Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

+24
ssebi
co2
vrjw
marius
Istyfishmaster
Admin
razvan10
Zoli Kiss
nagy cristian
Musti
csife
yulyan33
Ssebastian
sanyi
misu
mariusw
Adriann
miki
bmjean
alex_24ARN
Marian
Nagy Victor
Harangus Marius
Ionut Erdeli
28 participanți

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Mar Oct 06, 2009 12:58 pm

@ Yulyan 33
te rog sa citesti cu atentie regulamentul ''Spinning Club Oradea 2009'' !
daca consideri ca esti deacord cu el si poti respecta acest regulament , dIn partea mea ai unda VERDE !!! Laughing gentleman
ne intilnim duminica 11.10.2009 pescuit
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mar Oct 06, 2009 3:36 pm

VERDE!!!! DACA ESTE DEACORD CU REGULAMENTUL...SI MAI VB LA MALUL APEI......HAI YULYAN33...ESTI BINE VENIT
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  yulyan33 Mar Oct 06, 2009 5:14 pm

Ms Marius, o sa vin duminica. Sper ca locul nu s-a schimbat si daca se poate sa imi ziceti si la ce ora este intalnirea, dupa cate am inteles de la Marius o sa mergem la Sintion.V a multumesc ca m-ati acceptat in club.
yulyan33
yulyan33

Numarul mesajelor : 146
Varsta : 48
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzari
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mar Oct 06, 2009 5:29 pm

@YULYAN33 ...mi casa es tu casa!!!! cheers cheers cheers gentleman gentleman gentleman aplauze aplauze aplauze aplauze
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Oct 06, 2009 5:47 pm

Salutari yulian33! bine ai venit in barca! Sper numai ca nu esti cumva dan33? Laughing

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mar Oct 06, 2009 5:50 pm

pescardeclean a scris:Salutari yulian33! bine ai venit in barca! Sper numai ca nu esti cumva dan33? Laughing
scratch scratch scratch scratch scratch vom afla la locul stabilit...poate il reabilitam pe dan 33....
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Harangus Marius Mar Oct 06, 2009 6:02 pm

prompti baietii ca de obicei! gentleman aplauze
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  csife Mier Oct 07, 2009 4:59 pm

eu umblu la spinning doar din 2002,cand am fost prima data in DELTA DUNARII si nu ma consider spinningar,desi umbblu de 2 ori pe sapt.la artif.si am prins si pesti ca lumea

csife
moderator

Numarul mesajelor : 62
Localizare : oradea
Ocupatia : tot ce e pescuit
Data de inscriere : 29/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului!

Mesaj  alex_24ARN Mier Oct 07, 2009 5:16 pm

NU INTELEG MESAJUL TAU...!!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Musti Mier Oct 07, 2009 5:34 pm

Very Happy
Prietenul nostru oricum e! Asa ca il asteptam cu placere... Asa cum "nu e el, inca, spinningar"... Laughing

P.S. Da', Hanumanfish, cum suna asta: "hai la mine ca eu oricum plec de acasa"? Parca ziceai ca tu nu vii de data asta ci mergi la "turnir" la Sacalaia...

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Musti Mier Oct 07, 2009 5:41 pm

Inca ceva. Domnul Dan-Dan, membru pe forum si-a exprimat dorinta de a adera la Club. Supun propunerea mea aprobarii Comisiei de etica. In cazul acceptarii sale ca membru, va putea si el participa la intalnirea viitoare.

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Musti Mier Oct 07, 2009 6:10 pm

Pai tocmai asta am facut: am cerut acordul Comisiei de etica si astept sa il primesc.
Apropos, ar fi bine ca undeva pe forum sa fie publicata si componenta finala a Comisiei.

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ionut Erdeli Mier Oct 07, 2009 6:29 pm

dan dan din partea mea ai verde. Daca invitatia a venit din partea lui Musti, care e foarte exigent si cu el insusi, eu ma bucur sa te avem printre noi! Csife te asteptam, dar crapii nu se puncteaza! Vrem sa prinzi stiuci mari mari mari


Ultima editare efectuata de catre pescardeclean in Mier Oct 07, 2009 6:31 pm, editata de 1 ori

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Mier Oct 07, 2009 6:29 pm

@ CSIFE

Am fi onorati daca ai participa la aceste intilniri , cu siguranta ai avea multe de povestit si unii din noi ar avea multe de invatat de la tine , asa ca te asteptam cu bratele deschise si daca ai reusi sa-l atragi si pe dl. Acs Tibi (tie nu ti-ar fi greu) macar la una din iesiri ar fi ceva senzational pt. toti membrii clubului Exclamation cheers gentleman

@ DAN - DAN

Ai regulamentul , studiazal , daca consideri ca se poate respecta , esti binevenit in club Exclamation Very Happy gentleman
Ne intilnim duminica pescuit
peste somn peste

ps.
componenta comisiei este trecuta la ''reguli....''
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Adriann Mier Oct 07, 2009 7:06 pm

eu il stiu pe Feri cum mai mergeam la el la magazin si mai cumparam una alta...E un baiat de bun simt si foarte respectuos.....Chiar e o placere sa ii calci pragu magazinului....DIn partea mea esti bine venit Csife!!!!! cheers cheers cheers cheers
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mier Oct 07, 2009 7:55 pm

ca membru al comisiei de etica...consider ca cei doi nu sint un pericol pt clubul nostru. Laughing Laughing Laughing Laughing ...pescardeclean fiind si el membru in comisia de etica....a aprobat incadrarea celor doi in club...deci...amindoi sint bine veniti in club.... gentleman gentleman gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului!

Mesaj  alex_24ARN Mier Oct 07, 2009 8:10 pm

desi nu sunt membru de comisie si din partea mea e ok!!!eu as vrea sa fim cam 200de membrii pe filiala si sa fie vreo 20 de filiale in toata tara.... Twisted Evil
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mier Oct 07, 2009 8:37 pm

Hanumanfish a scris:eu hanumanfish il invit pe domnul szabo ferencz...alias csife* la aceasta editie..si daca iti place de noi vei fi si prietenul nostru..
CE ZICETI ...il rugam frumos pe csife...sa participe la editia asta...sa ne fie invitat de onoare..eu votez pentru!
PENTRU cheers
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului!

Mesaj  alex_24ARN Mier Oct 07, 2009 8:40 pm

PENTRU cheers dar...sa aduca la magazin mai multe linguri de la Berti...
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mier Oct 07, 2009 8:50 pm

Hanumanfish a scris:@ musti faptul ca plec ,nu pot sa-mi dau cu parerea ? sa scriu aici cine a inceput toata initierea spinning club.,sau a comisiei de etica.pana la urma nu doresc sa ma mai implic in alegerea membrilor,ok am gresit ca am scris acea idei *l-am invitat pe csife,in felul meu sa nu para ca noi suntem ceva de neatins,sau increzuti,ca noi am stii ce inseamna spinning,vad ca unii care cred , daca se duc in delta sau stiu eu unde in ce acvariu..unde se prinde si cu lingura de mancare*...sau in lacurile unde sunt populate crapi si stiuci ...sa ne ceara si o taxa sau sa cumparam pestii agatati,ok au zis ca acum de data asta nu se plateste,pana la urma din spinning club va fi ce,sa mergem sa pescuim in acvariile afaceristilor din oradea,sau la balta de la cefa,unde pestii sunt deja manipulati genetic,atunci ma retrag din spinning club,oficial,macar sa stiti ca unde sunteti acum si ce aveti a venit din idea unuia care nu se pricepe la spinning,adica eu hanumanfish (poate am avut noroc sa prind stiucile,avatii,cleni,pastravi.)bulanos ce sunt...vai de capu meu unde m-am bagat.deci hanumanfish se retrage de tot ,las locul meu celor care umbla in delta,la fredi,la traian,si in ungaria,unde este peste. pana nu fura tot cei de aici..
ps:sa nu uitati ca cine a initiat spinning club*...cand a fost prima faza nu sa bagat nimeni..acum ca se vede ceva..se baga si aia care nau dea face cu spinning club...da ei nu stiu ceva...spinning club..este pentru membri si *gentlemen club *...si asta tot de la mine vine.
sa faca traian bani pe fata noastra..in viitor..nu mai merg crapistii.?.sau care e smecheria..pai asa putem merge si la tisza to.in ungaria..macar acolo este stiuca etc...deci daca eu nu vin acum nu am drept sa-mi spun parerea @musti?..bun...atunci nici admin nare nimic dea face cu forumul si cu iesiri ca nui aici ,si nu participa?...faceti ce vreti...treaba voastra..
...NU STIU CARE ESTE TREABA CINE PE CINE IRITA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ....@HANUMAN...NU CRED CA ESTE MOMENTUL SA TE RETRAGI, TE VEI RETRAGE CIND SE VA DESFIINTA CLUBUL SAU CIND "VEI DA COLTUL"...DECI NU ACCEPT SA SPUI VORBE DE GENUL CA FACEM CE VREM....
@MUSTI...AFIRMATIA "HAI LA NOI CA EU MA DUC D'ACASA" NU CRED CA ERA POTRIVITA...SI EU AM CONSIDERAT-O O OFENSA ADUSA LUI HANUMAN...DACA EL MERGE LA SACALAIA , ASTA NU INSEAMNA CA NU INCEARCA SA AJUNGA SAU SA FIE CU NOI CHIAR SI DE ACOLO... DECI NU MAI VREAU SA VAD PE FORUM TRIMITERI SI OFENSE "PRINTRE RINDURI" TRIMISE MEMBRILOR...CARORA NU LE CONVINE SITUATIA SINT LIBERI SA PLECE....CU RESPECT SSEBASTIAN gentleman


Ultima editare efectuata de catre ssebastian in Mier Oct 07, 2009 9:42 pm, editata de 1 ori
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mier Oct 07, 2009 9:02 pm

@ musti....COMISIA DE ETICA ESTE FORMATA DIN:


@BMJEAN
@HARANGUS MARIUS
@SSEBASTIAN
@PESCARDECLEAN
@MISU
ACESTIA HOTARASC CARE MEMBRU ESTE ACCEPTAT DUPA DATA DE 14.09.2009...SI CARE ESTE EXCLUS DIN CLUB IN URRMA INCALCARII REGULAMENTULUI CLUBULUI...BINE INTELES CU ACORDUL MAJORITATII MEMBRILOR CARE ISI VOR DA ACORDUL SAU DEZACORDUL LA PROPUNEREA COMISIEI DE ETICA ...RESPECTE SSEBASTIAN gentleman gentleman gentleman


Ultima editare efectuata de catre ssebastian in Mier Oct 07, 2009 9:50 pm, editata de 4 ori
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Harangus Marius Mier Oct 07, 2009 9:03 pm

@csife
@dan dan
sunteti bineveniti in club,nu cred ca e cazul sa va mai zic de regulamet gentleman
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Mier Oct 07, 2009 9:34 pm

@ HANUMANFISH

Sa nici nu te gindesti ca poti sa te retragi !!!
Calmeazate , dute la concurs , lupta sa ocupi un loc cit mai bun , si cind te intorci in Oradea mai discutam , chiar daca nu vei fi prezent , ne ocupam noi de Csife si de ceilalti invitati Laughing gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mier Oct 07, 2009 9:47 pm

ssebastian a scris:
Hanumanfish a scris:@ musti faptul ca plec ,nu pot sa-mi dau cu parerea ? sa scriu aici cine a inceput toata initierea spinning club.,sau a comisiei de etica.pana la urma nu doresc sa ma mai implic in alegerea membrilor,ok am gresit ca am scris acea idei *l-am invitat pe csife,in felul meu sa nu para ca noi suntem ceva de neatins,sau increzuti,ca noi am stii ce inseamna spinning,vad ca unii care cred , daca se duc in delta sau stiu eu unde in ce acvariu..unde se prinde si cu lingura de mancare*...sau in lacurile unde sunt populate crapi si stiuci ...sa ne ceara si o taxa sau sa cumparam pestii agatati,ok au zis ca acum de data asta nu se plateste,pana la urma din spinning club va fi ce,sa mergem sa pescuim in acvariile afaceristilor din oradea,sau la balta de la cefa,unde pestii sunt deja manipulati genetic,atunci ma retrag din spinning club,oficial,macar sa stiti ca unde sunteti acum si ce aveti a venit din idea unuia care nu se pricepe la spinning,adica eu hanumanfish (poate am avut noroc sa prind stiucile,avatii,cleni,pastravi.)bulanos ce sunt...vai de capu meu unde m-am bagat.deci hanumanfish se retrage de tot ,las locul meu celor care umbla in delta,la fredi,la traian,si in ungaria,unde este peste. pana nu fura tot cei de aici..
ps:sa nu uitati ca cine a initiat spinning club*...cand a fost prima faza nu sa bagat nimeni..acum ca se vede ceva..se baga si aia care nau dea face cu spinning club...da ei nu stiu ceva...spinning club..este pentru membri si *gentlemen club *...si asta tot de la mine vine.
sa faca traian bani pe fata noastra..in viitor..nu mai merg crapistii.?.sau care e smecheria..pai asa putem merge si la tisza to.in ungaria..macar acolo este stiuca etc...deci daca eu nu vin acum nu am drept sa-mi spun parerea @musti?..bun...atunci nici admin nare nimic dea face cu forumul si cu iesiri ca nui aici ,si nu participa?...faceti ce vreti...treaba voastra..
...NU STIU CARE ESTE TREABA CINE PE CINE IRITA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ....@HANUMAN...NU CRED CA ESTE MOMENTUL SA TE RETRAGI, TE VEI RETRAGE CIND SE VA DESFIINTA CLUBUL SAU CIND "VEI DA COLTUL"...DECI NU ACCEPT SA SPUI VORBE DE GENUL CA FACEM CE VREM....
@MUSTI...AFIRMATIA "HAI LA NOI CA EU MA DUC D'ACASA" NU CRED CA ERA POTRIVITA...SI EU AM CONSIDERAT-O O OFENSA ADUSA LUI HANUMAN...DACA EL MERGE LA SACALAIA , ASTA NU INSEAMNA CA NU INCEARCA SA AJUNGA SAU SA FIE CU NOI CHIAR SI DE ACOLO... DECI NU MAI VREAU SA VAD PE FORUM TRIMITERI SI OFENSE "PRINTRE RINDURI" TRIMISE MEMBRILOR...CARORA NU LE CONVINE SITUATIA SINT LIBERI SA PLECE....CU RESPECT SSEBASTIAN gentleman
...SCUZATI UNELE CUVINTE SCRISE LA NERVI ...CELE DE MAI SUS AU FOST REEDITATE....CER SCUZE CELOR CE AU CITIT CELE DE MAI SUS INAINTE SA FIE REEDITATE SI S-AU SIMTIT LEZATI... SPINNING CLUB ESTE CEL DE DUPA 14.09.2009.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Harangus Marius Joi Oct 08, 2009 6:42 am

pana sa citesc multe din postarile de pe aici credeam ca venele mele sunt umflate de singe pur latin,dar se pare ca m-am inselat,pot fi variante si mai fierbinti....domnilor pastrati-va calmul,nervii nu fac bine la frumusete!
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 2 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum