Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

+25
yulyan33
Tibi-CPO
crisulnegru
Chelu
Istyfishmaster
MIHNEA FLORIN
Adriann
nagy cristian
marvin
mariusw
Musti
zsolty
Harangus Marius
Nagy Victor
Admin
marius
davidco_m
Tursiops_truncatus
mihai
alex_24ARN
Nitu V
Hanumanfish
Ssebastian
Fishmanhocket
Ionut Erdeli
29 participanți

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Adriann Sam Ian 16, 2010 10:53 am

Sebastien...tot timpul ma faci sa rad....esti tare! cheers
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Adriann Sam Ian 16, 2010 10:54 am

@ Zoli....De acord cu pestele prin in 3 zile poate sa faca ce vrea cu el...aici nu ma refer ca e o problema.....Problema mea este de ce e lasat Puffy ala asa de mult pe balta si nu se ia masuri?ca a fost mai smeker ca ajvps si si-a scos flotant pe Fegernic.....intelegi?
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Chelu Sam Ian 16, 2010 11:07 am

@hanuman
Citind topicul acesta i-mi vine sa rad desi nu e rasul meu . Spui ca s-au luat masuri pe care nimeni nu le-a vazut , spui sa nu atace acesti pescari ajvps-ul care defapt sunt nemultumiti cu escrocii care golesc baltile dar dupa parerea ta ei ataca. Dupa cum spune Mihai sunt in jur de 10 persoane care practica acest pescuit nu sunt 1000 deci se poate face ceva. Lasa si tu nr de telefon si eu promit ca o sa te sun cand acesti pescari Grecu -Co -Pufy si altii au zeci de kg in plasa, practic mura in gura. De ce le mai eliberati licenta in acvacultura?
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Solutii privind imbunatatirea pescuitului in bihor

Mesaj  Hanumanfish Sam Ian 16, 2010 7:31 pm

@chelu domnul meu s-au luat masuri ! din aceasta cauza grecu* a plecat pe fegernic ! si nica* si altii* cand am scris ca striga* ca nu este peste in balta ! cei care duc acasa tot ce prind !!! si totusi ei tot striga ca nu este peste in balta,vorbeam de ei !, iti raspund ca si pescar ! nu ca si angajat ! nu sunt aici pe forum in calitate de,atentie !!!- angajat ajvps!!! eu ma duc la primarie si voi spune asa: * domnule primar nu sunt multumit cu eficienta dvs..si a politiei din oradea ...va rog sa luati masuri ? ca in oradea zilnic fura de la real*metro*etc...jefuiesc oameni pe strada ,violeaza femei,fac trafic cu carne vie pe centura ?la magazine cumpar carne de porc cu 30 ron...domnule primar dau un ban pentru primarie ,taxe,bla bla ...faceti-va si voi treaba !!! ce zici domnule cine ma baga in seama ? azi ? daca te-ai duce si ai face scandal ? in Romania toata lumea are pretentii,drepturi,ca si grecu* puffy* duffy*si Myckey mouse* si toata trupa muppet show* unul dispare altul apare !!!
Apare si cel care nu spune ,nu prezinta pestii prinsi ca sa nu afle dusmanii* lui ca el a prins! ca a doua zi locul va fi ocupat ! dumneata spui sa luam masuri ? contra celui care ascunde crapii in punga si pune peste pesti chilotii lui de 3 -4 zile ciorapi si spune ca le da la domnul gigi* sa-i duca acasa la nevasta - sa ca sa-i spele lenjeria !!!
stai linistit ca multi au fost controlati chiar si in lenjerie! da cand vezi ce pufyy* face file din crap si il pune intr-un special in masina lui ! raspunsul lui mucky mouse : manc si eu domnule un peste !
haideti cu idei sa vad voi ce ati face cu puffy,duffy,muppet show * ?
ps: domnule chelu* da sincer , niciodata nu ai dus acasa mai mult de 5 kg ? ....
pescuit gentleman
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  crisulnegru Sam Ian 16, 2010 10:37 pm

S-au cam dus vremurile alea cu "mai mult de 5 kile" ! In vara la Santimreu din 40-50 de pescari doar unul avea seara prins un crap amarat ... La fel si pe Cris .Nici caras nu reusise nimeni mai mult de 3-4 kile !Cat despre stiuci,salai si somni ...mai mult doar folclor ! Sa fim seriosi si corecti ! Marea majoritate a pescarilor prind 4-5 kile in maxim 2-3 partide pe an ca nu au efectiv timp ! Restul este doar poezie,fictiune si distractie de la "partidul mincinosior" .Cine munceste nu-si permite sa stea cu saptamanile pe malul apei cum fac cativa pensionari sau someri .Astia mai si vand peste "de musai" si nu pot eu sa zic acuma cat este de legal si corect ca-mi sar in cap destui .Dar cand platesti integral permisul parca nu-ti comvine sa vina unu cu 50% sa scoata la greu si sa nici nu-ti gasesti un loc de pescuit de ei. Poate ca ar fi normal ca pe apele asociatiei cei care platesc jumate sa aiba dreptul sa retina proportional peste adica 2,5 kg.S-ar elimina poate astfel de discutii .Stam prost cu apele si pestii pentru ca nu se face paza cum si cand trebuie si de catre cine trebuie .Nu este suficient ca pescarii sa aiba permisele pline de "autografe" in timp ce altii incalca legea si bunul simt !

crisulnegru

Numarul mesajelor : 30
Localizare : cele trei crisuri
Ocupatia : "nas" de pesti
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  mihai Sam Ian 16, 2010 11:43 pm

Domnule Hanumanfish , vad ca o luati in bataie de joc chestia asta, probabil asa o iau toti de la ajvps de aia nu se iau masuri , pai nu puteti sa faceti nimic pentru ca nu vreti sa faceti nimic , dar acesti pescari (care nu se pot numi decat braconieri) nu inteleg ce inseamna pescuit sportiv . De aia bagati tone de peste in aceste lacuri din banii tuturor pescarilor ca sa-i prinda acesti pescari intr-un mod cel putin incorect si sa-i vanda? Problema este ca nu din banii lui Pufi sau cine o mai fi s-au facut popularile in aceste lacuri ci din banii miilor de pescari bihoreni care inca va mai platesc permis si care ar avea pretentia sa prinda un crap macar pana nu golesc astia tot... si aveti datoria sa luati masuri nu sa veniti cu texte de genul asta .

mihai

Numarul mesajelor : 367
Localizare : oradea
Ocupatia : comerciant
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Nitu V Dum Ian 17, 2010 10:28 am

voi degeaba criticati ajvps bihor . aveti balti ale ajvps-ului? se fac controale? aveti oameni care vor sa ecologizeze o zona? pai unde va credeti in GERMANIA ? ar trebui sa faceti stagii de o vara in braila unde searunca prostovolul peste plute sau sa va plimbati pe giurgeni sa vedeti acolo braconaj.
o sa vedeti ca rau cu rau dar mai rau fara rau.
este mai folositor pentru voi daca incercati sa ajutati decat sa criticati .
Nitu V
Nitu V

Numarul mesajelor : 128
Localizare : braila
Ocupatia : bugetar
Data de inscriere : 13/07/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ssebastian Dum Ian 17, 2010 10:32 am

Nitu V a scris:voi degeaba criticati ajvps bihor . aveti balti ale ajvps-ului? se fac controale? aveti oameni care vor sa ecologizeze o zona? pai unde va credeti in GERMANIA ? ar trebui sa faceti stagii de o vara in braila unde searunca prostovolul peste plute sau sa va plimbati pe giurgeni sa vedeti acolo braconaj.
o sa vedeti ca rau cu rau dar mai rau fara rau.
este mai folositor pentru voi daca incercati sa ajutati decat sa criticati .
aplauze aplauze aplauze aplauze gentleman gentleman
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Solutii privind imbunatatirea pescuitului in bihor

Mesaj  Hanumanfish Dum Ian 17, 2010 7:14 pm

pe BALTA SANTIMREU acest cineva a venit o singura zi ...si a plecat cu stiuci mari . spunea lumea ca nu mai sunt pesti mari in baltile ajvps ? .
Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 ArticolMicula


Ultima editare efectuata de catre Hanumanfish in Dum Ian 17, 2010 8:50 pm, editata de 2 ori
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  MIHNEA FLORIN Dum Ian 17, 2010 9:17 pm

De ce stergeti posturi care nu va ..???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

in loc sa se gaseasca o solutie ,se aj. la amenintari???ok! Evil or Very Mad
MIHNEA FLORIN
MIHNEA FLORIN

Numarul mesajelor : 147
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ssebastian Dum Ian 17, 2010 9:29 pm

MIHNEA FLORIN a scris:De ce stergeti posturi care nu va ..???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

in loc sa se gaseasca o solutie ,se aj. la amenintari???ok! Evil or Very Mad
..au fost sterse postari???...daca da atunci este de rau....imi pare rau sa vad ca se reia obiceiul stergeri de postari cu pareri personale.. Mad Mad Mad
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Solutii privind imbunatatirea pescuitului in bihor

Mesaj  Hanumanfish Lun Ian 18, 2010 12:02 am

am fost rugat de domnul sa sterg postarile lui personale , unde are parere contradictorie cu socotelile si bla blaurile mele . alte postari nu am sters ! doar cele pe care domnul a dorit ! Very Happy multumesc pentru intelegere ! gentleman
-ca urmare postarile mele nu mai aveau nici un rost ! sau a domnului ! gentleman
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  marius Lun Ian 18, 2010 11:11 am

MIHNEA FLORIN a scris:De ce stergeti posturi care nu va ..???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

in loc sa se gaseasca o solutie ,se aj. la amenintari???ok! Evil or Very Mad
Eu am cerut sa le stearga , asta din respect pt unii membrii..........desi sa ajuns unde sa ajuns fiindca am vorbit prea mult ideea mi-o sustin.
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Ian 18, 2010 11:39 am

Ca sa nu se mai ajunga la discutii de genul "Unde sunt postarile", "De ce s-au sters postarile lui Cutarescu? Au deranjat? Evil or Very Mad " si asa mai departe, moderatorii si administratorii nu vor mai sterge postari la cerere! Chiar daca o anumita persoana doreste sa i se stearga postarile, acest lucru nu va fi luat in considerare! Astfel incat, va rog sa fiti atenti la ceea ce postati fiindca postarile vor ramane!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Solutii privind imbunatatirea pescuitului in bihor

Mesaj  Hanumanfish Lun Ian 18, 2010 12:04 pm

domnule @ADMIN ...fiind un schim de opinii intre mine si domnul mihai, era un fel cine cu cine cine pe cine ,cum ar trebui cu num ar trebui, discutia contradictorie a ajuns aproape de nivel personal,nu a fost dorinta mea , dar am fost de acord cu cerinta domnului mihai ! daca erau implicati si altii nu aveam cum sa sterg nimic ,fiind in legatura postarile, noastre hanuman -mihai * eu ulterior imi cer scuze ca s-a ajuns aici ,dar si ma bucur , macar omul isi exprima parerea ,sper ca nu a fost jignit nimeni cu stergerea unor postari care nu ajuta cu nimic imbunatirea pescuitului in bihor ! fiind vorba de postarile noastre * mihai -hanuman).care la randul lor nu contine-au nimic care sa fie in legatura cu domnii care au postat la acest subiect !
dupa cum ati vazut si domnul mihai* a scris ca a fost si dorinta dansului ! sa fie sterse postarile mele si a dansului .
pescuit
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  marius Lun Ian 18, 2010 12:13 pm

@hanuman
Vezi ca eu sunt marius iar mihai e altul.
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Ian 18, 2010 4:04 pm

Am inteles ca a fost o discutie intre voi, dar daca a fost purtata pe forum, putea sa ramana aici, eventual la Off topic! Acuma s-a rezolvat treaba, e OK, dar nu se mai sterg mesaje la cerere! Din polemici se trag cele mai bune idei!

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  mihai Lun Ian 18, 2010 4:36 pm

Smile)

mihai

Numarul mesajelor : 367
Localizare : oradea
Ocupatia : comerciant
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  mihai Lun Ian 18, 2010 4:44 pm

D-le Hanuman nu trebuie sa se ajunga la polemici personale , tot ce am avut eu de spus si Marius cred ca la fel ca si mine, am spus pentru a se aduce macar la cunostinta filialei despre anumiti pescari care noi asa consideram ca nu sunt sportivi deloc si chiar pescuiesc in mod ilegal dupa parerea mea , dar aceste nemultumiri nu se adreseaza persoanei Dvs. ci mai de graba conducerii ajvps .... daca se va face ceva va fi foarte bine daca nu asta e, SUNTEM OBISNUITI IN ROMANIA

mihai

Numarul mesajelor : 367
Localizare : oradea
Ocupatia : comerciant
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Chelu Lun Ian 18, 2010 6:10 pm

crisulnegru a scris:S-au cam dus vremurile alea cu "mai mult de 5 kile" ! In vara la Santimreu din 40-50 de pescari doar unul avea seara prins un crap amarat ... La fel si pe Cris .Nici caras nu reusise nimeni mai mult de 3-4 kile !Cat despre stiuci,salai si somni ...mai mult doar folclor ! Sa fim seriosi si corecti ! Marea majoritate a pescarilor prind 4-5 kile in maxim 2-3 partide pe an ca nu au efectiv timp ! Restul este doar poezie,fictiune si distractie de la "partidul mincinosior" .Cine munceste nu-si permite sa stea cu saptamanile pe malul apei cum fac cativa pensionari sau someri .Astia mai si vand peste "de musai" si nu pot eu sa zic acuma cat este de legal si corect ca-mi sar in cap destui .Dar cand platesti integral permisul parca nu-ti comvine sa vina unu cu 50% sa scoata la greu si sa nici nu-ti gasesti un loc de pescuit de ei. Poate ca ar fi normal ca pe apele asociatiei cei care platesc jumate sa aiba dreptul sa retina proportional peste adica 2,5 kg.S-ar elimina poate astfel de discutii .Stam prost cu apele si pestii pentru ca nu se face paza cum si cand trebuie si de catre cine trebuie .Nu este suficient ca pescarii sa aiba permisele pline de "autografe" in timp ce altii incalca legea si bunul simt !
Aicea nu e vorba de 2,5 kg , ci de zecile de kg care sunt duse acasa. Daca ai ceva de zis , vorbeste ca doar nu te omoara nimeni si nu i-ti zboara nimeni in cap precum spui.
Zoli , nu e frumos ce ai facut , nu il cunosti pe Marius sa poti sa-l critici ,il cunosc foarte bine si stiu ce fel de om e si ce fel de pescar deaceea i-mi si permit sa comentez.Sper ca ai fost constient cand i-ai adus tot felul de acuzatii?
Chelu
Chelu

Numarul mesajelor : 102
Varsta : 43
Localizare : Oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Solutii privind imbunatatirea pescuitului in bihor

Mesaj  Hanumanfish Lun Ian 18, 2010 6:45 pm

ok am inteles !
faptul ca se duce acasa peste de pe balti,sau rauri tine si de mentalitatea pescarilor ,se fura in portbagaj si in cizme ,sau in locul unde are roata de rezerva ! poate singura solutie ar fi sa nu fie lasat nimeni sa intre cu masina ! cu carucior cu 2 roti si betele ,si sa stea 8 ore pe balta ,daca doreste sa stea mai mult , sa plateasca asa cum se plateste pe baltile din judeti ? crapul cu 15 ron kg ,stiuca cu 25 ron kg ? si carnetul de mebru 5oo ron...ce ziceti cu asa pret selectam pensionarii ? vin doar cei care au bani si bete scumpe ? aia nu fura pestele chiar ai elibereaza ? in ziua DE 6 DECEMBRIE VINE UN ASA ZIS PESCAR DIN SATU MARE PRINDE STIUCILE 4 BUC . STIUCI MARI ...NORMAL ESTE UN HOT ??? !!! DUPA CARE AJUNGE PE PRIMA PAGINA PE FORUMUL RAPITORI.RO !!! DE ALA NU ZICE NIMENI NIMIC ...VOI AVETI TREABA NUMAI CU PUFFY -DUFFY .
SATMAREANU ARE 3 CO...E ? A FUGIT REPEDE DUPA CE A PRINS STIUCILE DUPA CARE SE LAUDA CA LE DUCE PE BALTA LUI PARTICULARA !!! POATE ERA PREGATIT CU HIDROBION !!! SAU EL AI CORECT ? AM POSTAT POZA CU GUFFY* ASTA* CARE AJUNGE PE PRIMA PAGINA ,DA NIMENI NU LA INTREBAT, CA BAI DE UNDE AI ADUS STIUCILE ? O FI POATE UN PUFFY -DUFFY MAI MODERN ? CINE STIE CAILE DOMNULUI ?
IACA OMUL NOSTRU MODERN CARE FURA 4 STIUCI ...NORMAL ILEGAL !!! DUPA CARE AJUNGE PE PRIMA PAGINA CICA * SUPERPESCAR !!! .
Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 ArticolMicula
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Tursiops_truncatus Lun Ian 18, 2010 10:16 pm

marius a scris:@hanuman
Vezi ca eu sunt marius iar mihai e altul.


Nu te necaji....lasa ca vei trai mai mult.De la unii chiar nu mai ai ce sa astepti...Se cred mari filosofi dar cand citesti ce au scris vezi atatea dezacorduri de te doare capul...ca sa nu zic insiruiri de cuvinte care ar vrea sa devina o propozitie cu inteles dar ii lipseste predicatul.Si culmea ii mai si invrajbeste pe cei de pe forum....Ia ghici,stii despre cine vorbeam? Rolling Eyes Rolling Eyes
Tursiops_truncatus
Tursiops_truncatus

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 45
Localizare : Oradea
Ocupatia : Inginer de mediu
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Ian 18, 2010 10:21 pm

@ Tursiops_truncatus, asta nu intra cumva la capitolul atacuri personale? Te rog frumos sa te abtii de la semenea comentarii! Nu suntem aici ca sa facem aprecieri asupra unei persoane sau asupra alteia! Iti multumesc pentru intelegere!


Ultima editare efectuata de catre pescardeclean in Lun Ian 18, 2010 10:22 pm, editata de 1 ori (Motiv : am uitat sa-l fac rosu)

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Tursiops_truncatus Lun Ian 18, 2010 10:32 pm

pescardeclean a scris:@ Tursiops_truncatus, asta nu intra cumva la capitolul atacuri personale? Te rog frumos sa te abtii de la semenea comentarii! Nu suntem aici ca sa facem aprecieri asupra unei persoane sau asupra alteia! Iti multumesc pentru intelegere!

Acesta nu este un atac personal atata timp cat nu dau nume...sau ma insel?Dar apropos de atacuri personale,aseara unde ai fost cand discutau de zor Marius cu Hanuman?Pescuiai cleni pe Colector?Nu e cazul sa sari in apararea nimanui,sa se apere cine se simte! Mi-am spus parerea dupa ce v-am urmarit mult timp,iar parearea mea nu e singulara...multi au aceeasi parere doar ca nu si-o exprima din...Nu ma intereseaza din ce cauza.Insa eu nu am nimic de pierdut si am sa spun ce cred.Nu jignesc pe nimeni.Spun adevarul.
Tursiops_truncatus
Tursiops_truncatus

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 45
Localizare : Oradea
Ocupatia : Inginer de mediu
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Solutii pentru imbunatatirea conditiilor de pescuit inBihor

Mesaj  Tibi-CPO Lun Ian 18, 2010 11:03 pm

Chiar dacă nu ne cunoaştem,acceptaţi vă rog sfatul meu:dacă vă certaţi pentru nimicuri vă schimbaţi doar tensiunea arterială,condiţiile de pescuit vor rămâne tot "varză" şi ar fi păcat.

Tibi-CPO

Numarul mesajelor : 351
Localizare : ORADEA
Ocupatia : Pescuit
Data de inscriere : 18/01/2010

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 6 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum