Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

+24
ssebi
co2
vrjw
marius
Istyfishmaster
Admin
razvan10
Zoli Kiss
nagy cristian
Musti
csife
yulyan33
Ssebastian
sanyi
misu
mariusw
Adriann
miki
bmjean
alex_24ARN
Marian
Nagy Victor
Harangus Marius
Ionut Erdeli
28 participanți

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Musti Joi Oct 08, 2009 11:31 am

Hanumanfish a scris:@ musti faptul ca plec ,nu pot sa-mi dau cu parerea ? sa scriu aici cine a inceput toata initierea spinning club.,sau a comisiei de etica.pana la urma nu doresc sa ma mai implic in alegerea membrilor,ok am gresit ca am scris acea idei *l-am invitat pe csife,in felul meu sa nu para ca noi suntem ceva de neatins,sau increzuti,ca noi am stii ce inseamna spinning,vad ca unii care cred , daca se duc in delta sau stiu eu unde in ce acvariu..unde se prinde si cu lingura de mancare*...sau in lacurile unde sunt populate crapi si stiuci ...sa ne ceara si o taxa sau sa cumparam pestii agatati,ok au zis ca acum de data asta nu se plateste,pana la urma din spinning club va fi ce,sa mergem sa pescuim in acvariile afaceristilor din oradea,sau la balta de la cefa,unde pestii sunt deja manipulati genetic,atunci ma retrag din spinning club,oficial,macar sa stiti ca unde sunteti acum si ce aveti a venit din idea unuia care nu se pricepe la spinning,adica eu hanumanfish (poate am avut noroc sa prind stiucile,avatii,cleni,pastravi.)bulanos ce sunt...vai de capu meu unde m-am bagat.deci hanumanfish se retrage de tot ,las locul meu celor care umbla in delta,la fredi,la traian,si in ungaria,unde este peste. pana nu fura tot cei de aici..
ps:sa nu uitati ca cine a initiat spinning club*...cand a fost prima faza nu sa bagat nimeni..acum ca se vede ceva..se baga si aia care nau dea face cu spinning club...da ei nu stiu ceva...spinning club..este pentru membri si *gentlemen club *...si asta tot de la mine vine.
sa faca traian bani pe fata noastra..in viitor..nu mai merg crapistii.?.sau care e smecheria..pai asa putem merge si la tisza to.in ungaria..macar acolo este stiuca etc...deci daca eu nu vin acum nu am drept sa-mi spun parerea @musti?..bun...atunci nici admin nare nimic dea face cu forumul si cu iesiri ca nui aici ,si nu participa?...faceti ce vreti...treaba voastra..
Zoli, treaba cu invitatia si plecatul de acasa a fost o gluma!!!! Nici prin cap nu mi-a trecut ca o iei in serios sau ca o interpretezi ca pe un repros. Te tachinam doar ca nu vii la intalnire si-o faceam cu parere de rau. Imi pare rau ca ai inteles cu totul, dar cu totul, altceva.
Nici nu-mi vine sa cred ce reactie am declansat cu gluma mea. Te rog sa ma scuzi. Daca e sa se retraga cineva, atunci voi fi eu ala. Nu doresc sa fiu implicat in nici un fel de astfel de discutii, mai ales cu tine... Fir intins la concurs si sper sa intelegi ca glumeam pur si simplu!

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Harangus Marius Joi Oct 08, 2009 11:53 am

domnilor,dar pasionali mai sunteti!!!
nu cred ca e cazul sa se retraga cineva din acest club si cred ca nimeni nu-si doreste acest lucru,cat despre voi @ hanumanfish,@ musti,ati avut batalii mai crancene ca la ROVINE,oare ce va veni acum de la nimic? scratch
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  miki Joi Oct 08, 2009 1:29 pm

Poftim?
Cine si cand si cum se retrage?
Cu ce drept?
Pe mine nu ma intreaba nimeni nimic?

Poate va iau la bataie What a Face ...
ca doar stiti ca-s 2 pe 2, ...cat un urs ...si ca fac urat cand ma enervez...nu?
sau nu stiti? ............. rabbit ....
nici eu nu stiam de fapt...!!!
miki
miki

Numarul mesajelor : 195
Varsta : 44
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar amator
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Musti Joi Oct 08, 2009 1:37 pm

Harangus Marius a scris:domnilor,dar pasionali mai sunteti!!!
nu cred ca e cazul sa se retraga cineva din acest club si cred ca nimeni nu-si doreste acest lucru,cat despre voi @ hanumanfish,@ musti,ati avut batalii mai crancene ca la ROVINE,oare ce va veni acum de la nimic? scratch
Pai, stii cum e! Cand doua voci iti spun ca esti beat, te duci sa te culci... Rolling Eyes
Eu glumisem pe seama absentei lui Hanumanfish de la intalnirea viitoare, cand va lipsi, fiind plecat la "turnir". In mintea mea chiar regretam ca Hanumanfish nu-i cu noi. Dar se pare ca am calcat in strachini. Nu stiu ce sensibilitati am zgandarit fara voia mea. In fine... Mai mult n-am ce sa mai zic...

Musti

Numarul mesajelor : 279
Localizare : Oradea
Ocupatia : inginer
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Joi Oct 08, 2009 3:45 pm

ok...cred ca ieri luna, satelitul natural al pamintunlui a jucat o festa tuturor...cred ca am avut citiva dintre noi acel ceva ce a scos din sarite pe celalalt, unica indreptarea ar fi sa ne vedem la intilnirea din 11.octombrie...imi cer scuze daca l-am acuzat pe Musti de atac la persoana...(data viitoare ataseaza emoticoane zimbarete cind este vb de gluma sa stie lumea)...nu cred ca meritam niciunul sa ne frecam la cap unul pe celalalt...deci...

@musti ,nu te poti retrage, comisia a hotarit ca nu te poti retrage(sedinta cu usile inchise)

@hanuman, data viitoare cind interpretezi ceva...(ai acest dar de a juca cuvintele atit in scris cit si in vorbit) Laughing Laughing Laughing ...te rog sa tii pt tine sau intreaba-l pe acea persoana sa iti explice in mesaj privat ce a vrut sa spuna...

@ssebastian...data viitoare te rog sa gindesti si sa recitesti rindurile pe care le scrii inainte de a apasa "enter"...au fost cuvinte destul de grele pe care sper ca nu multi le-au citit inainte de "reeditare"...pe aceasta cale cer scuze celor care au citit si s-au simtit raniti...sint vb spuse la nervi...mi avem fiecare zile strasante si le descarcam aici intre noi...multumesc...cu respect, ssebastian gentleman


Ultima editare efectuata de catre ssebastian in Joi Oct 08, 2009 3:55 pm, editata de 3 ori
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Joi Oct 08, 2009 3:51 pm

Musti a scris:
Harangus Marius a scris:domnilor,dar pasionali mai sunteti!!!
nu cred ca e cazul sa se retraga cineva din acest club si cred ca nimeni nu-si doreste acest lucru,cat despre voi @ hanumanfish,@ musti,ati avut batalii mai crancene ca la ROVINE,oare ce va veni acum de la nimic? scratch
Pai, stii cum e! Cand doua voci iti spun ca esti beat, te duci sa te culci... Rolling Eyes
Eu glumisem pe seama absentei lui Hanumanfish de la intalnirea viitoare, cand va lipsi, fiind plecat la "turnir". In mintea mea chiar regretam ca Hanumanfish nu-i cu noi. Dar se pare ca am calcat in strachini. Nu stiu ce sensibilitati am zgandarit fara voia mea. In fine... Mai mult n-am ce sa mai zic...
...dinpotriva inca mai ai multe de spus...esti membru spinning....cind 25 iti spun ca esti beat...tu trebuie sa o tii tot pe a ta...de aceea esti om ca sa te aperi in fata altora...si sa-ti tii in mina ideile si parerile pt care lupti...deci... cheers cheers cheers cheers cheers pe 11.octombrie la 13:00-13:45...ceaules gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Adriann Joi Oct 08, 2009 7:34 pm

da d-lor...totul e bine cand se termina cu bine....... I love you I love you I love you I love you I love you
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Joi Noi 05, 2009 4:57 pm

Lista membrilor ''Spinning Club 2009''

1 - ADMIN - ...................................''prezent in club
3 - PESCARDECLEAN - .....................''prezent in club''
4 - CRISTI N. - ..............................''prezent in club''
5 - VICTOR N. - .............................''prezent in club''
6 - SSEBASTIAN - ..........................''prezent in club''
7 - BMJEAN - .................................''prezent in club''
8 - DAN POPA - .............................."prezent in club"
9 - MARIAN - .................................''prezent in club''
10- ARIANN - .................................''prezent in club''
11- MUSTI - .................................''prezent in club''
12- CIPRI 1 (a lui PESCARDECLEAN ) - ''prezent in club''
13- ALEX_24ARN - .........................."prezent in club"
14- MIKI - .....................................''prezent in club''
15- CRISTI DUMA - .........................''prezent in club''
16- HARANGUS MARIUS - .................''prezent in club''
17- MISU - ...................................''prezent in club''
18- ISTYFISHMASTER - ..................''prezent in club''
19- ISTi TATA - ............................''prezent in club''
20- PALFI SANDOR - ......................''prezent in club''
21- MARIUSW - ............................''prezrnt in club''
22- CIPRI 2 ( a lui Miki) - ................''prezent in club''
23- JJANOS - ...............................''prezent in club''
24- SIMI - ...................................''prezent in club''
25- CLAUDIU - .............................''prezent in club''
26- MARCELLO - ...........................''prezent in club''
27- ADI BOCSAN - ........................''prezent in club''
28- YULYAN33 - ..........................."prezent in club"
29- DAN - DAN - ..........................''prezent in club''
30- KISS ZOLI - ...........................''prezent in club''
31- RAZVAN 10 - .........................''prezent in club''
32- KAJTOR V. - ..........................''prezent in club''


in cazul in care vre-un membru nu se regaseste pe acest tabel , va rog sa ne atentionati ! gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Joi Dec 31, 2009 10:53 pm

Va doresc sa vi se implineasca toate visele , doresc ca acest club sa persevereze si sa faca numai lucruri benefice pentru pescuitul si pescarii Bihoreni , doresc ca aceasta mica ceata de pescari sa aduca modificari benefice si sa ridice la un nivel mai mare conceptia despre pescuitul sportiv si recreativ

La multi ani Spinningari Bihoreni !

cheers cheers cheers gentleman gentleman gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  nagy cristian Sam Ian 02, 2010 8:38 pm

LA MULTI ANI , membrilor Clubului
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Zoli Kiss Mier Ian 06, 2010 9:50 pm

Doar acum am observat ca sint membru. Va multumesc ca m-ati primit si MA BUCUR FOARTE MULT . Multumiri pt.ARN 24 , pt ca ne-am intilnit la momentul potrivit in locul potrivit.
Zoli Kiss
Zoli Kiss

Numarul mesajelor : 10
Localizare : Oradea
Ocupatia : operator
Data de inscriere : 16/11/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  alex_24ARN Mier Ian 06, 2010 9:52 pm

gentleman gentleman
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ionut Erdeli Mier Ian 06, 2010 10:47 pm

Zoli Kiss a scris:Doar acum am observat ca sint membru. Va multumesc ca m-ati primit si MA BUCUR FOARTE MULT . Multumiri pt.ARN 24 , pt ca ne-am intilnit la momentul potrivit in locul potrivit.
Ma bucur ca ai vazut! Bine ai venit! gentleman

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  nagy cristian Joi Ian 07, 2010 10:22 am

Zoli Kiss a scris:Doar acum am observat ca sint membru. Va multumesc ca m-ati primit si MA BUCUR FOARTE MULT . Multumiri pt.ARN 24 , pt ca ne-am intilnit la momentul potrivit in locul potrivit.

mai bine mai tirziu , decit niciodata ! Laughing aplauze gentleman
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Joi Ian 07, 2010 12:53 pm

Zoli Kiss a scris:Doar acum am observat ca sint membru. Va multumesc ca m-ati primit si MA BUCUR FOARTE MULT . Multumiri pt.ARN 24 , pt ca ne-am intilnit la momentul potrivit in locul potrivit.
...erai pus pe MUTE .... Laughing Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Vin Ian 08, 2010 12:39 pm

Pina cind nu se clarifica situatia in legatura cu '' club_spinning '' si hi 5 ul , eu Nagy Victor , ma retrag pe un termen nelimitat din Club ! gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  alex_24ARN Vin Ian 08, 2010 12:45 pm

TU NU VREI SA INTELEGI CA EU SUNT ALA CU PRICINA?DE CE SA TE RETRAGI?CA SA MA CREZI VREI PAROLA DE LA HI5?
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  nagy cristian Dum Ian 10, 2010 8:58 pm

da cei aici ? , tota lumea e in concediu ??? Shocked scratch gentleman
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Ssebastian Dum Ian 10, 2010 9:02 pm

nagy cristian a scris:da cei aici ? , tota lumea e in concediu ??? Shocked scratch gentleman
...nu dar...nu se mai prinde nim ica pe cris.. Laughing
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  nagy cristian Dum Ian 10, 2010 9:04 pm

ssebastian a scris:
nagy cristian a scris:da cei aici ? , tota lumea e in concediu ??? Shocked scratch gentleman
...nu dar...nu se mai prinde nim ica pe cris.. Laughing


Shocked scratch Shocked What a Face
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Zoli Kiss Mar Feb 16, 2010 7:40 pm

Hai sa fiu eu primul : ramin ,(sper sa nu se destrame clubul) .
Zoli Kiss
Zoli Kiss

Numarul mesajelor : 10
Localizare : Oradea
Ocupatia : operator
Data de inscriere : 16/11/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Nagy Victor Mar Feb 16, 2010 7:43 pm

Zoli Kiss a scris:Hai sa fiu eu primul : ramin ,(sper sa nu se destrame clubul) .

deja suntem 2 pescar pescar

peste peste
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Harangus Marius Mar Feb 16, 2010 7:52 pm

na,impinge-ma si pe mine pe lista aia Very Happy parca e mai la BON TON sa fii intr-un club!
Harangus Marius
Harangus Marius

Numarul mesajelor : 831
Varsta : 51
Localizare : ORADEA
Ocupatia : pescar de ocazie
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  mariusw Mar Feb 16, 2010 7:58 pm

un DA mare si de la adresa mea Very Happy gentleman
mariusw
mariusw

Numarul mesajelor : 295
Varsta : 32
Localizare : oradea/bihor/romania
Ocupatia : somer
Data de inscriere : 05/09/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  razvan10 Mar Feb 16, 2010 8:26 pm

Raman in club si eu si tata Smile Smile
razvan10
razvan10

Numarul mesajelor : 466
Localizare : Oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 08/07/2009

Sus In jos

Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 ! - Pagina 3 Empty Re: Membri ai Spinning Clubului Oradea 2009 !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum