Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

+30
zsolty
Nitu V
Tibi-CPO
yulyan33
Ovi_1919
marius
Tursiops_truncatus
aldea adrian
biban solzos
davidco_m
alex_24ARN
Musti
Ssebastian
Adriann
DAN-DAN
bmjean
Marian
Hanumanfish
Ionut Erdeli
tIbI_iosIA
szoke szabolcs
Cristi Balas (GOGU)
tudor octavian
vasile miclea
Harangus Marius
Nagy Victor
nagy cristian
mihai
rex_hunt
Admin
34 participanți

Pagina 1 din 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul

In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Joi Ian 22, 2009 8:34 pm

Daca aveti ceva legat despre forum,orice critica orice idee toate sunt bine venite va rog sa le postati in acest topic Cool
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  rex_hunt Mar Ian 27, 2009 11:17 pm

Admin eu am sperat ca o sa invatam lucruri noi pe acest forum, o sa cerem pareri si informatii unul de la altul, si chestii care sa ne fie folositoare, dar vad ca toata lumea se cearta si se injura si ne mintim unii pe altii.
rex_hunt
rex_hunt

Numarul mesajelor : 8
Localizare : malul lacurilor...
Ocupatia : pescar:))
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Mier Ian 28, 2009 12:40 am

Bun mersi de atentionare si eu acelasi lucruri sper incetu cu incetu trebuie sa realizam ca nu filiala este devina pt multe lucruri si nu poate fi langa 6000 de pescari.
Cat de curand o sa posteze sper mihai filmele cu popularile.Sa nu mai fie dubii,am postat numarul de la filiala puteti suna acolo la orice ora daca aveti ceva de ce sa va plangeti.
Deaia am invitat pe Mihai de la filiala sa posteze informatii referitoare la regulament sa aflati si voi cate ceva,daca ii sariti in gat nu rezolvati nimic,ca sa va injurati aveti in bara de utilitati optiunea mesagerie o puteti face acolo in privat fara sa vada toata lumea,eu zic ca daca in maxim o saptamana nu se termina cu certurile am sa incep sa pun lacatul pe unele subiecte "fierbinti"
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  rex_hunt Mier Ian 28, 2009 1:00 am

Ma bucur ca l-ai inchis era chiar culmea deja aveam topic personal Laughing si promit ca nu mai zic nimik legat de ce este inchis acolo sub lacat Very Happy MERCI MULT. toate cele bune.
rex_hunt
rex_hunt

Numarul mesajelor : 8
Localizare : malul lacurilor...
Ocupatia : pescar:))
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  rex_hunt Mier Ian 28, 2009 1:01 am

Si ai dreptate o gramada mare mare de pescari sunt de vina
rex_hunt
rex_hunt

Numarul mesajelor : 8
Localizare : malul lacurilor...
Ocupatia : pescar:))
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Mier Ian 28, 2009 1:11 am

Bun!In curand am sa deschid un topic separat unde puteti raporta acte de braconaj pe care le vedeti in aceeasi zi si poate ca cineva de la filiala il va deschide si se varezolva voi afisa clar numarul de la filiala si in caz ca nu va raspunde nimeni la filiala si e o urgenta majora adica vedeti plase de 2 km sau prostovoale cel de la jandarmerie!

Scuze trebuia subiectul de mult inchis!
Domnul Soltinschi imi este prieten de ani de zile asta nu inseamna ca voi lua parte la cineva probabil consider eu asa este un forum corect chestia e ca amandoi am stat cu gura cascata la ce am aflat probabil ca este si un sambure de adevar"no comment"
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  mihai Mier Ian 28, 2009 11:32 am

toata stima pentru domnul Soltinschi pentru ca a intrat pe forum si ne-a mai lamurit cu unele lucruri , eu nu am nimic ca dansul personal, dar am unele intrebari legate de filiala , dansul nu trebuie sa se supere Smile

mihai

Numarul mesajelor : 367
Localizare : oradea
Ocupatia : comerciant
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  mihai Mier Ian 28, 2009 11:34 am

iar daca te apuci sa iei in seama toti tampitii ajungi la nebuni, nu are cum nici filiala sa-i multumeasca pe toti

mihai

Numarul mesajelor : 367
Localizare : oradea
Ocupatia : comerciant
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Mier Ian 28, 2009 11:36 am

da ar fi cam greu sa fie langa 6000 de pescari! Shocked
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty observatii critici si imbunatatiri

Mesaj  nagy cristian Sam Ian 31, 2009 3:02 pm

Daca aveti intrebari si nelamuriri in legatura cu filiala veniti la sedintele C.P.O. in ultima zi de MIERCURI al fiecarei luni.Accesul este liber ,va puteti spune problemele si ideile care vor fi discutate cu ceilalti pescari.Sedinta incepe la ora-18.00- TATI
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty observatii critici si imbunatatiri

Mesaj  Nagy Victor Dum Feb 01, 2009 2:46 pm

Cred ca ar fi util ca la forum sa participe membrii si al altor cluburi sau asociatii de pescari,chiar si pescari care nu sunt legitimati nicaeri dar practica acest sport doar pe lacuri private .Singura conditie ar fi ca ADMIN si iMEMBRII acestui forum sa fie de acord iar actualii si viitorii membri sa se comporte civilizat sa discute constructiv si sa nu se faca atacuri la persoana .Cred ca menirea acestui forum este sa ne simtim bine sa ne sfatuim intre noi sa facem ceva sa avem mai mult peste. NU JUDECAM PE NIMENI Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Este doar o parere care poate fi discutata. TATI
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Dum Feb 01, 2009 2:55 pm

Forumul este pentru toti pescarii din bihor,atacurile la persoana nu vor mai fi permise pe forum daca aveti ceva de impartit facetio prin mesaje private p.s domnule Victor incerc sa activez semnaturile sa nu mai trebuiasca sa scrieti tati tot timpul,desi acum aveti conturi separate. Cool
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty observatii critici si imbunatatiri

Mesaj  Nagy Victor Dum Feb 01, 2009 5:05 pm

IMI PLACE SA FIU TATI Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty observatie

Mesaj  Harangus Marius Lun Feb 02, 2009 1:12 pm

am observat ca daca ma loghez de la un calculator si cand am terminat ies afara fara sa ma deconectez raman conectat chiar daca ulterior am intrat pe un alt calculator si m-am logat iar apoi i-am dat deconactare.am incercat pe 3 calculatoare.normal ar fi sa ma deconecteze automat cand ma loghez pe alt calculator.incearca si tu.mersi. No
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Lun Feb 02, 2009 6:34 pm

cand te loghezi debifeaza casuta "conectare automata"si nu vei mai avea probleme Wink
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  vasile miclea Mar Feb 03, 2009 4:30 pm

Admin ce ar fi daca ar exista adevarati moderatori?
Eu unul pt inceput il propun pe nea Gogu sa fie moderator la sectiunea crap iar pe Zsolti si Pami la cea de stationar.
Nu ar fi bine ca totusi cei ce acceseaza forumul sa cunoasca numele administratorului acesti site?

vasile miclea

Numarul mesajelor : 65
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 17/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  tudor octavian Mar Feb 03, 2009 6:09 pm

Mie mi se pare o idee foarte proasta Vasilica cel putin referitor la persoana mea, sunt altii mai in masura ca mine sa se ocupe de treaba asta mai ales ca pe mine ma intereseaza mai putin pescuitul. Smile

tudor octavian

Numarul mesajelor : 102
Localizare : oradea
Data de inscriere : 17/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Mar Feb 03, 2009 6:28 pm

@ vasile miclea
Gogule,eu am destul de lucru pe forumul nostru(CF)asa ca lasa-i pe baieti sa-si faca treaba ca o fac bine.Felicitari lor.Ar trebui tu sa te implici mai mult si mai serios ptr ca sunt doritori care vor cu adevarat sa invete ceva de la cei cu experienta Asa ca lasa vrajeala si punete pe treaba!!!!!
Cocosat de respect bom bom
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  vasile miclea Mar Feb 03, 2009 7:21 pm

[quote="Cristi Balas (GOGU)"
Cocosat de respect bom bom[/quote]
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

vasile miclea

Numarul mesajelor : 65
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 17/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty observatii critici si imbunatatiri

Mesaj  Nagy Victor Mar Feb 03, 2009 9:42 pm

Imi pare rau sa aud ca pe PAMI nu-l mai intereseaza pescuitul,sper sa-si revina pina la concursuri avem nevoie de el. Vasile M.si de sfaturille tale au nevoie cei mici asa ca implicate, nu te da batut
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty indrumare

Mesaj  szoke szabolcs Mier Feb 11, 2009 2:20 pm

ar terbui facut un topic de indrumare, eventual cu ceva harta , sa gasim lacurile .....ca la unele habar n-am unde sunt. si cu plata si care sunt ajps santa
szoke szabolcs
szoke szabolcs

Numarul mesajelor : 246
Localizare : oradea
Ocupatia : sudor Wig
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  tIbI_iosIA Mier Feb 11, 2009 2:32 pm

www.google.ro cauta ..pentru asta este internetul Smile

tIbI_iosIA

Numarul mesajelor : 146
Varsta : 32
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 09/02/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Mier Feb 11, 2009 5:13 pm

Cred ca daca vei intreba la topicul baltilor sigur iti va raspunde cineva cum poti ajunge pe fiecare balta,cu desenatul e un pic mai greu Laughing
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Cristi Balas (GOGU) Mar Feb 17, 2009 11:49 pm

@admin
Nu esti angajat sau obligat, sa raspunzi sau sa scrii, la fiecare subiect ce se discuta pe forum.Forumul este o modalitate de a afla lucruri noi,de a comunica oamenii intre ei,de a fi la curent pescarii bihoreni cu tot ce se intampla in judet si in tara, legat de acest sport frumos care este pescuitul.Trebuie sa intelegi ca tu esti un ADMINISTRATOR si tu trebuie sa coordonezi acest forum.Deasemenea singur nu vei face fata,ai nevoie de inca macar doi moderatori seriosi,care sa nu se sperie sau sa fie influentati (speriati)de anumite discutii.Intrebarile,discutiile amiabile sau mai putin amiabile,sfaturile,sa te obisnuiesti si sa inveti ca nu-ti sunt adresate special tie,ele sunt postate ptr toti si sunt abordate cu cap sau fara de oricare dintre membrii.Haide sa nu mai fim copii si sa abordam acesta sarcina cu capul sus si cat mai bine.Din partea mea ai toata sustinerea,sper sa mai fie si altii.
Cristi Balas (GOGU)
Cristi Balas (GOGU)
moderator

Numarul mesajelor : 181
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Mar Feb 17, 2009 11:54 pm

Mersi de sfat poate imi si recomanzi 2 oameni.Pana acuma pe cine am intrabat si am stiut ca este serios nu s-a bagat.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum