Pescuitbihor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

+25
yulyan33
Tibi-CPO
crisulnegru
Chelu
Istyfishmaster
MIHNEA FLORIN
Adriann
nagy cristian
marvin
mariusw
Musti
zsolty
Harangus Marius
Nagy Victor
Admin
marius
davidco_m
Tursiops_truncatus
mihai
alex_24ARN
Nitu V
Hanumanfish
Ssebastian
Fishmanhocket
Ionut Erdeli
29 participanți

Pagina 4 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Nagy Victor Dum Ian 10, 2010 6:27 pm

pescardeclean a scris:Eu zic sa ramana pe data de 16.01.2009, cand e si aniversarea de un an a forumului!

SUPER IDEE !!! cheers cheers cheers

Dupa ce terminam intram undeva sa sarbatorim Exclamation Laughing Laughing Laughing

eu sunt deacord ! gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ssebastian Dum Ian 10, 2010 8:40 pm

pescardeclean a scris:Eu zic sa ramana pe data de 16.01.2009, cand e si aniversarea de un an a forumului!
...CEAS!!! bounce bounce bounce drunken drunken drunken drunken drunken
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  nagy cristian Dum Ian 10, 2010 8:48 pm

de 2 x ceas bounce bounce aplauze aplauze gentleman gentleman
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ionut Erdeli Dum Ian 10, 2010 8:58 pm

Cum va suna ora 14:00?

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  nagy cristian Dum Ian 10, 2010 9:00 pm

pescardeclean a scris:Cum va suna ora 14:00?

pt. noi e OK. , poate mai scade si crisul putin gentleman

simbata 16.01.2010. , ora 14:00. , la pontoane Exclamation


Ultima editare efectuata de catre nagy cristian in Dum Ian 10, 2010 9:02 pm, editata de 1 ori
nagy cristian
nagy cristian

Numarul mesajelor : 417
Varsta : 29
Localizare : oradea
Ocupatia : elev
Data de inscriere : 28/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ssebastian Dum Ian 10, 2010 9:01 pm

din partea mea este ok...la podul de pontoane?
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ionut Erdeli Dum Ian 10, 2010 9:18 pm

La pod pe partea Rogerius

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Nagy Victor Lun Ian 11, 2010 3:28 pm

simbata 16.01.2010., or 14:00 la pontoane

1. Hanumanfish
2. Musti
3. Harangus Marius
4. Marvin
5. Admin
6. Cristi N.
7. Victor N.
8. Ssebastian
9. Zsolty
10.Pescardeclean
11. ????

o sa incapem asa de multi pe mal !?

Shocked scratch


Ultima editare efectuata de catre Nagy Victor in Lun Ian 11, 2010 7:22 pm, editata de 2 ori
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  zsolty Lun Ian 11, 2010 4:33 pm

victor
pe mine nu ma treci???
ca mam anuntat
aaaa
scuze nu fac parte din spinning club sau ..... Embarassed
zsolty
zsolty

Numarul mesajelor : 825
Localizare : oradea
Ocupatia : mai multe
Data de inscriere : 17/01/2009

http://www.energofish.ro

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  marvin Lun Ian 11, 2010 5:47 pm

Duminica, 17.01.2010 am botezul ingerasului meu (am o fetita)...dar daca rezolv o mare parte din drumurile pe care trebuie sa le fac voi veni negresit.... Very Happy

marvin

Numarul mesajelor : 14
Localizare : Oradea
Ocupatia : Liber profesionist
Data de inscriere : 22/03/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Ian 11, 2010 6:02 pm

@zsolty, stai linistit, nici pe mine nu m-a trecut Laughing
@marvin, sa-ti traiasca fetita! Ai grija acolo la botez, ca o sa ai alte ocazii! gentleman

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Nagy Victor Lun Ian 11, 2010 7:17 pm

zsolty a scris:victor
pe mine nu ma treci???
ca mam anuntat
aaaa
scuze nu fac parte din spinning club sau ..... Embarassed

@ Zsolty @ Pescardeclean

scuze , n-a fost cu intentie ! gentleman

@ Marvin

sa-ti creasca fetita mare , frumoasa si sanatoasa cheers flower aplauze gentleman
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  alex_24ARN Lun Ian 11, 2010 8:39 pm

Domnilor cu parere de rau eu nu o sa pot participa la actiunea pusa la cale de forum!!din acest motiv nu am postat nimik la acest topic!!dar as avea de pus o intrebare:cu ce va ganditi voi ca o sa transportati saci ,si unde?am vazut postarda lui Victor de la poze urate si daca se strange atata gunoi ca in pozele alea sigur nu veti putea sa-l depozitati la orice container din oras!!iar acolo pe mal nu poti sa il lasi ca sigur nu o sa mearga RER sa il ridice!


Ultima editare efectuata de catre alex_24ARN in Mar Ian 12, 2010 8:39 am, editata de 1 ori
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ionut Erdeli Lun Ian 11, 2010 8:58 pm

Surpriza! Am inteles ca ni se mai alatura cineva cu o masina de teren, deci se vor putea transporta mizeriile la groapa de gunoi! aplauze


Ultima editare efectuata de catre pescardeclean in Lun Ian 11, 2010 8:59 pm, editata de 1 ori (Motiv : am sters numele!)

Ionut Erdeli

Numarul mesajelor : 1487
Localizare : SECRET
Ocupatia : T.F.L.
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Nagy Victor Lun Ian 11, 2010 9:01 pm

pacat ca nu poti veni si tu Sad , poate la alta actiune vii si tu !
speram sa gasim ceva containere din alea mari si o sa lasam sacii legati linga container , asa poate le ridica cineva
Nagy Victor
Nagy Victor
moderator

Numarul mesajelor : 3447
Varsta : 61
Localizare : Oradea (BH)(RO)
Ocupatia : pensionar de boala ( fost braconier !!! )
Data de inscriere : 31/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  alex_24ARN Mar Ian 12, 2010 8:20 am

data viitoare sigur ajung.....
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  alex_24ARN Mar Ian 12, 2010 8:38 am

gentleman gentleman gentleman
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ssebastian Mar Ian 12, 2010 12:57 pm

alex_24ARN a scris:Domnilor cu parere de rau eu nu o sa pot participa la actiunea pusa la cale de forum!!din acest motiv nu am postat nimik la acest topic!!dar as avea de pus o intrebare:cu ce va ganditi voi ca o sa transportati saci ,si unde?am vazut postarda lui Victor de la poze urate si daca se strange atata gunoi ca in pozele alea sigur nu veti putea sa-l depozitati la orice container din oras!!iar acolo pe mal nu poti sa il lasi ca sigur nu o sa mearga RER sa il ridice!
...ii ardem pe rug.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  alex_24ARN Mar Ian 12, 2010 6:32 pm

idee buna ....dar daca ploua nu mai arde...
alex_24ARN
alex_24ARN

Numarul mesajelor : 958
Varsta : 40
Localizare : Oradea/Bihor/România/Europa
Ocupatia : pescar hoinar............................(mai mult hoinar decat pescar)
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  marvin Mar Ian 12, 2010 7:19 pm

@pescardeclean @Victor multumesc pentru urari! gentleman gentleman

marvin

Numarul mesajelor : 14
Localizare : Oradea
Ocupatia : Liber profesionist
Data de inscriere : 22/03/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Solutii privind imbunatatirea pescuitului in bihor

Mesaj  Hanumanfish Mar Ian 12, 2010 8:40 pm

salutare,ma uitam la prognoza va ploua va ninge,va fi frig sambata !

Propun ca aceasta actiune de curatenie sa fie amanata pana viner seara ! sa vedem ce ne asteapta ! din surse sigure stiu ca apa nu va scade din pacate ! referitor la cei care doresc sa vina cu barci ,asta in cazul in care daca viner* se anunta timp favorabil ! nu putem avea pretentia de la multi ca in asemenea conditii (ploua,ninge,frig) sa participe !
pentru cei cu barcile propun* ca si cel care a trecut crisul cu barca la asemenea debit ! in mijlocul CRISULUI curentul fiind puternic nu este indicat sa treaca pe o parte sau alta ! vorbesc din experienta !
Nu doresc sa jignesc pe cei cu barcile cu aceasta afirmatie ! departe acest gand de mine ! doar in cazul in care conditiile meteo si debitul sunt favorabile ! pentru eliminarea oricarui pericol posibil !
ROG pe domnii care sunt de acord cu aceasta propunere sa scrie la acest topic !.
Propun anularea si trecerea pe o alta data favorabila din punct de vedere meteo !
Din pacate starea vremii si conditiile nu sunt favorabile ! gentleman
Hanumanfish
Hanumanfish
moderator

Numarul mesajelor : 1317
Data de inscriere : 27/02/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Ssebastian Mar Ian 12, 2010 8:47 pm

pt barca este exclus ....debitul crisului nu permite...in cazul in care vor sa aduca barcile vor vb cu cei de la granita sa ridice plasa sa se poata opri barcile sa nu se treaca fraudulos in Ungaria Laughing Laughing Laughing

daca membri nu vor sa iasa pe ploaie, atunci vom amina, darr sa asteptam sa vedem vineri ce mai prognozeaza Busu..
Ssebastian
Ssebastian

Numarul mesajelor : 1516
Varsta : 48
Localizare : ORADEA
Ocupatia : transport marfa...cu liftul!!!
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  marius Joi Ian 14, 2010 2:52 pm

O alta solutie la care m-am gandit pentru imbunatatirea pescuitului pe baltile ajvps ar fi luarea masurilor necesare de catre persoanele cu drept de control asupra celor care stau cu lunile pe balta si golesc cantitati considerabile de peste , mai ales din cel proaspat populat.
@ Hanumanfish
va-ti gandit sa luati masuri in aceasta privinta mai ales ca urmeaza popularile de primavara si e pacat sa patim ca si anii trecuti?.........sunt convins ca stii la cine ma refer fiindca ai si postat poze cu ei.
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Adriann Joi Ian 14, 2010 3:04 pm

SI eu sunt perfect de acord....Daca filiala inchide ochii la tampenia asta noi nu stiu ce putem sa facem.Este un batran Puffi ii se zice....Sta toata vara pana toamna tarziu si scoate cantitati considerabile de crap de pe Fegernic.Am inteles tot pestele care il prinde vinde in sat si nu numai.Asta da exemplu de pescuit sportiv.
P.S : am inteles ca are flotant pe ceva numar de casa din fegernic si nimeni nu il poate alunga de pe balta.Rusine!
Adriann
Adriann

Numarul mesajelor : 736
Varsta : 40
Localizare : oradea
Ocupatia : f ocupat
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  marius Joi Ian 14, 2010 3:13 pm

Il stiu si pe el ......din pacte mai e unul care dupa ce a facut dezastru pe les a ciuruit si balta de la fegernic , l-am auzit cand vorbea la telefon cu cineva si ii spunea ca mai are in jur de 60 kg de amur de vanzare Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
marius
marius

Numarul mesajelor : 478
Varsta : 42
Localizare : oradea
Ocupatia : pescar
Data de inscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor! - Pagina 4 Empty Re: Solutii privind imbunatatirea conditiilor de pescuit in Bihor!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum