Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

+50
dady
Crinel
_sanya
colaps
ancutz
Razvan
cuby
pescarbihor
fejvadasz
orion
pescar_it
White Shark
Rogojan Nicu
loci70
Cristi Balas (GOGU)
Alexandru
mihai
RaduDan
Preston
Chelu
B Vasile
ssebi
marius
Bente Florian
Barbu Vasile
Musti
Ovi_1919
pescarus
Csaba27
Matei
catalin17
Cata Procarp
nagy cristian
szabi1
Ssebastian
MIHNEA FLORIN
yulyan33
zsolty
Nagy Victor
sztufi
alex_24ARN
Harangus Marius
Tursiops_truncatus
davidco_m
Admin
crisulnegru
Hanumanfish
Adriann
Ionut Erdeli
Tibi-CPO
54 participanți

Pagina 32 din 33 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Urmatorul

In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Ionut Erdeli Joi Dec 08, 2011 6:35 pm

Nagy Victor a scris:

Soltinschi Mihai a fost vicepresedinte in vechea garda al C.P.O , actualmente presedinte al C.P.O !

Laughing Sa ne traiasca! Twisted Evil Si KOKO vice? Laughing


Ultima editare efectuata de catre Ionut Erdeli in Joi Dec 08, 2011 6:35 pm, editata de 1 ori (Motiv : SPAM)

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Nagy Victor Joi Dec 08, 2011 7:17 pm

Ionut Erdeli a scris:

Laughing Sa ne traiasca! Twisted Evil Si KOKO vice? Laughing

ai gresit , mai ai dreptul la 2 raspunsuri Laughing
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  davidco_m Joi Dec 08, 2011 8:38 pm

Am si eu o intrebare (de *****):
Am voie sa votez in Ungaria sau in orice alta tara daca nu sunt cetatean al acelei tari? What a Face
Si inca ceva :nu mai faceti 'N' useri doar pentru trolling Twisted Evil
davidco_m
davidco_m

Numarul mesajelor : 238
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzator
Data de inscriere : 21/01/2009

http://davidcomfly-fishing.blogspot.com

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Ionut Erdeli Joi Dec 08, 2011 9:16 pm

Davidco-m ai fost unul dintre cei de pe lista care au avut drept de vot?

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Hanumanfish Joi Dec 08, 2011 10:38 pm

Va indemn spre pace si spre intelegere incet ajungem si sintem in toiul sarbatorilor de Iarna .

Ps: Toata lumea are dreptul sa-si exprime opinia ...Va rog mai cu atentie si mai mult respect fata de oameni ca tot noi sintem aia mici si sintem unul pentru altul .

CPO poate ei reusesc dupa atita taraboi ,mai lasam din egoul nostru ,mai lasa si cei mai sus pusi ( sa nu se citeasca "mai sus pusi" ) Razboaie au fost ,martiri,eroi,tradatori,tractoristi...Dar ,razboaie vor mai fi ,pescari sportivi ,straitari,braconieri si sa nu uitam de "Nea Kosa Zoli pescarul nostru renumit, care spune asa " Am mai vazut io paznic de noapte care murit ziua "
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  davidco_m Vin Dec 09, 2011 8:00 am

Ionut Erdeli a scris:Davidco-m ai fost unul dintre cei de pe lista care au avut drept de vot?
Salut
Nu inteleg la ce lista te referi !dar daca ma intrebi daca sunt membru cotizant pe 2011 raspunsul este DA .....si totusi nu am sters praful de pe banci pt. ca nu avea sens.Pana cand vor fi legi nu are rost sa ne agitam aiurea.In schimb ma distreaza cum fac unii caterinca din acest subiect si in acelasi timp ma enerveaza faptul ca unii (aqua)care chiar i-au prostit pe oameni si au luat bani degeaba stau bine mersi Mad
davidco_m
davidco_m

Numarul mesajelor : 238
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzator
Data de inscriere : 21/01/2009

http://davidcomfly-fishing.blogspot.com

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Adriann Vin Dec 09, 2011 8:07 am

Totul e o caterinca David.Soltinschi presedinte?Sunt de-a dreptul uimit si scarbit.Ce il recomanda pe acest om sa fie presedinte?Ce a facut el pentru pescuitul din Bihor sa fie presedinte?Va spun eu,NIMIC.Nu pot sa sustin sau sa fiu propagandistul cuiva fara sa vad rezultate in urma lui ,cum fac altii.Din 2012 oricum nu mai aveam de gand sa cotizez la nici o asociatie de pescuit,dar acuma AJVPS si-a semnat sentinta cu acest om.La revedere propagandisti,arivederci AJVPS,de azi ati mai pierdut un membru.
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Ionut Erdeli Vin Dec 09, 2011 8:18 am

Davidco_m, ma intrebam daca erai pe listele celor cu drept de vot. Degeaba ai fi mers la sedinta, si sa tot vrei sa votezi, daca nu erai trecut pe ceva lista lu' peste nu puteai sa votezi. Deci, sa nu poti vota in Ungaria, Polonia, Germania sau Congo, mi se pare normal, dar sa nu poti vota in Romania ...

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  davidco_m Vin Dec 09, 2011 11:59 am

Ionut Erdeli a scris:Davidco_m, ma intrebam daca erai pe listele celor cu drept de vot. Degeaba ai fi mers la sedinta, si sa tot vrei sa votezi, daca nu erai trecut pe ceva lista lu' peste nu puteai sa votezi. Deci, sa nu poti vota in Ungaria, Polonia, Germania sau Congo, mi se pare normal, dar sa nu poti vota in Romania ...
Shocked
Prietene daca este cum spui tu aici inseamna ca este intradevar o problema.In mod normal trebuia sa poata vota oricare membru!doar in cazul in care s-a schimbat statutul s-ar fi putut vota pe anumite criterii.Daca nu s-a schimbat nimic ...nus ce sa zic,oricum nu ma intereseaza momentan,la anul si eu o sa scot doar ANPA (daca va mai permite legea) + Romsilva (daca va fi nevoie).Intrebarea mea referitor la vot era adresata celor care doresc sa participe la sedinte fara a fi membrii Exclamation
@Adrian
Nu stiu ce a facut sau nu acest om dar se pare ca a avut sustinere..... si a fost ales Laughing acuma nu stiu daca corect sau nu (dupa cum zice Ionut).
Sunt curios si eu care sunt noii membrii,nu inteleg de ce nu se posteaza numele lor Neutral
davidco_m
davidco_m

Numarul mesajelor : 238
Localizare : oradea
Ocupatia : vanzator
Data de inscriere : 21/01/2009

http://davidcomfly-fishing.blogspot.com

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Ionut Erdeli Vin Dec 09, 2011 12:27 pm

De rusine! nu ii stie nimeni. Singurul pe care il stiu este domnul care a fost si inainte cu apele de munte (imi scapa numele si imi cer scuze pentru asta). Restul din cate am inteles sunt persoane care nici macar nu au fost pe la sedinte pana acuma. Sunt alesi pe spranceana. Domnul presedinte Solstinschi Laughing e tata lor acuma.

PS:Domnul Dejeu a mai ramas.


Ultima editare efectuata de catre Ionut Erdeli in Vin Dec 09, 2011 1:01 pm, editata de 1 ori (Motiv : SPAM)

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  colaps Vin Dec 09, 2011 2:21 pm

saluty,

cand o sa se poata scoate ANPA-ul va rog sa postati procedura de intrare in posesia lui . si eu am cotizat la ajvps anu asta , dar de la anu incerc sa stau doar cu anpa-ul ( daca o sa fie lega ). e o prosteala pe fata si aqua si ajvps . nu merita nici unu banii astia de la contribuabili . sincer alegerea unui nou sef e ca o gluma proasta . aceeasi marie cu o alta palarie . vreau sa vad controale domnilor, ca eu decand platesc ca prostu la ajvps nu am vazut un control !!!

colaps
colaps

Numarul mesajelor : 123
Localizare : Oradea
Ocupatia : muscar
Data de inscriere : 14/06/2011

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Nagy Victor Vin Dec 09, 2011 2:34 pm

membrii comitetului CPO
Hirca
Soltinschi
Jurj
Dejeu
.....?
pe ceilalti nu-i stiu (pote ca nici nu conteaza) desi am fost la respectiva sedinta
de votat au votat doar cei care au fost trecuti pe convocator , nici macar fostul presedinte Acs Tibi nu a fost lasat sa voteze !

PS
nu stiu daca la anu' se mai poate scoate permis direct de la anpa , dar din cite stiu eu asociatiile sunt obligate sa elibereze permise anpa cu 30 lei si celor care nu-s membri al unei asociatii sau club de pescari (cred ca nimeni nu ne poate obliga sa intram intr-o asociatie sau club !)
o sa incerc sa ma informez in legatura ca aceasta situatie si o sa postez aici ce am aflat
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Hanumanfish Vin Dec 09, 2011 8:07 pm

Nagy Victor a scris:
de votat au votat doar cei care au fost trecuti pe convocator , nici macar fostul presedinte Acs Tibi nu a fost lasat sa voteze !

Convocator ...

Dupa cunostintele mele ,Yuri ce zici tu despre convocator ?...Tractor ? Niet Yuri ,Niet ...Lua sticla cu vodca incepu sa graiasca ...
* a convoca * inseamna sa aduni membri activi cu semnatura, data,ora,locul , pozitia privind criteriile si regulamentul interior, care reflecta Statutul Asociatiei ! Program CARE ARE tema dezbaterii cu un numar de membri minim dupa statut reorganizarea,dupa care, a doua oara ,aceasta dezbatere si a doua convocare se tine cu nr de membri prezenti ( nu conteaza citi sint ).Doar in acest demers legal (democratic ) se poate anula fostul Comitet si in aceeasi data se stabileste prin vot ( corect pirat ) anularea fostului comitet( cu motivul mentionat prin scris spre stirea membrilor) .Cind aceste criterii sint respectate, doar in acest caz necontestat, se poate realege un nou comitet,care intra in functie si cu drept de decizie in ziua de dupa ce a fost prezentat Consiliului Judetean, care aproba Anularea fostului comitet, dupa care prezinta si voteaza in Adunarea Generala sau Extraordinara cu drept de a adopta noul Comitet ,care va fi validat cu numele tuturor si functia,data, in care au fost alesi .Si multe altele .Dar aceste date si adunari,validari nu s-au comunicat .E genu...Eu sint Stalin va place, nu ,asta e " Mucles " geek Si saminta trebuie semanata din timp inainte de a veni zapada ,ingrasamint nu se foloseste decit primavara .Tractorul trebuie intretinut periodoc in caz de stricaciuni majore va fi eliminat si casat .Tractoristii sa ramine la la plug ,prostii cu prosti si sa vezi ce zicea Yuri ' Kuda pa igis Bravet ...Ia idu a doma .Si asa isi petrecea Yuri cu Bravet discutiile in noptile de iarna stind linga simineu si savurind vodca cu piper ...Drasviitie Tavaris ,drasviite ...

Aceste rinduri reprezinta un pamflet ,daca, vi se pare a fi adevarate sau corecte sau asemnatoare este o pura si simpla intimplare intimplatoare ! cheers

Sursa; Intimplari hazli - tragico-comice ,din literatura si peripetiile lui Yuri si Bravet 2005-2011 din Volumul X ..."Convocator -Tractor-Cultura si Agricultura "

Vol. I -In peninsula congo de malorca oamenii sint albino "
Vol.II - Cum sa fi miliardar in 5 ani "
Vol.III - Nu-i moartea oilor dupa vreerea cainelui ca cioabanul ii da in cap cu bita "
Vol.IV - E una sa fi tractorist alta e sa ai tractor "
Vol.V - Cine stie munceste,cine nu stie il conduce pe primul ,cine habar nu are,ii conduce pe toti "
Vol.VI - Prost sa fi ca noroc nui sigur ca vei avea "
Vol.VII -Mai bine o minciuna buna decit un adevar care supara "
Vol.VIII-In Simeria Micii sint de 25O gr ,cit o sticla de suc "
Vol.IX -Si am fost ,sintem,vom fi prosti cu tzidula "
Vol. X -Convocator-Tractor-Cultura si Agricultura
Vol.XI -Cine are noroc noroc are, cine nare ,nare "
Vol.XII -Cum sa prinzi Stiuca in Bors "
Vol.XIII-Cum sa prinzi Stiuca cu Zimzumzamzalt"

Vol.XIV- Acest volum apare la anu'
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Nagy Victor Lun Dec 12, 2011 4:11 pm

In data de 14.12.2011. (miercuri) ora 18:00 sedinta de comitet al C.P. Oradea Exclamation
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Dec 12, 2011 4:32 pm

Sedinta de comitet. Care comitet? Cine l-a ales? Pentru mine asa ceva nu exista. Solstinschi presedinte Laughing ales pe furis! Twisted Evil

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Nagy Victor Mar Dec 13, 2011 2:32 pm

sedinta se amina pe data de 21.12.2011. ora 18:00 , motive tehnice Exclamation
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Nagy Victor Mar Dec 13, 2011 2:42 pm

informatie preluata de pe un alt site (propescar)

[quote="admin"]Da tii spun pe cei care au binevoit sa vina la sedintele de la grupele de pescari si care vor participa si la Adunarea Generala a AJVPS Bihor cu drept de vot.

Dubovan Ladislau
Malita Aniko
Malita Petru Pavel
Foris Ioan
Olah Timea
Fechete Ludovic
Naghi Ioan
Czege Alexandru
Domja Ludovic
Butca Ioan
Beltechi Cristian
Oprea Ovidiu Cristian
Dobrescu Aurelian
Usvat Dan
Jurjac Ioan
Ivan Virgil
Bocse Cristian
Szakacs Aldar
Jurca Florian
Borz Marius
Nemtut Dumitru
Dejeu Ioan
Craciun Claudiu Lucian
Marcut Sebastian Petru
Mihes Sorina
Luncan Dan
Ienciu Florin Mircea
Pintea Titus
Bront Sorin
Jurj Gabriel
Soltinschi Mihai
Harca Florian{/quote]
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty CPO

Mesaj  pescarus Mier Dec 14, 2011 10:50 am

Lista asta cu grupele de pescari - cei 32, de ce?... isi vor bate joc din nou/ in continuare de pescuitul din Bihor. Lista asta trebuia inceputa invers, ultimii 5 sint crema si buba Ajvps, nu va este rusine? mai mintiti inca 5 ani pescarii, ca sa aveti voi salarii si altele, din banii nostri? 5 oameni care pina acum au facut ce? sa va fie rusine! Daca pina acum nu v-a iesit socoteala, credeti ca la anu' vor mai fi prosti?

pescarus

Numarul mesajelor : 132
Localizare : bihor
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2010

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Nagy Victor Mier Dec 14, 2011 12:55 pm

eu am citat lista de pe celalalt site , fara sa fac modificari !

acesta e lista cu membrii fostului comitet , citiva din ei se regasesc si-n noua conducere

1. ACS TIBOR - presedinte C.P.O.
2. DEJEU IOAN - vicepresedinte ape de munte
3. GELLERT ZOLTAN - membru
4. JURJ GABRIEL - secretar C.P.O.
5. MESSER TIBOR - membru
6. PALFI SANDOR - membru
7. LUP AUREL - membru
8. BELTECHI CRISTIAN - membru
9. KAISER NICOLAE - membru
10. POPA VIOREL - membru
11. KISS CSABA - membru
12. MUTHU GABRIEL - membru
13. VARGICS MIHAI - vicepresedinte C.P.O.
14 SZEGHEDI PAVEL - membru
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty CPO

Mesaj  pescarus Mier Dec 14, 2011 2:13 pm

Anul viitor CPO (AJVPS) va pica in groapa de gunoi, atit pe plan de vinatoare cit si de pescuit. Sint tare curios sa-l vad pe Bront Sorin, cind se va uita trist la scaunul de director, mostenit de la raposatul domn Silaghi, si cum il pierde de sub c.u.r. Hirca, presedintele Cj, nu stie ca au management defectuos. Soltinschi presedinte CPO, ati scapat de " asa a sep ochinec o seme kek" sau ma rog, cum se scrie habar nu am.
Acu' vom vedea ce ne fac romanasii nostri, reusesc sa mai pacaleasca inca 5 ani caprele ... ?

pescarus

Numarul mesajelor : 132
Localizare : bihor
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2010

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Nagy Victor Mier Dec 14, 2011 7:33 pm

Am deschis un topic cu statutul
Mi s-a spus la asociatie ca am denaturat discutiile in legatura cu alegerile , am fost rugat sa scriu din statut toti pasii care se fac in timpul alegerilor
Ca sa nu mai fie discutii ca am copiat trunchiat sau ca nu am scris tocmai ce era mai important m-am decis (nu din plictiseala) sa copiez tot statutul A.J.V.P.S.BIHOR !
Momentan topicul respectiv este blocat , dar dupa ce termin de copiat tot statutul , il deschid pt. discutii (poate chiar miine) gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Nagy Victor Mier Dec 21, 2011 10:17 am

Sa nu uitati de sedinta de azi !
noul presedonte , Soltinschi Mihai promite discutii interesante !

http://www.propescar.3xforum.ro/post/175/1/Conducerea_C_P_O_/

de pe acelasi site am aflat si noile taxe (cotizatii) incepand cu data de 15.12.2011 pentru anul 2012 , acestea sunt:

1 Permis pe apele publice ( Crisuri, Canal colector, valea Ierului, Barcau) 50 lei + tichet ANPA

2 Permis pe lacurile cu licenta de acvacultura 50 lei aici nu se achita ANPA dar nu se poate pescui decat pe lacuri.

3 Permis valabil pe apele publice + lacuri= 100 lei + ANPA

4 Nu este hotarata taxa de prohibitie, nu se stie daca va mai fi sau nu !
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  MIHNEA FLORIN Mier Dec 21, 2011 2:43 pm

sa scumpit permisul ANPA? De ce 50 ron....!?
diferenta de 20 ron ce reprezinta?taxa de smecher...? Embarassed Evil or Very Mad
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  colaps Mier Dec 21, 2011 3:58 pm

deci putem pescui doar cu anpa-ul ? se elibereaza la oricine sau doar in cadrul unei asociatii sau cum se cheama ? deci cu aia 50 de ron bat crisurile + canale + zone de munte ? sau zonele de munte sunt cu regim separat si se cotizeaza altfel ?
colaps
colaps

Numarul mesajelor : 123
Localizare : Oradea
Ocupatia : muscar
Data de inscriere : 14/06/2011

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty CPO

Mesaj  pescarus Mier Dec 21, 2011 4:14 pm

Sper ca o ia in mecla Ajvps la anu', ma da' aia sint amnezici? Au pus taxa zero si acu' 50 ron pe ape publice,asa tot le schimba, asta nu e cumva ilegal?
Sper sa pice la anu', ma da' sinteti de risu lumii, faceti ca tiganu', vindeti blana ursului din padure, ar fi bine sa va ascundeti in gaura neagra a lu' Togor, sau, sa vindeti pielea dupa voi, nu i-o saturat al' de sus ...Fraisu! Aia primiti!

pescarus

Numarul mesajelor : 132
Localizare : bihor
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2010

Sus In jos

Clubul Pescarilor Oradea (CPO) - Pagina 32 Empty Re: Clubul Pescarilor Oradea (CPO)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 33 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum