Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

+24
ssebi
co2
vrjw
marius
Istyfishmaster
Admin
razvan10
Zoli Kiss
nagy cristian
Musti
csife
yulyan33
Ssebastian
sanyi
misu
mariusw
Adriann
miki
bmjean
alex_24ARN
Marian
Nagy Victor
Harangus Marius
Ionut Erdeli
28 participanți

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Musti Vin Noi 05, 2010 11:42 pm

Hai ca am putea-o face... Mai stii? Si Phoenix si-a revenit dintr-o stare mai proasta... Very Happy

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Sam Noi 06, 2010 2:03 pm

Musti a scris:Hai ca am putea-o face... Mai stii? Si Phoenix si-a revenit dintr-o stare mai proasta... Very Happy

daca este vointa , ce nu se poate face !?

veniti cu propuneri , la rubrica ''intilniri ... '' gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  zsolty Sam Noi 06, 2010 8:30 pm

ma bag si eu
Wink
zsolty
zsolty

Numarul mesajelor : 825
Localizare : oradea
Ocupatia : mai multe
Data de inscriere : 17/01/2009

http://www.energofish.ro

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  ssebi Sam Noi 06, 2010 8:38 pm

zsolty a scris:ma bag si eu
Wink
..ok...cite voblere ai?...cite rotative?
ssebi
ssebi

Numarul mesajelor : 116
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 17/10/2010

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  ssebi Sam Noi 06, 2010 8:39 pm

alex_24ARN a scris:Ssebi da tonul.....sa vedem ce iese!!
...mda...nu mai dau nici un ton ca iar ies prost...amu daca ma baneaza iar ma scriu cu trei de "S" Laughing Laughing Laughing
ssebi
ssebi

Numarul mesajelor : 116
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 17/10/2010

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Sam Noi 06, 2010 9:16 pm

ssebi a scris:
alex_24ARN a scris:Ssebi da tonul.....sa vedem ce iese!!
...mda...nu mai dau nici un ton ca iar ies prost...amu daca ma baneaza iar ma scriu cu trei de "S" Laughing Laughing Laughing
baga Ssebi !

fara numar , fara numar ... Laughing lol!
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  zsolty Dum Noi 07, 2010 9:25 pm

affraid


Ultima editare efectuata de catre zsolty in Lun Noi 08, 2010 1:57 pm, editata de 1 ori
zsolty
zsolty

Numarul mesajelor : 825
Localizare : oradea
Ocupatia : mai multe
Data de inscriere : 17/01/2009

http://www.energofish.ro

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  zsolty Lun Noi 08, 2010 1:56 pm

ssebi a scris:
zsolty a scris:ma bag si eu
Wink
..ok...cite voblere ai?...cite rotative?
poate cu vreo 3-4 mai multe ca tine
woblere vreo 30
gume vreo 100
oscilante 10 min
rotative ZEROOO
multumit???
zsolty
zsolty

Numarul mesajelor : 825
Localizare : oradea
Ocupatia : mai multe
Data de inscriere : 17/01/2009

http://www.energofish.ro

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Lun Noi 08, 2010 3:41 pm

zsolty a scris:
ssebi a scris:
zsolty a scris:ma bag si eu
Wink
..ok...cite voblere ai?...cite rotative?
poate cu vreo 3-4 mai multe ca tine
woblere vreo 30
gume vreo 100
oscilante 10 min
rotative ZEROOO
multumit???

mai mult decit multumit ! Smile Smile
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  zsolty Mar Noi 09, 2010 1:26 pm

ssebi
am facut ceva special pt tinee!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
am numarat colectia
deci.....woblere 39
gume 93
lingurite 11
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
zsolty
zsolty

Numarul mesajelor : 825
Localizare : oradea
Ocupatia : mai multe
Data de inscriere : 17/01/2009

http://www.energofish.ro

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  ssebi Mier Noi 10, 2010 6:11 pm

zsolty a scris:ssebi
am facut ceva special pt tinee!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
am numarat colectia
deci.....woblere 39
gume 93
lingurite 11
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
...super...din partea mea esti in club...amu ca sa nu stie nimeni...cum poutolim rotativele acelea?... Laughing Laughing mai vb pe cris la un scobar, ok?
ssebi
ssebi

Numarul mesajelor : 116
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 17/10/2010

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  zsolty Mier Noi 10, 2010 10:38 pm

fara rotative!!!!
ca vara cand merg bine nu am timp de ele(concursuri multe) Wink
zsolty
zsolty

Numarul mesajelor : 825
Localizare : oradea
Ocupatia : mai multe
Data de inscriere : 17/01/2009

http://www.energofish.ro

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  mariusw Mier Noi 10, 2010 10:44 pm

daca v-ati plictisit de ceva unelte de prin trusele voastre puteti sa mi le dati mie ca mi sa cam golit trusa grav de tot...deci nu ma supar daca "donati" ceva , voi veni si eu la intalnire:D gentleman pescar
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Musti Joi Noi 11, 2010 1:06 am

mariusw a scris:daca v-ati plictisit de ceva unelte de prin trusele voastre puteti sa mi le dati mie ca mi sa cam golit trusa grav de tot...deci nu ma supar daca "donati" ceva , voi veni si eu la intalnire:D gentleman pescar
Hai numai, si-om gasi si pt. tine cate ceva prin truse.
Eu as fi disponibil pt. o iesire de sambata de la pranz, pana duminica seara... Daca nu ploua, oricum am de gand sa ies. Mi-ar face placere sa ne mai intalnim, cati om mai fi prin Clubul asta...
Daca ploua, putem face volta in vant la un ceai cald, undeva...

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  mariusw Joi Noi 11, 2010 11:06 am

Musti a scris:
mariusw a scris:daca v-ati plictisit de ceva unelte de prin trusele voastre puteti sa mi le dati mie ca mi sa cam golit trusa grav de tot...deci nu ma supar daca "donati" ceva , voi veni si eu la intalnire:D gentleman pescar
Hai numai, si-om gasi si pt. tine cate ceva prin truse.
Eu as fi disponibil pt. o iesire de sambata de la pranz, pana duminica seara... Daca nu ploua, oricum am de gand sa ies. Mi-ar face placere sa ne mai intalnim, cati om mai fi prin Clubul asta...
Daca ploua, putem face volta in vant la un ceai cald, undeva...

hoho suna bine pe weekend sa vedem ce zic si restu ... mai glumeam si eu cu trusa:D:D:D vine Mosu` o umple`napoi:d gentleman ...
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  nagy cristian Mar Noi 01, 2011 2:01 pm

nu mai vrea nimeni sa inviem spinning clubul ?
am putea lua modelul muscarilor , ce parere aveti ?
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Mier Noi 09, 2011 7:24 pm

nagy cristian a scris:nu mai vrea nimeni sa inviem spinning clubul ?
am putea lua modelul muscarilor , ce parere aveti ?
..sa reinviem clubul?? te-ai uitat la data postarii tale??? Laughing Laughing Laughing de ziua mortilor!!! mah, gluma-i gluma ar fi frumos dar nu stiu citi din noi mai au vreme de spinning, eu sincer anul asta am fost de vreo 4 ori la spinning...desi mi-am facut o intreaga trusa de voblere nu am apucat sa le incerc si sa le rectific...ar fi frumos sa marim clubul cu cei noi (tinerii spinningari aparuti pe forum)...va tzuc..
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Catalin Mier Noi 09, 2011 8:06 pm

Sa traiesti Ssebastian ......ce mai faci ..cum mai esti....nu stiu daca ma mai cunosti (eu lucram,lucrez inca acolo is Bogdan Dupa Receptie Marfa)tipu ala mai inalt....dar eu te stiu din carrefour Era de cand lucari la nestle....din intamplare am vazut aici pe forum ca esti pasionat de Spinning...cand vroiam si eu sa te intreb cate ceva de acest sport..chesti.. trucuri si asa mai departe......uh intre timp ai plecat din carrefour Era..... Sper sa ne ma vedem ori pe malu crisului...ori daca treci prin Era...vii pe la receptie marfa....sa mai schimbam o vorba ....Hai sa traiesti Bine!! What a Face What a Face cheers
Catalin
Catalin

Numarul mesajelor : 61
Varsta : 38
Localizare : oradea
Ocupatia : Incepator in ale Spinning-ului
Data de inscriere : 29/08/2011

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Vin Noi 11, 2011 2:09 pm

Ssebastian a scris:
nagy cristian a scris:nu mai vrea nimeni sa inviem spinning clubul ?
am putea lua modelul muscarilor , ce parere aveti ?
..sa reinviem clubul?? te-ai uitat la data postarii tale??? Laughing Laughing Laughing de ziua mortilor!!! mah, gluma-i gluma ar fi frumos dar nu stiu citi din noi mai au vreme de spinning, eu sincer anul asta am fost de vreo 4 ori la spinning...desi mi-am facut o intreaga trusa de voblere nu am apucat sa le incerc si sa le rectific...ar fi frumos sa marim clubul cu cei noi (tinerii spinningari aparuti pe forum)...va tzuc..
pai nu atunci e invierea !? Shocked scratch Laughing lol!

intr-adevar ar fi frumos ca macar tinerii sa se mai adune si sa duca spiritul clubului mai departe ! , dar prea putine sanse Sad
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  TheWheel Vin Noi 11, 2011 2:30 pm

Eu as veni la intalniri daca nu trebuie mers cu masina pentru ca nu am posibilitatea. Sunt foarte incepator dar imi place mult spinningul. Very Happy
TheWheel
TheWheel

Numarul mesajelor : 29
Varsta : 26
Localizare : Oradea
Ocupatia : Elev
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  colaps Vin Noi 11, 2011 2:31 pm

io propun sa se alipeasca spiningarii de muscari si sa incerce sa vada si ei ce pierd ca nu dau la musca Smile ii convertim pe toti la muscareala si atunci o sa fim multi si puternici .
daca nu sunt obiectii ... ramine cum am stabilit Wink
colaps
colaps

Numarul mesajelor : 123
Localizare : Oradea
Ocupatia : muscar
Data de inscriere : 14/06/2011

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  alex_24ARN Vin Noi 11, 2011 3:20 pm

colaps a scris:io propun sa se alipeasca spiningarii de muscari si sa incerce sa vada si ei ce pierd ca nu dau la musca Smile ii convertim pe toti la muscareala si atunci o sa fim multi si puternici .
daca nu sunt obiectii ... ramine cum am stabilit Wink
nu cred ca sunt sanse sa faci treaba asta!!!de obicei muscarii sunt fosti spinningari!!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  alex_24ARN Vin Noi 11, 2011 3:21 pm

Ssebastian a scris:
nagy cristian a scris:nu mai vrea nimeni sa inviem spinning clubul ?
am putea lua modelul muscarilor , ce parere aveti ?
..sa reinviem clubul?? te-ai uitat la data postarii tale??? Laughing Laughing Laughing de ziua mortilor!!! mah, gluma-i gluma ar fi frumos dar nu stiu citi din noi mai au vreme de spinning, eu sincer anul asta am fost de vreo 4 ori la spinning...desi mi-am facut o intreaga trusa de voblere nu am apucat sa le incerc si sa le rectific...ar fi frumos sa marim clubul cu cei noi (tinerii spinningari aparuti pe forum)...va tzuc..
rupe asta!!!!!
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  nagy cristian Mar Noi 22, 2011 7:34 pm

ar fi frumos sa ne intilnim udeva in decembrie , luna sarbatorilor de iarna ! santa
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Musti Mier Noi 23, 2011 1:24 pm

Chiar daca nu prea am timp, daca se pune de o intalnire, poate, poate nimeresc si eu o zi libera...

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 7 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum