Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

+12
Musti
Adriann
Hanumanfish
Ionut Erdeli
DAN-DAN
Admin
Harangus Marius
mariusw
miki
alex_24ARN
Ssebastian
Nagy Victor
16 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Admin Mier Noi 18, 2009 10:46 pm

Va rog frumos la urmatoarele editii castigatorul sa isi faca o poza alaturi de peste......pentru o viitoare afisare pe prima pagina.In caz ca este un concurs cu putini pesti faceti poza pe langa cea de langa scala si cu pestele alaturi de dumneavoastra.....va multumesc anticipat pentru intelegere.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Harangus Marius Mier Noi 18, 2009 10:47 pm

noa bine ca mi-ai zis,asa o sa fac Exclamation
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Nagy Victor Mier Noi 18, 2009 11:26 pm

ssebastian a scris:@spinning club....daca am suparat pe cineva cu comentariile mele la fotografii...si se simte jenat de ce am comentat rog sa-mi trimita mesaj privat si imi voi cere scuze pe forum (deschid topic nou pt scuze publice)...multumesc ...cu respectul cuvenit...Ssebastian gentleman

Comentariile sint beton Laughing , dar nu inteleg de ce n-ai terminat de comentat pozele lui @ alex_24ARN Templieru Exclamation Question Shocked scratch , esti cumva suparat pe el Question Question Question Shocked
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ssebastian Joi Noi 19, 2009 1:37 pm

@vICTOR.... nu dar deja m-au durut ochii de la atita dai inapoi si tot felul vizualizare fiecare poza si scrie ...ii masacrui...dar o voi face la fiecare poza pe viitor....dar nu mai faceti 126 de poze ..faceti 500.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  DAN-DAN Joi Noi 19, 2009 8:05 pm

panky a scris:M-am tot uitat la pozele de la intalnire, dar pestele ala nu avea nici 20 de cm., Embarassed asta asa ca si informatie. Twisted Evil
Felicitari mariusw oricum. aplauze cheers
.....intrdevar !aceea e marimea care a adjudecat locul 1 ! FELICITARI CASTIGATORULUI ! aplauze Inca o dovada in plus ca ,,nu sti de unde sare iepurele (pestele) ! Very Happy sau ca ,,nu tot deauna marimea conteaza,, Laughing Twisted Evil
DAN-DAN
DAN-DAN

Numarul mesajelor : 35
Localizare : oradea
Ocupatia : liber profesionist
Data de inscriere : 23/03/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Noi 30, 2009 4:44 pm

Felicitari tuturor participantilor, la editia a VII-a! Aici inchei cu laudele si trec la subiect:
Cum mama naibii sa prindeti pesti daca stati intinsi in barca, cu burta la soare, si unditele le lasati sa se odihneasca!
Cum mama naibii sa prindeti pesti daca toata ziua ati facut numai poze! Ati sperat la pesti "fotomodeli" sa iasa la aparat sa le faceti poze? Laughing Laughing Laughing
Felicitari pentru curajul avut sa participati chiar daca s-au anuntat atatea ploi!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  miki Lun Noi 30, 2009 5:16 pm

da....faina iesire..felicitari...

faina de tot poza cu aura Templierului... Very Happy
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Harangus Marius Lun Noi 30, 2009 5:23 pm

bah!!! ce mi-a placut aia cu aura si zimbetul lui alex...m-am spart de ras.
felicitari pentru comentarii!
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty comentarii-despre-pozele-sau-video-clipurile-clubului-in-limita-bunului-simt

Mesaj  Hanumanfish Lun Noi 30, 2009 7:02 pm

salut ...daca stiam ca mai puneti poze ma abtineam ..si mai aveam ce pune la filmuletul spinning club 2009. sunt poze reusite ...comentariu de nivel unui ziarist bun.felicitari.. aplauze
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ssebastian Lun Noi 30, 2009 7:16 pm

Hanumanfish a scris:salut ...daca stiam ca mai puneti poze ma abtineam ..si mai aveam ce pune la filmuletul spinning club 2009. sunt poze reusite ...comentariu de nivel unui ziarist bun.felicitari.. aplauze
....voi reedita pozele lui ARN...peste 1/2 ora, dureaza pina le sortez si comentez....dar inca un filmulet mai merge....acceptam orice daca este gratis
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ssebastian Lun Noi 30, 2009 7:21 pm

pescardeclean a scris:Felicitari tuturor participantilor, la editia a VII-a! Aici inchei cu laudele si trec la subiect:
Cum mama naibii sa prindeti pesti daca stati intinsi in barca, cu burta la soare, si unditele le lasati sa se odihneasca!
Cum mama naibii sa prindeti pesti daca toata ziua ati facut numai poze! Ati sperat la pesti "fotomodeli" sa iasa la aparat sa le faceti poze? Laughing Laughing Laughing
Felicitari pentru curajul avut sa participati chiar daca s-au anuntat atatea ploi!
...MAH...HABAR NU AI...SE ZVONESTE CA NESSY (STI TU ,ALA DIN LOCK NESS) S-AR FI ACIUAT PRIN CANAL SI ASTEPTAM SA IASA SA-L POZAM....IN AFARA DE CITEVA PERISCOAPE DE SUBMARINE JAPONEZE NU AM VAZUT...DAR I-AM ANUNTAT CA RAZBOIUL S-A TERMINAT...SA VEZI TU BUCURIE PE EI...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Adriann Lun Noi 30, 2009 9:05 pm

Deci Sebi e nebun!M-am spart de ras.....COmentariile sunt extraordinare.CU mici confuzii intre Arn si Ariann....dar na!!!La Sebi se accepta orice...Chiar orice......esti tha best!!!!wauuuii ce am putut rade...Multam fain Sebastienn! alien alien alien alien alien alien cheers cheers cheers cheers
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  alex_24ARN Lun Noi 30, 2009 9:11 pm

deci fratilor!!!haules baules!!mor de ras......nu mai pot!!!de derutat ce eram am postat comentariu la galerie foto!!!!!demult nu am mai ras asa de bine!!!!!!!!bv sebi!!!!(restul pozelor le vreau inapoi) Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Noi 30, 2009 9:55 pm

BAAAAAAAAA! Care de care v-ati legat? Ariann, tu esti ala rau? Laughing
/ban Ariann Laughing Laughing Laughing

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ssebastian Lun Noi 30, 2009 9:56 pm

pescardeclean a scris:BAAAAAAAAA! Care de care v-ati legat? Ariann, tu esti ala rau? Laughing
/ban Ariann Laughing Laughing Laughing
daca vrei tu...fie asa cum vrei...am rezolvat
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Nagy Victor Lun Noi 30, 2009 9:58 pm

De cite ori ma uit la poze ma doare sufletul ca nu am fost alaturi de voi Sad Crying or Very sad
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ssebastian Lun Noi 30, 2009 10:09 pm

Nagy Victor a scris:De cite ori ma uit la poze ma doare sufletul ca nu am fost alaturi de voi Sad Crying or Very sad
..eee las ca mai iesim..sper sa nu uitam sa te anuntam Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  mariusw Lun Noi 30, 2009 10:13 pm

dc n`am filmat oare momentu ala cand ai facut "bucfentz" din barca Smile)) ssebi Smile...Smile))) gentleman gentleman gentleman gentleman
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Adriann Mar Dec 01, 2009 6:57 am

pescardeclean a scris:BAAAAAAAAA! Care de care v-ati legat? Ariann, tu esti ala rau? Laughing
/ban Ariann Laughing Laughing Laughing
Iar m-ati banat pentru 1212133121 zile?Pfaiii......nua bine adio pescuitbihor....ma apuc de cantat!!! cheers cheers cheers cheers cheers
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ssebastian Mar Dec 01, 2009 8:27 am

mariusw a scris:dc n`am filmat oare momentu ala cand ai facut "bucfentz" din barca Smile)) ssebi Smile...Smile))) gentleman gentleman gentleman gentleman
..daca filma cineva cazatura mea din barca...era masacre...deja eram pe youtube Laughing Laughing Laughing :lol:mariuw a vazut totul live...ma bucur pt el ...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty comentariu poze

Mesaj  DAN-DAN Vin Dec 04, 2009 8:25 pm

MA DISTREZ DE MINUNE !!!!!!!!! Very Happy Laughing Rolling Eyes Shocked Suspect No scratch Chiar daca nu ar exista poze caci : 1-vezi poza...2-fuga fuga la comentariu .3-care despre ce poza scrie scratch ...4-S-A SCHIMBAT COMENTARIUL...FUGUTA LA POZE CA POATE AM RAMAS IN URMA!? Rolling Eyes Nu se poate pune poza si sub ea comentariile ??mi se pare mai normal (sau e prea banal?) si folosim acest ,,format ,, original dar mai greu de urmarit (cel putin eu!?poate imbaranesc si nu mai tin pasul Rolling Eyes ) A se lua ca o sugestie .Multumesc anticipat ! gentleman
DAN-DAN
DAN-DAN

Numarul mesajelor : 35
Localizare : oradea
Ocupatia : liber profesionist
Data de inscriere : 23/03/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Harangus Marius Vin Dec 04, 2009 9:07 pm

eu sunt mai tanar si am cam aceeasi problema.si mie mi se pare cam aiurea,dar si asta trebuie privita tot ca o sugestie.
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ssebastian Vin Dec 04, 2009 10:31 pm

Hanumanfish a scris:da intradevar este un pic de lucru ...da nu e mare scofala sa butonezi..eu nu sunt suparat pe @moderatori..decizie corecta.daca am scrie comentarii la poze sa zicem dupa o poza cu o stiuca ..pana cei 35 de spinning man ! felicita captura .si ar intra un vizitator ce ar vedea comentarii despre o poza .il punem vrand nevrand pe vizitator sa butoneze el.poate de plitiseala nici nu mai intra .cinei cu poapa cinei cu popa? geek
....da...exemplu, postez eu poza...urmeaza 23 intrebari si tot atitea felicitari...deci din start 46 de postari...vreo 5-6 pagini...doar la o poza....deci nu merge.....mai bine o lasam asa cum este... multumim pt intelegere gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  alex_24ARN Vin Dec 04, 2009 10:43 pm

Mad Mad No No
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Ssebastian Vin Dec 04, 2009 10:47 pm

alex_24ARN a scris:Mad Mad No No
asta este...da-ma in judecata Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) ! - Pagina 2 Empty Re: comentarii despre pozele sau video clipurile Clubului (in limita bunului simt) !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum