Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

+19
davidco_m
pin70
adriancean
Florin Tinel
DAN-DAN
alex_24ARN
Musti
yulyan33
nemedi1990
Adriann
Ssebastian
Hanumanfish
Ionut Erdeli
marius
Admin
MIHNEA FLORIN
zsolty
csife
suni12
23 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty este adevarat

Mesaj  suni12 Joi Ian 29, 2009 8:57 pm

eu din 1987 pescuiesc incepand din zona cighid pana la tamasda Very Happy ar fi un loc mirific pentru pescuit!!!!!pacat de braconajul industrial care are loc in aceasta regiune Sad am fost in 24.01.2009 pe colector care desi era inghetat,circa15 cm.grosime se vedeau urmele:mai nou se taie gheata cu drujba si se intind plasele pe dedesubt!!!!sursa este sigura:tatal meu sta in boiu de bihor!!!s-au facut "T"reclamatii,dar degeba!!! Mad controlorul din Salonta pe nume Boldi a venit sa roage pe localnicii in varsta sa-l ajute la scosul de plase ale braconierilor Exclamation
Eu personal Exclamation anual apuc sa scot dimineata in zori indiferent de anotimp cate una Exclamation zona padure cighid am inteles ca se face treaba cu acte in regula Exclamation accept de la padurar,s-au si mai rau cum spun satenii direct de la cociubei marius Exclamation eu promit ca de 1 an de cand tot cu camera video dupa mine,tot am sa prind cand bat palma Exclamation in 2008 luna mai am fost sub padure la cighid la lingurita,la 20.30 cand se intuneca vin de-ai casei sa puna plasele si in zori le ridica Exclamation nu au probleme o fac din reflex foarte linistiti Exclamation au spatele acoperit!!!de 3 ani de cand au venit aradenii cu barcile in regiunea boiu Exclamation 30 de plase intre doua poduri,nu s-a mai scos nici o captura Exclamation este prapad oameni buni Exclamation trebuie facut ceva Exclamation pacat de apele noastre sunt minunate Exclamation

suni12

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 54
Localizare : oradea
Ocupatia : mic intreprinzator
Data de inscriere : 29/01/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  csife Joi Ian 29, 2009 10:09 pm

george,si pescarul e de vina cu 10pripoane ale lui dar nu ajunge din urma plasarii.zona aia nu e controlata astai problema.cociubei e vanator

csife
moderator

Numarul mesajelor : 62
Localizare : oradea
Ocupatia : tot ce e pescuit
Data de inscriere : 29/01/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  zsolty Joi Ian 29, 2009 11:04 pm

na da ca se cara salau la greu de acolo!!!!
mai ales la comanda pt restaurante????
si nimeni nu face nimic???sau is toti pe o mana!!!!
alta explicatie nu cred ca este si atata curaj numa atunci ai cand ai si spate!!!
Evil or Very Mad numa la comanda lucra baietasii
zsolty
zsolty

Numarul mesajelor : 825
Localizare : oradea
Ocupatia : mai multe
Data de inscriere : 17/01/2009

http://www.energofish.ro

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  MIHNEA FLORIN Vin Mar 13, 2009 9:00 pm

vad ca se stie situatia pe acest canal ,si despre dl Cociubei(eu nu am avut placerea Evil or Very Mad dar colegii mei au avut....si M. si cu tatal Embarassed )dar nimeni nu face nimic,...din pacate!
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  Admin Vin Mar 20, 2009 8:39 pm

Poze primite de la domnul Zoli.
CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Picture409
CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Picture406
CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Picture407
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  suni12 Mar Apr 14, 2009 9:31 pm

luni 13 aprilie 2009 ,iarasi cigid ,iarasi 2 setci ziua in amiaza mare Evil or Very Mad oare nu se va mai termina niciodata ??????? Sad in Boiu satenii se plang ca tot dau telefoane la Salonta dar nimic: Cociubei Marius face legea,asa vuieste tot satul ,si pescarii localnici nu mai prind nimic doar somn pitic,toata iarna a fost plin cu setci si nimeni, nimic!!!!!!!

suni12

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 54
Localizare : oradea
Ocupatia : mic intreprinzator
Data de inscriere : 29/01/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  marius Mar Apr 14, 2009 10:19 pm

suni12 a scris:luni 13 aprilie 2009 ,iarasi cigid ,iarasi 2 setci ziua in amiaza mare Evil or Very Mad oare nu se va mai termina niciodata ??????? Sad in Boiu satenii se plang ca tot dau telefoane la Salonta dar nimic: Cociubei Marius face legea,asa vuieste tot satul ,si pescarii localnici nu mai prind nimic doar somn pitic,toata iarna a fost plin cu setci si nimeni, nimic!!!!!!!
E trist si din pacate nu e singurul caz, fa si tu niste poze cand mai vezi chestii de genul asta si posteazale aicea altfel nu te crede nimenea doar traim in romania, cat despre Cociubei rari sunt acei pescari care au auzit de bine despre el. Fii atent o chestie ,acu 5-6 ani umblam ffff des pe balta la Martahaz ,desi aveam permisul vizat la el in Salonta ,desi era balta AJVPS ca sa pot pescui se percepea o taxa in plus in fiecare zi petrecuta pe balta la pescuit. Paznic era un barbat maghiar pe nume SZTEFI ,era foarte de treaba dar si foarte comunicativ cand avea ceva la bord nu i-ti dai seama cate si ce mi-a zis ,am ramas uimit dar nu mai continu ca iar deranjez alte persoane de pe forum.
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  MIHNEA FLORIN Mar Apr 28, 2009 9:37 pm

suni12 a scris:luni 13 aprilie 2009 ,iarasi cigid ,iarasi 2 setci ziua in amiaza mare Evil or Very Mad oare nu se va mai termina niciodata ??????? Sad in Boiu satenii se plang ca tot dau telefoane la Salonta dar nimic: Cociubei Marius face legea,asa vuieste tot satul ,si pescarii localnici nu mai prind nimic doar somn pitic,toata iarna a fost plin cu setci si nimeni, nimic!!!!!!!
am crescut in Ciumeghiu langa Salonta,cate fapte ale lui Cociubei am auzit pana acum,m_au facut sa nu mai pescuiesc in zona unde am crescut si am inceput sa pescuiesc cu un bat de alun! ce face dl.Cociubei pt acele ape ???ca de populat ... Embarassed ,sau populat doar cu pestii scapati din pescarie de la Tamasda,eventual le mai...br...!
Si iata de unde apare neincrederea in AJVPS !cu asa oameni in conducere!? Si ar mai fi dar mai bine.... Exclamation Idea
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Mai 04, 2009 10:10 am

Domnul Cociubei face controale, dar se leaga de pescarii unditari. Acum vre-o doi ani cand s-a legat de astia cu plase i-au spart masina.
O alta treaba de care nu prea se stie este faptul ca primea amenintari de la anonimi in legatura cu baietii dansului, in care se specifica exact ora la care ies de la scoala si asa mai departe.
Inca o treaba care il impiedica sa faca controale pe anumite portiuni este faptul ca are un baiat ce merge la bunici intr-o anumita localitate si va ganditi ca nu vrea probleme cu localnicii - marea majoritate plasari!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty azi pe canal colector..BOIU ..CIGID

Mesaj  Hanumanfish Mar Mai 05, 2009 12:57 am

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Picture1506 am fost si la potcoava nu am vazut nimic..pana la baraj..apa este mare nici un pescari ...numa eu si Dani...a si prins repede 2 buc de salai mici...eu nu am pescuit ..am fost si pana la confluenta Crisul Negru...apa era murdara...nici acolo nu a fost nimeni.....CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Picture1486CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Picture1485 Ce a facut cu salai...?...a zis DANI....vissza mert ez nem csukesz....NAPOI CA ASTA NU E CIUCA...(STIUCA)...AM STAT PANA LA ORA 11 SI 10 MINUTE...DIN PLACERE...
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  MIHNEA FLORIN Mar Mai 05, 2009 7:11 pm

he he !pe vremuri in acel loc prindeam anghile frumoase!
@HANU...trebuia sa mergeti de 1Mai era plin de pescari...la pasnic!
ps.daca dl Cociubei primeste amenintari de ce nu renunta la post,sau sa rez.cu politia ori prin alte cai ca sunt destule,asa nu se poate! Evil or Very Mad
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty RE: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  Ssebastian Dum Iun 28, 2009 2:25 pm

MNOAH...DUPA CUM OBSERV DIN CELE SCRISE AICI ...CRED CA "COSA NOSTRA " ESTE COPIL MIC ...CHIAR ASA MAFIE A RESTAURANTELOR ESTE?...DACA VIN SI DIN ARAD ATUNCI TREABA II FOARTE IMPUTITA SI D-L COCIUBEI NU CRED CA O POATE CONTROLA....PACAT....ATUNCI MAI BINE GOLIN TOT SI PESCUIM PE NET...VIRTUAL No No No No No No No No No No No No
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  MIHNEA FLORIN Dum Iun 28, 2009 6:12 pm

....De fapt marea problema este ca in aceasta zona este pus paznic lupul la oi.... Sleep lol!
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty ...

Mesaj  Adriann Sam Sept 05, 2009 9:04 am

am fost in ultimele 2 saptamani de 2 ori la tamasda pe canalul colector....nu am vazut braconieri cu plase sau cu setci...Am pescuit la rapitor....in aceste 2 dati am prins un avat de vreo 300 de g la spinning.IN rest NIMIC.Peste se vede ca este pe canal ca bate toata ziua....dar fara succes!
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Salutari

Mesaj  nemedi1990 Mar Oct 20, 2009 11:47 pm

Buna. Sunt un pescar de crap, dar cate odata dau si la rapitor. Dar acum nu asta conteaza.
Daca autoritatile nu fac nimic, atunci de ce nu facem noi?! Daca 15-20, sau mai multi ne am ducea saptamanal pe canal, sunt sigur ca am putea face ceva. De ex cand prindem branconieri, ii tinem acolo si chemam politia, sau rezolvam noi. Si pun pariu ca dupa cateva puni nu ar mai fii atatia branconieri. Aici conteaza doar daca vrem sa rezolvam problema sau nu?! Doara suntem in UE, dar nu se vede. Daca am reusea sa facem un grup mai mare, eu zic ca am putea rezolva problema. Si nu-i necesar sa-i prindem, consider ca ajunge sa-i scoatem si sa-i taiem "setca", si sa lasam pe mal, ca sa vada ca am fost pe acolo. Si daca ei au relatii noi nu putem face?! Parerea mea e daca vrem sa scapam de branconieri atunci si putem.
nemedi1990
nemedi1990

Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Localizare : Arad
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 20/10/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  yulyan33 Mier Dec 02, 2009 10:15 am

Credeti ca ii intereseaza ca aceste canale sunt braconate la greu. Incepand de la Tarian si pana la Tamasda se braconeaza la greu. Ma intreb ce face AJVPS in acest sens, bine ca stiu sa ia cotizatie 110 pe an in plus fata de cat valoreaza permisul. Sa mearga pe canale sa vada cand sunt cate 10-15 lansete de fiecare pescar. Sa intensifice controalele ca de aceea iau atatia bani. Ia calculati 6-7000 de pescari ori 110 ron se aduna o suma frumusica pentru care nu fac aproape nimic. Am pescuit f mult pe colector, am avut capturi frumoase dar in ultima vreme tot mai putin peste este. Daca zona este administrata de AJVPS, acesta sa interzica pescuitul rapitorilor cu momeala vie.
yulyan33
yulyan33

Numarul mesajelor : 146
Varsta : 48
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzari
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  Musti Mier Dec 02, 2009 4:10 pm

yulyan33 a scris:...acesta sa interzica pescuitul rapitorilor cu momeala vie.
Unde nu te aude Dumnezeu!
Ar fi prea frumos un astfel de regulament. Si greu de pus in practica. Tre' pazit fiecare km de canal...

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  yulyan33 Joi Dec 03, 2009 5:27 pm

s-ar putea sa se ajunga si la asta dar nimeni nu are interesul, din ce ar mai castiga altii bani. Pe canale predomina pescuitul la rapitori, toata lumea merge pe canale sa prinda rapitor (stiuca mai ales). Este tot mai putina stiuca pe canale. Au fost zile in care nu puteam sa dau la lingurita atatea plute erau pe canal, dar pescari nu erau prea multi si atunci i-mi puneam urmatoarea intrebare: unde este AJVPS acum?
yulyan33
yulyan33

Numarul mesajelor : 146
Varsta : 48
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzari
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty CANAL COLECTOR CEFA TAMASDA BOIU

Mesaj  Hanumanfish Vin Dec 04, 2009 12:22 am

Domnilor aveti dreptate...dupa ce pleaca paznicul se mai pune un bat de pescuit..daca paznicul de la boiu* ar sta toata ziua langa cel care pune ciucazale(popular) mai sus de el la 1 km se face la fel..si tot asa..ar trebuii din 100 m cate 1 paznic.intr-o zi pescuiam pe boiu* (in ziua mea libera) a plecat controlul si eu aram mai jos cu aporx.60 m,incet mergeam spre pescarul care a scos din portbagaj inca 6 bete total 10 buc bete.ma intrebat daca am prins ceva,si a mai spus cateva cuvinte de lauda la adresa paznicului*nestiind ca si eu sunt cu drept de control*sau cu drept de sesizare,la un momendat pe partea cealalta ovi*ma striga ..ce faci umbli si aici la control ?.am fost depistat !toti au inceput sa rada si cel care avea instalate 10 bete.zicea el .hai ca le scot afara,ca mai stati domnu ,da mai stau ,pana diseara*asa ca omul sigur ma laudat in sufletul lui muribund*cine este de vina? pescarul ? criza?.nu cred ca avea o dubita scumpa si avea la el 2 sticle de TEACHER*S.scule de scule..scumpe.mai sus de curba inca unul acesta mai modest doar cu 7 bete.cu o dacie veche,cine este oare de vina?....ajvps ?.politia ?paznicul ca nu sta acolo pe gatul lor?ca nu ai amendeaza?ca nu se iau masuri drastice?domnilori sincer credetima la Fegernic,oameni in varsta ascundeau crapisorii in cizme si pungi ,ca ei au platit permisul!au dat un ban! la boiu acel domn spunea ca da pana la urma cu cate carlige e voie ca daca numara el../bat 2 carlige inseamna 8 buc de monturi! si sunt deja 8 bete,asa ca el pescuieste doar cu 2 bete in plus!.da inventiv pescarul nostru!se scoate sar scoate din orice.cine este de vina? statul? ministerul abilitat ca nu scos o lege calumea de 20 ani privind braconajul piscicol?
zicea un domn ca trebuie educati ! nu sunt educatori,paznicul este paznic.si acest domn care avea 7 bete respectiv 10 bete ..amandoi au vazut ca se braconeaza mai jos si noi paznicii unde suntem ?! de ce nu luam masuri ?!ai spuneam ca vin din josul apei..din aval .nu a inteles cuvantul aval * i-am aratat de acolo am venit ...raspuns inteligent...aaa de acolo...si ce se prinde acolo ?intreba el..raspunsul meu..domnule ai spus ca se braconeaza mai jos ! aaa pai nu azi ...maine .dupa ce plecam noi..de ce nu stati aici noaptea in padure ..sa-i panditi ? intreba el..
da aveti dreptate ...daca as sta in padure adica pe malul drept..si se braconeaza pe malul stang pai as putea sta acolo mult si bine..la care domnul* pai atunci ascundete pe aratura si stai acolo*cu pusca * nu am pusca * nu ai ..pai ce fel de paznic esti daca nu ai pusca*?!
va urma.
Very Happy
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  marius Vin Dec 04, 2009 12:34 am

Intradevar ca multi pescari abuzeaza de nr betelor folosite dar ,domnilor ,sa nu uitam ca paguba cea mare o fac cei cu plasile .Si inca odata sa nu uitam cine e seful paznicilor in acea zona Mad
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  Adriann Vin Dec 04, 2009 7:52 am

pacat de canalul de la Tamasda....e asa de frumos...si un pescar corect care isi plateste cotizatia anuala nu prinde nimic,si altii sa intre cu setca si tot felul....e mare pacat......cred ca un training prin Austria,Norvegia nu le-ar strica celor ce conduc AJVPS sa vada intradevar cum se combate braconajul si oamenii nesimtiti......

@Hanuman...Ai scos setca din inima orasului Oradea,dar unde nu ii vedem noi....iti dai seama ce fac pe acolo?
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  alex_24ARN Vin Dec 04, 2009 8:38 am

Puşcarie....asta as face cu ei!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty CANAL COLECTOR CEFA TAMASDA BOIU

Mesaj  Hanumanfish Vin Dec 04, 2009 10:09 am

domnilor ...ajvps a populat aceste zone,este singura filiala care a populat in ape naturale,tone in fiecare an !.
ramane la atitudinea pescarului ,la atitudinea noastra ca si pescari ce ducem acasa,si noi unditarii suntem multi.braconierii isi incearca norocul in general pica si ei ! . Nu sunt sigur daca ar trebuii sa faca puscarie pentru asta ,in general organele abilitate intocmesc dosare penale,acte premergatoare pentru braconaj!.ajung la procurori unde primesc amenda ! platesc baietii care braconeaza! sa fi cu acesti oameni drastic ?..cine stie de ce anume braconeaza,poate nu ai place sa lucreze undeva sa castige si ei un ban cinstit! sincer nu cunosc statura lor sociala si mai ales motivul (banii ?) .sau este o boala in masa ! am prins cu colegii si seful meu multi braconieri! majoritatea erau bauti !braconieri bauti bine!.restul depinde de organele de constatare!
care ar fi solutia ?...puscaria?...legi drastice ?.nu sunt eu in asa masura sa dau un verdict la acest fenomen braconajul*si din ce motiv se practica*pana acum singura filiala din judeti ajvps care au cules plase din apele bihorului ,dupa cum ati vazut si dvs..nu este o lauda directa este realitatea!.pe CRISUL REPEDE,CANALE,ETC.va inchipuiti cati braconieri sunt in judeti?.
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty CANAL COLECTOR CEFA TAMASDA BOIU

Mesaj  DAN-DAN Vin Dec 04, 2009 8:49 pm

...VIN SARBATORILE !!!,,,SI SE STIE! nu va fi apa in judet unde sa nu fie aruncata cel putin o data o plasa No affraid ..E ROST DE FACUT BANI!!,,si se vor gasi destui ,,flamanzi,, care vor profita de aceasta,,vaca de muls,, No No No Dar cred ca ar fi o solutie ! SA IL CLONAM PE ..@ HANUMANFISH Twisted Evil (binenteles cu voia lui) si sa facem cateva batalioane scratch Very Happy !Voi ce parere aveti ???
DAN-DAN
DAN-DAN

Numarul mesajelor : 35
Localizare : oradea
Ocupatia : liber profesionist
Data de inscriere : 23/03/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  Ssebastian Vin Dec 04, 2009 10:25 pm

da!!!! sa-l clonam pe Hanuman.... cheers cheers cheers cheers cheers
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA Empty Re: CANAL COLECTOR CEFA-TAMASDA

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum