Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

+30
zsolty
Nitu V
Tibi-CPO
yulyan33
Ovi_1919
marius
Tursiops_truncatus
aldea adrian
biban solzos
davidco_m
alex_24ARN
Musti
Ssebastian
Adriann
DAN-DAN
bmjean
Marian
Hanumanfish
Ionut Erdeli
tIbI_iosIA
szoke szabolcs
Cristi Balas (GOGU)
tudor octavian
vasile miclea
Harangus Marius
Nagy Victor
nagy cristian
mihai
rex_hunt
Admin
34 participanți

Pagina 3 din 16 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul

In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty @admin

Mesaj  szoke szabolcs Mar Iul 21, 2009 11:31 pm

pune ma si pe mine moderator....o sa moderez eu aici lucrurile Twisted Evil
szoke szabolcs
szoke szabolcs

Numarul mesajelor : 246
Localizare : oradea
Ocupatia : sudor Wig
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  nagy cristian Vin Aug 28, 2009 3:28 pm

propunerea lui @ N. Victor nu e rea , in primul rind trebuie moderator pt. fiecare limba in parte , in al doilea rind trebuie vazut daca ar fi cerere pt. asa ceva , sa-si spuna si altii parerea !
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Vin Aug 28, 2009 3:34 pm

Nagy Victor a scris:
Admin a scris:@victor din 10000
cati suntem la noi in judet..........slabut.........slab mere vestea....

eu zic ca mai important este calitatea membrilor decit cantitatea !
forumul inca nu are nici 1 an , dar deja e cunoscut si in afara tarii (asta cred ca inseamna ceva ! nu ?)
daca ar fi posibilitate de postari in limbi straine (engleza , franceza , maghiara) sint sigur ca am avea mai multi membrii (chiar de peste hotare) dar cred ca ar fi greu de realizat , in orice caz ii salut pe toti ce-i ce urmaresc acest site (membri sau nemembri) gentleman gentleman gentleman

Admin a scris:Victor orice se poate rezolva la cerere.........o rubrica in engleza maghiara ce vreti voi..........numa trebe sa propuneti.......si sa spuneti ce si cum vreti
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Vin Aug 28, 2009 4:49 pm

am discutat cu HANUMANFISH , ar fi deacord sa preia moderarea in limba engleza si limba maghiara
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Vin Aug 28, 2009 5:04 pm

Bun ...........
Ar trebui sa sune astfel
pescuitul in bihor romania.....asta tradus in maghiara daca stie cineva.........
in engleza ma descurc.........
si la o descriere a rubricii daca tot poate cineva cu maghiara.........totul despre pescuitul in bihor....balti taxe.etc...
sau poate nu m-am gandit bine veniti cu propuneri.....
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Vin Aug 28, 2009 5:16 pm

P.s
la maghiara o inteleg....dar nu o prea stiu scrie......mai is optiuni germana,franceza,ebraica nu e cazul Laughing
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Vin Aug 28, 2009 5:40 pm

Admin a scris:Bun ...........
Ar trebui sa sune astfel
pescuitul in bihor romania.....asta tradus in maghiara daca stie cineva.........
in engleza ma descurc.........
si la o descriere a rubricii daca tot poate cineva cu maghiara.........totul despre pescuitul in bihor....balti taxe.etc...
sau poate nu m-am gandit bine veniti cu propuneri.....

miine discutam si cu hanuman. mai in detaliu , asteptam idei si propuneri de la toti membrii site-ului
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Vin Aug 28, 2009 8:20 pm

Utilizatorul uploader_site a fost banat.........motivul spam Twisted Evil
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Sam Aug 29, 2009 7:39 pm

Acum ca avem trei noi ruvrici cu diferite limbi:engleza franceza si italiana.......
Ne mai lipeseste maghiara.
Care poate traduce:
pescuitul in bihor/romania
totul despre pescuitul in bihor taxe lacuri si multe altele....
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Sam Aug 29, 2009 8:13 pm

Admin a scris:Acum ca avem trei noi ruvrici cu diferite limbi:engleza franceza si italiana.......
Ne mai lipeseste maghiara.
Care poate traduce:
pescuitul in bihor/romania
totul despre pescuitul in bihor taxe lacuri si multe altele....

bihari horgaszat / romania
mindent a bihar megyei horgaszatrol , tavak , napi jegyek araji e sok mas ....


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Dum Aug 30, 2009 12:28 pm, editata de 2 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Dum Aug 30, 2009 11:32 am

@nagy victor

Imi pare rau ca trebuie sa te atentionez dar te rog nu mai posta aceleasi poze intr-o mie de locuri.....ocupam mult spatiu pe server si s-ar putea sa avem probleme.Pozele le postezi ori la subiectul propriu zis ori la poze concursuri tu alegi.. Sad
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Dum Aug 30, 2009 11:48 am

Admin a scris:@nagy victor

Imi pare rau ca trebuie sa te atentionez dar te rog nu mai posta aceleasi poze intr-o mie de locuri.....ocupam mult spatiu pe server si s-ar putea sa avem probleme.Pozele le postezi ori la subiectul propriu zis ori la poze concursuri tu alegi.. Sad

le-am postat in 2 locuri pt. ca nu se urmaresc toate subiectele si am vrut doar sa atrag atentia asupra concursului , daca am gresit imi cer scuze Embarassed
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Dum Aug 30, 2009 11:52 am

@nagy victor
Subiectele sunt urmarite
La fiecare mesaj nou apare acea bulina portocalie cine are bunavointa le citeste.........
Imi cer scuze ca a trebuit sa te atentionez....dar dupa cum sti avem un host....si nu vreau sa avem probleme.
Putem risca la consecinte si mai grave.......stergerea toate mesajelor sau chiar a forumului........nu din rautate am zis
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Lun Aug 31, 2009 2:12 pm

@ ADMIN

Multumim pt. cele 4 rubrici noi , nu cunosc vreun alt site care sa permita folosirea a 5 limbi diferite si astfel sa usureze comunicarea intre membrii sau viitorii membrii al forumului . Sper ca acest lucru va atrage noi membri (seriosi).
Am incercat sa mediatizez site-ul ducind anunturi la diferite magazine de profil pescaresc , dar din pacate nu la toate am primit acceptul sa le afisez Crying or Very sad , nu inteleg motivul scratch , noi nu dorim sa le facem concurenta ! Shocked
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Mar Sept 01, 2009 9:21 am

@victor
Cred ca cel mai simplu ar fi sa facem niste fluturase..............si cand mai iesim la cate un pescuit.........pac plenim pescaru cu cate un fluturas Laughing Laughing Laughing
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Mar Sept 01, 2009 1:34 pm

Admin a scris:@victor
Cred ca cel mai simplu ar fi sa facem niste fluturase..............si cand mai iesim la cate un pescuit.........pac plenim pescaru cu cate un fluturas Laughing Laughing Laughing

o sa incerc si metoda asta , sper sa nu gasim pe maluri numai fluturase aruncate si sa fim acuzati ca tocmai noi facem mizerie (ca de actiunea '' curatirea malurilor '' s-a ales PRAFUL) , si pt. asta nu @ ssebastian e de vina , el a incercat , dar ..... Shocked scratch
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty observatii.critici..si multe altele

Mesaj  Hanumanfish Mar Sept 01, 2009 3:52 pm

am citit cu tristete..faptul ca ati fost refuzati de unii patroni..de magazine...propun ...nu facem reclama la alte magazine decat cel existent pe forum..vorbesc de *fir intins*..va fi singurul magazin care va ramane nevatamat..din punct de vedere personal..este singurul pana acum in oradea care nu are fite* in cap..si patronul..alias CSIFE*..ESTE UN OM DE CUVANT*...nu am auzit de la nici un pescar care sa-l ...critice vreodata..sincer sa fiu la magazinul lui csife* nici nu-i trebuie reclama..!!!..recunosc ca este un om..corect..si cristi*..un om de baza..si cu o pricepere..la toate stilurile de pescuit...*.cine nu este ca noi ..nu vine intre noi.*..cand ne-am adunat sa iesim la pescuit..noI
*GENTLEMEN CLUB*..NU NE-AM RUGAT DE NIMENI..*ASTEPTAM CU DRAG PE ORICINE..NE SMERIM DOAR IN FATA NATURII*..SI A MODULUI DE VIATA PRIN ACEST HOBBY* ZICEM NOI FRUMOS SI ELEGANT*NU VA SMERITI DOAR IN FATA LUI DUMNEZEU*..*SPINNING FOREVER*..FREEDOM*
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty obseratii,critici,imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Hanumanfish Mar Sept 01, 2009 4:18 pm

SSEBASTIAN...stii foarte bine ca oamenii sunt ciudosi cand vad ca sau adunat oameni..inca suntem la primii pasi..*
*ai vazut si tu ce baieti de baieti sau adunat..*v-am felicitat in direct ..si va felicit si aici..adevarul este ca suntem toti *oameni cu bunsimti..si sa nu vorbesc de nivelul in practicarea spinningului*..finete.tehnica..maiestrie.si suntem si simpatici..DE MORALA..doar atat...*putem fi oricand si oriunde..modelul in practicarea acestui stil de pescuit*..
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Ionut Erdeli Mar Sept 01, 2009 7:10 pm

Domnilor, importanta nu este cantitatea ci calitatea! Vi se pare ca nu se scrie pe forum? Dati-mi voie sa va contrazic! Intru si pe alte forumuri de pescuit, dar dintre toate cate le frecventez am senzatia ca este al doilea la numarul de mesaje pe zi, si vorba ceea - sunt forumuri cu pretentii, care s-au format in urma unor reviste sau emisiuni TV! Spre diferenta de forumurile celelalte acesta nu este creat din ceva, ce este creator de ceva frumos ce va dainui cred eu si sper in acelasi timp mult dupa ce noi vom disparea din imagine: vezi Spinning club Oradea, vezi concursul memorial Mester (cred ca tot pe aici pe undeva se gaseste ideea de inceput), vezi primul concurs de pescuit online, vezi multe altele care vor urma! Cat despre proprietarii de magazine cu profil pescaresc dati-mi voie sa va spun ca marea lor majoritate urmaresc acest forum, dar poate din invidie sau mai stiu eu ce motive nu vor sa faca public acest lucru!
Cum spune si Hanumanfish GENTLEMEN CLUB - un pas mic pentru noi un pas mare pentru pescarii de pretutindeni! O sa vedeti in cativa ani cata lume ne va urma exemplul! Concursurile de spinning au devenit niste manarii in marea lor majoritate, niste modalitati patetice de a scoate in fata un produs, o marca, un nume, fara ca in spatele acestora sa existe o valoare! (amintiti-va ce ne povestea domnul Hanumanfish in legatura cu concursul de pe Sacalaia)! Noi ne-am adunat o mana de oameni la inceput, am organizat niste intalniri carora le-am spus concursuri, la care nimeni nu a pierdut ci toata lumea a castigat. Si cand scriu aceste cuvinte nu ma gandesc la castiguri materiale, ci castigurile cu adevarat importante pentru OM! Domnilor, in concluzie sa nu speram in LA MAI MARE, ci va propun o alta LA MAI BINE!
gentleman

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Nagy Victor Sam Sept 05, 2009 1:54 pm

De ieri am inceput sa impart fluturasele confectionate de Cristi N. (100 de fluturase ) , 20 am lasat la un magazin si 20 la alt magazin (nu le dau numele pt. a nu se considera ca le fac reclama gratuita , dar in ei am incredere ca o sa le distribuie pescarilor si le multumesc pe aceasta cale pt. sprijinul acordat !) , 20 o sa las la caseria de la A.J.V.P.S. , 10 am impartit ieri dupamasa in aval de podul Decebal (am dat celor care au net.) , sper ca in curind se simte efectul
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty galerie fota

Mesaj  szoke szabolcs Mier Sept 09, 2009 8:56 pm

m-am saturat sa vad comentarii la galeria foto...tu cand deschizi albumul de foto al familiei tale , banuiesc ca nu vrei sa citest romane..si la poze te astept..
szoke szabolcs
szoke szabolcs

Numarul mesajelor : 246
Localizare : oradea
Ocupatia : sudor Wig
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Ionut Erdeli Mier Sept 09, 2009 9:04 pm

Subscriu si eu la ce spune Szoke Szabolcs! Daca tot vreti sa spuneti ceva trimiteti mesaj privat celui care a postat! Si eu cred ca daca cineva posteaza o poza si vrea sa faca niste dezvaluiri cu locatia e OK, dar cand vedem treburi de genul Frumos, Unde l'ai luat! Si asa mai departe, dati-mi voie sa ma abtin! Evil or Very Mad

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Admin Dum Sept 27, 2009 7:50 am

Noul logo al forumului este afisat in partea de sus a forumului.As avea nevoie de o aprobare atat de la membri echipei cat si de la membri spinning club. Question
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 1162
Localizare : Oradea/Cluj
Ocupatia : Student
Data de inscriere : 16/01/2009

https://pescuitbihor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Marian Dum Sept 27, 2009 8:38 am

eu zic ca i bun logo`u
Marian
Marian

Numarul mesajelor : 159
Varsta : 33
Localizare : Oradea
Ocupatia : student
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Ionut Erdeli Dum Sept 27, 2009 11:05 am

Nu stiu ce reprezinta poza din dreapta jos! Poate ar trebui sa fie una mai expresiva! Parerea mea! In rest e super OK!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Observatii critici si imbunatatiri ale forumului - Pagina 3 Empty Re: Observatii critici si imbunatatiri ale forumului

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 16 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum