Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inceputurile Spinning Clubului!

+19
alex_24ARN
jjanos94
Istyfishmaster
pescarescu
misu
RAUL 30
cristian duma
bmjean
dan_popa
nagy cristian
Ssebastian
csife
Hanumanfish
Marian
Nagy Victor
Admin
Ionut Erdeli
miki
Harangus Marius
23 participanți

Pagina 1 din 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul

In jos

Doriti pe hanumanfish presedinte la spinnig club?

Inceputurile Spinning Clubului! Vote_lcap97%Inceputurile Spinning Clubului! Vote_rcap 97% 
[ 29 ]
Inceputurile Spinning Clubului! Vote_lcap3%Inceputurile Spinning Clubului! Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 30
 
 
Sondaj inchis

Inceputurile Spinning Clubului! Empty SPINNING CLUB

Mesaj  Harangus Marius Mar Mai 19, 2009 2:34 pm

Duminica am discutat un pic cu d-l Hanumanfish,despre acea iesire de care zicea si ar putea fi interesanta,dar ar fi bine sa vedem cati suntem asa ca deschid acest topic pentru cei ce vor sa se inscrie(fara nici un fel de obligatii) si il rog pe d-l Hanumanfish sa vina cu detalii si idei si totodata as vrea sa-l propun presedintele acestui club virtual deoarece este cel mai potrivit si a fost si initiatorul lui.
astept sa va inscrieti si sa votati sau daca aveti alte propuneri...
Harangus Marius inscris! votez pt.Hanumanfish
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  miki Mar Mai 19, 2009 2:43 pm

Eu, miki, inscris, votez si eu pt. Hanumanfish si astept detaliile.
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Mai 19, 2009 2:58 pm

Cred ca se subantelege ca sunt inscris si eu! De votat nu stiu daca are vre-un sens fiindca Hanumanfish fiind initiatorul acestei idei ar trebui sa fie automat si presedintele acestui club, cel putin pentru 5 ani. Smile
Off topic:Ba mai mult il propun si ca si presedintele tarii in loc la Base! Very Happy Ce ziceti il inscriem la prezidentiale? Cool

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Admin Mar Mai 19, 2009 7:19 pm

pescardeclean a scris:
Off topic:Ba mai mult il propun si ca si presedintele tarii in loc la Base! Very Happy Ce ziceti il inscriem la prezidentiale? Cool

Nu ti-as recomanda Laughing
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Nagy Victor Mar Mai 19, 2009 8:08 pm

Admin a scris:
pescardeclean a scris:
Off topic:Ba mai mult il propun si ca si presedintele tarii in loc la Base! Very Happy Ce ziceti il inscriem la prezidentiale? Cool

Nu ti-as recomanda Laughing

putini ar fi cei ce ar mai ramine in tara ( ma refer la hoti , tilhari , braconieri si JMECHERI )
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Admin Mar Mai 19, 2009 8:12 pm

1.Harangus Marius
2.Miki
3.pescardeclean
4.Admin
5.Sebastian
6.Nagy Cristian
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Mai 19, 2009 8:45 pm

Mai, noi tot facem aici cluburi cu presedinti, ne inscriem, votam, si de-alea, de-alea, dar Hanumanfish vrea sa fie presedinte?
@Admin
De ce nu mi-ai recomanda? Question Crezi ca nu as mai putea bracona pe ici colo ca si pana acum? Very Happy Am inteles ca e controlor la AJVPS!
Daca ar fi presedinte ar fi mai mult la poze si bai de multime, nu crezi?
PS: glumesc, am inteles ca e un mare spiningar!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Marian Mar Mai 19, 2009 9:24 pm

Am votat si eu pentru Hanumanfish....sunt de parere ca ar trebui sa fie presedinte al clubului deoarece a avut initiativa infiintari clubului Very Happy
Marian
Marian

Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Localizare : Oradea
Ocupatia : student
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty RE: SPININNG TEAM*

Mesaj  Hanumanfish Mar Mai 19, 2009 10:38 pm

DOMNILOR...AM CITIT TOTUL CU ATENTIE..M-ATI FACUT SA ZAMBESC...IMI PLACE CA AVETI SIMTUL UMORULUI...FELICITARI..DEJA SUNTETI ADEVARATI SPININNGMEN..FAZA CU PRESEDINTIA ACESTUI **CLUB VIRTUAL**ADICA UN CLUB AICI PE ACEST FORUM.*NICI DECUM UN CLUB NOU CA PANA LA URMA SE VA INTELEGE GRESIT.EU NU VREAU UN CLUB..EVENTUAL O ECHIPA DE SPINNING..CARE DORESC SA FIE AMICI SI SA SCHIMBE INFORMATIILE..ACUMULATE IN ACEST FRUMOS SPORT DE PESCUIT....AM VAZUT CA M-ATI VOTAT..NU STIU DACA SUNT DEMN DE ASEMENEA POZITIE..O FI VIRTUALA..AM VAZUT CATEVA VOTURI .ASTA SE VA DECIDE DUPA VOTAREA DUMNEAVOASTRA...BINEINTELES IMI VOI DA SI EU VOTUL PENTRU PRESEDINTE SI CEI DOI*...VICE...CA SUGESTIE SI PROPUNERE SA FIE CEI DOI CAT DE CAT IN TEMA..IAR CA CINE SA FIE PRESEDINTE ALEGETI DUMNEAVOASTRA..EU REFUZ..PANA LA URMA EU SUNT UN SIMPLU OM..PESCAR...(SI ASTA PENTRU VIITOR...CA VOR VENI MULTE INTREBARI..SA STITI...ASA CA BITE*..REFERITOR LA PRESEDINTIA TARII MAI ASTEPT INCA...CA SUNT OCUPAT CU SPININNG...VREO 40 DE ANI...ASA CA RAMANE AMANATA ....CONCURSUL..*.IN PRIMA FAZA PE CRISUL REPEDE..DE LA TARIAN PANA LA PODUL BOMBARDAT..LANGA CANTON..FIECARE STAND 300 M...IN CAZUL IN CARE SUNT MAI MULTI PARTICIPANTI ..ZONA VA FI INTINSA PANA LA PODUL DE LA CHERESIG AVAL 200 M...ASTA IN CAZUL IN CARE DEPASESTE PREZENTA NR 15...EXCLUSA ZONA DE LA CANTONUL PODULUI BOMBARDAT..AVAND O ZONA..CU APA FOARTE ADANCA SI INACCESIBILA..PANA LA FOSTUL POD DE LEMN....DURATA CONCURSULUI 4 H...O SINGURA MANSA...CAPTURILE ORI CE DIMENSIUNE PESTE 20 CM...CARE SE VOR ELIBERA IN STARE PERFECTA...O SINGURA PROBLEMA PUTEM AVEA..APARATE DIGITALE..LA FIECARE PARTICIPANT..SETATA DATA SI ORA..ASTA PENTRU CA NU AVEM ALBITRI CARE AR SUPRAVEGHEA CONCURENTUL...IN CAZUL IN CARE VOM AVEA..ATUNCI SE VA FACE FISE DE ALBITRAJ...PE PUNCTE PER BUC..SI CM...DACA DORITI SI SPECIILE SE POT PUNCTA DIFERIT ASTA STABILIM LA O INTRUNIRE UNDEVA IN ORAS..SAU CHIAR LA O IESIRE...DACA CINEVA AR AVEA PROBLEMA CU FAMILIA PROPUN..SA ADUCETI FAMILIA CU VOI CEI CARE AU..SAU PRIETENI..SA FIE CAT MAI PLACUT..(SI SA NU PRIMITI BATAIE CAND MERGETI ACASA...PROPUN ..SI PREGATIREA UNUI BOGRACI.(CS)...NU COSTA MULT..MAI ALES DACA SUNTEM MULTI..ASTA O VA ORGANIZA (PRESEDINTELE..SI CEI 2 VICE...)..DACA DORITI SA FIE AMICALA VOTATI PENTRU AMICALA...DACA DORITI SA FIE UN PREMIU IN UNSTENSILE SPININNG..VOTATI PENTRU UNSTENSILE SPININNG..ASTA DACA DORITI..SUMA O DECIDETI DUMNEAVOASTRA...CARE VA FI CHELTUITA CU PREZENTA CELOR DOI VICE.*...SI PREZENTAREA AMANUNTITA A CELOR CHELTUITE...ASTA DACA VOTATI PENTRU...DACA VA RAMANE AMICALA..ATUNCI RAMANEM LA BOGRACI(CS)..UNDE VA FI BINEVENITA FAMILIA..PRIETENII CELOR PREZENTI...PROPUN CA PRESEDINTE PE DOMNUL...*PESCARDECLEAN*..CA SI INVITAT MA DUC LA CONCURS..SAU VA POT AJUTA CU PREGATIREA BOGRACIULUI..AM DESCRIS ZONA CRISULUI REPEDE PENTRU CA SA AVETI O IDEIE DESPRE LOC..SA STITI CA IN MAJORITATEA ZILELOR APA ESTE MICA KILOMETRI INTREGI..ASA CA NU ESTE INDICATA PENTRU UN CONCURS..CA IDEIE AR FI BUN CANALUL COLECTOR DE LA SANICOLAU ROMAN..PANA LA CEFA..SAU ZONA GIORAC CIGHID..BOIU TAMASDA..ACESTE ZONE AU STIUCA,SALAU,AVAT,CLEAN SI BIBAN FRUMOS.....HANUMANFISH.PS:..MULTUMESC DE INCREDERE..MOTIVUL DECIZIEI ESTE:AM ALTE IDEI PRIVIND VIITORUL MEU DORESC SA-MI ADANCESC CUNOSTINTELE IN PESCUITUL LA MUSCA..SI ASTA IMI VA OCUPA TOT TIMPUL POSIBIL ..CU PREGATIREA LA CONCURSUL DE MUSCA CARE VA VENI CURAND....MULTUMESC ANTICIPAT king


Ultima editare efectuata de catre hanumanfish in Joi Mai 21, 2009 12:48 am, editata de 1 ori
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty NU ESTE UN NU UN NU...DA NUNU SI DADA...HANUMANU HA HA NU MA NU..BEAU ORICUM NU AM BAUT .

Mesaj  Hanumanfish Mar Mai 19, 2009 10:41 pm

M-AM JUCAT SI EU CU CUVINTELE..DAN 33 ESTI GLUMETI...AI GRIJ .....STII CE A SIMTIT VACA CAND A LOVITO TRENU..PRAF DE LAPTE...SI IAURT..CU PARIZEL..NU M-AM SUPARAT...E DOAR UN JOC DE CUVINTE.. LIBETREFRATITRATROLIOTITA CRONICA..NO COASE TU PA ASTA NASTURE... Shocked


Ultima editare efectuata de catre hanumanfish in Joi Mai 21, 2009 1:08 am, editata de 1 ori
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty CONCURS AMICAL..INCLUS BOGRACI

Mesaj  Hanumanfish Mar Mai 19, 2009 10:42 pm

VOTATI:
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Mai 19, 2009 10:46 pm

Sa le luam in ordine:
1. Propun ca unul dintre vice presedinti sa fie domnul Harangus
2. Cred ca o amicala ar fi mult mai binevenita decat una cu premii, iar daca ar fi premii cred ca unul simbolic ar fi mult mai binevenit. Ca si premiu ofer eu o sticla de wisky! (am de unde)
3. Pt bograci ma voluntarizez sa aduc niste carne!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty RE: SPININNG CLUB*

Mesaj  Hanumanfish Mar Mai 19, 2009 11:10 pm

SUNT DE ACORD....IMI PLACE IDEA..FELICITARI..ASTEPTAM SIMPATIZANTI..
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  csife Mier Mai 20, 2009 6:32 am

concursul m-ar interesa dar dupa prohibitie in rest sunt de acord cu toate

csife
moderator

Numarul mesajelor : 62
Localizare : oradea
Ocupatia : tot ce e pescuit
Data de inscriere : 29/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Mier Mai 20, 2009 8:33 am

As mai dori sa propun ca domnul presedinte Hanumanfih sa se ocupe de prepararea Bograciului pentru a-si dovedi calitatile de lider! Very Happy

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Harangus Marius Mier Mai 20, 2009 10:08 am

merg si eu pe idea ca o amicala ar fi cea mai buna macar pana ne mai cunoastem un pic cu totii!
@pescardeclean
oricum sticla aia poti s-o dai deja inainte de a incepe concursul d-lui Hanumanfish poate asa avem careva o sansa (asta doar daca o bea in timpul concursului) Laughing Laughing Laughing ca eu din cate mi-am dat seama toti suntem "babyspinningari"(din cei care ne-am inscris pana acum cu exceptia lui Admin la care am vazut niste poze cu capturi beton)
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Mier Mai 20, 2009 10:18 am

O dau si astazi daca e cazul, numai daca promite sa o bea cu o zi inainte sa fie mahmur! Very Happy Very Happy Very Happy
Si sper ca si norocul sa aiba de-aface cu pescuitul! Poate au ghinion si li se mai rupe firul, se mai agata voblerul sau tabla, sunt niste setci unde pescuiesc ei, s-a pescuit cu dinamita, nimicuri dintr-astea! Very Happy
Il contactam sa vedem cand ne intalnim sa dau sticla!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Harangus Marius Mier Mai 20, 2009 10:26 am

Laughing buna rau asta...stiu eu un loc unde s-a pescuit cu bomba da asta nu demult,prin...44-45 Laughing
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Mier Mai 20, 2009 10:34 am

Off topic: Il cunoasteti pe Hanumanfish personal? Sa nu cumva sa se supere!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Harangus Marius Mier Mai 20, 2009 12:32 pm

da,il cunosc si cum il stiu eu nu se supara ca doar glumim,asa si perioda asta de criza trece mai usor si locul ala chiar exista si se prinde bine pe el,mie personal acolo mi-au tremurat pentru prima oara picioarele,cred ca fiecare cunoaste senzatia cheers
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Mier Mai 20, 2009 12:37 pm

Ok, am vorbit cu Victor si ma duc imediat sa las sticla, ca el se intalniti mai des decat mine cu Hanumanfish! Very Happy

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Nagy Victor Mier Mai 20, 2009 4:46 pm

pescardeclean a scris:Ok, am vorbit cu Victor si ma duc imediat sa las sticla, ca el se intalniti mai des decat mine cu Hanumanfish! Very Happy

Marfa e la mine Cool Laughing

Am discutat cu Hanumanfish , prin aceasta initiativa el doreste sa mediatizeze acest stil de pescuit elegant , din acest motiv se poate inscrie oricine ( chiar daca habar nu are de spinning si chiar de nu face parte dintr-un club sau asociatie de pescari ), membrii clubului sa se respecte si sa se ajute intre ei (pt. ca nimeni sa nu aiba senzatia ca este inferiorul celuilalt) . Idea ar fi ca voi , membri fondator (sa zicem asa) sa va asterneti ideile pe o hirtie si sa le dezbateti la o intilnire amicala la o terasa din oras (accesibila tuturor) .
Eu ma ofer voluntar sa ajut la desfasurarea concursului si sa ajut la albitraj .
Va doresc mult succes Exclamation cheers

ps.
libertatea cuvintului este deplin Exclamation
nu este obligatoriu sa ai aceasi parere cu ceilalti , dar este obligatoriu sa-i respecti Exclamation


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Mier Mai 20, 2009 7:00 pm, editata de 1 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty RE: SPINNING CLUB

Mesaj  Ssebastian Mier Mai 20, 2009 5:40 pm

MA INSCRIU SI EU...DACA IMI PERMITETI...VA SALUT PE TOTI CUNOSCUTI SI NECUNOSCUTI...SPER SA NE CUNOASTEM LA COMPETITIE...SINT DE PARERE SA FIE UNA AMICALA PT INCEPUT SA VEDEM CE POATE FIECARE...PREMIUL PROPUS SE POATE IMPARTI LA FINALUL CONCURSULUI...VA MULTUMESC
P.S L-AM VOTAT PE D-L HANUMANFISH...M-AM SUPUS MAJORITATII
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  nagy cristian Mier Mai 20, 2009 5:43 pm

Ma voi inscrie si eu in acest club chiar daca nu ma descurc asa de bine dar voi invata cu timpul. Exclamation Exclamation Exclamation Smile Exclamation
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Admin Mier Mai 20, 2009 6:21 pm

Harangus Marius a scris:"(din cei care ne-am inscris pana acum cu exceptia lui Admin la care am vazut niste poze cu capturi beton)
Marius nu trebuie sa ma lauzi ca in afara de un somn de 5 kg stiuca de 2 kg clean 1,8 kg..............mai rar ca am prins ceva mai special cel mai mandru sant de bibanii pe care ii prindeam acum multi ani la les.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum