Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

+30
zsolty
Nitu V
Tibi-CPO
yulyan33
Ovi_1919
marius
Tursiops_truncatus
aldea adrian
biban solzos
davidco_m
alex_24ARN
Musti
Ssebastian
Adriann
DAN-DAN
bmjean
Marian
Hanumanfish
Ionut Erdeli
tIbI_iosIA
szoke szabolcs
Cristi Balas (GOGU)
tudor octavian
vasile miclea
Harangus Marius
Nagy Victor
nagy cristian
mihai
rex_hunt
Admin
34 participanți

Pagina 16 din 16 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Mai 18, 2010 9:18 pm

Nu-l poti sterge, dar poti sa-l editezi! Incearca si vei reusi! Mersi mult pentru intelegere!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Mar Iul 13, 2010 12:22 pm

am observat ca in ultima vreme mi se sterg mesajele Exclamation

pot sa aflu si eu care-i motivul Question
am incalcat regulamentul Question
sau pur si simplu este un moft Question

cred ca am dreptul sa primesc un raspuns cit de cit plauzibil Exclamation

multumesc anticipat gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Hanumanfish Dum Iul 25, 2010 11:17 am

Postarile respective trebuiau postate la topicul * comentarii despre poze ( fara jigniri ) .

@ssebi

Persoanele au dreptul la libera exprimarii unei pareri ? Despre persoane ? Despre filiale care reprezinta totusi ceva ? Ca si moderator am observat aceasta disputa trecuta in jargoane de cartier ! Modul alegerii unei exprimari tine de nivelul fiecaruia. (regionalisme si expresii deocheate) care ne va ajuta sa ne facem mai bine intelesi pentru restul ...jargoane moderne acceptate de masa noastra culturala ).

Rog frumos pe domnii care au postat cuvintele *.....* sa butoneze si anume EDIT - schimbati cuvintele respective cu alte expresii macar de bun simt .Va rog sa va respectati macar virtual.

In caz contrar va sterg mesajele respective !!! Moderator gentleman
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Mar Dec 21, 2010 2:05 pm

@white shark
ti-am activat personal contul..... nu stiu din ce motive nu ai primit emailul de confirmare te rog cand intri pe utilizator sa verifici daca ti-ai trecut adresa de mail corect.

Apropo bine ai venit.

Daca mai exista si alti utilizatori cu probleme va rog sa ma contactati.Am in jur de 40 de utilizatori inactivi cu diverse probleme.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  White Shark Mier Dec 22, 2010 8:38 am

Multumesc frumos!

White Shark

Numarul mesajelor : 69
Localizare : Oradea
Ocupatia : Pescar de placere
Data de inscriere : 21/12/2010

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Joi Dec 23, 2010 11:01 pm

Utilizatorii Alexandru"limbaj inadecvat" B Vasile" polemizari fara nici un sens" au fost banati timp de 10 zile macar sarbatorile sa ne fie linistite.......
Atentie domnul Mihai.
V-as sfatui sa nu mai intrati in polemici.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  mihai Vin Dec 24, 2010 9:07 am

Da Admin scuze Smile ma ia valul prea usor santa

mihai

Numarul mesajelor : 367
Localizare : oradea
Ocupatia : comerciant
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Ionut Erdeli Dum Ian 09, 2011 8:54 pm

Admin, mi se incarca foarte greu pagina forumului si in momentul in care dau click pe ceva imi ramane verde, ceea ce pana acuma nu s-a intamplat. E posibil sa fie ceva virus?

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  manu Dum Ian 09, 2011 11:05 pm

salut ionut
cred ca ii ceva su site-ul ca si eu am patit la fel,nu-i vorba de nici un virus...eu am windows si antivirus original cu licenta
numai bine
manu
manu

Numarul mesajelor : 250
Varsta : 41
Localizare : arad
Ocupatia : la peste
Data de inscriere : 12/06/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Ionut Erdeli Dum Ian 09, 2011 11:10 pm

Am intrat si pe alte situri .forumgratuit, dar nu se intampla lucrul asta! O fi un dereglaj momentan.

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Lun Ian 10, 2011 9:54 am

Ionut Erdeli a scris:Admin, mi se incarca foarte greu pagina forumului si in momentul in care dau click pe ceva imi ramane verde, ceea ce pana acuma nu s-a intamplat. E posibil sa fie ceva virus?

si la mine apare cu verde , poate am trecut la ecologisti si nu am fost anuntati Exclamation Shocked scratch Laughing Laughing Laughing lol!
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  razvan10 Lun Ian 10, 2011 2:47 pm

Nagy Victor a scris:
Ionut Erdeli a scris:Admin, mi se incarca foarte greu pagina forumului si in momentul in care dau click pe ceva imi ramane verde, ceea ce pana acuma nu s-a intamplat. E posibil sa fie ceva virus?

si la mine apare cu verde , poate am trecut la ecologisti si nu am fost anuntati Exclamation Shocked scratch Laughing Laughing Laughing lol!
Si la mine scratch
razvan10
razvan10

Numarul mesajelor : 466
Localizare : Oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 08/07/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Ovi_1919 Lun Ian 10, 2011 2:57 pm

Si la mine se incarca greu , dar apare alb .... se mai intampla si pe forumul meu ..... e de la servaru mama
Ovi_1919
Ovi_1919

Numarul mesajelor : 297
Localizare : Departe
Ocupatia : electronica
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Hanumanfish Mier Ian 19, 2011 1:33 pm

@Kiske13

Ai postat ceva ce nu are legatura cu "pescuitbihor.forumgratuit.ro" topicul Generalitati ! Iti propun sa postezi la topicul Off topic .Multumesc pentru intelegere !

Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 16 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 16 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum