Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursuri de pescuit la crap in tara

+9
szabi1
csife
nagy cristian
Cristi Balas (GOGU)
Nagy Victor
maxim cristian
marius
Admin
Chelu
13 participanți

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Chelu Joi Feb 19, 2009 4:13 pm

nagy cristian a scris:Ramine valabila intilnirea de simbata 21.02.2009.ora 14,00. Question
eu cu Marius nu mai vrem sa avem de-a face cu acest concurs,noi ne-am retras deci nici sambata nu mai venim.i-mi pare rau dar asa am hotarat,daca vrea altcineva sa se ocupe de concurs ii doresc bafta in a realiza concursul,si nu venim nici sambata la intalnire
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Joi Feb 19, 2009 5:33 pm

Chelu a scris:
nagy cristian a scris:Ramine valabila intilnirea de simbata 21.02.2009.ora 14,00. Question
eu cu Marius nu mai vrem sa avem de-a face cu acest concurs,noi ne-am retras deci nici sambata nu mai venim.i-mi pare rau dar asa am hotarat,daca vrea altcineva sa se ocupe de concurs ii doresc bafta in a realiza concursul,si nu venim nici sambata la intalnire

Este foarte usor sa renunti la un lucru pe care nici nu l-ai inceput inca.Caracterul unui om, de multe ori,.In iese in evidenta in situatiile de criza.In Bihor suntem multi pescari,buni,muncitori,inimosi,dar nu putem face un lucru bun decat daca suntem uniti. bom bom
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Chelu Joi Feb 19, 2009 8:47 pm

Cristi Balas (GOGU) a scris:
Chelu a scris:
nagy cristian a scris:Ramine valabila intilnirea de simbata 21.02.2009.ora 14,00. Question
eu cu Marius nu mai vrem sa avem de-a face cu acest concurs,noi ne-am retras deci nici sambata nu mai venim.i-mi pare rau dar asa am hotarat,daca vrea altcineva sa se ocupe de concurs ii doresc bafta in a realiza concursul,si nu venim nici sambata la intalnire

Este foarte usor sa renunti la un lucru pe care nici nu l-ai inceput inca.Caracterul unui om, de multe ori,.In iese in evidenta in situatiile de criza.In Bihor suntem multi pescari,buni,muncitori,inimosi,dar nu putem face un lucru bun decat daca suntem uniti. bom bom
zi-mi tu cu cine poti sa faci?
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  maxim cristian Sam Feb 21, 2009 7:50 pm

aici ai perfecta dreptate mihai cheers daca se va anunta vreodata un concurs la crap cu persoanele din acest forum promit sa fiu prezent regulamentul trebe gandit de 10 ori pana se va lua o decizie Very Happy
maxim cristian
maxim cristian

Numarul mesajelor : 64
Localizare : girisu de cris
Ocupatia : student
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Chelu Dum Mar 01, 2009 3:57 pm

maxim cristian a scris:aici ai perfecta dreptate mihai cheers daca se va anunta vreodata un concurs la crap cu persoanele din acest forum promit sa fiu prezent regulamentul trebe gandit de 10 ori pana se va lua o decizie Very Happy
mama ce destept esti,cred ca toata viata ta ai organizat numai concursuri de crap
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Chelu Dum Mar 01, 2009 3:58 pm

domnule Solinschi nu mai veniti cu nici o propunere despre concursul de crap?
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Dum Mar 01, 2009 8:50 pm

Am aflat azi ca pe 20 mai se va organiza un concurs de crap pe Diosig!!!!!!Am aflat de la un baiat care a participat si anul trecut la concursul de pe Diosig.Cum aflu mai multe vin cu amanunte,ce este cert ,concursul este organizat de AJVPS (filiala din zona)
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Dum Mar 01, 2009 9:11 pm

Propun sa se faca un concurs de crap in septembrie....Nu sariti pe mine....Am sa ajut si eu la organizare,doar atunci sper sa termin cu Campionatul National,si in plus parerea mea e ca,crapul se hraneste cel mai intens in perioada aceea(crapul mare)Inca o data,,,este doar o propunere care trebuie discutata.
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Dum Mar 01, 2009 9:12 pm

soltinschi mihai a scris:Dupa terminarea prohibitiei stam de vorba in legatura cu concursul de crap.
e corect ca altii au voie si noi nu?
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Dum Mar 01, 2009 9:33 pm

Chiar va rog , si maine daca se poate as dori sa stiu ca urmare a discutiei ce sa rezolvat.
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Dum Mar 01, 2009 9:39 pm

E cam tare ciudata faza ca sa stabilit deja data concursului si tu Mihai nu stii nimica mai ales ca e un concurs organizat dE AJVPS Suspect
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Dum Mar 01, 2009 9:45 pm

marius a scris:E cam tare ciudata faza ca sa stabilit deja data concursului si tu Mihai nu stii nimica mai ales ca e un concurs organizat dE AJVPS Suspect

Atentie,e organizat de filiala din zona,nu stiu exact de cine anume, am sa aflu mai multe maine
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Dum Mar 01, 2009 9:56 pm

soltinschi mihai a scris:Eu aflu de la voi de concursuri dar cu domnu Onita am sa discut ,atata timp cat aceste ape sunt platite de CPO si sa facut un regulament pe aceste ape nu vor face in prohibitie nici un concurs.

N-am spus-o eu!!!!!!!!!!!!!!
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Mier Mar 11, 2009 7:55 pm

@mihai Ai luat cumva legatura cu clubul din Sacuieni in leg cu concursul de crap care vor sa-l organizeze in prohibitie?
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty CONCURS LA CRAP....SITITELEC

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Joi Mar 19, 2009 5:05 am

Locatie:Balta Sititelec
Organizator:patronul lacului
Perioada:1-3 Mai
Echipe:individual (se poate merge cu familia)
Taxa de participare:500 lei/pers

Regulamentul si premiile le voi posta dupa masa.Doritorii se pot inscrie aici,iar taxa se poate achita la mine, la mag. Fir Intins pe str. Sovata (aveti grija ca e sens unic pe Sovata) sunny
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Lac Sititelec

Mesaj  szabi1 Joi Mar 19, 2009 7:30 pm

@cristi balas
ne oferi detalii despre lac
szabi1
szabi1

Numarul mesajelor : 129
Varsta : 47
Localizare : oradea
Ocupatia : agent vanzari
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Joi Mar 19, 2009 9:01 pm

szabi1 a scris:@cristi balas
ne oferi detalii despre lac

Detalii prea multe nu va pot da,ptr ca nici eu nu am fost la balta respectiva.Ceea ce stiu este ca are aproximativ 6 ha,si e plina cu crap intre 1-20 kg.Am un prieten care anul trecut a fost la pescuit acolo si in 24 ore a prins peste 100 kg crap. Nu am primit nici regulamentul azi,dar luni e sigur ca-l voi primii si am sa-l postez atunci
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  maxim cristian Dum Mar 22, 2009 10:46 pm

soltinschi mihai a scris:nu am luat inca legatura dar o voi lua.
nu se mai anunta nimic
maxim cristian
maxim cristian

Numarul mesajelor : 64
Localizare : girisu de cris
Ocupatia : student
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  maxim cristian Dum Mar 22, 2009 10:48 pm

asteptam detalii
maxim cristian
maxim cristian

Numarul mesajelor : 64
Localizare : girisu de cris
Ocupatia : student
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Lun Mar 23, 2009 9:58 am

@ Mihai Soltinschi
Am luat personal legatura cu cei de la Sacuieni si mi sa spus urmatoarele : concursul se va desfasura sigur in luna mai pe balta de la Diosig , ziua si taxa concursului nu sunt fixate inca trebuie discutat cu concurentii , durata e de minim 48 ore , momentan nu este o lista a concurentilor dar sau anuntat in jur de 10 persoane care vin sigur si daca revin cu un telefon in luna aprilie sigur e totul planificat si pot sa ma inscriu si eu in concurs.
Deci Mihai.....ce parere ai?
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Admin Lun Mar 23, 2009 6:56 pm

Baeti v-am rugat f frumos fara atacuri personale pe forum.
Exista mesajerie privata pt acest lucru.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Lun Mar 23, 2009 7:37 pm

soltinschi mihai a scris:ramane de vazut desfasurarea acestui concurs
Un pic mai indetaliat daca nu cer prea multe, se poate?
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Lun Mar 23, 2009 8:15 pm

Domnilor
Acest topic a fost deschis ptr organizarea unui concurs pe balta de la Les.Haideti ca am deviat destul,sa revenim la subiect.Apa avem acuma,peste este ceva,se va mai baga...sper...,sa hotaram perioada,cati ar fi interesati,o taxa minima etc.Nu poti sa faci un concurs cu 4 echipe Shocked Shocked
propun sa se faca o lista provizorie cu cei care ar fi interesati lol!
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Lun Mar 23, 2009 8:24 pm

Regulamentul l-am primit azi la mag si-l voi posta maine.Pot sa va spun ca este foarte lejer,se poate venii cu familia,se asigura o masa calda pe zi,sunt si premii destul de bune,parca locul1 daca nu ma insel 2000 ron locul 2 1500 ron loc 3 1000 ron.Se premiaza si captura cred ca 200 ron.Este un bun prilej de a pescuii in regim de concurs dar si de a-ti petrece 1 mai cu familia.\


As dorii sa stiu cati ar fi interesati de acest concurs Question
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  marius Lun Mar 23, 2009 8:30 pm

Eu as fi interesat
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Concursuri de pescuit la crap in tara - Pagina 4 Empty Re: Concursuri de pescuit la crap in tara

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum