Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

+24
ssebi
co2
vrjw
marius
Istyfishmaster
Admin
razvan10
Zoli Kiss
nagy cristian
Musti
csife
yulyan33
Ssebastian
sanyi
misu
mariusw
Adriann
miki
bmjean
alex_24ARN
Marian
Nagy Victor
Harangus Marius
Ionut Erdeli
28 participanți

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Lun Mai 10, 2010 9:21 pm

@ co2

intra aici , inscriete si ne putem intilni gentleman


@ Ionut Erdeli

bine ai venit intre noi Exclamation Laughing Laughing Laughing gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Sam Mai 15, 2010 11:36 pm

Am luat decizia de a nu mai lua parte (deocamdata) la intilnirile in cadrul clubului Exclamation
Multumesc si-mi cer scuze in acelasi timp ca ati fost obligati sa iesiti alaturi de un fatarnic mincinos si indecent ca si mine
Imi pare rau ca am defaimat numele clubului prin atitudinea lasa si prin toate faptele mele inconstiente ! Embarassed


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Vin Mai 21, 2010 4:33 pm, editata de 1 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  alex_24ARN Sam Mai 15, 2010 11:42 pm

unu pt toti si toti pt unu!!nu?va las....
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Dum Mai 16, 2010 9:15 am

alex_24ARN a scris:unu pt toti si toti pt unu!!nu?va las....
...touche, monsieur D'ARNtagnan...un timp voi lipsi si eu...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Adriann Dum Mai 16, 2010 9:35 am

Fiindca sunteti niste parveniti,mincinosi,fatarnici,tradatori de neam,tradatori de tara sunt mandru sa ma alatur voua! Very Happy Very Happy Very Happy
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Dum Mai 16, 2010 12:40 pm

Baieti !, ginditii-va bine ce faceti !
Credeti ca are sens sa va retrageti din ceva (in acest caz , din club) ce s-a constuit in aproape un an cu bune si rele , cu intelegere si neintelegere !?
Eu cred ca nu merita
Ginditiva la tinerii care au venit sa va cumoasca personal si sa va urmareasca toate miscarile si gesturile pt. a ''fura'' (in sensul bun) din ce ati dobindit voi , atit in pescuit cit si in viata !
Ce credeti , ce parere au ei in aceste momente despre NOI !!!???

Va mai aduceti aminte de aceste vremuri ! ?

Eu nu m-am retras din club si nici nu renunt la el , doar ca nu voi participa o vreme la intilniri (pina se clarifica situatia) !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Dum Mai 16, 2010 12:53 pm

@Victor nu am spus ca ma retrag din club...nu voi participa o vreme, is ocupat cu serviciul...cind ma voi retrage voi anunta ...
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Dum Mai 16, 2010 12:54 pm

Ariann a scris:Fiindca sunteti niste parveniti,mincinosi,fatarnici,tradatori de neam,tradatori de tara sunt mandru sa ma alatur voua! Very Happy Very Happy Very Happy
dar eu nu ma retrag...doar ca nu pot participa la intilnirea din 17 .05....serviciul nu-mi da pace....asta nu inseamna ca ma retrag!!!!
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Dum Mai 16, 2010 12:59 pm

inteleg ! gentleman


ps.

intrati aici , peste 1100 de vizualizari
si
aici , peste 7200 de vizualizari

vedeti cita lume a citit deja despre club ???
NU AR FI PACAT sa-l distrugem !?
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  mariusw Dum Mai 16, 2010 8:45 pm

daca se retrage @Victor , atunci nu voi mai participa nici eu la intalnire !!! ... TOTUL SAU NIMIC!!! gentleman
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Dum Mai 16, 2010 9:30 pm

mariusw a scris:daca se retrage @Victor , atunci nu voi mai participa nici eu la intalnire !!! ... TOTUL SAU NIMIC!!! gentleman

@ MariusW

te rog sa citesti cu atentie postarile mele anterioare study
nu trebuie sa faceti asta Exclamation
nimeni nu are de cistigat , doar clubul va pierde Exclamation
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  mariusw Dum Mai 16, 2010 9:52 pm

ne stia si ne stie lumea ca pe un grup organizat bine intemeiat dupa anumite reguli , niste gentlemani oameni cu caracter si cu scrupule care acorda respect si primesc respect si niste prieteni adevarati care am fost mereu impreuna fie la bine fie la greu si tocmai de aceea trebuie sa fim si acuma impreuna! ori toti pt unul si unul pt toti ori nimic! cum e si vorba "IMPREUNA AM INVINS" Smile gentleman
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Iun 15, 2010 9:51 pm

Am fost ieri la intalnirea de la ora 5, m-am intalnit cu Cristi Nagy, care a venit pe ploaie in speranta ca se va opri si ne vom aduna sa mergem la un pescuit! Motivul pentru care eu am mers a fost sa ma intalnesc cu restul membrilor si eventual sa iesim la o terasa daca nu se oprea ploaia! Lumea nu a mai venit si asta spune foarte multe! Domnilor, din perspectiva mea se vede ca acest club, gasca, adunatura, spuneti-i cum vreti nu mai exista asa cum a existat anul trecut! Nu ne mai intalnim, nu se mai discuta nimic! Sad Motivele pentru care s-a intamplat acest lucru sunt variate si de multe ori au depasit capacitatea noastra de control!
Cu acest mesaj imi inchei orice activitate ce are legatura cu ceea ce odata era SPINNING CLUB ORADEA 2009! gentleman

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  mariusw Mar Iun 15, 2010 9:57 pm

pfaaa...nu si tu :-s ... ploaia aia de ieri chiar ma oprit sa nu vin nu aveam nici intr`un fel cum sa ajung :-< mi`am incalcat cuvantul ca am spus ca vin :-s imi cer scuze... gentleman
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Mier Iun 16, 2010 11:44 am

@ Ionut Erdeli (pescardeclean) si ceilalti (FOSTI SI ACTUALI) membri al '' S.C.O. 2009 ''

Sper ca o sa-ti revizuiesti decizia de a nu mai participa la intilnirile S.C.O. 2009
ACUM O SAPTAMINA TREBUIA SA SARBATORIM CEVA , SAU ATI UITAT DE
ASTA !?

Hai sa facem o intilnire in luna asta , indiferent ca iesim la pescuit sau iesim doar la o terasa la discutii asa cum a fost prima intilnire
promit ca orice s-ar intimpla , eu voi fi prezent si sper ca vor veni toti cei care acum un an au pus bazele acestui club (gasca , adunatura Laughing )
ca sa va reinprospatati putin memoria intrati aici !

Alegeti voi ziua si locatia , eu deschid lista


1. - Nagy Victor
2. - Nagy A. Cristian
3. - ..... ?


Ar fi pacat sa dam cu piciorul si sa distrugem ceva frumos si deosebit !

Cu stima si respect al vostru coleg Victor N. gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mier Iun 16, 2010 8:02 pm

Ionut Erdeli a scris:Am fost ieri la intalnirea de la ora 5, m-am intalnit cu Cristi Nagy, care a venit pe ploaie in speranta ca se va opri si ne vom aduna sa mergem la un pescuit! Motivul pentru care eu am mers a fost sa ma intalnesc cu restul membrilor si eventual sa iesim la o terasa daca nu se oprea ploaia! Lumea nu a mai venit si asta spune foarte multe! Domnilor, din perspectiva mea se vede ca acest club, gasca, adunatura, spuneti-i cum vreti nu mai exista asa cum a existat anul trecut! Nu ne mai intalnim, nu se mai discuta nimic! Sad Motivele pentru care s-a intamplat acest lucru sunt variate si de multe ori au depasit capacitatea noastra de control!
Cu acest mesaj imi inchei orice activitate ce are legatura cu ceea ce odata era SPINNING CLUB ORADEA 2009! gentleman
...esti extraordinar...vroiai sa-l trazneasca pe careva?...nu ai vazut ce era afara?...imi pare rau ca nu am ajuns, stiu ca si Cristi m-a sunat dar nu mai car dupa mine 10 telefoane...era acasa telefonul....amu tre sa faci si tu figuri cum ca iesi si ...te rog sa-ti revizuiesti ce ai scris aici intr-o stare de suparare...multe am scris si eu dar nu m-am tinut de cuvint...hai ca tot ne vedem dar vezi ca sint tot felul de impedimente naturale sau nu...hai sa ne vedem intr-o zi sa bem un bere Laughing ...te rog nu mai scrie timpenii din astea...ce fac cu sticla de vizichi daca nu mai exista clubul...peste 4 ani o bem impreuna....a trecut unul....mai trec patru....ciao ...te pup pe ghintzi Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ionut Erdeli Joi Iun 17, 2010 9:30 am

Ssebi, nu e vorba ca nu a venit mai nimeni la intalnire, e de inteles si ar fi absurd din partea oricui sa arate cu degetul pe careva care nu a iesit din casa pe vremea aia! Eu ma refer asa in general la implicarea membrilor! Dintre primii membri au mai ramas prea putini! Harangus a iesit, Aldea nu mai vine, Miki nici el, Hanuman s-a retras, bmjean e ocupat, Ariann s-a retras, Alex nu mai posteaza si asa mai departe! Au mai ramas foarte putini si dinte acestia, pe si mai putini ii intereseaza ce se intampla! Ideea de inceput a clubului nu insemna doar participarea la o intalnire lunara! Eu doream mai mult de la acesta, si cred ca si cei care s-au retras deja! Daca ideea de Spinning Club se rezuma la o intalnire lunara, eu nu imi mai pierd timpul! In timpul ala cat merg la intalnire prefer sa merg la un pescuit intr-un cerc mai restrans si sa prind mult mai multi pesti! Acesta este motivul pentru care ma retrag!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  alex_24ARN Joi Iun 17, 2010 11:40 am

Ionut Erdeli a scris: Harangus a iesit, Aldea nu mai vine, Miki nici el, Hanuman s-a retras, bmjean e ocupat, Ariann s-a retras, Alex nu mai posteaza si asa mai departe! !
CINEVA E DE VINA....
DE CE NU MAI POSTEZ?
NU MAI I-MI F.... NERVII CU TOT FELU DE OAMENII.......
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  alex_24ARN Joi Iun 17, 2010 11:41 am

SE STIU EI!!!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  miki Joi Iun 17, 2010 12:42 pm

eu n-am reusit nici o data sa vin desi....inainte de intalniri postam ca voi fi prezent...insa...din pacate...de fiecare data a intervenit cate ceva...

eu nu ies din club...raman pana la final ...si trag cortina Sad

chiar sunt unele probleme care ne impiedica sa iesim si trebuiesc intelese - copiii, sanatatea, serviciul, sotia(cateodata macar), vremea nefavorabila.
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Adriann Joi Iun 17, 2010 6:43 pm

alex_24ARN a scris:
Ionut Erdeli a scris: Harangus a iesit, Aldea nu mai vine, Miki nici el, Hanuman s-a retras, bmjean e ocupat, Ariann s-a retras, Alex nu mai posteaza si asa mai departe! !
CINEVA E DE VINA....
DE CE NU MAI POSTEZ?
NU MAI I-MI F.... NERVII CU TOT FELU DE OAMENII.......
Corect Alex!
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Joi Noi 04, 2010 7:32 pm

in atentia celor care mai sunt membri S.C.O.2009

CALIN I a scris:Sunt un pretendent la titlul de membru al spinning clubului, insa pentru aceasta ar trebui sa ma duc la o intalnire. Asta nu ar fi o problema, m-as duce cu placere...dar cand e intalnirea nu am reusit sa-mi dau seama. Am vayut ca sunt cateva probleme printre membrii clubului, nu e treaba mea, dar o intalnire tot s-ar putea organiya sa pot fi si eu preyent. In cayul in care exista deja stabilita o data pentru intalnire dar nu am gasit-o eu, va rog sa ma atentionati.

Ce parere aveti !?
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  ssebi Vin Noi 05, 2010 9:34 pm

daca are 5 voblere si 6 rotative in trusa ..este bine venit...amu ce-i drept cu iesirile mai vedem...eu pina la anul nu cred ca mai ies...dar...cite nu am spus eu.. Laughing Laughing Laughing
ssebi
ssebi

Numarul mesajelor : 116
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 17/10/2010

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Vin Noi 05, 2010 9:51 pm

da' la 1 , 2 , 3 , .... beri (cafea sau ceai in cazul meu) putem iesi Laughing , nu !?
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  alex_24ARN Vin Noi 05, 2010 11:01 pm

Ssebi da tonul.....sa vedem ce iese!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 6 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum