Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inceputurile Spinning Clubului!

+19
alex_24ARN
jjanos94
Istyfishmaster
pescarescu
misu
RAUL 30
cristian duma
bmjean
dan_popa
nagy cristian
Ssebastian
csife
Hanumanfish
Marian
Nagy Victor
Admin
Ionut Erdeli
miki
Harangus Marius
23 participanți

Pagina 3 din 25 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Urmatorul

In jos

Doriti pe hanumanfish presedinte la spinnig club?

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Vote_lcap97%Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Vote_rcap 97% 
[ 29 ]
Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Vote_lcap3%Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 30
 
 
Sondaj inchis

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Harangus Marius Sam Mai 23, 2009 2:36 pm

cred ca saptamana asta care vine ,miercuri sau joi ,dupa amiaza ,ne-am putea intilni undeva si sa organizam o iesire ,cred ca sambata ar fi cel mai potrivit(de la 6-7dimineata).veniti si voi cu propuneri.
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Dum Mai 24, 2009 10:50 pm

E un pic de prohibitie, nu stiu cine risca, fiindca putem avea probleme cu militia!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Spinning Club

Mesaj  miki Mar Mai 26, 2009 2:02 pm

Deci?
Nimic?
nici o intalnire la bere si nici iesire la amicala?
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Mai 26, 2009 2:06 pm

Salut Miki, dupa cum vezi absolut nimic! Topicul e mort! Probabil dupa ce se termina prohibitia sunt ceva sanse, desi ma cam indoiesc!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Harangus Marius Mar Mai 26, 2009 2:36 pm

putem astepta pana se deschide pescuitul ca sa nu fie nici o problema,poate ca pana atunci se mai anunta careva.
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  miki Joi Mai 28, 2009 9:43 am

ok...mai asteptam, desi din cate stiu eu e liber la stiuca...nu?
eu am fost saptamana trecuta in vizita la cefa (cam o ora - ca doar atat am reusit ) pe ceva canal chiar in sat....stiuca - pauza
clean a intrat la o rotativa mica - dar - logic le-am dat drumul - au fost 3 clenuti draguti - fara poza ca aveam aparatul in masina si i-am prins unul dupa altul si le-am dat drumul rapid in apa sa nu se "inece".

dar abia astept sa iesim mai multi intr-o zi si sa-mi ziceti si mie ce voblere sa-mi cumpar ca am numai unul singur vechi si amarat si n-am prins niciodata nimic la el...eu doar la lingurite am prins peste si mai am ceva minuni din alea de guma - habar n-am cum le zice - dar nu intra nimic pe ele Crying or Very sad desi sunt colorate, dragute, cu codite lungi, cu briz-brizuri si alte cele...
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Joi Mai 28, 2009 8:55 pm

Asta e problema ca e liber numai la stiuca si incepand din 1 iunie si la lipan! si banuiesc ca destul de multi din cei care vor sa participe la concurs vizeaza alte specii mai usor de capturat cum ar fi cleanul sau poate bibanul, salaul! Eu am intrebat la un momentdat ce specii s-au prins pe zona respectiva, dar pauza! Ar fi util de stiut ca sa mai reducem din handicap! Very Happy
Nu e totuna ca dai cu voblere mini intr-o zona cu stiuca sau cu popper! Deasemenea, nu e totuna sa ai cu tine o lanseta cu actiune de 2-10g sau una de 10-30 cand dai la avat! Smile
Inca asteptam detalii despre zona si despre pestii de acolo!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Nagy Victor Vin Mai 29, 2009 9:19 pm

@ Marius Harangus
Esti vicepresedinte , trebuie sa iei initiativa in lipsa unui presedinte , eu zic ca impreuna cu admin si pescardeclean (va propun pe voi , pt. ca pe voi va cunosc)sa organizati intilnirea membrilor clubului pt. a discuta despre unele idei si propuneri pe care le aveti in legatura cu, clubul si concursul (nu se pot amina pina in ultima clipa).
La intilnire puteti sa-l invitati si pe Hanumanfish , el a spus ca va ajuta cu tot ce poate , dar nu poate accepta titlul de presedinte , dupa cum bine stiti are alte planuri si trebuie sa-l intelegem.
Pina acum s-au inscris:

- HANUMANFISH -
1 - Harangus Marius
2 - Miki
3 - Pescardeclean
4 - Admin
5 - Sebastian
6 - Nagy Cristian
7 - Marian
8 - Rotar Viorel

lista ramine deschisa Exclamation Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Dum Mai 31, 2009 9:13 pm, editata de 2 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty re: spinning club

Mesaj  Ssebastian Vin Mai 29, 2009 9:53 pm

eu zic sa ne vedem in 10, 11 sau 12 pe o terasa sa vb de iesire...daca se deschide in 13!...sa stabilim odata ca timpul trece si ....trece...tic tac tic tac tic tac...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Nagy Victor Vin Mai 29, 2009 9:56 pm

ssebastian a scris:eu zic sa ne vedem in 10, 11 sau 12 pe o terasa sa vb de iesire...daca se deschide in 13!...sa stabilim odata ca timpul trece si ....trece...tic tac tic tac tic tac...

din 12 se poate pescui Exclamation Exclamation Exclamation
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Sam Mai 30, 2009 3:30 am

Ce ziceti de marti la ora 17:00? Stabiliti voi locul si voi fi prezent! Daca aveti alte propuneri le accept cu placere!
Am propus ziua de marti fiindca in weekend majoritatea are alte planuri, iar ora 17 fiindca se cam iese de la lucru la ora aia.
Propun ca intalnirea sa aiba loc prin centru sa stim ajunge cu totii! Very Happy

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Nagy Victor Sam Mai 30, 2009 11:44 am

pescardeclean a scris:Ce ziceti de marti la ora 17:00? Stabiliti voi locul si voi fi prezent! Daca aveti alte propuneri le accept cu placere!
Am propus ziua de marti fiindca in weekend majoritatea are alte planuri, iar ora 17 fiindca se cam iese de la lucru la ora aia.
Propun ca intalnirea sa aiba loc prin centru sa stim ajunge cu totii! Very Happy

Este o terasa mica pe malul crisului in centru (vizavi de primarie), este un loc mai retras si se poate discuta linistit(nu au nici preturi f. mari Laughing )
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Sam Mai 30, 2009 11:52 am

Prezent Very Happy

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Nagy Victor Sam Mai 30, 2009 11:59 am

Nagy Victor a scris:
pescardeclean a scris:Ce ziceti de marti la ora 17:00? Stabiliti voi locul si voi fi prezent! Daca aveti alte propuneri le accept cu placere!
Am propus ziua de marti fiindca in weekend majoritatea are alte planuri, iar ora 17 fiindca se cam iese de la lucru la ora aia.
Propun ca intalnirea sa aiba loc prin centru sa stim ajunge cu totii! Very Happy

Este o terasa mica pe malul crisului in centru (vizavi de primarie), este un loc mai retras si se poate discuta linistit(nu au nici preturi f. mari Laughing )

02.06.2009. MARTI (saptamina viitoare) ora 17:00. E BINE Question
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Admin Sam Mai 30, 2009 12:06 pm

MArti sunt plecat cu serenada Sad Sad Sad (pe bune) Laughing Laughing Laughing
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Sam Mai 30, 2009 12:08 pm

Atunci luni la aceeasi ora, acelasi loc?

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Admin Sam Mai 30, 2009 12:15 pm

Saptamana asta care vine sunt foarte ocupat........ Sad
dar puteti voi sa va intalniti si sa stabiliti.In primul rand ar trebui intrebat si domnul hanumanfish.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Sam Mai 30, 2009 12:19 pm

Eu am venit cu propunerea daca nu e OK, va invit sa faceti si voi propuneri, inclusiv Hanumanfish, care nu prea mai posteaza! O fi suparat?

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Admin Sam Mai 30, 2009 12:20 pm

Nu e suparat e foarte ocupat..........
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Sam Mai 30, 2009 12:25 pm

Astept propuneri si din partea ta! inainte sa vina BAC-ul, sa nu ne intalnim prima data acolo! Very Happy

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty RE: SPININNG CLUB*

Mesaj  Hanumanfish Sam Mai 30, 2009 12:29 pm

buna ziua domnilor...va salut acum am ajuns acasa..si nu stau mult ca plec din nou..azi noapte am venit tarziu acasa..va rog sa ma scuzati pentru ca nu v-am scris ...am citit cele scrise de dumneavoastra...sunt de acord cu iesirea respectiva...in centru undeva..suparat nu sunt pe nimeni...chiar mi-a fost dor de voi pe cat ca nu va cunosc personal...sper ca sa ne cunoastem...si mai ales sa iesim la acel concurs amical de spinning....hanumanfish.
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Ionut Erdeli Sam Mai 30, 2009 12:32 pm

Lunea cealalta va convine? Pana atunci putem sa ne rezolvam toti programul, cred!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Nagy Victor Sam Mai 30, 2009 12:37 pm

pescardeclean a scris:Lunea cealalta va convine? Pana atunci putem sa ne rezolvam toti programul, cred!

08.06.2009 ( LUNI ) , e bine pt. toti ?, stiti de care terasa am scris ? va convine ?
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Harangus Marius Sam Mai 30, 2009 1:43 pm

sunt prezent si eu ,luni 08.06.2009,parca asa era,nu?
si mai aduc inca doi care nu au acces la internet si de-aia nu se pot inscrie pe forum,daca sunte-ti de acord.
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Admin Sam Mai 30, 2009 5:07 pm

pescardeclean a scris:Astept propuneri si din partea ta! inainte sa vina BAC-ul, sa nu ne intalnim prima data acolo! Very Happy

affraid affraid affraid Doamne feri ca daca ne intalnim acolo ii grav Laughing
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inceputurile Spinning Clubului! - Pagina 3 Empty Re: Inceputurile Spinning Clubului!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 25 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum