Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

+10
Istyfishmaster
Musti
stefandinu
Adriann
alex_24ARN
Hanumanfish
Ionut Erdeli
Ssebastian
Harangus Marius
Nagy Victor
14 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Nagy Victor Mier Feb 10, 2010 3:33 pm

stefandinu a scris:În acest moment este în ancheta publica şi strâng cât mai multe observaţii ... cam în doua săptămâni este finalizat şi o sa-l fac public pe acest forum.

nu e nici o graba , cel mai important este sa fie facut cit mai bine , sa nu fie prea incarcat (stufos) si sa fie usor de pus in practica
spor la lucru !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  stefandinu Mier Feb 10, 2010 3:35 pm

dpv al pescarului este foarte simplu ... dar exista reguli de organizare, punctare, clasamente, securitate etc.
stefandinu
stefandinu

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Ocupatia : din pacate nu pescar
Data de inscriere : 10/02/2010

http://www.lrs.ro

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Nagy Victor Mier Feb 10, 2010 3:44 pm

asa e , cind vezi produsul finit , totul e simplu si frumos , prea putini stiu cita munca este in spatele unui regulament de competitie
si inca ceva , oricit de bun si complect ar fi , intotdeauna vor exista nemultumiti si nemultumiri (nimic nu poate fi perfect) Exclamation gentleman


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Mier Feb 10, 2010 6:55 pm, editata de 1 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  stefandinu Mier Feb 10, 2010 3:52 pm

Eu am plecat de la principiul dreptului britanic de "common sense" ... de ex: pescarul beat este descalificat. Cum şi cine demonstrează ca e beat şi de unde începe ebrietate? Chestia asta nu e reglementata foarte clar în regulament dar dacă 2 îţi spun ca eşti beat atunci eşti descalificat.
Alt ex.: regula: "antrenamentul este interzis săptămâna concursului pe pista de concurs"; întrebare cârcotaşă: "dacă arunc voblerele fără ancore se considera pescuit?"; alta întrebare cârcotaşă: "dacă ma plimb cu sonarul se considera pescuit?"... chestiile astea chiar nu merita tratate într-un regulament.
stefandinu
stefandinu

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Ocupatia : din pacate nu pescar
Data de inscriere : 10/02/2010

http://www.lrs.ro

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  stefandinu Mar Feb 16, 2010 7:27 pm

salutare ... no v-aţi mai gândit?
încercăm ceva împreună?
stefandinu
stefandinu

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Ocupatia : din pacate nu pescar
Data de inscriere : 10/02/2010

http://www.lrs.ro

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Harangus Marius Mar Feb 16, 2010 7:43 pm

detaliati-ne un pic.cum v-ati gandit sa procedam?
trebuie sa avem cateva informatii pentru a putea lua o decizie.acesta este doar punctul meu de vedere,si cred ca trebuie sa cunoastem mai multe detalii inainte de a ne intilni(membrii clubului) pentru discutii.
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Istyfishmaster Mar Feb 16, 2010 9:08 pm

Salut @stefandinu

Mi se pare ca este o idee buna sa organizam un concurs national de spinning de pe mal. Ma bucur pentru aceasta posibilitate. Mi-ar placea sa ne cunoastem si cu alti spinningari din diferite parti ale tarii. Am inteles ca e vorba ca primul concurs sa se desfasoare aici la noi in jud. BH si din acest motiv eu cred ca noi din S.C.O. trebuie sa acceptam aceasta posibilitate si sa ne simtim onorati. Vad ca nu toata lumea e de aceeasi parere cu mine. Nu cred ca acest concurs o sa distruga spinning clubul, ca n-are cum, nu e legat de concursul de club. Numai ca @stefandinu vicepresedintele LRS-ului a vazut ca suntem o echipa inchegata si vede in noi o speranta. Din alta parte vad ca va mirati de reguli. Nu cred ca o sa ne incurce. O sa trebuiasca permis de pescuit, primim un stand de pescuit si dam la spinning. As prefera ca sa fie doua manse. Cam acesta e sablonul, dar mai sunt niste reguli pe care le puteti accepta cu siguranta. Pestele sa fie agatat in gura si sa fie rapitor. Cu masurarea pestilor cred ca se rezolva in modul urmator: fiecare peste 10 puncte + 1 punct la fiecare cm. Ex: Un clean de 18cm= 10p+18p=28p.
In fine.. NOI nu avem decat de castigat cu acest concurs! O sa facem schimb de experienta si castigam prietenia altor spinningari din tara. Dar daca am inteles bine asta esta esenta noastra, esenta SPINNING CLUBULUI.

P.s.: 1) Asta este parerea mea nu vreau sa va instruiesc. Stefan, te rog sa ma corectezi daca am scris ceva gresit.
2) Sa-mi fie cu iertare daca m-am bagat prea adanc in reguli, sunt doar niste propuneri.
Istyfishmaster
Istyfishmaster

Numarul mesajelor : 153
Varsta : 32
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 18/03/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Nagy Victor Mar Feb 16, 2010 9:16 pm

@Istifishmaster

Imi place ca un tinar ca tine gindeste in perspectiva , felicitari gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  nagy cristian Mar Feb 16, 2010 10:19 pm

Sustin parerea lui Isti , putem sa facem ceva pt. viitorul nostru in concursuri , sper sa fie si o categorie a juniorilor
mi-ar place sa incerc si un astfel de concurs
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Tibi-CPO Mar Feb 16, 2010 10:56 pm

Un astfel de concurs ar fi foarte agreat de cei care nu-şi permit participarea la etapele din campionatul de spining din barcă,câţiva băieţi îşi bat de 5ani capul să facă ceva asemănător.Noi ne-am gândit la organizarea standurilor în sistemul concursurilor cu muscă artificială,dar ne-am lovit de 2 probleme mari:apa şi pescarii.Cu apa e nasol,că n-am prea putut identifica tronsoane de râu,care să fie cât de cât asemănătoare,iar canalul de fugă e prea periculos şi pe vreme umedă impracticabil.Dar cel mai nasol este cu pescarii,indiferent din care asociaţie fac parte;dacă ar putea ar fi în stare să pescuiască chiar printre concurenţi,numai de dragul de-a le strica unora distracţia.Pe Crişul Repede sunt foarte mulţi pescari,să faci un astfel de concurs,fără să ajungi la scene penibile,pare cam imposibil.Am putea încerca totuşi dar cu o participare limitată.

Tibi-CPO

Numarul mesajelor : 351
Localizare : ORADEA
Ocupatia : Pescuit
Data de inscriere : 18/01/2010

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty RE:PROIECT ..."CAMPIONAT NATIONAL DE SPINNING DE PE MAL "

Mesaj  Hanumanfish Mar Feb 16, 2010 11:34 pm

@TIBI CPO
Am citit toate postarile cu atentie si am ramas surprins ( in sensul pozitiv) .Despre pescarii care s-ar revolta ? (NU AU DECAT ) pentru initierea concursurilori judetene sau nationale de spinning am o propunere. Prima mansa de 3-5 ore sa fie organizate in prohibitia de peste pasnic .inainte de 1 iunie. In lunile aprilie-mai .se pot organiza aceste concursuri oricum aceste luni sunt lunile celor care practica spinning.Ceilalti *stationarii etc oricum umbla pe balti particulare etc.Durata prohobitiei fiind de 60 zile .Restul ramane la decizia dvs ,zile,manse .
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Ssebastian Mier Feb 17, 2010 12:07 pm

Hanumanfish a scris:@TIBI CPO
Am citit toate postarile cu atentie si am ramas surprins ( in sensul pozitiv) .Despre pescarii care s-ar revolta ? (NU AU DECAT ) pentru initierea concursurilori judetene sau nationale de spinning am o propunere. Prima mansa de 3-5 ore sa fie organizate in prohibitia de peste pasnic .inainte de 1 iunie. In lunile aprilie-mai .se pot organiza aceste concursuri oricum aceste luni sunt lunile celor care practica spinning.Ceilalti *stationarii etc oricum umbla pe balti particulare etc.Durata prohobitiei fiind de 60 zile .Restul ramane la decizia dvs ,zile,manse .
...avind in vedere ca este c&r..ideea lui zoli este excelenta...asa avem tronsoane enorme de riu...de la tileagd pina la frontiera...in cazul in care nu ajunge vom apela la colegii unguri pt inca ceva tronsoane din partea lor.. Laughing Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Nagy Victor Mier Feb 17, 2010 2:45 pm

Imi place ca a inceput sa se miste acest subiect si ca majoritatea ginditi pozitiv ! gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  stefandinu Mier Feb 17, 2010 10:36 pm

OK ... sa le luam pe rând:

1. Regulile sunt de măsurare sunt asa: 1 cm = 1 punct ... toate speciile însă au dimensiuni minime.
2. Nu exista categorii de juniori şi seniori ... asa ca jucam împreună.
3. Deocamdată nu exista un campionat national ... dar de la anul o sa existe. Un eventual concurs in zona voastra va fi parte a unui proiect national de testare a unui asfel de campionat.
4. LRS a susţinut numai concursurile de tip OPEN. Adică fără judeţene/locale/regionale. Criteriul geografic nu este capabil sa producă performaţă şi e un criteriu depăşit. Cel puţin în momentul asta.
5. Problema pescarilor pe pista de concurs şi imposibilitatea eliminării lor de pe o apa publica este cea mai grea problema de rezolvat. Pe 5 martie o sa ma întâlnesc cu boss-ii de la AGVPS si vreau sa discut şi chestia asta.
6. Ce presupune organizarea concursului: în principiu destul de multe ... dar experienta, vointa, metodologie şi logistica exista. Exista chiar şi un club din Cluj care este dispus sa colaboraţi pentru a organiza aceasta competiţie împreună. Acest club însă nu cunoaşte la fel de bone ca voi zona plus ca distanta ii împiedică sa se implice la fel de bine ca oamenii locului.
7. Nimeni nu este obligat sa participe ... dar oricine se poate implica în arbitraj, organizare sau pur şi simplu doar sa asiste la competiţie. 1 ora in spatele unui meseriaş face cât 10 de pescuit.
stefandinu
stefandinu

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Ocupatia : din pacate nu pescar
Data de inscriere : 10/02/2010

http://www.lrs.ro

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Nagy Victor Mier Feb 17, 2010 11:46 pm

Cred ca de mare ajutor ne-ar fi experienta si functia lui Tibi-CPO si bineinteles este nevoie de implicarea a cit mai multi membri al ''S.C.O.2009'' gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Ssebastian Joi Feb 18, 2010 2:48 pm

daca pot ajuta cu ceva...sint aici
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  nagy cristian Joi Feb 18, 2010 2:54 pm

stefandinu a scris:OK ... sa le luam pe rând:


2. Nu exista categorii de juniori şi seniori ... asa ca jucam împreună.

Inca nu ma pot numi nici macar un spinningar incepator si nici dotari nu prea am , dar as dori foarte mult sa am ocazia sa particip la un asemenea eveniment si din mesajul lui Istifishmster reiese aceeasi dorinta (daca am inteles bine mesajul) cred ca ar mai fi si alti doritori sa participe
Iintr-adevar , una e sa citesti si alta e sa vezi Exclamation
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  mariusw Joi Feb 18, 2010 3:00 pm

la fel si eu ca si Cristi si Isti ... vreau si eu sa particip ca doar vorba aia "incetu` cu incetu` se face otetu`"Very Happy gentleman
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  stefandinu Joi Feb 18, 2010 6:52 pm

Este foarte simplu:
1. CAMPIONAT OPEN: o serie de 4-5-6 concursuri, organizate în toată ţara, la care poate lua parte orice sportiv. In fiecare concurs punctează primii 20-25-30 de sportivi. La sfârşitul anului cine are cele mai multe puncte e campion. AVANTAJE: poate participa oricine şi cel mai bun va câştigă. DEZAVANTAJE: vor exista situaţii in care sportivii nu se pot deplasa la toate concursurile din toată ţara şi astfel nu suntem siguri ca cei mai buni au câştigă. Poate cei mai buni dintre cei care si-au permis deplasări în toată ţara.

2. CAMPIONAT REGIONAL: ţara se împarte în 3: Moldova + Dobrogea; Ardeal + Banat; Muntenia + Oltenia. În fiecare regiune se desfăşoară 3 concursuri, organizate pe piste locale la care participa doar sportivii care stau în zona respectiva. Primii 5-10 din fiecare zona intra într-o finala de 2-3 concursuri cel ma bun iese campion national. AVANTAJE: costuri scăzute şi posibilitatea de recrutare a unor valori cu posibilităţi materiale mici. DEZAVANTAJE: nu este sigur ca primii 5 dintr-o zona sunt la fel de buni ca alţi care nu s-au calificat din alta zona. S-ar putea sa fie zone cu 100 de sportivi si zone cu 20.
stefandinu
stefandinu

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Ocupatia : din pacate nu pescar
Data de inscriere : 10/02/2010

http://www.lrs.ro

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty PROIECT ...

Mesaj  Hanumanfish Joi Feb 18, 2010 8:10 pm

Salutare domnilor am inteles ideea .Nu suna rau ,in principiu aceasta idee va ajuta Romania sa cunoasca valorile in spinning fara ca acel participant sa se prezinte cu x-ur fixuri ,pixuri .Am participat si eu la 2 concursuri nationale in 4 ani. Am vazut valori adevarate care aveau indemanarea perfecta tehnica desarvasita,lansari.Si sa stiti cea ce m-a surprins a fost ca acei oameni aveau modestie in ei.S-au aronganta necesara pentru ca avea 5 mulinete 5 bete in barca.Aronganta stilata si fina ca unui adevarat castigator.Trebuie sa recunoastem valorile actuale a spinning- men-ilori din Romania.Precum ne sugereaza domnul @stefan trebuie sa avem grija si de cei care sunt buni sau ar putea devenii mai buni decat sunt azi.FRATIA SPINNING-ULUI DIN ROMANIA .UNUI MOLDOVEAN altui VRANCEAN altui ARDELEAN si DOBROGEAN . Asa sa fie o fratie nascuta dintr-o singura pasiune.Eu personal asa am cunoscut 2 persoane extra* din toate punctele de vedere MIHNEA -CLAU_FISH din Targu Jiu ROMANI ADEVARATI !
@STEFAN DINU multumesc pentru raspunsul detailat . gentleman
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Tibi-CPO Joi Feb 18, 2010 8:27 pm

Indiferent de varianta adoptată,trebuie să fim conştienţi de o treabă:ca să obţii performanţă,ai nevoie,pe lângă talent,voinţă, seriozitate şi de o căruţă de bani,bani pe care,dacă nu eşti bogat,trebuie să îi obţii de la alţii.Cei care aţi participat la concursuri de pescuit,ştiţi deja despre ce este vorba.Asociaţiile de pescuit pot acoperi doar o mică parte a acestor sume,ideal ar fi ca cei care concurează să-şi găsească sponzori,mai ales din rândul firmelor interesate pe piaţa articolelor de pescuit.Dacă am reuşi să organizăm un concurs aşa cum v-aţi propus şi ar ieşi bine,poate găsim şi un sponsor,măcar pentru etapa de aici.

Tibi-CPO

Numarul mesajelor : 351
Localizare : ORADEA
Ocupatia : Pescuit
Data de inscriere : 18/01/2010

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty PROIECT ...

Mesaj  Hanumanfish Joi Feb 18, 2010 9:12 pm

Sa nu cumva sa ajunga ca cineva sa spuna undeva in viitor despre aceste intr-uniri fiind ei* mai bogati sau mai dotati ...CONCURSUL CELOR un pic mai fara bani !(saraci ?) . FILOZOFIA in Romania cam asa suna ...frate frate da branzai pe bani...sau esti frate cu fratele tau pana la bani ! .Este posibila si varianta " nu ma duc la asemenea concurs ca eu reprezint ceva " nu ma cobor la acel nivel " si cine stie ce fel titluri aruncate asa din eleganta din partea grosilor din liga spinning . In america sindicatul a fost creat de saraci ! In spate era marele mafiot cu idei de genu..."hai sa ne adunam ca si noi suntem cineva" poate TIBI cpo are dreptate ca trebuie bani ,poate ca vor venii sponzorii ? Poate va veni mos mikulas si ne va aduce cadou.Cu totii au visat , eu personal nu vad altceva decat prietenia intre neamurile de spinning din ROMANIA . PRIETENIA ...CUPA PRIETENILORI IUBITORI DE SPINNING .TREBUIE BANI FRATE ....CA ALTFEL DIN CE SE VOR DA CUPE,PREMII,SI ALTELE ?.
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  nagy cristian Mar Mar 16, 2010 4:40 pm

nimic nou ? Shocked scratch
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  stefandinu Mier Mar 17, 2010 5:54 am

Scuze pentru linişte dar am avut ceva proiecte foarte importante pentru LRS: am publicat propria noastră revista Năluci şi Răpitori şi participam cu un stand propriu la ExpoAventuiri.
stefandinu
stefandinu

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Ocupatia : din pacate nu pescar
Data de inscriere : 10/02/2010

http://www.lrs.ro

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Marian Mier Mar 17, 2010 9:38 am

stefandinu a scris:Scuze pentru linişte dar am avut ceva proiecte foarte importante pentru LRS: am publicat propria noastră revista Năluci şi Răpitori şi participam cu un stand propriu la ExpoAventuiri.
foarte buna treaba cu revista.....trebuia o revista dedicata spinningului gentleman gentleman
Marian
Marian

Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Localizare : Oradea
Ocupatia : student
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

PROIECT  ''Campionat National de Spinning de pe mal'' - Pagina 2 Empty Re: PROIECT ''Campionat National de Spinning de pe mal''

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum