! astazi in jurul orei 18:00 in timp ce mai multi pescari onorabili pescuiau la scobar cu carlige de 6 executand faimoasele miscari de smucire brusca, un domn nici prea tanar nici prea batran, care am inteles ca-i urmarea de ceva vreme, a hotarat sa investigheze magnificul stil! Se pare ca dupa ce au avut o foarte scurta discutie, omul nostru, (asta de-i urmarea de o vreme) s-a hotarat sa le explice ca ceea ce fac ei nu este un pescuit de finete! La fel ca si acest pescuit, explicatiile au fost pe masura cu pumni si palme pe spatele onorabililor pescari!
Pe aceasta cale as dori sa-l felicit pe justitiarul anonim pentru lectia de pescuit la "finete" pe care le-a impartasit-o onorabililor pescari! Sa ne traiesti si sa auzim despre mai multe! Twisted Evil

Mai sa fie ! Si asta la numai o zi dupa ce eu pomeneam de aceasta activitate ?Ce coincidenta ! Interesant !Urmeaza sa-l vedem pe "batman" asta in curand si pe Crisul Negru ?
... Suspect ..tot ce-i posibil, numai sa aiba cu ce se deplasa pina acolo...asteptam actiunile justitiarului...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ionut Erdeli Joi Ian 21, 2010 10:28 am

@crisul negru, sa nu fii tu judecat azi maine pentru instigare la violenta! Laughing Laughing

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Solutii privind imbunatatirea pescuitului in bihor

Mesaj  Hanumanfish Joi Ian 21, 2010 11:04 am

interesanta intamplare, precum in romanele de la hollywood* multe filme cu reusita au ajuns pe pelicula marilor cinematografe , poate vom avea si poza despre acest tainic*pui de ninja ? sau ceva mai serios ?, in zona crisului negru sunt multi , acolo poate isi gaseste si el nasul* nu nasul lui @ssebi ,M. Brando* in film se lucra cu alte metode.
Poate afla ca a devenit renumit si nu mai actioneaza.
Mai auzim noi de el, sunt sigur !* singur sperie braconierii *?
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  crisulnegru Joi Ian 21, 2010 12:46 pm

pescardeclean a scris:@crisul negru, sa nu fii tu judecat azi maine pentru instigare la violenta! Laughing Laughing


N-am cum sa fiu judecat ! Ca eu am fost numai pe post de "bambina" si am semnalat ! Pacat ca "reprezentantii" asociatiilor care misuna pe aici nu s-au sesizat sa puna in miscare un control ca sa nu se expuna un pescar singur . Da vad ca deja se inghesuie cativa sa viseze cai verzi pe pereti ! Se tot dau rotunzi in speranta ca va veni cineva sa le faca treaba si sa curete apele de braconieri ! Pai daca nu sunt in stare astia ce roiesc pe la conducerea asociatiilor, sa se dea la o parte , sa lase pe altii si sa faca ciocu mic ca de vorbe , mistouri si promisiuni nerespectate ne-am cam saturat !Astia cu "greblatu" au state vechi in oras ,sunt cunoscuti si vazuti de toti pescarii de ani de zile chiar si in fata primariei ! CE SE TOT LAMENTEAZA ASOCIATIILE ASTEA SI CER SPRIJIN SI COLABORARE DE LA PESCARI CAND IN CAZUL ASTA ERA SIMPLU SA SOLICITE POLITIEI UN ECHIPAJ SI SA O REZOLVE IN 2-3 ORE ? Zicea unu smecher ca sunt 14 asociatii in judet dar nu s-a gasit nici una sa-i incalte pe banditii aia ? Le convine ca noi sa caftim braconierii si ei sa incaseze cotizatiile de la noi ? Cititi titlul acestui topic ,lasati mistourile si atacurile "of" ,(nu-i o solutie privind imbunatatirea pescuitului in bihor), ca daca este real chiar ca este grav si "partizanii" asociatiilor oricare din ele ar fi cazul sa taca !Cei care vor imbunatatire sa discute ,sa-si dea cu parerea decent iar cei care vor mistocareala sa o faca in alta parte !

crisulnegru

Numarul mesajelor : 30
Localizare : cele trei crisuri
Ocupatia : "nas" de pesti
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Admin Joi Ian 21, 2010 2:08 pm

M-ai postez si eu asa un post inainte de sesiune......sa nu zica lumea ca am disparut...............
@crisul negru......
Vad ca ai ce ai tu cu asociatiile.......ai intrat la fel ca si confratele tau polemizant biban solzos......nu postezi nimic legat de pescuit numai discutii pe care le avem de ani de zile si dam vina pe asociatii si aruncam cu noroi unde nu trebuie........Adica aruncam in asociatii......in loc sa aruncam noi intre noi...pescarii....cei care distrugem cel mai mult.....nu numai cantitatea de peste dar si calitatea apelor........Tu astepti sa vina asociatia sa iti rezolve tie toate problemele.....Vezi ca aici gresesti....Nici macar politia nu rezolva toate cazurile.......Daca exista legi acestea sunt incalcate.......in pescuit nu prea exista legi de aici si problema....domnul controlor de la ajvps sau de la oricare alta ditamai asociatia nu iti poate amenda pe cel care miciuieste findca nu exista nici o lege care sa ii interzica sa pescuiasca cu un singur carlig sau maxim 2....
In primul rand trebe noi sa ne schimbam si dupaia sa avem cerinta ca cineva sa mai poata face ceva pentru noi......
Domnule crisul negru imi pare sincer rau sa iti spun dar esti paralel cu viata cu legislatia si cu tot ce se intampla in apele noastre.......
Cu asta am incheiat polemicile cu tine.....
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Adriann Joi Ian 21, 2010 7:55 pm

Domnule crisul negru imi pare sincer rau sa iti spun dar esti paralel cu viata cu legislatia si cu tot ce se intampla in apele noastre.......
Cu asta am incheiat polemicile cu tine.....

@ Admin...tu ti-ai ales sa dai indicatii cine sa isi masoare vorbele pe forum?Uitate cum i te adresezi omului....poate esti un pusti fata de el si tu il faci paralel cu viata?sa-ti fie rusine!
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Admin Joi Ian 21, 2010 8:18 pm

@ariann

sa-mi fie......rusine intradevar........o sa vad cand o sa te ameninte pe tine cineva cum reactionezi........si referitor.......la asta sa nu uitam de postarea ta de la subiectul les legat de batrani.....
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Adriann Joi Ian 21, 2010 8:21 pm

@Admin Daca te uiti mai atent ai sa vezi ca mi-am reeditat parerea si mi-am cerut scuze.Am discutat si cu bibanu solzos si i-am explicat si lui situatia....Daca te-a amenintat(Ceea ce nu am vazut)trebuia sa postezi,sa argumentezi sa vedem si noi.
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  marius Joi Ian 21, 2010 8:21 pm

@admin
dar cand te-a amenintat? sau a-ti vb prin mp?
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Adriann Joi Ian 21, 2010 8:22 pm

Iar cand ma va ameninta cineva.....ce sa zic....sunt pregatit pentru asta.....Mi-am creeat armura necesara pentru astfel de persoane......
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Admin Joi Ian 21, 2010 8:26 pm

Amenintarea si-a sterso respectivul.......era legata ca salveaza mesajele de pe forum........e liber sa faca ce vrea.......si p.s. ariann nu sunt eu obligat ca si admin sa ma justific in fata ta............
Am spus foarte clar treaba asta pe forum........daca oamenii intra sa polemizeze mai bine sa nu intre.......sa sa-si faca birtbihor.ro nu ma deranjeaza.......
INTELEGI?
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Adriann Joi Ian 21, 2010 8:29 pm

@ Admin Draga Admine......Eu sincer chiar nu am nimic cu tine.Poate ca tu ai cu mine.Dar in fine.NU inteleg o chestie....Cine are o parere diferita de a ta inseamna ca polemizeaza?ca se cearta?Draku stie...mie la 26 de ani postarile lui Crisul negru imi par pertinente.Ce naiba a polemizat acuma si asta?Chiar nu inteleg!
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Admin Joi Ian 21, 2010 8:31 pm

Mai ariann domnule nu am absolut nimic cu tine si cu nici un pescar de pe forum.......cu absolut nimeni......
Am spus foarte clar o treaba nu mai intrati pe forum sa polemizam despre asociatii........polemizam cat polemizam.......dar........mai posteaza domnule si ceva legat de pescuit.........nu tot ce au facut ce nu au facut asociatiile findca forumul asta nu este unul de scandal.........nu se cheama birtbihor.ro
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Va rog nu faceti un caz din asta !

Mesaj  crisulnegru Joi Ian 21, 2010 9:08 pm

Aproape in fiecare postare am incercat sa fac un apel la respect reciproc . Daca ati ales sa va "razboiti " cu bibanul ala solzos este treaba voastra dar nu sunt eu acela si va doare ca nu v-am dat apa la moara (mai ales lui H).Nu trebuie sa va certati si sa va cenzurati reciproc din cauza mea .Promit sa va las in pace si eventual sa ne intalnim pe cel mai nou forum de pescuit din Bihor unde in mod sigur veti fi respectati si cuvantul fiecaruia se va face auzit fara cenzura si scandaluri .Am inteles de la cei care l-au facut ca vor fi bine primiti toti pescarii indiferent de apartenenta lor la vreo asociatie sau alta .Domnule administrator sa stii ca am intradevar copil de varsta ta dar nu mi-am permis sa mint sau sa jignesc cum faci matale .Daca ai reusit sa-ti faci un forum nu ai castigat dreptul sa jignesti un om care ti-ar putea fi tata si sunt convins ca nu se invata asta la facultate ! Cu parere de rau trebuie sa-ti spun ca dumneata dai tonul la jigniri !Minti cu nerusinare vizavi de amenintare si stergerea postului ! Probabil ca ne vom cunoaste intr-o zi si-ti vei da seama ca ai gresit ! Pana atunci insa va doresc fir intins tuturor !

crisulnegru

Numarul mesajelor : 30
Localizare : cele trei crisuri
Ocupatia : "nas" de pesti
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Admin Joi Ian 21, 2010 9:30 pm

Domnule crisul negru.......
Daca vrei iti dau numarul meu de telefon pe privat........sa ma lamuresti si pe mine........de ce ar trebui sa permit.....tot timpul sa te legi de diverse asociatii........in loc sa faci ceva constructiv......
Imi pare rau daca te-ai simtit jignit in vre-un fel..............
Si daca mi-ai putea fi tata........poti sa imi fi si bunic.......si strabunic........nu inseamna ca pot permite totul....
Primul tau subiect.......a fost........"eu intreb voi raspundeti"
asta cata dovada de respect da domnule?
p.s. mint cu nerusinare...............nu ai postat nici o data"salvez mesajele de pe forum ca cine stie cand am nevoie de ele"
sau ceva de genul..........
nu stiu care minte........domnule
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Solutii privind imbunatatirea pescuitului in bihor

Mesaj  Hanumanfish Joi Ian 21, 2010 9:47 pm

crisulenegru ...stai flexat si veziti de copilul sau copiii tai ...daca nu esti pescar lasane in pace ! fate pescar inainte ,dute la aqua crisius sau livada ...acolo ai cele mai bune conditii din judeti ! ( stii tu ca esti bine informat)
daca te faci pescar te ajuta aici lumea ca fiecare stie un stil de pescuit ,asa de inceput ,ca sigur dupa 10 zile vei fi expert in ale pescuitului si ne vei da indicatii !!! asa cum faci si acum fara sa pescuiesti dapoi daca vei pescui ... affraid . recunoaste ! ca te exicita o disputa subtila si finetea de aparenta ,o iluzie crezand ca te baga in seama cineva si pe tine in viata !
incerc sa-ti deschid un topic . special pentru tine ...nu te baga la pescuit ! titlul alegel tu ! sa fie ala cu EU INTREB VOI RASPUNDETI !!!!
parca ai fi un dictator ! iar chestia cu varsta nu tine , un om poate sa fie destept si la varsta de 15 ani , si mai redus la 55 ani !!! nu are importanta ,daca ai chipu cu hiba poti sa ai si 100 de ani .
bagate si tu la altceva macar fate pescar te ajutam sunt aici experti in ..feeder,pescuit la crap,match , bolognese,rubesiane,muscari (eu nu iti dau lectii ca iese altceva) .stiucar. pana atunci stai flexat bibane !!! (biban la pescuit) Twisted Evil
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Tursiops_truncatus Joi Ian 21, 2010 10:34 pm

definule
De la Hanumanfish Catre Tursiops_truncatus, Ieri la 8:35 pm
tare smecher esti ...eu vorbesc 6 limbi incurc predicatul cu dezacordul...as dori mult sa facem un duel mental chiar un test iq daca vrei si cultura generala tot ce vrei .dupa care iti dau predicat si dezacord !!!


Vai!!!!!!!!!Inteligenta rara!!!!!Si eu vorbesc 7 limbi…ma crezi?Duel mental?Vai!!!!!!!!Vom concura sa vedem care localizeaza cei mai multi pescari care braconeaza cu setca?Sau pe cei care miciuiesc?Incredibil….ma uimesti…….imi dai si lectii despre gramatica limbii romane?
Mai,tot e bine ca te-ai simtit.Erai de apreciat daca nu-mi trimiteai mesaj privat,ci postai asta pe forum…dar am postat eu.Si stai linistit,nu trebuie sa-mi multumesti..Cu respect,DEFINUL!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tursiops_truncatus
Tursiops_truncatus

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 45
Localizare : Oradea
Ocupatia : Inginer de mediu
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 7 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum